Játék magyarítások

Szerző: victim017, 2010. July 14., téma
Fórum » Játékokról általában
Akinek kell magyarítás az itt kérdezzen :D
nekem Pl. a left 4 dead 2-höz kellene :S
Hozzászólások: 114
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MariusHuN avatar
The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Ezekhez keresek magyarítás aki tud esetleg valamit az nagyon meg köszönném ha írna Gépi magyarítás is jó

A men of medan hoz találtam gépit de az tök jó volt hozzá
0
0
0
0
Warg avatar
Megjelent a Strangeland (klasszikus kalandjáték) magyarítása. Ha Giger és a horror műfaj hallatán beindul a fantáziád, érdemes vetni rá egy pillantást. ;-)
[LINK]
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Mafia definitive edition
[LINK]
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
A Red Dead Redeption 2nek van magyarositása a gépi magyarositásnál.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@KrisztianRikardo: Fordítását megkezdték igen.
0
0
0
0
Masterthief avatar
@Kings Bounty fan: Várj! Tényleg van egy magyarítás, de azt Google fordítóval készítették. 😃 Én is meglepődtem rajta hogy létezik ilyen. 😃 Hát, olyan is lehet az. 😃
0
0
0
0
no avatar
@Masterthief: Belenéztem a videójába valami agyrém.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
szhusi avatar
ehhez van már magyarítás, nem?
0
0
0
0
Superman79 avatar
Cod ww2 pár héten belül kész.

Valaki, aki tudja hogy kell játékot fordítani, az le tudná irni estleg, hogy higy kell azt?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Assassin s creed origins magyaritás van már letölthetö 😃
0
0
0
0
no avatar
Már javában folyik a dragons dogma fordítása.
0
0
0
0
Warg avatar
Sziasztok! Folyamatosan keresünk szorgos fordítókat a Divinity: Original Sin 2 c. zseniális szerepjáték fordításához. Ha jól tudsz fogalmazni magyarul, az angol is megy középfokon, és legalább heti néhány órát tudnál szánni erre, lesd meg toborzó hírünket. ;-)
https://www.morrohun.hu/hirek/2020/02/nemes-celhoz-nemes-lelkek-kerestetnek/
0
0
0
0
IgnisDestroyer avatar
Sziasztok! Hogy tudom magyarosítani az X-COM Ufo Defense nevű játékot? Eredetiben megvettem 5euróért a játékot és érdekes módon fut windows 10-en és egy magyarítás is leszedtem hozzá de azt írja ki hogy nem találja a "binaries" mappában a egy bizonyos EXE fájlt. A vicces az egészben hogy a játék mappájában "binaries" nevű mappa nem is létezik. HELP! Segítséget előre is köszönöm!
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. Aki tudja, hogy hogyan lehet Unity/Unreal Engine-es játékokat magyarítani az kérem jelezze, mert szeretnék beletanulni. Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 3
xymano avatar
@DDarkness: Hello
Sg.hu n a játékmagyarítás fórumába szerintem találsz valakit aki tud segíteni.
Ha innen nem jönne segítség.
0
0
0
0
DDarkness avatar
@xymano: Köszi, ha csak annyiban segítenek, hogy megmondják hogyan férek hozzá a nyelvi fájlokhoz már boldog is leszek 😃
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@DDarkness: Hááát mivel az Unity ingyenes így ha belelesel szerintem megtalálod.Szint úgy Urealnal is.
0
0
0
0
Wihay avatar
Metro 2033 Steam verziójához mért nem működik a magyaritás?
Innen töltöttem le:
https://magyaritasok.hu/magyaritasok/metro-2033/metro-2033/1229
0
0
0
0
💬 2
Andor1997 avatar
@Wihay: Tudtom szerint semmi gondnak nem kellene lennie.Nem lehet,hogy a Redux verzió van meg?
0
0
0
0
Wihay avatar
@Andor1997: A sima amelyik nincs már fent Steam-n..
0
0
0
0
joshsword avatar
Hello! Nekem a Sniper ghost warrior - gold edition -höz kellene magyarítás! Előre is köszönöm!
0
0
0
0
Megamen2005 avatar
What remains of edit finch-hez van magyarítás? Inkább megkérdezem itt, nehogy valami hülyeséget telepítsek fel ;D
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok !

Megvettem a játékot steamen és el is indul !! na mondom de jó, látom van magyrítás is hozzá de sajnos ahogy feltelepítem és indítom a játékot be se lép Csak egy hibaüzenetett dob fel! Tud valaki megoldást erre jó lenne ha sikerülne rátenni !
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/02/848erropr.png
0
0
0
0
Andris18 avatar
Life is strange before the storm-hoz várható valamikorra valahol?
0
0
0
0
💬 5
KRZT963 avatar
@Andris18: Az első epizódhoz készült magyarítás:[url]https://filerise.hu/projects/Life_is_Strange:_Before_The_Storm_(ep1)[/url]
A többbi epizód is le lesz fordítva, itt figyelheted a fordítás állopotát:[LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
@KRZT963: Köszönöm szépen! 😃 Akkor inkább megvárom amíg kész lesz az egész, addig van más. 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Andris18: Mint a GTA5 magyarítás, ami sosem készült el 😆
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@SuperPuma: Az kész van,single playerhez ami lényeg az le van fordítva bőven elég.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@SuperPuma: Figyelj, nekem van időm, van elég building simulator, lövöldözős, meg local coop játék. 😂
0
0
0
0
no avatar
Hello
érdeklődnék, hogy az Unravel-nek van-e magyarosítása
0
0
0
0
💬 1
Tyrion Lannister avatar
@pocok1967: Szerintem nincs, legalábbis találat nincs rá. Mellesleg szerintem egy beszélt szó vagy párbeszéd sincs abban a játékban, egy menüben pedig csak eligazodsz, így talán felesleges is a fordítás.
0
0
0
0
no avatar
The Age of Decadence most teljes játék a pc guruban. Készül hozzá fordítás?
0
0
0
0
Tacu avatar
Hello valaki tudna küldeni magyaritást ehhez Sniper - Ghost Warrior 2 ?..
0
0
0
0
no avatar
Az eleve magyar mivel Valve játék.
0
0
0
0
no avatar
Szeretném az ANNO 1404 VENICE magyaritását megszerezni.
Ha valaki tudna segiteni, megköszönném

Sanbor
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@Sanbor: Innen tudod letölteni:
[LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
A Fable Anniversary -hez jól jönne egy magyarítás.
0
0
0
0
💬 1
Delej avatar
@Gyrger72: Igaz régebbi, de a Fable: The Lost Chapters tartalmazza a magyarítás.
0
0
0
0
no avatar
Wastealand 2-nek csinálja valaki a fordítását?
0
0
0
0
Warg avatar
Sziasztok!
Holnap este hatkor Oszkár a Pillars of Eternity-t fedezi fel élo adásban, a MorroHun fordítócsapat néhány másik tagja pedig a chaten lesz elérheto.
Mindenkit szeretettel várunk:
https://www.morrohun.hu/hirek/2017/02/pillars-of-eternity-kozvetites-oszkarral/
0
0
0
0
WeKing avatar
Hali! valaki megtudna szánni a Mass Effect első részének magyarításával? 😀 nem nekem lenne én csak közvetítő vagyok 😀
0
0
0
0
Warg avatar
Sziasztok! Önkéntes fordítókat keresünk a Pillars of Eternity nevű klasszikus stílusú pc szerepjáték magyarra fordításához:
https://www.morrohun.hu/hirek/2016/09/akcioba-lendulunk/
0
0
0
0
no avatar
Hello
Tudni lehet-e hogy esetlek készült-e már bármiféle magyaritas a King Artur 2 - höz???
0
0
0
0
no avatar
senki most jön az új része holnap
0
0
0
0
Dermedor avatar
Sziasztok! Hallott e valaki arról, hogy a Sherlock Holmes - Crimes and Punishments lesz magyarítás? 😀
0
0
0
0
Yuri Boyka avatar
Az nem jó...

De azért köszi a választ.
0
0
0
0
black00 avatar
Egyszerű válasz . Nincs ;D
vv
0
0
0
0
Yuri Boyka avatar
A Prototype1,2-höz van magyarítás?
0
0
0
0
no avatar
WARMACHINE Tactics
Ezzel a játékkal játszik vele?,nincsen semmi magyar videó róla.
Fordítható-e?

A dragons dogma fordítható?
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Sziasztok a king arthur 1-2 höz van magyarítás? vagy magyar nyelvi fájl? ha van kérlek dobjatok linket köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Hali
Sniper: Ghost Warrior 2 -hez keresnék magyarositást.Elöre is köszi
0
0
0
0
no avatar
Futtatás rendszergazdaként?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok olyan problémám lenne, hogy 1.02-ig simán felmennek a patch-k de már az 1.03 már nem mert olyan hibaüzenet jön elő hogy nem tud 2 fájlt módosítani mert a magyarosításhoz ugye az 1.03 kell de a magyarositás is azt írja hogy nem tud 2 fájlt módosítani ez miért van és van rá megoldás és még amikor az 1.03 patch-et telepíteném akkor is hibaüzenet jön fel hogy szintén nem tud kettő fájlt felülírni de átrakja 1.03-ra nem értem mit rontok el a válaszokat előre is köszönöm (assassins creed revelations)
0
0
0
0
no avatar
Sniper Ghost Warrior 2 höz van magyarositás?
0
0
0
0
xnandor avatar
Elkészültünk a The Last of Us és Left Behind DLC magyarításával.

Ingyenesen letölthető itt: [url]http://ps3-hack.hu/downloads.php?do=file&id=66[/url]
0
0
0
0
no avatar
Az age of wonders 3-nak készül a fordítása.
A zenéit hogyan kell módosítani?, valaki próbálta már?, én fellűlírtam a zenéket az mp3-asokat is meg a flac-os-okat is de nem fogadja el ugyanaz marad. Amikor kivettem őket a helyéről onnan akkor is volt hang benne, akkor most mivan ilyenkor, hogy nem cseréli le a zenéket?
0
0
0
0
fickander avatar
Nekem az lenne a gondom hogy felraktam a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas2-t hozzá az 1.01-es Pathect mert a magyarítás ahhoz készült, de a játék ugyan úgy angol maradt. Esetleg valakinek lenne valami ötlete?
0
0
0
0
Revelations07 avatar
És a Skyrim-nek mikorra várható?
0
0
0
0
soneX ZED avatar
skyrim : lessz
https://www.morrohun.hu/hirek/wp-content/uploads/2012/05/2012-05-04_00002.jpg
mass effect 3: 56 246 sorból / 25 879 sor lefordítva / 12 616 sor elfogadva
0
0
0
0
Revelations07 avatar
Sziasztok nekem a Mass Effect 3 és a Skyrim magyarosítása érdekelne. Válaszotokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Skyrimhez lehetne mert oda nem ártana 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Kingdoms of Amalur: Reckoning
fordítás: 0.59%
Szóval nem mostanában.
0
0
0
0
Tarondor avatar
kingdoms of amalur reckoning-hoz tud valaki magyarítást?? Mindent előre is kösz. 😉
0
0
0
0
Cole10 avatar
Tudja valaki, hogy mikor lesz már magyar a King Arthur II???
Mert eddig nagyon szépen ***ta a kiadó!!!
0
0
0
0
pistikalosa avatar
Nem tuggya valaki hogy az FSX-hez jotte ki Magyarositás ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció