Gitározás

Szerző: BiGame, 2010. October 21., téma
Fórum » Zene
Hozzászólások: 157
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Flash avatar
A 12 húros nem azt jelenti, hogy dupla nyakú. 😀
Itt-e nézzed-e: 😆 [url]http://www.hangszeraruhaz.hu/index.php?tpl=subcat&subcat=355&kat3_filter[]=385&gyarto_filter[]=&fttol=0&ftig=0&x=4&y=9[/url]

Kezdő-tanuló gitárnak, meg mindegy mit veszel, de minél szarabbon tanulsz meg , később annál jobban fogsz játszani egy "jó" gitáron. 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
12 húros lol😆, dupla nyakú? Én még nemtom mien gitárt vegyek, me én elektromosat akarok és azon megtanulni, h ne kelljen várnom plusz 1 évet ha tudok gitározni, hogy akkor tudjak venni 1 elektromosat, olyan 50-30 között összegi, sztetek ami Aldi-ba van C Giant gitár erősítővel meg ienekkel mennyire jó?
0
0
0
0
BiGame avatar
Elveg van, de már elkezdődött😆, meg haverom aszonta jobb otthon megtanulni, és van benne vmi, am az Iron man kezdő részét má tom😆!
0
0
0
0
Ferrari avatar
+ ajánlott 1 gitár szakkör is suliban ha van rá lehetőség 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Jah haver is azt ajánlotta, néztem youtube, ha jövőre összejön 1 gitár talán veszek😆!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Próbáld a Guitar Pro-t az az 1ik legjobb ilyen téren + neten találsz 1 csomó guitar tabot...
0
0
0
0
BiGame avatar
Lényegében amióta Guitar Hero-zok kedvet kaptam a gitározáshoz😆, és venni is akarok 1 elektromosat, és gitár programokról kérnék tippeket, de természetesen ide minden jöhet a gitározással kapcsolatba, de csak gitározásról beszéljünk, ha kérhetem!
A topic kedvéér néhány gitáros videó😆!



[movie=youtube]NzB9_qQxxAc[/movie]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció