Legerősebb gép konfigok itt a Gépigény.hu-n

Szerző: AdamMcKraken, 2010. June 30., téma
Fórum » Társalgó
Írjatok/linkeljetek ide olyan konfigokat amik elég erősek találtok a Gépigény.hu-ról, esetleg lehetne havi szinten szavazni, megméretni őket különböző teszt programokkal!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MaximumGame avatar
Hát talán valahova besorolható a gépem. De inkabb a legdrágább mint legerősebb.
0
0
0
0
KENI07 avatar
Az én gépem megállná a helyét?
0
0
0
0
💬 3
Puffin avatar
@KENI07: Nem igazán. Csak erős középkategória... 🤣🤣
0
0
0
0
zsolo avatar
@KENI07: No comment...🤣🤢🤕🤒😫😫
0
0
0
0
KENI07 avatar
@zsolo: 😂😂😂😂😂😂
0
0
0
0
ZoZZo avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
CulturalCat avatar
@ZoZZo: Win11 hogy muzsikál?
0
0
0
0
ZoZZo avatar
@CulturalCat: Eddig nekem személyesen nem volt vele problémám a használat alatt.
0
0
0
0
ZoZZo avatar
@LordSzalko: Oké kösz'! 😎
0
0
0
0
carl18x avatar
Hatalmas Harci erejű RX 570 van birtokomban! Samaji energy
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Csatacsippelt AFN "kamijon" turbóval, gewindével, poliszilentekkel, Porsche kerámia tárcsa, 4 dugós nyereggel és egy akkora intercooler, mint egy kivénhett Hajdú bojler. Szerintem nyertem 😊
0
0
0
0
McFly36 avatar
Bár biztos van itt erősebb, de szerintem nem panaszkodhatok az új buildemmel 😀

https://gepigeny.hu/user/mcfly36/eszkozok/341180
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Teljesen egyértelmű hogy:
https://media.giphy.com/media/TAywY9f1YFila/giphy.gif

Spoiler!
Vagy: https://media.giphy.com/media/2c07pca6jSiD6/giphy.gif 😂
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Most kinek van a legjobbja?
0
0
0
0
💬 8
The_Teacher_Man avatar
@Kings Bounty fan: Nyilván nekem!
0
0
0
0
no avatar
@The_Teacher_Man: FosKazán FTW!
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Mindenkinek a sajátja a legjobb, ez egyértelmű 😀
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: De a ranglistán az első helyezett.
0
0
0
0
S4mple avatar
@Kings Bounty fan: Sztem lordszalko versenghet
0
0
0
0
KENI07 avatar
@Kings Bounty fan: Nekem 🤣🤣
0
0
0
0
no avatar
@KENI07: Ha tudod már használni is akkor jah 🤣🤣🤣
0
0
0
0
Zoli73 avatar
nagyzoli84: Ez így igaz! Teljes mértékben egyet értek! 😉
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
Charlie-nak van igaza. Rengeteg dolgot nélkülöztem és sok mindenről lemondtam mire meglett fél év alatt úgy hogy olyan helyen dolgoztam ahol szinte ingyen volt a szállás és olcsón hozzájutottam az ételhez. Mindezt távol az otthontól, családtól. Áldozatot kell hozni mindenért az életben. Ne sértődjön meg senki és akinek nem inge,de aki kisírja vagy csak csettint egyet és apu & anyu már rohan is a boltba hogy megvegyen mindent az nem értékeli úgy mintha az ő körme kopott volna érte.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én nem panaszkodok az enyémre, még van egy kicsi amit rá kell költeni aztán kész van egy darabig.😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
winrar 26 évesen már az eljegyzési gyűrűre fogod költeni a pénzed.... nem gépre... :'D
0
0
0
0
no avatar
10 ezer fps loooooooool olyat nem is lehet a büdös életbe se 😃😃😃
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
😂Szerintem mindenkinek a saját gépe.főleg, ha meg küzd érte 😀 egy olcsóbb gép is lehet a leg drágább .valaki megteheti hogy egy erősebb gépet csak úgy össze rak,valaki csak arra gyűjtöget,de valaki a utolsóját is beleteszi.Na az a leg erősebb !
0
0
0
0
winrar avatar
Na majd 10 év múlva, ha új gépet veszek a saját keresetemből, akkor nekem lesz a legerősebb 😜
0
0
0
0
chethun avatar
Nekem a saját konfigom is bőven megfelel a célra! 😜
0
0
0
0
Omis avatar
Az enyémmel is meg vagyok elégedve!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Kehbya-t úgysem múlja felül senki! 😃
0
0
0
0
Nexuska avatar
Én nem tudom belőni, mennyire erős mások gépéhez képest Sir Alistair - ahhoz tudom mérni, mik voltak nekem előzőleg. 😆
Az előző gépem egy Dell Inspiron volt, azután minimum áldás a mostani. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt, a laptop sulira volt, mellé konzoloztam. Jó érzés megint épített bestiát használni.
0
0
0
0
mbalazs81 avatar
Asszem alakul a gépem, lehet még egy SSD majd valamelyik winyó helyére bekerül.
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Most készült el új gépem.Meg vagyok vele elégedve.
0
0
0
0
Bronson avatar
ügyelek hogy ne legyen gond a géppel és akkor velem sem lesz...

https://kepkezelo.com/images/jks118djm84tffb9e6.jpg
0
0
0
0
Kehbya avatar
Ez lesz a veszted! Lan-partyn amfetamin túladagolás.
Állj le, míg lehet! 😢
0
0
0
0
Kehbya avatar
GI királya... nem de? 😃
0
0
0
0
Kehbya avatar
Bronson... hogy te milyen jampi vagy! 😜
0
0
0
0
favorit5503 avatar
Na pont ezért nem is lesz SLI-m 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
favorit5503 Lehetne neked 110 Way SLI-d it ha nem tudnak manapság optimalizálni egy játékot sem.... 😃 meg félkészen adják ki stb...

Nézd a S. Of Mordor-t Milyen brutál szép és nagy terültű játék és el megy egy kenyérpirítón is maxon. 😀
0
0
0
0
favorit5503 avatar
Úgy kell. Én is sokáig dolgoztam hogy frissíteni tudjak 2009 után újra 😀
0
0
0
0
troger avatar
Az én gépem még elég gyengus de megcsináltam az upgrade verziót a gépeim közé majd márciusba amikor az lesz aktív gépem visszatérek 😀 addig is szorgalmasan rakom félre a lóvét hónapról hónapra 😀
0
0
0
0
favorit5503 avatar
Na én a minap sikeresen frissítettem a gépem 😀 Most már nem lesz gond a játékokkal 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
neki már csak sima sli-je van... 😆 😆

https://kepkezelo.com/images/sh1p81seow30r1jqjsid.jpg
0
0
0
0
heizerd avatar
Sonex: Kehbya rendelkezik az általad leírt géppel 😀
0
0
0
0
soneX ZED avatar
láttam már Quad SLI gtx 980 vagy gtx 980ti-t is valakinél csak nem jut eszembe a neve
0
0
0
0
Wentrion avatar
Ennek kb annyi értelme van mint összemérni, hogy kinek van drágább kocsija IRL. (magyarán e-pén... növelésre 😃😉
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Hát megnéztem az ismerősök gépeit itt. Az alapján a leggyengébb az enyém.
Persze biztos van akinek még olyan gépe sincs itt Spoiler!
Persze nyilván azok még általános iskolások
, de szerintem tényleg esélyes a "low-end champion" cím.
0
0
0
0
Liptik avatar
Az én gépem a legerősebb. 😆 😆 😆 😆
AC Unity 10 k FPS.
De jó lenne, mi?
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek ez jó lesz?http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=57201&sub=usercomp-edit&comp=147932

Már nem szeretném nagyon cserélni max. fejleszteni ha nagyon kell.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Egyszer nekem lesz a legerősebb 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Én is meg vagyok elégedve a sajátommal az új AMD driver óta. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Szerintem fontosabb a gép erősségénél az, hogy akié a gép, az kihasználja a benne lévő erőt. Én pl. teljesen meg vagyok elégedve a sajátommal, minden játék fut rendesen.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
üdv

ez se egy atomerömű de szépen haladók hogy az legyen már csak ram kell

[url]http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=108349&sub=usercomp&comp=110340[/url]
0
0
0
0
no avatar
Nem egy atomerőmű de én elégedett vagyok ezzel is ^^ [url=http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=116475&sub=usercomp&comp=118289]Gépem adatai[/url]
0
0
0
0
zelcsi avatar
tucanagabor: de jó neked... az enyémen el sem indul! 😳 😂
0
0
0
0
Wollf avatar
Talán a gépem nem a legjobb, de elég jó a mai játékok 100 %-át FullHD felbontáson maximális grafikai beállításokkal viszi gond nélkül(legalábbis amikkel én játszom:Crysis 3, BF 4, Cod Ghosts,Watch Dogs, Dead Rising 3, FIFA 15, NFS Rivals stb...)
Üdv mindenkinek
0
0
0
0
sean avatar
Az első gépem a Kob 730s FSMX alaplapjával a mai napig működőképes. 3 éve még csak az volt a maga 192MB ramjával és 900MHz-s procijával + integrált videókarival (sis 4MB). Netezni tudtam, még a half-life-ot is elvitte. Utána jött egy időszak mikor rakosgattam össze a gépeket de egyik rosszabb volt mint a másik, villogott a kép, haltak ki a vga-k, vinyók stb. Rengeteg pénzt dobtam ki rájuk, végül meguntam az egészet. (Közbe kaptam egy laptopot de sajnos gari lejárta után meghalt az alaplap). Fogtam magam és megszabadultam az összes használt alkatrésztől, még a gépházat sem tartottam meg. Gyűjtögettem és szépen lassan sikerült összeállítani a mostani gépemet. Eddig semmi gondom nem volt vele (kopp-kopp), az én igényeimet maximálisan kielégíti. Mindig is olyan gépet akartam ami megbízható, játékoknál is megállja a helyét és munkára is tökéletes, nem fagy le, nem bambul órákig ha megnyitok valamit. Nagyon örülök ennek a gépnek, remélem még évekig kiszolgál majd.
0
0
0
0
Puffin avatar
csak mondom: [LINK]
😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció