Gépigény találkozó

Szerző: Demoz, 2010. June 28., téma
Fórum » Az oldalról
Ha lenne rá lehetőség, hogy találkozzunk meg valamit csináljunk, akkor ki jönne el?
Hozzászólások: 205
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
Má akkor inkább IC-vel mennék, jobb vmivel az. bár BP-re csak úgy tudok h fel Miskolcra és onnan BP-re a Kkeleti pályaudvarra 😆
0
0
0
0
laci503 avatar
hát nekem a gyorsvonatig minden ingyen van (van arcképesem) IC re meg csak helyjegy kell 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Vonatjegy nekem is olcsó, magyar igazolvánnyal fillérekből megúsznám 😆
Mikkor mentem a fesztiválra oda vissza az út 900 km volt és csak 1240 ft-ot fizettem a vonatra + a RailJet pótjegy vmi 500 forint 😆
0
0
0
0
laci503 avatar
igazábol nekem is jó Budapest vonat ingyen van nekem / nem is azért mondtam Debrecent hanem azért mert Nruhtas is Debreceni 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
laci503 írta:
miután Nruhtas alapította az oldalt Debrecenben kéne csinálni a találkozót és elhívni őt is szerintem


Jó 5let, az annyira nincs is messze nekem, bár nekem BP is megfelelne, vagy Miskolc lenne a legjobb, de onnan 1 gépigényes tagot sem ismerek.
0
0
0
0
Demoz avatar
Akkor akik ilyen 13-14 évesek,azok várjanak. Szüleikkel meg ne jöjjenek szerintem.
0
0
0
0
laci503 avatar
miután Nruhtas alapította az oldalt Debrecenben kéne csinálni a találkozót és elhívni őt is szerintem
0
0
0
0
Ferrari avatar
Torrentoldalakon én is láttam már többször is, és biztos h megvalósítható, de sztem csak akkor ha már mindenki betöltötte a felnőtkort, mert addig úgyse lehetne meg1ezni h hol legyen, h kihez legyen közel, az 1ik nem tud h eljönni mert messze van, a másikat nem engedik a szüleik stb...
0
0
0
0
Demoz avatar
1.Nem egész nap a gép előtt ülök és szeretek sétálni,de nem másik országba.
2.Ha van egy kényelmes 2 személyes ágy,akkor azon egyedül elférek,mert csak úgy kényelmes. 😆
3.Mi lesz a holnapi ebéd?
4.Az nagy kár. Mondjuk énse. 😆

Én olyat láttam,hogy cod 2-es klántalálkozót szerveztek sokan,sőt még a klán oldalára is felrakták!😜
0
0
0
0
almos avatar
1.Elgyalogolsz,úgyis kell a friss levegő,mert egész nap a gép előtt ülsz.
2.Nálam lakhatsz,van hely bőven 😃
3.Anyám jól főz.
4.Holnap nem érek rá 😆

Am elég sok torrent oldalon láttam már hogy szerveztek efféle találkozót,szóval megvalósitható!
0
0
0
0
Demoz avatar
Veszel vonatjegyet,intézed a szállást,étkeztetést,akkor már holnap ott is vagyok! 😆
0
0
0
0
almos avatar
Nekem a faluban egy gépigényes tag van,ő a legjobba haverom 😃 am gyertek el ide Vajdaságba 😆 sokatokkal megismerkednék szivesen,de legjobban Nruhtassal!
0
0
0
0
Demoz avatar
Nah hátha szeret kockulni! 😆
Amúgy szerintem van ismerősöm Dunakesziről. Együtt codozunk néha,majd beszervezem.
0
0
0
0
thug85 avatar
Demoz írta:
Hát szervezz be 1-2 ismerőst és akkor már lesz is onnan is!😀

Kit? Anyósomat?😆
Nincs fiatal korú ismerősöm Dunakeszin, csak idősebbek! Egyiket sem érdekelné az oldal!
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát szervezz be 1-2 ismerőst és akkor már lesz is onnan is!😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én még nem találkoztam senkivel innen gépigényről, ha jól tudom csasa94 lakik hozzám a legközelebb, kb25-30 km-re 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Demoz írta:
TUdom hol dolgozol.😀 Iskolámtól nem messze. KM meg aztán abszolút közel lakik hozzám.

Vannak egy páran itt a melóhelyem közelében!
Bezzeg Dunakesziről senki sincs, csak én! Szép!😀
0
0
0
0
Demoz avatar
TUdom hol dolgozol.😀 Iskolámtól nem messze. KM meg aztán abszolút közel lakik hozzám.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Egyszer lehet elég sokan találkozunk majd valami elmegyógyintézetben a systemrequirementis nevű függőség kezelése miatt (gépigény függőség)😆 Sajnos én már lassan két éve függő vagyok és komolyan nem tudok leszokni pedig próbáltam😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én Kutyanmajommal találkoztam már egy párszor! Kijött hozzám a melóhelyemre! Itt kellene találkozót szervezni!😆 Főnököm biztosan örülne neki!😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Kmisi99 írta:
Lol az ám a nagy találkozó! Ennyi ésszel nekem is volt már warga kisborda én Leon Egy iskolába járunk 😆 Na? Elég nagy találkozó volt😆

Jó neked.😀 Akkor legközelebb KM is eljön,meg még valaki. 😆
0
0
0
0
laci503 avatar
én már találkoztam átfutóban Demoz-al Codwaw-al tegnap is találkoztam 😃
0
0
0
0
almos avatar
Demoz írta:
Amúgy volt már gépigény találkozó,de csak 3-an voltunk. Codwaw,én,Rick.

Komlyan,és mikor?meg hol?
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Demoz írta:
Amúgy volt már gépigény találkozó,de csak 3-an voltunk. Codwaw,én,Rick.



Jaja és már nem egyszer találkoztunk
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lol az ám a nagy találkozó! Ennyi ésszel nekem is volt már warga kisborda én Leon Egy iskolába járunk 😆 Na? Elég nagy találkozó volt😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Amúgy volt már gépigény találkozó,de csak 3-an voltunk. Codwaw,én,Rick.
0
0
0
0
Erik94 avatar
hat sajna sk-ban vaok bp-re elmenni az messze va...
azert lehetne ilyen talalkak...
0
0
0
0
laci503 avatar
én is Debreceni vagyok 😃 Budapest 2.5 óra IC vel vagy gyors vonattal 3 óra 😃 utóbbi ingyen van az IC meg csak helyjegy kell 😃
0
0
0
0
warga avatar
én szivesen elmenék mondjuk hajdú-bihar-ban lakok :S😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
😆 honnan tod? 😃 menj át hozzá és gémejetek vmin 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
KM meg egy utcára lakik tölem😃 De még soha nem találkoztunk...


Hát ez szívás! 😆 😂



Ferrari írta:
looserking írta:
lehet... nemtom 2 hét mulva nyaralás és go szlovákia megverni a népet 😆 sosem voltam még külföldön alig várom bár szlovákoktól nemtom mit várjak 😕

nha akk senki sem lakik a közelemben ?😃


Hova mész Szlovákiába? Melyik részére?


Jah ez Engem is érdekelne 😃..És mibajod a Szlovákokkal he?! 😠 😆😂

Ám Nekem a BP megfelelne hisz csak 99km-ra van szal azzal nicns gond 😀..s +4 személyt elszállíthatok, hacsak nem mennék mocival 😃..persze ha megcsinálom a hajtásit! 😆 😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
én budapest határán lakok 2km-re kispesttől gyálon lakok gyál és kispest határán ki az aki még gyálon lakik??
0
0
0
0
martinez01 avatar
Valaki lakik baja környékén? Ha igen akkor egyszer összefuthatnánk baján egy sörre 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
looserking írta:
lehet... nemtom 2 hét mulva nyaralás és go szlovákia megverni a népet 😆 sosem voltam még külföldön alig várom bár szlovákoktól nemtom mit várjak 😕

nha akk senki sem lakik a közelemben ?😃

Én 30km e lakom nyíregyházától! Ótópályán 15 perc😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
looserking írta:
lehet... nemtom 2 hét mulva nyaralás és go szlovákia megverni a népet 😆 sosem voltam még külföldön alig várom bár szlovákoktól nemtom mit várjak 😕

nha akk senki sem lakik a közelemben ?😃


Hova mész Szlovákiába? Melyik részére?
0
0
0
0
almos avatar
De azért,mert Budapest felöl mutatja az utat,emigy sokkal hamarabb ott lennék 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én 27 kilóméterre lakok Pest-től mivel Taksonyban lakok 😆
0
0
0
0
almos avatar
Am északra van,én pont a határ mentén lakok.
[url]http://www.google.com/images?q=martonos&hl=hu&gbv=2&tbs=isch:1&ei=EQopTMqZI5KSsgaoyJnEBA&sa=N&start=0&ndsp=18[/url]
0
0
0
0
almos avatar
looserking írta:
nah várjál most szerbia merrefelé van magyarországnak ? 😆 😜

Elmagyarázom: mész előre,aztán elfordulsz jobbra meész egyenesen ott 154 fokos fordulat és arra vagyok! 😆
0
0
0
0
almos avatar
Én csak 200km-re lakok Budapesttől 😆 Kocsival 2-3 óra meg a attól is függ,hogy hányan vannak a határon.
0
0
0
0
Demoz avatar
Jah😃 Nembaj,majd egyszer. Ő máshogy megy suliba.Én busszal,ő villamossal.
0
0
0
0
no avatar
😆 azt hogy?
Egy utcára de még nm is láttad?
0
0
0
0
Demoz avatar
KM meg egy utcára lakik tölem😃 De még soha nem találkoztunk...
0
0
0
0
no avatar
Igen BiGame is közel lakik és oks tőllem jó!
Tom h Rick is ott lakik a sulija mellé fogok járni suliba! 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Az jó. Akkor találkozhatnánk 1-2-en Csepelen.
Pl KM 2 percre lakik tőlem😃 Rick meg csepelen ami innen 20 perc se...Bigame is közel lakik asszem.
0
0
0
0
no avatar
Én Tökölön lakok ami Rohadt közel van bp-hez 40 perc a busz csepelig!
0
0
0
0
no avatar
gyertek siófokra, csinálunk 1 dhb-t este😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
berki_zsolt írta:
Demoz írta:
Hát az a határon van majdnem.
Fekinek drága mulatság lenne😃

NEm baj, azt mondta, elválalja! HA lesz közelebb is, akkor tuti elmegyek én is!
(MEgsúgom, Nruhtas Debrecenben lakik..)



na meg én is debreceni vagyok 😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
nekem pl bp. kb 270 km lenne 😆 szal ink balcsi 😃 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát vannak békésebb helyek.Én szerencsére nem belvárosban lakom.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció