Poénos videók

Szerző: MaximumGame, 2010. June 23., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 961
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Valószínűleg többetek hallott már erről a méregdrágán megvásárolt CSIRKEFALATKÁRÓL. Nos, a mai epizódot én is ennek a történésnek szenteltem.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik a videó, akkor kérlek lepj meg egy FELIRATKOZÁSSAL, valamint oszd meg ismerőseiddel is ezt az élményt!
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten is itt vagyok. Ezúttal hőn szeretett honfitársaink strandolási szokását elemezzem ki nektek, a szokásos precizitással.
Lesd meg, és ha tetszik, akkor segíts nekem, hogy elérjem a 200 FELIRATKOZÓT!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten egy különleges, messziről elkerülendő alkalmazást hoztam el a számotokra, melyet a GOOGLE PLAY Áruház lefolyójában találtam véletlenül.
Fogadjátok szeretettel, és ha ez a videó elnyerte a tetszéseteket, akkor tudjátok a további teendőket (Feliratkozás, Like, Megosztás).
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Hosszú kihagyás után most először néztem be a gyakorikerdesek.hu weboldalra, és az ott látottak kellő inspirációt adtak a videó létrejöttéhez. Remélem tetszeni fog. Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor lepjetek meg egy feliratkozással.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten is elhoztam nektek egy rövidke animációt.
Remélem tetszeni fog. Fogadjátok szeretettel, és ha nem tettétek volna még eddig meg, akkor iratkozzatok fel a csatornámra.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Újra itt vagyok. Ezen a héten kicsit hanyagoltam az animációzást, visszanyúltam a kezdetekhez, és egy GamerTales epizódot készítettem nektek. Fogadjátok szeretettel, és aki nem tette még meg, az tenyereljen rá a feliratkozás gombra. Köszi.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Egy újabb kísérleti projekttel jelentkezem. Remélem nem lett annyira rossz. Fülekre különösen vigyázni, mert néhol a szerep kedvéért erősen nyávogok. 😃
Ha tetszett, akkor lepj meg egy feliratkozással. Előre is nagyon hálás vagyok.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Elkészült az újabb animációm, amihez még Mr. Bruce Willis-t is segítségül hívtam. Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor tisztelj meg annyival, hogy feliratkozol a csatornámra! Köszi.

0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@LordSzalko: Ez nekem túl fárasztó volt így fél egykor. 😀 Kegyetlen.
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: Az apukám informatikus haverjaitól megkérdem, hogy milyen ez a videó. 😂
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Kérdezzétek meg a szüleiteket, hogy letölthetitek e! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: Neki nem engedték meg, mert nincs az oldalon. 😂
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Kértem volna tőle aláírást a profilomra 😢
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Üdv!
Egy kis pihi után újra jelentkezem. Agyakat eldobni!
Ha tetszik, akkor lepj meg egy feliratkozással, és ne hagyd porosodni a kommentszekciót!

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Itt a legújabb animációm! Fogadjátok szeretettel!
[LINK]
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Folytatom az utazásomat az animációzás tengerén és elkészült az újabb agymenésem! Ha tetszik, akkor kérlek iratkozz fel!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Új videómmal már a nyárra készülök, és az ősellenségeimre!
[LINK]
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Picit se gyökér ez a tag... chipset driver CD-t árulni játékként ? Most ,hogy lehet ennyire "okos" valaki ? 😆

https://kepkuldes.com/images/7116180417f49efb07faa26eb8f531b5.png
0
0
0
0
💬 2
Viktorinho avatar
@Arthur Morgan: Lehet annyira ért hozzá mint én a quantumfizikához,semennyire. 😃 Azért megkérdezném tőle,hogy milyen gép kell hozzá 😃
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Ezt a szerencsétlent 😆 Eskü jobb lett volna, ha szét vakuzza a lemez felületét 😜
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Egy kis kényszerpihenő után újra aktív vagyok, és persze nem kicsit "pihent" is! Ha tetszik, akkor kérlek iratkozz fel, és oszd meg az őszinte véleményedet!

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok! Ezúttal egy rövidke animációs vlogot csináltam. Még tavaly vettem a fejembe, hogy megtanulok animálni! Lassan, de haladok!

0
0
0
0
💬 2
no avatar
@c0m1n65un: Jó lesz ez, csak így tovább 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar

Spoiler!
The Clash - Rock the Casbah
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Ilyen gonosz animációs rövidfilmet is ritkán látni! 😆
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Joker: 4:59 én kiégtem 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Joker: Itt még vicces is volt Dancsó...
0
0
0
0
srii avatar
ez inkább aranyos!
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Ezt a gyereket megszállta az ördög,vagy elvonási tünete van? Hé emberek,válaszoljatok már he!
0
0
0
0
Matt99 avatar
És hivatalosan is megszületett a valaha készült legjobb videó YouTube-on. Erről nem nyitok vitát, mindenkinek kötelező végignéznie.

0
0
0
0
cseszka avatar
Ez nem poénos,de jó.Csinálhatnának már egy ilyen törés modellel játékot.
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
A durva videóknak itt a helye,de ez még annyira nem is durva.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar

A szegedi Károlyi Mihály Kollégium első emelet remake videoja, légyszíves ossztátok nézzétek minél többen, köszi 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció