Dragon Ball

Szerző: Erik94, 2010. August 18., téma
Fórum » Film, sorozat
A Dragon Ball japán mangát Toriyama Akira alkotta meg. A sorozat a Weekly Shounen Jump magazinban jelent meg 1984-től 1995-ig. Később egy 42 kötetet magában foglaló könyvsorozatban újranyomták (tankóbon). 2004-ben a manga újra megjelent 34 kötetben (kanzenban).

A Dragon Ball a kis Son Goku életét követi nyomon. A gyerekkori kalandoktól kezdve egészen odáig, míg nagyapa nem lesz. Kalandjai során rengeteget harcol és végül a világ legerősebb harcművésze lesz. Son Goku nincs egyedül kalandjai során, rengeteg barát és ellenség viszi előrébb a történet fonalát.
Hozzászólások: 96
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zsiroslangos avatar
Elhunyt Akira Toriyama.Nyugodjon békében.
1
0
0
0
no avatar
Itt a Super új része! Nézzétek! 😃
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Csináltam égetett feliratot a videóhoz és felraktam youtube-ra! 😃 Jó szórakozást! 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én nekem nagyon tetszik az ultimate tenkaichi,de azért a harcrendszere már nem olyané mint amilyen a tenkaichiban van.Az hiányzik belőle,de a storyja ott van.😉
0
0
0
0
edom789 avatar
robot fiu írta:
Most ezt fogja majd adni?
Ez az ultimate tenkachi játék intrója tudod mert megvan a game xbox on 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Köszönjük az információt ceni😀.
0
0
0
0
ceni98 avatar
viasat 6 szeptember 1. DBZ elejjétől kezdve végéig .D
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem tetszik a filmje,de eltérő az igazi animéhez.Én a 13 movie-t szeretem a DB-ban,azt nagyon.Nem ártana azokat szinkronosítani.😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én már kinőttem belőle,de a Naruto Shippuuden
az nagyon is jó és komoly kis anime.Egyébként,messze nem óvodásoknak való,mivel 16+...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Új hír kering újfenn.
Méghozzá ezt csiripelik a madarak:

Meg nem erősített hírek szerint szeptembertől újra Dragon Ball Z a TV-ben, méghozzá a Viasat 6 csatornáján. A Viasat 6 hivatalos weboldalán (Link) már kint van a sorozat ismertetője, amely a Z sorozatot hirdeti, de egyelőre ennyit tudni biztosan.
Egyes pletykák szerint szeptember 1. (szombat), 17.40-kor jön az első rész, szeptember 2. (vasárnap), 17.15 a második rész.

Nagyon sok a kérdés: Ha a Dragon Ball Z-vel kezdenek, akkor mi van az ORTT(†) határozatával? A régi magyar szinkronos hangok lesznek? Ha nem, akkor kik az új hangok? A francia változatot vették meg, vagy a japánt? Leadják-e utána a sima Dragon Ballt? A Dragon Ball GT-t? Vagy mindez sztornó és a Kai-ra ruháztak be? ∞
Hamarosan remélhetőleg választ kapunk ezekre a kérdésekre!
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Erik94 írta:
Most csak 50 pont volt egy meghuvo mindenki bejutott aki akart 😆

Akkor én megint lemaradtam 😂 😜
0
0
0
0
Erik94 avatar
Most csak 50 pont volt egy meghuvo mindenki bejutott aki akart 😆
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Hali. Ha valaki nem leli a részeket akkor nem kell csüggedni egy jobb nettel simán lehet szedni(lelopni) a videómegosztókról. Én indavideóról szedtem le a dbz összes részét.
Úgy csináltam hogy történetesen nekem firefox böngészőm van és ahhoz van egy olyan hogy Ant video downloader. Nah avval lehet leszedni vidit akárhonnan. A használatát nem irom le mert piszokkönnyü.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Pedig csak dragon ball 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Az igen , csoda szerintem ha van olyan cég aminek nem tartalmazod az anyagát...😆😂
0
0
0
0
Erik94 avatar
Akkor hova lehet ilyet felpakolni?felteszem mondjatok helyet oldalt
0
0
0
0
ceni98 avatar
A videó ABGroup, Funimation Entertainment és Scantraxx Records anyagát tartalmazza. Egyikőjük letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miat
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én angol szinkronnal néztem meg a Kai-t. De az csak 98 részes.
A GT meg már ha jól tudom teljes, tehát minden részt leszinkronizáltak. Amúgy a filmet láttátok? (Dragon Ball - Evolúció) Na az valami kegyetlen szar volt...
0
0
0
0
spleenszuru avatar
modernebb, HD, felesleges 10 részen keresztüli egymást bámulás nincs benne+Buu saga, gondolom..
azt amúgy még nem néztem.
kérnék is segítséget 😃
honnan tudnám letölteni a Kai-t ? illetve a filmeket ?


látta ezt már amúgy valaki ?? hatalmas ^^

http://www.youtube.com/watch?v=AplTH454H7c
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Ja oks , thx , és a DB Kai mire jó , úgy értem , minek feldolgozás , ez rövidített változat , vagy miért?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball Kai ( a Z újra feldolgozása 100 részben)
Dragon Ball GT

ezek a sorozatok vannak

és gugli pl. dragon ball gt 32. rész magyar, és kiadja.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Én a régi részeknél "elakadtam" , amikor már a songohan fia is elég nagy asszem és épp son goku harcol egyik másik világra törő-re , ez már nem sima dragon ball , nem is azutáni , hanem asszem van még1 a 2. DB után , valaki tudna segíteni azokat a részeket magyarul vagy angolul hol tudnám megnézni?
0
0
0
0
Erik94 avatar
jah😆én is sokat néztem😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Már annyit néztem db-t hogy középfokum megvan japánból!!!!😆 van valami dzsühadzsió is 😆asszem c-18
0
0
0
0
Erik94 avatar
akkor gyors a neted😆
am jah ott jobban lehet nézni én special narutokunrol toltom le😆bvagy van ott online is de nincs hozzá felirat
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
ja akkor oké 😆 egyszer én is leszedtem 80GB volt kb 2 napig bevolt kapcsolva a gép de lejött!
0
0
0
0
Erik94 avatar
de ha letoltod akkor jobb a minoseg meg a szép és full hd😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
a dbz-t nehogy leszedt már, fent van az összes videán, beirod dragon ball z 123 rész a google be és kiadja én így néztem meg.....nem rég...
0
0
0
0
Erik94 avatar
az téleg sok nekem kb 1 év mire lejonne 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
karesz707 írta:
meg van 1 olyan h dbz 0-291 ig magyar hang.az az összes rész magyar?😲😃ami 72 gb


72Gb? 😲😲 Az nekem 10 havi net adagomnál is több 😆 na nem baj majd jövő hónap végén leszedek pár részt addig kibírom a játékkal is 😃
0
0
0
0
karesz707 avatar
meg van 1 olyan h dbz 0-291 ig magyar hang.az az összes rész magyar?😲😃ami 72 gb
0
0
0
0
Erik94 avatar
full minden az osszes +a gt es db 150 része😆...
0
0
0
0
karesz707 avatar
éés ami beloadon van 1vhány gigás pack és a dbz moviek vannak benne abb az összes benvan?😲😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
beloadon minden full fent van egyszerre sok gigat foglal😆
0
0
0
0
karesz707 avatar
nekem már hála isten jo de én is kivoltam kattanva egy féléve😃😃
0
0
0
0
almos avatar
Honnan akarod leszedni?
0
0
0
0
azbizony avatar
Sztem nem sok mindenkinek van ilyen fos net mint nekem 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
igy van azbizony minden db z fan varja😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Fúú én már alig várom a korlátlan netet és elkezdem szépen az elejétélől letöltögetni az összes részt😆 DB 4EVER!!😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
király lesz
http://www.eafpdragonballaf.com/
0
0
0
0
almos avatar
Az AF folytatja a történetet,most nem tudom,hogy pont ott ahol a GT befejeződött,de eleibe ugyanazok a főszereplők vannak.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
még nyár elején olvastam hogy animax-ra jön a gt....aztán nagyon elttolták....am az AF- ott veszi fel a történetet ahol a GT befejeződött.?
0
0
0
0
Erik94 avatar
thx az infot ceni😆 tegnap neztem meg a kai 72dik részet most izgi piccolo vs c18...
0
0
0
0
ceni98 avatar
október 15 asszem vagy akörűl
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció