Gumiszoba!

Szerző: madchief, 2010. October 13., téma
Fórum » Társalgó
Üdv!
Ebbe a topicba lehet írni minden baromságot ami kifér a szátokból(billentyűzetből)vagy Dzsátubáról vagy Guugliból
XD
Hozzászólások: 287
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TeKaZ3 avatar
Matt... ilyesmi szokott lenni nálam is :"D
0
0
0
0
winrar avatar
intelIA32: De szép csempe 😊
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Ezt majd felfirkantom a suliba szerintem 😂
[LINK]
0
0
0
0
Szykla avatar
LoL 😆

[url]http://nol.hu/mozaik/migransnak-neztek-egymast-a-kozmunkasok-es-a-foldmerok-1564141?system=cachefrissit&ajax=1[/url]
0
0
0
0
no avatar
Szerintem azért nincsenek benne sokan, mert nincs rá szükség 😜 Vagy magyarosabb mentalitással: A Gépigény a gépigényeseké a Facebook a fészbúkosoké! Mindenki maradjon a helyén! 😃

Amúgy srácok lenne egy ötletem: valahol itt a fórumon volt egy topic (nem tudom, hogy megvan-e még), amiben gépigényes alkotásokat lehetett közzétenni (mármint ilyen képek, videók, mittudommégénmik). Fel kéne pörgetni a témát, mondjuk 4K-s háttereket gyártani, vagy az oldalt bemutató videót, vagy hasonlókat. Ki lenne benne? 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Köszi 😃
Bár ahogy látom, nincs túl nagy élet a csoportban 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Beléptem, valaki fogadja el a belépésem plíz 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nem épp baromság, de nem tudom hova tehetném be... FB-n van egy gépigény csoport. Elég kevesen vagyunk. Aki gondolja csatlakozhat és meghívhatja más ismerősét aki fenn van szintén. 😀
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Tömörgumiabroncs és póverpojintpowwaaaa

0
0
0
0
Matt99 avatar
matany: Hát ezen meghaltam 😆
Az abszurd humor csúcsa 😆
0
0
0
0
no avatar
"mivel a frepsz sokkal jobban elterjedtebb" eddig néztem és nem tovább...
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Arbalest: Eszméletlen jól tud fogalmazni! 😃
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok, én a gta 5 topicból jöttem át, egészen érthető okokkal
0
0
0
0
Arbalest avatar
Szemétség -mert az- de ilyen gyereknek aki még beszélni se tud.... megmutatnám a magyar tanárjának a videót, osztályozza már le...
Akinek van egy kis lelki ereje, hallgasson bele min 3 percet, és érezni fogja a hatást 😃
0
0
0
0
laczy avatar
[url]https://www.facebook.com/video.php?v=666310423492505&theater[/url]
0
0
0
0
matany001 avatar
ez még mindig hatalmas. 😃 😃

0
0
0
0
Kehbya avatar


Szerintem magáért beszél. 😃
0
0
0
0
Dani46 avatar
Túl gyenge gépek😃
0
0
0
0
Kehbya avatar
MaTpr0F: kristofmark98 kihagytad a felsorolásból. 😆
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Kedves fórumtársak azt hiszem kollégánk gépe megérdemel egy kitüntetett helyet ebben a topicban.
Nem is értem hogy lehet már 6-os szinten.
😃
[url]http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=56822&sub=usercomp&comp=91601[/url]
0
0
0
0
matany001 avatar
Az ég repült NinjaVadkanMókus, ami leszállt az Aranyfácán sörös doboz űrhajóján. Elindult a hátsó kertbe ahol a korhadt fán ült a Rézepéjű FülzsírBagoly bácsi aki éppen, bogyós kulákat engedett ki a hátsó feléből, hogy majd abból épít egy házacskát, amiben a sok kis emberszabású erdei állatkákat tarthat. Ezt látván a NinjaVadkanMókus kipukizta lézerkardját és szétszabdalta szegény FülzsírBagoly bácsit, és megette piciny testét a icike-picike kis bogyókkal együtt. Ezután kiadott egy mesekönyvet, és meggazdagodva, szép öregkort élt meg. Vége.
0
0
0
0
no avatar
Véd az élőlényeket, egyél követ!
0
0
0
0
Bicike avatar
Egyszer írtam ide valamit, utána meg valaki kitörölte. 😆
0
0
0
0
macibogyo avatar
az én billentyűmre egy zongora esett a 10.-ről. A zongorának nagyobb baja lett.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
nekem sajtszósz,sör,energiaücsi,pizza minden borult a zsineg nélküli billemere és még mindig megy mint állat csak nehéz kitakarítani 😆

Gumiszoba!!!!!! Zoltánnal és Vendellel 😆
0
0
0
0
szalamispizza avatar
ijááá ráborult 1egész pohár tea a billre + jutot az asztalon mindenre, még a falon is hagyott egy szép nagy foltot... na az se fog onnan eltűnni. bill fura módon mindent kibír.. víztől kezdve energiaitalig minden borult rá, mégis megy
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Beelzebul írta:
https://kepkezelo.com/images/7am35mn89p0a9e91xk8h.jpg


Aztaa de meg éheztem!😃
0
0
0
0
no avatar
apetit1989 írta:
Nem mintha bármi jelentősége lenne, de ez a gumiszoba, szóval ugye ide jöhet az off dögivel.
Aki tud angolul, nézze meg 😆l2 profilját. Ugye csak troll? Én a nyelviskolában első évesként fogalmaztam úgy, mint pl. "i can see there bla bla bla".
Jogosan gyanúsítom?


Nem nagyon lehet eldönteni. Eléggé "brit-es" beszédje van, ahogy írja, de azt ne nagyon tudom, hogy mennyire adják fel a britek a helyesírást(a rövidítéseket nem értem bele) mint pl "As I see..." ide kéne a "can", ami sztem már nem jellemző. De ez csak zárójeles vélemény, az amcsi angolhoz jobban értek.
0
0
0
0
odie992 avatar
Napokban felvetődött bennem egy kérdés, szerintem ha több időt szánnék keresésére, találnék rá választ, viszont tőletek megkérdezném:

Ugye vannak ezek az ingyenes sms küldéses baromság, ami arra jó, hogy ingyen sms-t küldesz persze.. Viszont, ugye biztos valamilyen szinten olvastunk, hallottunk olyan dologról, hogy SMS-ként fizetsz XYZ összeget ABC dologért, teszem azt 1.000 HUF az SMS, mittudomén, egy lóért, viszont ingyen SMS-t küldesz. Vajon ezt elfogadják, vagy nem? 😃

*Marhaság level 100*
0
0
0
0
DeXHerO avatar
http://hsmaker.com/harlemshake.asp?url=http%3A%2F%2Fwww.gepigeny.hu 😆 nézzétek végig
0
0
0
0
no avatar
[img]http://trollfesz.cc:8080/i/123901.jpg[/img]
0
0
0
0
no avatar
apetit1989 írta:
Nem mintha bármi jelentősége lenne, de ez a gumiszoba, szóval ugye ide jöhet az off dögivel.
Aki tud angolul, nézze meg 😆l2 profilját. Ugye csak troll? Én a nyelviskolában első évesként fogalmaztam úgy, mint pl. "i can see there bla bla bla".
Jogosan gyanúsítom?


Nem.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem mintha bármi jelentősége lenne, de ez a gumiszoba, szóval ugye ide jöhet az off dögivel.
Aki tud angolul, nézze meg 😆l2 profilját. Ugye csak troll? Én a nyelviskolában első évesként fogalmaztam úgy, mint pl. "i can see there bla bla bla".
Jogosan gyanúsítom?
0
0
0
0
silverline007 avatar
madchief írta:
Ezt kell beírni orderedfriendlist helyett:
InitialChatFriendsList
és ugyanúgy kihozza 😀


Szerintem az nem azt jelenti, az valami chates cucc, miért hozza be nekem a mostoha tesómat, aki minden nap itt ül mellettem, és nem nézi az adatlapom azt én is látmám^^😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Ez melyik pálya? Caspian? 😆
0
0
0
0
alpyka2 avatar
madchief írta:
Ezt kell beírni orderedfriendlist helyett:
InitialChatFriendsList
és ugyanúgy kihozza 😀
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
[quote][b]Haraposs írta:[/b]
[quote][b]robot fiu írta:[/b]
[quote][b]berki_zsolt írta:[/b]
Közérdekű közlemény:
akarja valaki tudni, kik a legyakoribb oldallátogatói facebookon? Nem kell ehhez idióta alkalmazás! Trú sztori!
-belépsz fékbúkra

-jobbklikk akárhova (lehetőleg ne képre vagy linkre)

- oldal forrásának megtekintése

- ctrl + F (keresés) “orderedfriends” macskakörmök nélkül of korsz

-1 találat lesz csak, utána a sokszámjegyű számosorok jelölik az illető
profilját macskakörmök között
pl facebook.com/elsőszámsor = leggyakoribb látogatód
facebook.com/másodikszámsor = második leggyakoribb
ésígytovább...

............[/quote]



Nekem nem talál semit ha beirom a keresőbe azt hogy orderedfriends . Valaki nem tudja hogy miért ?
0
0
0
0
mlan0 avatar
Valaki mondana még ilyen Facebook trükőkket?? 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció