Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemvagyokitt avatar
Hali valaki tud privibe küldeni egy torrent oldalt ahol szinte minden fent van? Próbáltam a kalóz öblöt de nem találtam meg rajta amit kerestem.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nem értem ezt az ncore oldalt. Felteszek egy tök normális kérdést vagy írok egy tök normális kijelentést és kapom rá a negatív pontokat(nem sokat max 3-mat), aztán meg negyed óra múlva nézem, h hova tűnt a hsze-m és azt látom, h törölve lett, de nem csak az enyém, hanem a fele hsz-nek cső 😕😕 Én komolyan nem értem azt az oldalt. Tényleg ennyi önelégült ba*om van ott fent??? 😡😡😡 Komolyan mondom már fizetni kell, h kommentelhessek vagy mi a fene???? Ez olyan már, mint a twitch-en, h azok kommentjét olvassák fel leginkább, akik donatelnek, a többi levan 💩-va.
VICC!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
💬 5
Bronson avatar
@kmetovics: sosem ertettem a kommentrendszert ott, altalaban minden hozzaszolas le van huzva, foleg ha valaki laikuskent tesz fel kerdest.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Bronson: Biztos az nem tetszett nekik, h én azt írtam, h megvétel előtt kipróbálom, hogy fut PC-n. Mintha szentségtörést követtem volna el, mert én meg akarok venni egy játékot 🙄 De az is érdekes, h más meg pont amiatt lett lehúzva, h ő meg azért "mérgelődött", mert megvette, pedig már le is torrentezheti. Így írta, h "na ezért vettem meg??!! Na mindegy. Vannak ott is idióták rendesen. Hála égnek én max letölteni járok oda filmeket. A kommentekkel nagyon nem foglalkozom, de azért ez felba*ott egy pöppet.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Én filmeket már azóta nem töltök le amióta minden is fen van online oldalakon, pl. videa-n , ami meg nincs az más oldalon fent van, le sem kell tölteni, most ezt a potteres játékot szedtem le ncore ról, de még nem tettem fel, majd most hétvégén ránézek ha több időm lesz, kíváncsi leszek rá, Spoiler!
persze csak azért hogy megnézzem fut e a gépemen!!!
😂🤣🤣
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Én azért töltöm le a filmeket, mert így legalább meglesznek nekem a gépemen elmentve. Úgy szoktam csinálni, h addig hagyom őket seed-ben, amíg meg nem nézem őket. Ha nem tetszik, instant kitörlöm a torrentből, ha tetszik, akkor még egy db-ig seed-ben tartom
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@kmetovics: Nekem több mint 150 sorozat/film van napi minimum 15 órán át seed-ben, csak nekem nem a gépen van már hanem egy NAS-on szóval elfér a 2x4+2x18 TB-on.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Sziasztok ki milyen programot használ letöltésre és miért azt használja csak azért kérdezem mert nem tudom eldönteni ,hogy melyik lenne a legjobb?
0
0
0
0
💬 7
Puffin avatar
@roba1996: Transmission. Faék egyszerűség, teszi a dolgát. 😃
0
0
0
0
no avatar
@roba1996: Néha napján qBit. Különösebb oka nincs, talán a sötét téma.
0
0
0
0
FoLey avatar
@roba1996: qBittorent és legjobb. Előtte utorrentet használtam,de a sok reklám már zavart.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@FoLey: +1
Évekig használtam utorrentet, sokáig mindig frissítettem mint a qBittorentet, de ugye a sok reklám sok volt. Azután vissza álltam 2.2-es verziójú utorrentre, de az meg szakítgatta már a letöltést. Amióta átálltam qBittorentre megszűnt minden probléma.
0
0
0
0
roba1996 avatar
@reszler112233: Végül én is qBittorent mellet döntöttem köszi szépen skacok 😉
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@reszler112233: Igazából azokat is ki lehet gyomlálni néhány gombnyomással....vagy.....Spoiler!
Letorrentezel egy Pro verziót belőle, ami még tud egy-két extrát is. 😆😂😂😂😂😂
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Andor1997: Spoiler!
Egyszerűbb volt váltani.
0
0
0
0
Dooma avatar
Sziasztok!

Letöltöttem egy filmet.Van hozzá angol sub is. YT-ra ,hogy tudom hozzá adni a feliratot ? Nem találom sehol. Ismerősnek kellett a film, de az ímént jelezte valaki, hogy neki kellene az angol sub..(magyar filmhez)
0
0
0
0
no avatar
Ncore meghívót kitől lehet szerezni?
0
0
0
0
💬 1
Bronson avatar
@Blade890: csak prémium felhasználók küldhetnek meghívót...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Az alábbi problémám lenne torrent létrehozásánál:
[LINK]
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Express VPN vagy NordVPN. Melyiket javasoljátok torrentezéshez?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Szaiasztok!
Érdekelne hogy érdemes-e váltanom Bittorentről qbittorentre? Igazából a bittorrenttel nincs bajom, ingyenes, jól tölt le és fel, a reklámok meg nem zavarnak, de lehet ti tudtok mondani valamit hogy a qbittorent kevesebb erőforrást fogyaszt vagy biztonságosabb stb..
0
0
0
0
Andris18 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
Zoli869 avatar
@Andris18: Írtam privát üzit.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Lopni persze nem legális, ezért van a spotify mint ingyenes alternatíva, vagy megveszed iTunes-ban.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: [LINK]
Pl. ennél is ott a Free DL, de van link is.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. Milyen torrent client-et használjak? Utorrent sokszor leáll, már nem bírja, ha több mint 100 torrentet seedelek. Melyik stabilabb az utorrentnél? Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 8
InfernoDante avatar
@DDarkness: qBittorrent, már egy ideje azt használom. A 4-es verzió még mindig hibás kcisit, szóval lehet érdemesebb abból a legutolsó 3-mas verziót szedni.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@DDarkness: Halite keress rá nem gépzabáló magyarul tud valamint reklámmentes!
0
0
0
0
hashimoto avatar
@DDarkness: qBittorrent.
0
0
0
0
no avatar
@DDarkness: Transmission vagy qBittorrent.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@DDarkness: Idézem a haveromat aztán lehet jelengetni!

qBittorrent egy hulladék befagyasztotta úgy a gépemet hogy csak resettel indult újra sem elötte sem azóta nem akasztotta ki semmi így a Halite csak úgy pörög a gépen nem zabállja mint a qBittorrent fos!
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@Zoli869: Nekem még nem fagyott ki a qBittorrent egyszer sem, pedig már 5 eszközön csak ezt használom.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@KRZT963: Nálad én meg láttam a saját szememmel onnan jövök!
0
0
0
0
Andris18 avatar
@DDarkness: Bittorentet használok több éve 😀 eddig nem volt semmi bajom vele.
Régebben még volt a vuze de már nem tudom mi van vele.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@DDarkness: Warnt kaphatsz érte. Attól is függ amúgy, hogy milyen súlyos a kihágása a gyereknek. Ha ennyire nem bízol benne, akkor miért küldesz neki meghívót?😆
0
0
0
0
DDarkness avatar
@gigazte: Mivel egyszerre unokatesóm is ezért annyira bízok benne, hogy nem fog semmit se feltölteni meg ilyenek, csak letölteni fog és semmi más, azt mondta seedelni fog, de mivel általában napi 4 órát megy a gépe max ezért nem lesz ő a SeedISTEN. Ez okozhat gondot?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@DDarkness: Vesz premiumot, vagy az 5-ös kereten belül marad. (Tehát 5 lehetősége van, amit nem kell seedelni.)
0
0
0
0
Nogitsune avatar
@DDarkness: Ha vissza seedeli akkor nem. 48 óra az előirt idő a letöltött anyagra, ez csökken, amikor tölt vissza pár mb/gb-ot, az adott anyagból.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@DDarkness: napi 4 órával egy hónap alatt simán meg lesz a 48 órája 😃
0
0
0
0
szilver avatar
@DDarkness: Van egy másik megoldás is erre a seed dologra,ha érdekel írj rám priviben ha még aktuális ezzel kapcsolatban a problémád,garantáltan nem kell soha többet seedelned következmények nélkül. 😀
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Több mint a fele nem az enyém, hanem öcsémé ami sorozatokból és filmekből áll.
0
0
0
0
Funes avatar
Na reszler a Kalóz Kapitány ! 😀
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
4 év alatt 98,48gb-ot töltöttem fel. (10mb/s-os nettel) Mondjuk nem is nagyon használom az oldalt. 😂
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Bud-Fckn-Spencer:
Ilyen gondom nincs mivel már több mint 4 éve be vagyok regisztrálva.Feltöltésem jelenleg 1,92 Tb.
0
0
0
0
Funes avatar
Érdekes ez az ncore rang lépés előtt vagyok és 6GB feltöltés helyett, csak 3GB-ot számolt el... Kicsit fura már rég meglenne a 6GB-al a ranglépéshez szülséges feltöltés, így meg még mindig nincs meg !!! Gyanús ez nekem ! 😆
0
0
0
0
no avatar
Kanadában ott szigorúan veszik a torrentezést?
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
sonyteve: nekem a Format Factory mindig működött 😀
0
0
0
0
no avatar
segítséget kérek: sony bravia tévém - 3 éves- csak AVI formátumot tud - pendrájvról.
Avi-ban torrentezetteket simán adja.
Torrentezett mkv formátumot melyik konvertálóval tudom számára megfelelő avi-ba áttenni ?
Eddig próbált konverteket avi-ban sem játsza le. Megfelelő konvertáló szoftver kellene.
Köszi: Gyula
0
0
0
0
Krissz avatar
Nekem sincs gondom az uTorrentel, csak a reklám, de ha vírus volna, a Smart Securitym egyből szolna. 😀
Csak érdekes 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
bocs,de kb baromság az egész hír,már láttam más oldalokon is
ha az utorrent oldaláról szeded le a klienst semmi bajod nem lesz,csak a buherált verziókban akad ez a bónusz vírus 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
Dono, Krisz.
Használjátok inkább a Torch böngészőt. Chrome alapú, beépített torrent kliensel.
2 éve azt használom.
0
0
0
0
Krissz avatar
Bízzunk benne, hogy ez senkit se szívasson meg : 😲
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Már Windowson is elérhető a Transmission nevű torrentkliens: [LINK]
0
0
0
0
Krissz avatar
Nem fut azon kívül más torrent. 71 torrent van a listában, egy van ami stoppolva van mármint hogy letöltés közben lelett stopolva, a többi pedig seed állapotban volt de azokat is leállítottam, így csak az nCore ra feltoltott torent file van aktiv on.
Más sem fogja a netet, nem frissít semmi sem, és mégis max 10kb/s, de nemértem h miért ... 😞
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Krissz: Többi torrent elviszi az elől szerintem. Próbáld ki hogy a többit offold kicsit.
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok!
Raktam fel egy torrentet az nCore ra. És az a problémám, hogy max 10kb/s el tölti fel, de miért?
miközben más torrenteknél, le: 2.5Megabit/s és fel: 2Megabit/s. Csak ennél ilyen alacsony, miért??

Segítsetek légyszi, köszii!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Bukta: Ha a hét film rajt marad a gépeden telepítés után akkor tudod folytatni a seedelést. Letöltöd a filmek torrent fájlait el indítod öket mintha letöltenéd ellenőrzi a torrentet majd folytatja a seedet. Csak a torrent telepítési hely az ugyan az legyen mind most!
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok. Van 7db letöltött film amit még nem töltettem vissza ***-n, viszont újra kéne raknom a gépet. Ha újra rakom a gépet akkor eltünnek ezek. Van megoldás, hogy miután újra raktam a gépet tudjam folytatni a seedelést?
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Office 2013-s.

A 365-s lényegében ingyenes, ezért nincs értelme felrakni torrentre.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Lénbyegében én is ezt találtam. Azokról a torrentekről amikoről beszéltél offci 2013 vagy office 365 -ösök?
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Szia!

Itt próbáld meg:[LINK]
Diákként ingyenes.
Nem látok benne accesst.

Én négy torrent oldalon vagyok és mindegyiken fent van.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok office 2013 kellene word, excel, powerpoint és ACCESS programokkal. Néztem azon a bizonyos angolul "magos" magyar nyelvű oldalon de mindegyik piros csíkos volt de a torrent közben jött le ... Fontos lenne hogy magyar nyelvű legyen.
[LINK] oldalon ha bizzonyítom hogy tanuló vagyok megkapom a szoftvercsomagot de ha jól látom NINCS BENNE ACCES, de ha ti tudjátok hogy van akkor megoldódna a probléma.
Tudtok segíteni? 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
A tracker nem elérhető vagy tiltották a letöltést az adott trackerről.
0
0
0
0
Omis avatar
hol van piros csík?fényképezd le!
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Engem is érdekelne Andris18 észrevétele. 😀 Nekem uTorrentnél van így.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, bittorentben a piros csík letöltés közben mit jelent? Már kitöröltem és újra leszedtem de ugyanúgy piros maradt :/
0
0
0
0
OtasRm avatar
Elvileg full jó volt, le is szedték már páran, volt rajta már vagy 70seed, erre törlik.
Egyedül ezt nem értem "pack tilos"??!! Na mind1, ha nem kell nekik, akkor ez van.. :/
Max annyi hogy a le írásba, b*sztam egy csomó képet a telepítés menetéről, meg ha nem indulna mt kel frissíteni/tenni de nem hiszem hogy ez problem lenne.. 😀
De mind1..
jóvanezigy😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Megfelelt a "Feltöltési szabályzatban" foglaltaknak?
Nem volt dupe, vagy hibás seed, rossz elnevezés, nem megfelelő leírás ilyenek.
Ezek mind fontosak a staff-nak.
😀
0
0
0
0
Bronson avatar
szerintem még nem funkcionál teljesen, hírt sem adtak róla, azt pedig szoktak...
0
0
0
0
Krissz avatar
winrar: pipa 😀

Rejtett user, az passz.. nemtom kik, lehet magasab rangall rendelkeznek és eltudják rejteni neveiket, v nemtom
0
0
0
0
Liptik avatar
A rejtett userek azok nem a felhasználok?
0
0
0
0
Liptik avatar
Még én sem találtam még.
0
0
0
0
Krissz avatar
Teljesen random volt tavaly.
Volt mikor oldal lapozgatásközben, volt mikor torrent hsz eket nézve, változó
Tavaly igyvolt, aztán idén ...
én eggyet sem láttam még idén
0
0
0
0
winrar avatar
Krissz: Hogy kell jelölni? 😜
Amúgy tényleg a legjobb oldal és egyáltalán nem vészes a seed kötelezettség.
0
0
0
0
Krissz avatar
Az ilyen akciok, rangtol függetlenek. Mindenkinél megjellenek, pl: spooky dayz alkalmábol a figurák, vagy karácsonykor a 3 ajándék meghívó.

Spoiler!
Én nagyon szeretem az oldalt, nem pancsolt xarok vannak fenn, hanem tényleg amik működnek is. Igaz warez tilos dolog, dehát akkor adják olcsobban a tisztaszoftvereket, és akkor a magyarok is többet vennének. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Nekem tavaly voltak, pár darab. Fele-fele arányban, rossz is meg jó is.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció