Playstation 2 (PS2)

2010. December 20., téma
Fórum » Konzol
A Playstation 2 (PS2)-ről minden...
Hozzászólások: 1 097
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sonymeans avatar
az igen biztos nagyonerős a forgató motor és a lézer sebessége
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát mégsem kell 😃 nagybratyómék vettek ps2-t unokaöcsémnek használtan aztán szar a gép mert harcolja a lemezt mint állat :S
0
0
0
0
ceni98 avatar
holnap lehet jeletkezni fogok Sony nálad mert lehet problémám lesz ps2vel 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
azt nem tudom

Ps2-es játékokat iso fájból kell kiírni semmien rar meg zip azt ki kell csomagolni és a képfáljt kell kiírni 4x-esen
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
a Black-et nem megírni Ps2-re?
az szinte már főbenjáró bűn nemhogy feledékenység 😃

amúgy winrar-os cumót lehet dvd-re írni? 😆
mert lehet hogy az volt a problematika
0
0
0
0
Sonymeans avatar
én azt hallottam hogy a fifa13 ps2-re támogatni fogja a billentyüzetet
0
0
0
0
koboldozat avatar
fifa 10 11 12

és ha tamogatja akkor tuti mukodik csak hozzakotom es jo lesz vagy kell meg vmi esetleg hozza nem ertek nagyon a konzolhoz
0
0
0
0
ceni98 avatar
melyik fifa? ha megmondod megnézem 😃
0
0
0
0
koboldozat avatar
Értem köszi vegulis azert kerdeztem mert a fifa miatt tudom hulyesg billel tolni de nekem nem megy a kontrollerrel. És a fifa tamogatja szerinted?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
ha usb-s és a játék is támogatja akkor igen
0
0
0
0
koboldozat avatar
Üdv

ps2 re hozzá lehet csatlakoztatni billentyuzetet?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
és az egyik legszebb grafikáju játék ps2-re😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
laci ajánlom még a Blacket
amilyen brutális mód j ó😃 imdádom 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A TDK is jó lemez csak vigyázni kell hogy egyenletesen írja ki
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
tdk-val ne írjak igaz?
csak mert azt mindig kiadja amikor írna akarok verbatimból meg csak cd van itthon
0
0
0
0
ceni98 avatar
nemnem
ha Iso-t kapsz akkor csak duplaklikk sebesség bállítása a neroban ami feljött
ha mdf/mds akkor daemon toolsba bedobod elindítod a nerot adat dvd másolása ,beállítod h a virtuális meghajtón lévő cuccokat másolja DVDre és beállítod a sebességet és írás
nem nehéz 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
jó hogy szólsz akkor az is megy a listára 😃

amúgy letöltöttem egy nero 6-ot
kiválasztom a dvd-t aztán az adatra kell menni hogy játékot tudjak írni és ott lehet beállítani a sebességet meg ilyeneket? 😕
0
0
0
0
ceni98 avatar
Laci van izébizé is cod 5 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
én sem adom el nekem minden ps2-es játék egy kincs főleg a Kingdom Hearts Sorozat mindegyik része aranyat ér😆

Macilaci:Szivesen
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
kössz Sony akkor már kezdem is letölteni őket 😎
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem megvan de nekem nem ntsc 😃
ha iylet kérdeznél tőlem erik.....azt modnanám...h....NEM 😆
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nekem meg sztem Ceni-nek😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Meg van valakinek a Ratchet & Clank 3 Your Up Arsenal c. játék?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
nemigazán mert megjelent rá a World at War Final Fronts is
CD:8x-szoros sebeséggel
DVD:4x vagy 2x-es sebeséggel
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
akkor az első hogy milyen sebességgel meg hogy kell cd-t írni mert akkor már ma vagy holnap elkezdem őket gyártani 😉

a call of duty sorozatból csak az első 3 rész van ps2-re igaz?
0
0
0
0
ceni98 avatar
ha érdekelnek játékok vagy kérdésed van vmiről akkor csak szólj és segítek/segítünk ha tudunk 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
nem
még csak most csinálják meg 😂😂
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Mi a baja a chip tönkretette?
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
na a ps2 el lett víve 3 hétre BP-re de mostmeg a gép se jó 😠
0
0
0
0
ceni98 avatar
oké köszi 😃 (emberek 1000. HSZ 😃 😃😉 lassan végére érek 😃 utána belekezdek a többibe is és persze folytatom amiket félbehagytam 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nah sikerült megszerezni 😃 Büszkeszírten kellett Zordon szellemét elűzni majd hollow Bastationba vagy mibe menni kellett Tronhoz és micimackó lapjait keresem utána 😀 abban tudsz segíteni h hol találom a lapokat? mert odáig jutottam h 3 megvan még 3 kell 😀 előre is thx 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
ceni98 írta:
erik.........nekem minden lemezem -os 😆
nah most én is észre vettem h a KH 2 kicsit lassan tölt de tökéletes sztem így is 😀 Hercules világát már megcsináltam a kishablehányéhoz kell vmi cucc de már azután h legyőztem Ursulát :S Sony pls help :S

Szerezd meg a Magnetic mágiát és rakd be az abilites menübe is
Sok sikert!
ha valami nem megy szólj és segítek
0
0
0
0
Erik94 avatar
Akkor viszont nemtudom.
0
0
0
0
ceni98 avatar
erik.........nekem minden lemezem -os 😆
nah most én is észre vettem h a KH 2 kicsit lassan tölt de tökéletes sztem így is 😀 Hercules világát már megcsináltam a kishablehányéhoz kell vmi cucc de már azután h legyőztem Ursulát :S Sony pls help :S
0
0
0
0
Erik94 avatar
Viszont a chip soft mod nem jó,mert még verbatimmal sem mennek...
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Hát majd utánanézek de most elvagyok foglalva a Kingdom Hearts részekkel az pörög a gépben már egy ideje
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nerót én nem ajánlanám,img burn,dvd decrypter vagy CloneCD.
Egyébként szerintem +osakat használj,mert olyat kell.Mondjuk ez függ a meghajtódtól,ha felismeri a -osokat is,akkor olyat is égethetsz,de nem tudom hogy ps2-be jó e.Szerintem +osokot használj.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
2 hónapja vettem Pioneer dvd írót úgyhogy kizárva
A legújabb nero-t használom
Jah és -os lemezeket veszek
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ezesetben lehet hogy az égető meghajtód a rossz,vagy nem +-os a dvd-d,vagy a égető progi nem jó,nekem CloneCD a favorit.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nekem meg 1 éves SCPH-90004-es van
Na mindegy engem nem érdekel tanultam a maxell hibáiból ezért a jövőben csak verbatimra írok megfizethető és kiváló minőségü
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem a minden írott arra van kiírva (Kingdom Hearts 1-2 és a Rouge Galaxy is ) és nincs gondom a betöltéssel 😃 vagy pl a FF x és xii is arra van és ha lassan is tölt akk észrevehetetlen 😃 szal sokat számít az is h milyen lemezre írod ki de az is h mennyire új a géped 😀 nekem októberben lett cserélve a feje szal nekem lehet azért jó még😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Na azért ez tulzás. A Verbatim a legjobb minőségü lemez. De ha ennyire nem hiszed el írd ki a Kingdom Hearts-et vagy a Rogue Galaxy 100% hogy baromi hosszú lesz a töltési ideje és nem fog jól működni. A maxell összetett játékoknál elvérzik
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem 700004 (a nullák nem biztos h jóük 😆😉 van és viszi gond nélkül 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem is volt sok Maxell-re kiírt játékom és vitte azokat.Még a régebbi ps2-, is,szal nem értem mért nem megy nektek,sőt még maxelltól szarabb minőségűek is voltak...
0
0
0
0
ceni98 avatar
érdekes nekem csak maxellre avn kiírva a game és mindet viszi 😃 szal nem tom nekem dvd-r-es szal lehet az is közre játszik 😀
végre megvan az ORIGINAL ps2 joyom 😃 áhh olyan nagyon zsír 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én is megszívtam a Maxell CD-kel. A legtöbb ps1-es játék vagy szaggat, vagy el sem viszi a PS1-em először azt gondoltam, hogy a PS1 a ludas, de azokat a játékokat viszi, amelyeket a srác adott hozzá, s abban nincs Maxell.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció