Legerősebb gép konfigok itt a Gépigény.hu-n

Szerző: AdamMcKraken, 2010. June 30., téma
Fórum » Társalgó
Írjatok/linkeljetek ide olyan konfigokat amik elég erősek találtok a Gépigény.hu-ról, esetleg lehetne havi szinten szavazni, megméretni őket különböző teszt programokkal!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DeanMartin avatar
Szerintem, az én gépem, a legszarabb az egész VILÁGEGYETEMBEN 😃

Én berakom a VGA-am, a mikróba... 😀 és beperelem a samsungot. Hogy nem írták bele a könyvbe, hogy VGA-ra ártalmas. .😃D😃😃
0
0
0
0
villamdavid avatar
Jó ez a téma, amúgy a friss vasam,mármint a régihez képest, felér egy újjászületéssel, nagyon jó,de persze, az elöbb említett neveknek nagyobbra is "futotta" ...😀
0
0
0
0
charly82 avatar
Ferrari írta:
Egyszer olvastam az újságban h 1 ember betette a mikróba a macskáját, és megsütötte azt, majd beperelte a mikrógyártó céget, mert nem írták bele a használati utasításba h megdöglik tőle az állat, és meg is nyerte a pert. Már nem emléxek pontosan mennyit,de több milliót kapott érte 😆
Persze ezzel nem akarok senkit ösztönözni arra h süsse meg a háziállatát a mikróba 😆


Én is hallottam, azóta a használati utasításba bele tették, az összes gyártónál, hogy még egyszer ilyen tragédia ne legyen! Más gyártott gépekhez is beleírtak abszurd dolgokat is, nehogy a hajszárítód lenyeld, stb. 😂
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ha jól emlékszem régen volt ehhez hasonló téma, de törölve lett.. 😜
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Hát a Vantage-nak nem sok köze van a játékok alatt nyújtott teljesítményhez...
Amúgy Gaboo-nak van a legjobb gépe,meg van valaki akinek most GTX 580SLI-je lesz ,bár hiszem ha látom😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Oliver95: nem gyenge a procid, sőt az még elég jó, nézd meg az én régi gépemet, Bátyám gépe név alatt 😃

sztem hedzsoo gépe is elég erős
0
0
0
0
Dwight avatar
Ferrari írta:
Egyszer olvastam az újságban h 1 ember betette a mikróba a macskáját, és megsütötte azt, majd beperelte a mikrógyártó céget, mert nem írták bele a használati utasításba h megdöglik tőle az állat, és meg is nyerte a pert. Már nem emléxek pontosan mennyit,de több milliót kapott érte 😆
Persze ezzel nem akarok senkit ösztönözni arra h süsse meg a háziállatát a mikróba 😆


ez durva 😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
én a komátis beraktamvolna egy mikróba és kíváncsilettemvolna hogy neki hogy tetcik😠😊
0
0
0
0
thug85 avatar
Ferrari írta:
Egyszer olvastam az újságban h 1 ember betette a mikróba a macskáját, és megsütötte azt, majd beperelte a mikrógyártó céget, mert nem írták bele a használati utasításba h megdöglik tőle az állat, és meg is nyerte a pert. Már nem emléxek pontosan mennyit,de több milliót kapott érte 😆
Persze ezzel nem akarok senkit ösztönözni arra h süsse meg a háziállatát a mikróba 😆

Ezt én is olvastam! Az eset Amerikában történt, így nem lepődöm meg rajta!😀
0
0
0
0
Oliver95 avatar
am szerintem nekemvan a leggyengébb procim az oldalon
0
0
0
0
Ferrari avatar
Egyszer olvastam az újságban h 1 ember betette a mikróba a macskáját, és megsütötte azt, majd beperelte a mikrógyártó céget, mert nem írták bele a használati utasításba h megdöglik tőle az állat, és meg is nyerte a pert. Már nem emléxek pontosan mennyit,de több milliót kapott érte 😆
Persze ezzel nem akarok senkit ösztönözni arra h süsse meg a háziállatát a mikróba 😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
szerintem zidane10gépe is überállat😂
http://www.gepigeny.hu/usercomp.php?comp=5361
0
0
0
0
Screamer avatar
Grat hozzá! 😜 nekemis kelene pereskedne mvalami ellen 😆
0
0
0
0
herbyke avatar
Szerencsés ember vagyok munkaügyi perben nyertem egy kisebb összeget.
Autóhoz , lakáshoz kevés de egy sandy bridgés 6 giga ramos 460 gtx slis konfighoz elég lesz.már csak pár nap.
0
0
0
0
Screamer avatar
a válság miat senkine kse telik 4 magnál feljebbre 😆
0
0
0
0
planbmokus avatar
Miért ilyen kihalt ez a topic?
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ferrari írta:
Szerintem azt akarta volna írni h Gaboonak, csak hibásan írta le 😆



Jah, mar neztem a konfigjat es kozben en is rajottem, h csak elirhatta, de THX !!! 😆 😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
Szerintem azt akarta volna írni h Gaboonak, csak hibásan írta le 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
bolcsbuda írta:
gabona rohadt jó gépe van. jó neki nekem is lehetne egy ilyen gépem😞



Te most viccelsz ??? 😀

Vmi erosen kozepesnek is alig mondhato notebookja van....,v. elneztem volna vmit ? 😀
0
0
0
0
no avatar
gabona rohadt jó gépe van. jó neki nekem is lehetne egy ilyen gépem😞
0
0
0
0
Feki1991 avatar
hedzsooo írta:
Gaboo7, Kmisi, Toopa kb. az elso 3-om, szvsz ! 😀
Persze, biztos van meg par durve eros vas az oldalon masnak is, de en az oveiket ismerem jol, az enyemen kivul, a nagyon eros-konfig kategoriaban ! 😉

Meg még ott van K1llerz gépe is! 😎
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Gaboo7, Kmisi, Toopa kb. az elso 3-om, szvsz ! 😀
Persze, biztos van meg par durva eros vasa az oldalon masnak is, de en az oveiket ismerem jol, az enyemen kivul, a nagyon eros-konfig kategoriaban ! 😉

Ja, vannak uj kepek a vasamrol, aki meg nem latta volna, majd kukkantson ra ! 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
apetit1989 írta:
Aztiszem, hogy háborút fogok kirobbantani... Nézegettem ezeket az erős gépeket. Hát, drágának tényleg drága lehetett pár cucc, de szerintem például a 295-ös nvidia szar. Egyszerűen szar. Azért az árért szar. Előre elnézést kérek, ha valakinek beletaposnék a lelkébe.

Illetve nézzétek meg a kollégám gépét, az is ütős. Bull1988-ról beszélek, linkelni nem tudom. Thermaltake element + phenom II + 6GB ram + 5870 + sok HDD.


Erre a HSZedre csak ezzel reagálnék:
https://tpucdn.com/reviews/ASUS/ARES_CrossFire/images/perfdollar.gif

Amúgy igazad van, ebből is látszik hogy a 295ösnek nincs valami hűde jó ár/teljesítmény értéke!..viszont a legjobb ár/teljesítmény értéke a GTS250nek van!..szal ha úgyvesszük, egy (esetleg több) 250est éri meg a legjobban venni! 😎
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Aztiszem, hogy háborút fogok kirobbantani... Nézegettem ezeket az erős gépeket. Hát, drágának tényleg drága lehetett pár cucc, de szerintem például a 295-ös nvidia szar. Egyszerűen szar. Azért az árért szar. Előre elnézést kérek, ha valakinek beletaposnék a lelkébe.

Illetve nézzétek meg a kollégám gépét, az is ütős. Bull1988-ról beszélek, linkelni nem tudom. Thermaltake element + phenom II + 6GB ram + 5870 + sok HDD.
0
0
0
0
no avatar
Jah kell 1 kiss idő mire az elavul!
0
0
0
0
Demoz avatar
zsivko írta:
Gaboo7 tudtommal a legerősebb géppel rendelkezik, de majd 2-3 év múlva amikor elavul a gépem én is összerakom a legmodernebb/erősebb gépet.


Addigra már core i9 lesz😉
0
0
0
0
zsivko avatar
Gaboo7 tudtommal a legerősebb géppel rendelkezik, de majd 2-3 év múlva amikor elavul a gépem én is összerakom a legmodernebb/erősebb gépet.
0
0
0
0
almos avatar
Megnézhetitek az én álomgépemet is,az se gyenge 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
Ha harc,hát legyen harc 😆
Majd meglátjuk kié lesz a jobb álomgép.😂 Am énis csak hülyülök,de akkor is ez számomra kihívás😃


Hát, meglehet hogy a magyar piacon vannak jobb komponensek mint a Szlovák piacon! 😎
0
0
0
0
Demoz avatar
Ha harc,hát legyen harc 😆
Majd meglátjuk kié lesz a jobb álomgép.😂 Am énis csak hülyülök,de akkor is ez számomra kihívás😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
De csak a vga miatt😀 Ha beírok még 1 hd5970-et és még 1 hd5870 Matrix-ot akkor máris az enyém az erősebb😃


A lap, a HDD-k, a "monitor", a ház, .... mind jobb mint a Te maxi géped! 😜 😎..ám scak hülyülök! 😉 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
De csak a vga miatt😀 Ha beírok még 1 hd5970-et és még 1 hd5870 Matrix-ot akkor máris az enyém az erősebb😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
Amit beírtam álomgépnek az a legerősebb konfig😃
Nézzétek meg és írjatok rá.

De olyan konfig ami létezik is,az Gaboo-é!😉😀


Nem a Tiéd a legerősebb konfig!..nézd meg az Én Piac legerősebbje gépemet, tegnap frissítettem! 😎
0
0
0
0
Demoz avatar
Amit beírtam álomgépnek az a legerősebb konfig😃
Nézzétek meg és írjatok rá.

De olyan konfig ami létezik is,az Gaboo-é!😉😀
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Gaboo7 -é a legjobb hogy lehet összemérni egy Intel core I7-et és egy AMD Phenom II x2 -őt??? 😂
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Gratulálok a címhez Gaboo7, kiérdemelted 😉

De akkor is Maniac-é a legbrutálabb! Intel-AMD meg Nasa edition😂
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Köszönöm a megtisztelő címet! 😀
0
0
0
0
no avatar
Az enyém az naon üt 😆!
Jó viccet félre téve Gaboo7-é a legjobb!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
berki_zsolt írta:
Az kétség kívül igaz, hogy Gaboo7-nek van a legjobb gépe a gépigényen! 😂
NA meg maniac-nak. 😆

Jah, de csak az enyém után! 😂😂😂
Am. most már tényleg rohadtul kíváncsi vagyok maniac igazi gépére 😆😆
Mert már volt olyan gépe, hogy azt mondta, hogy tényleg az övé dehát.. kitudja 😆 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az kétség kívül igaz, hogy Gaboo7-nek van a legjobb gépe a gépigényen! 😂
NA meg maniac-nak. 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
FekaRap írta:
😆1999 gépét nézd meg pisz

Mert?? Tényleg olyan gépe van ! 😉
De tényleg rohadt jó gépe van ×D1999-nek. 😀
Am. Gaboo7 gépe qrvára üt 😃 😆 Csak az a 3GB piszkálja a csőrömet 😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
😆1999 gépét nézd meg pisz
0
0
0
0
almos avatar
Ezen felesleges vitatkozni! Gaboo7 gépe a legerősebb az oldalon!
0
0
0
0
thug85 avatar
Drága barátom! Nézd meg pl. az 5# hozzászólást! Az csak azért egy, mert én egybe raktam! Egymás után írtál kettőt, ezért dupla! Ha tetszik, ha nem, ez itt a szabály! Kérlek ehhez tartsd magad ezután! Köszönöm!
0
0
0
0
AdamMcKraken avatar
thug85 írta:
AdamMcKraken: Ne írj dupla hozzászólást, használd a szerkesztést! Köszönöm!

Kedves thug85!
Másodjára figyelmeztetsz engem erről, viszont én nem értem a problémát! Írtam egy hozzászólást. Később más írt más hozzászólást, és én arra reagáltam! Ez miért számít duplának neked? Két egymástól független hsz! Mert az még h egymás után közvetlen ne legyen kettő, az érthető számomra, de ezek esetében nem így volt! Őszintén szólva jópár fórumon megfordultam, és ilyen szempontból ez a szabály nekem elég furcsa itt, de persze be szeretném tartani, csak nem tartom jogosnak a véleményed /vagy nem értem a rendszert (ezek szerint)
0
0
0
0
thug85 avatar
AdamMcKraken: Ne írj dupla hozzászólást, használd a szerkesztést! Köszönöm!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gaboo7 kimaradt pedig az ő gépe szerintem az ország top 50 legerősebb gépében simán benne van
0
0
0
0
Demoz avatar
1.Felesleges téma!
2. Rick gépe csak nyár végén lesz meg. Ennyi erővel beíhattad volna nálam az Atom NASA-gépet!
0
0
0
0
AdamMcKraken avatar
Kezdem a következőkkel:
Rick gépe https://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=4955
toopa gépe https://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=12664
Kmisi99 gépe https://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=5337
ricshard004 gépe https://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=5350
Vigilante gépe https://gepigeny.hu/usercomp.php?comp=17570

Szerintem ezek a konfigok elég komolyak! Szerinted? 😉

Kmisi99 írta:
Ja felesleges meg szükségtelen felvágni a gépekkel! ellenben... Nem kéne valami olyan téma hogy kié a legszebb gép kívül belül?


Engem speciel, inikább érdekel h mi van a gépben, milyen a konfig, nem felvágás céljából találtam ki, szimplán szeretem csekkolni az ERŐS gépek konfigjait (ki mit rak össze)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció