Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Mindig igyekszem magamnak apróbb kihívásokat biztosítani. Ez a különös tulajdonságom idén még inkább kiélesedett.
A kihívásokat a saját kreativitásom fejlesztésére találom ki, és próbálok számomra érdekes és megvalósítható dolgokat kitalálni (horror novellák írása, haiku versek írása, egy apróbb videojáték elkészítése, vicces kis képregények megrajzolása, zenekészítés stb).
Rendszerint a kihívás végére nem csak egy új dolgot tanulok meg, de a későbbiekben is folytatom a tevékenységet még, ha nem is olyan intenzíven, mint a kihívás alatt.
Most pedig elhatároztam, hogy megtanulok animációs filmeket készíteni.
Nem akartam túl nagy fába vágni a fejszémet, de hála a Cuphead játék Treetop Trouble pályájának, találtam egy kivitelezhető ötletet.
Körülbelül egy hét leforgása alatt készült el a FAVICCEK első epizódja, és bár nem ment zökkenőmentesen, és valószínű messze nem lett tökéletes, de én a készítés minden percét élveztem.
Még hosszú út áll előttem, de az első lépéseket sikerrel megtettem.
Gondoltam egy nagyot és feltöltöttem a Youtube-ra.
Íme a végeredmény:

0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Az oldalon még nem láttam ebből a játékból gameplayt, így publikálnám ide és invitállak titeket, hogy Ti is egy próbáljátok ki ezt az addiktív és poénos illetve skillbased shootert. 😀
0
0
0
0
vyne avatar
Par highlight a mai naprol. 😃
0
0
0
0
vyne avatar
Kis snipeolas az uj mappon.
0
0
0
0
vyne avatar
Egy kis battlefield. 😀
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar


Itt az új retro videojáték bemutatom, ez utal egy kult klasszis nintendo játékról lesz szó nem másról mint a Metroidrol
0
0
0
0
xCube avatar
@1LLUS1V3M4N: A jó öreg... . Kedvem támadt megint játszani vele 😃 .
0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
@xCube: Bizony nem árt néha visszanyúlni a régi idő játékaihoz egy kicsit nosztalgiázni. 😀 A játékfejlesztőknek sem ártana ugyanezt megtenni, főleg az NFS esetében, mert az utóbbi években nagyon alulmúlták magukat az autóversenyzős játékok között. 😕
0
0
0
0
vyne avatar
Tracer gyakorlas van.. 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Végigjátszás 😉 tegnapi







Utolsó rész : https://studio.youtube.com/video/z7ggogS5NIc
0
0
0
0
vyne avatar
Csak egy kis Overwatch. Ha tetszik kovess be 😀
[LINK]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok! Igaz nem játékkal kapcsolatos a videó,de mivel saját,emiatt megosztom veletek 😀
0
0
0
0
💬 2
FoLey avatar
@Sicu33: Nekem igaz VW Golf 4 1.4 van szeretem,igaz sokat költöttem rá. Nemtudom lenne értelme lecserélni Golf V-re.
Mondtad fél millióért is lehet kapni ötös golfot,de nemlátok sehol hogy annyiért lehet kapni csak 800.000ft-tól lehet csak. Ha tudsz valahol olcsóbban akkor mutasd. 😃
A motorteljesítményt gyengítettek a IV-hez képest? 184km/h-t mondtad végsebességnek,szerintem 192km/h-s ha FSI Comfortlines a motorod,de IV Golf 1.6-al gyári adat szerint annak is 192km/h.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@FoLey: A sima 1.6 literes motor 4 henger 8 szelep 102 lóerő és 148Nm,max sebessége 184km/h.
Az 1.6 literes FSI motor az 115 lóerős 155Nm,max sebessége 192km/h amire te gondolsz 😀
Ezt a modell a sima 1.6 literes motorral szerelték.
Írtam erről egy cikket is [LINK]
akkor még volt a piacon ~400-500 ezerért,de azokat nem ajánlanám megvételre 😃
Köszönöm az észrevételt 😃
0
0
0
0
Bandibacsi avatar
Már picit régebben készítettem egy tutorial videót az Age of Empires 2 + patchek telepítéséhez
0
0
0
0
carl18x avatar
Még 3 éve csapatuk Norbi kommámal a Contrát 😃 nagy játék 😃
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Új Videó

Elnyerte a videó a tetszésedet? Dobj egy like-ot!
Véleményedet írd meg hozzászólás formájában!
Szeretnéd támogatni a csatornámat? Iratkozz fel

0
0
0
0
no avatar
Technikai hibák miatt egyenlőre csak mikrofon nélküli videókat tudok készíteni és azt publikálni. Amint rendeződik a helyzet, mikrofonos videókkal fogom préselni a csatornámat. Jó szórakozást! 😀

0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=h😆aXaBaQxw[/youtube]
0
0
0
0
no avatar
Íme a LIMBO - Végigátszásom 1.része, Facecam-el megfűszerezve. Hang minőség miatt elnézéseteket kérem, csak nem egy studió felszereléseivel "dolgozok", hiszen új vagyok még ebben a videós popszakmában. Amennyiben elnyerte a tetszésedet a videóm, nyomj rá egy like-ot és ha támogatni szeretnéd a csatornámat, iratkozz fel. Köszönöm! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció