Rap Zene

Szerző: FekaRap, 2010. June 27., téma
Fórum » Zene
Azoknak nyitottam ezt a témát akik szeretik hallgatni a rapet.
Hozzászólások: 2 821
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sicu33 avatar
Én N.W.A Eminem meg 2Pac fan 😃



Számomra ők a tehetségesek 😎
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Félig meddig igazat adok neked. Maradjunk annál hogy te 2Pac fan vagy, én meg Lil Wayne és a többi új nigger ribanc rajongója. 😆 Kid Ink meg a többiek. Engem nem zavar amiket írsz,én nem vagyok Lil Wayne. 😆
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Tupac mindig is egy legenda marad, és igaz hogy halott de a zenéje örökké élni fog. Csak nézd meg Lil wayne dalai miről szólnak és vesd össze a 90-es évekkel

Bár ugye kinek mi tetszik 😀
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Nem vagyok divatrepper,de a 90-es évek rap zenéit nem szeretem.Én nem azon nőttem fel. Eminem zenéit például imádom,de 2 Pac meg az olyan rapperek akiket te szeret,azokat én nem szeretem. 2Pac amúgy is halott már,ő a múlt. Lehet hogy a 90-es évek legnagyobb rappere volt,de már elmúlt. Most új korszak van.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sztem nem csak ő értékelné hanem mindenki aki kicsit is vágja mi is az a Rap zene 😀 mert nem Lil Wayne az biztos ezek szerint te is csak kis divatrapper vagy
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Marcika: Olyan vagy mint ComAndor 😆 Kár hogy már nincs az oldalon. 😞 😆 Ő biztos értékelné a hozzászólásaidat.😆
0
0
0
0
felcser512 avatar
ha már RAP zene , akkor inkább ez !! 😃
nem ezek a nyálas félig tuctuccok .. 😃 ( bár én nemvagyok nagy RAP mester ... inkább minimal + coronita.. 😃 ) csak gondoltam linkelek valami mert már ittis elfajultak a dolgok ... sok a gay zene .. 😆
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Nyaljál sót mézes marci 😆 Nem bántottál meg senkit,igen igazad van. 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
most senkit sem akarok megsérteni de aki belinkelget ide ilyen Lil Wayne meg ehhez hasonló mocskokat most komolyan neki az a Rap zene ? Lil GAYne és társai a legrosszabb dolog ami a rapzenével történhetett
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció