LAN-Party-k

Szerző: planbmokus, 2010. July 28., téma
Fórum » Játékokról általában
Ha valaki tud egy jó LAN party-t, itt megoszthatja másokkal!
Hozzászólások: 17
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MoonW avatar
Ha valaki tud egy jó LAN party-t, itt megoszthatja másokkal!
0
0
0
0
Toma97 avatar
Hát Győr-Moson-Sopron megye és környéke vagymég Komárom-Esztergom megye ez a 2ő ahova eltok menni
0
0
0
0
windows96 avatar
mifelénk is szokott lan lenni. lassan be kell szerezni egy 3. routert annyian leszünk😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
mi 1x szer csináltunk egyet de eléggé elcseszett lett de jól szórakoztunk (kb 6 fajta játékot terveztünk de csak stronghol crusader meg cs 1.6 lett belőle 😆😆 )
0
0
0
0
no avatar
Én csintem egy Counter-Strike:Source gungame szervert de nm tom h jó-e mert még nm léptek be én betok lépni de nm tom h mások látják-e!
Ha vki megnézné megköszönném! : WAREZ!!!
Most futtatom a szerót szal ha lehet akk most nézzétek meg! pls
Előre is THX!
0
0
0
0
planbmokus avatar
SystemRQ írta:
Ja, a laptopok rohadt drágák, 100000 Ft alatt meg olyat veszel, ami épp hogy csak egy internetes flash játékot visz. Csak az asztali pc-t meg élég macerás ilyen helyre elvinni. Ráadásul honnan szereztek olyan laptopot ami mondjuk a Left 4 Dead-et viszi? Az egér. Phú, azt meg muszáj venni hozzá, mert a beépített, az olyan fos, hogy mikor a kislaptopon kipróbáltam CS-zni, a Page Down, meg Up-pal le fel nézni, nyilakkal meg valahogy irányítani. Tehát én nem nagyon szeretem a laptopokat. De aki szereti, azt nem akarom kiábrándítani. Jók azok is.


Amin a CS elmegy, azon elmegy a Left 4 Dead...
Lehet, hogy nem full grafon, meg 16x AA val, de játszható minőségben futtatható...
0
0
0
0
Erik94 avatar
jah de demoznak van 😆
0
0
0
0
planbmokus avatar
Az eddigi 5 regisztrált csapatban nincs laptop 😃
0
0
0
0
Quadrox avatar
hát igen ezt tanusíthatom. nekem ingem gatyám ráment a laptopomra de viszont nagyon erős és mindent lehet benne cserélni/fejleszteni. mobilitás terén verhetetlen. ha megyünk lanra haverok kocsival viszik a gépet monitort stb. én meg csak belerakom a hátitáskájába és gyengéden leficcenek a lanparty helyszínére😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
hát jah naon dragak az igaz de nem rosszak mondjuk pc az jobb is meg sokszorta olcsobb 1 laptopon mar veszek 3 faxa gepet
0
0
0
0
no avatar
Ja, a laptopok rohadt drágák, 100000 Ft alatt meg olyat veszel, ami épp hogy csak egy internetes flash játékot visz. Csak az asztali pc-t meg élég macerás ilyen helyre elvinni. Ráadásul honnan szereztek olyan laptopot ami mondjuk a Left 4 Dead-et viszi? Az egér. Phú, azt meg muszáj venni hozzá, mert a beépített, az olyan fos, hogy mikor a kislaptopon kipróbáltam CS-zni, a Page Down, meg Up-pal le fel nézni, nyilakkal meg valahogy irányítani. Tehát én nem nagyon szeretem a laptopokat. De aki szereti, azt nem akarom kiábrándítani. Jók azok is.
0
0
0
0
Demoz avatar
Ahogy Kmisi is mondja a gamer laptopok nagyon drágák. 150-ért is kapsz jobb laptopot,de az gamelésre nembiztos hogy jó...ezért éri meg jobban egy pc.
0
0
0
0
Erik94 avatar
ja ez nem problema de akinek van laptopja annak jobb rajta
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Dehogy jók! Egy normál gamer laptop 200 000 ft annyit nem hiszem hogy lanpartyra költenének sokan!
Már nehogy ne tudd elvinni azt a 15 kilós gépet meg jobbesetben az 5 kilós lcd monitrot.
0
0
0
0
Erik94 avatar
lan partykra a laptopok a jok
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a left 4 deadra de elmennék de vagy 400km re van tőlem veszprém😆
0
0
0
0
planbmokus avatar
LAN-Party infók, helyszínek ide!

Veszprém-Várpalota-Székesfehérvár környékiek jelentkezését várjuk elsősorban, de bárki eljöhet, aki meg tudja oldani!!!!
Még 5+1 csapatnyi hely van!!!
---
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció