Rock/Metal

Szerző: tothricsi95, 2010. June 27., téma
Fórum » Zene
Ha szeretetitek a Rockot/Metált akkor itt a helyetek! ;)
Linkelhettek be videókat kedvenc zenéitekről, bandáitoktól!
Meg lehet beszélni kinek-mi a kedvenc albuma egy adott bandától stb.!
Yugiohyugiohzebuyugioh nyitja meg az első videójával a topikot!
Yugi a szinpád a tied! xD
Hozzászólások: 3 539
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
klzstar avatar
bgreti írta:
Itt van a sok nagyokos, akik azt hiszik csak az a jo mit ok hallgatnak. Nem ertem minek kell leszolni a masok altal kedvelt bandakat. Ha nem tetszik ne hallgasd es kesz!!! En se fogok olyat hallgatni amit nem szeretek, de ettol meg nem fogom leszolni.
Es a Linkin Park igen is jo csapat, tehetseges tagokkal es nagyon jo szamokkal. Egy rock banda, egy nagyon jo rock banda!!!



így van ennyi :D aki nem szereti ne hallgassa :D
0
0
0
0
janoshka avatar
Hegyalján hamarosan 😃

0
0
0
0
bgreti avatar
Itt van a sok nagyokos, akik azt hiszik csak az a jo mit ok hallgatnak. Nem ertem minek kell leszolni a masok altal kedvelt bandakat. Ha nem tetszik ne hallgasd es kesz!!! En se fogok olyat hallgatni amit nem szeretek, de ettol meg nem fogom leszolni.
Es a Linkin Park igen is jo csapat, tehetseges tagokkal es nagyon jo szamokkal. Egy rock banda, egy nagyon jo rock banda!!!
0
0
0
0
klzstar avatar
Szerintem nem kéne ezen a Nu Metalos dolgon ennyit veszekedni :D aki szereti szereti aki nem nem :DD Nekem mondjuk az igazi ász a Cradle Of Filth :D
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Haraposs írta:
szabolaci10 írta:
MÉG 1x le írom :
Nu Metal = alternatív metal + Hip Hop + elektronikus zenével és más metalirányzatokkal ötvöző könnyűzenei műfaj


Magyarán SZAR 😆😆


Igaz, igénytelen majmolás az egész, mondjuk a Slipknot(stb.) az egy jó banda tehetséges tagokkal, de az ilyen linkin park meg korn az nem ér egy zsebszart. Aztán másik műfaji ágon, ugyancsak metalfélék között jönnek az ilyen nem is tudom minek nevezhető black veil brides, meg skrillex vagy mikkel vannak mostanság annyira el.

Szerk.: Nem is volna ezzel semmi baj, ha ilyenkor nem jönnének az ilyen menő srácok hogy "szereted a metált? akkor ezt hallgasd meg" és feltesz nekem ilyen vonagló baromarc kurvaérzelmes buzi csajzenét.
0
0
0
0
Haraposs avatar
Egyre rosszabb, azok mind buzik, nem tudom legalább ne neveznétek rocknak, metálnak mert én szégyenkezem miattatok.. gusztustalan.
0
0
0
0
klzstar avatar
Haraposs írta:
szabolaci10 írta:
MÉG 1x le írom :
Nu Metal = alternatív metal + Hip Hop + elektronikus zenével és más metalirányzatokkal ötvöző könnyűzenei műfaj


Magyarán SZAR xDXD


Ez nem így van :DD nagyon sok Nu Metal banda jó mint pl: Limp Bizkit, Linkin Park, Korn , Slipknot stb....
0
0
0
0
Haraposs avatar
szabolaci10 írta:
MÉG 1x le írom :
Nu Metal = alternatív metal + Hip Hop + elektronikus zenével és más metalirányzatokkal ötvöző könnyűzenei műfaj


Magyarán SZAR 😆😆
0
0
0
0
Haraposs avatar
Nem tudom mik ezek a heremetálok amiket hallgattok, de hogy nem metal vagy rock az biztos.

Ez viszont az:
0
0
0
0
janoshka avatar
kakasu írta:


A legjobbak 😃 hegyalján látom megint őket \m/ 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció