Naruto Shippuuden

Szerző: Erik94, 2010. June 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden,ami naruto shippuudenről szól...
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Erik94 avatar
Spoiler!
Holnap derül ki nem?Egyébként Kagami lesz szerintem a maszk mögött.
0
0
0
0
Demoz avatar
Spoiler!
Tudom. De ha nézed a mangát, akkor a mostaniban az van. 😊
De az is lehet, hogy Obito apja. A fórumon millió találgatás van...de már csak 1 hét és kiderül az igazság.
Most az derült ki, hogy Kakashi azt mondta, hogy Obito, amikor meglátta "Tobi" fejét.
0
0
0
0
Erik94 avatar
obito nem lehet Demoz:Mivel eltemették őt.
0
0
0
0
Demoz avatar
Csak az olvassa el, aki olvassa a mangát hétről-hétre, vagy kiváncsi arra, hogy kicsoda Tobi ----->
Spoiler!
Ez nagyon fura...hogy pont Obito lenne Tobi. Szerintem ezt nagyon elrontották. Ennek semmi értelme...ti hogy látjátok?
Főleg azt nem értem, hogy amikor irányította a 9 farkút és megtámadta a falut, akkor Kakashi még gyerek volt, "Tobi", azaz Obito már felnőtt...Valahogy ez nem áll össze nekem sehogy.
A naruto-kun.hu-n van egy érdekes hozzászólás a mangához:
Meg kell magyaráznia hogy hogyan élte túl Obito azt a 10tonnás fejmasszázst..
Mert kb erre számíthatunk:
1, Mikor a Yondaime kimentette kakashit és rint és a kedélyek lecsillapodtak akkor Obito a halál előtt egy időtér jutsuval vagy mivel elmenekült,kipihente magát,valahogy gonosszá vált,hirtelen olyan idős lett mint a 4. adott egy pofont a mesterének aztán később meg elkezdi a hold szeme tervét tervezni....
De kérem anno visszaemlékezésben yondaime volt az első aki képes volt rájönni a jutsuja titkára és megsebesítenie és akkor nem jön rá egy nyamvatt álcára amivel Obito lelécelt???
2,Obitonak épphogy meglett a sharinganja...és amugy is béna ninja volt és a csaja nem őt szerette(ami nagy pofátlanág volt az hogy narutohoz hasonlították),tehát hogy tudott megmenekülnie? ha esetleg egy itachi,danzou,pein,madara szinten lett volna akkor talán az utolsó pillanatban gondol egyet és bevett egy tiltott halál elleni technikát ami persze obitonak semmiképpen se volt ilyenje...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Bazzeg most látom hogy kb 50 rész és a shippuuden végére érek. De kár pedig a történelemben most először néztem ilyen hosszan egy sorozatot szinte. Nyár elejétől kezdtem a sima narutóval és kár hogy a végére érek. Pedig biztos epikus csaták lesznek.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jah egyre 😆
A NSUNSG,az eddigi legújabb Naruto játékkal játszok most én,és igen tetszik.
Sok új karakter található benne.
https://www.videogamesblogger.com/wp-content/uploads/2012/03/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-generations-characters-select-screen.jpg
0
0
0
0
alex13 avatar
jah asszem😃 azért nem írtam a nevét mert nem tudom, de azt tudom, hogy egyre gondolunk 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
ÉS őt hogy hívják?Kagami?
0
0
0
0
alex13 avatar
Én még arra gondoltam, hogy Uchiha madara tesójának ugye kiszedték a szemeit, és a mostani mangába kérdezte meg Tobitól Kakashi, hogy hol szerezte a szemeit, és Tobi azt mondta, hogy a hidnál ahol Obito meghalt. Szóval lehet onnan van a jobb sharinganja a bal rinnenganja pedig Nagatotól.
0
0
0
0
Erik94 avatar
A mostani mangában van róla szó.De hogy lehetne Obito amikor jóval idösebb Tobi, mint Kakashi?

Hát ez az,mégis sokan arra gondolnak,de ráadásul obito meghalt...Ő tuti nem lesz...
0
0
0
0
Demoz avatar
Erik94 írta:
Szavazást indítok:
Egy kis kvíz és egy kis rejtély!
A kérdés:
Spoiler!
Szerintetek kicsoda igazából Tobi,a maszkos fiú?

Obito Uchiha vagy Uchiha Kagami?
Spoiler!
https://i47.tinypic.com/2w20aap.pnghttps://www.deviantart.com/download/60712173/Tobi__s_Reunion_by_nekoni.jpg


A mostani mangában van róla szó.De hogy lehetne Obito amikor jóval idösebb Tobi, mint Kakashi?
Érdemes nézegetni a mangát, mert a kövi részben derül ki, hogy kicsoda valójában "Tobi".
És a naruto-kun.hu manga fórum-részlegét is érdemes olvasgatni, aki nagyon akarja tudni a fejleményeket.

Spoiler!
https://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/598/Naruto_598_03.png
0
0
0
0
alex13 avatar
Kmisi99 írta:
Lenne egy kérdésem. Csak az olvassa el aki már a 221 es részen túl volt különben lelövök egy poént neki
Spoiler!
Nos a 221 es részben mikor kabuto megidézi Madara előtt azt a bizonyos 4 embert koporsóban. Utána megidézett még egy nagyobbat amitől Madara megrettent. Későbbiekben megfogjuk tudni hogy ki volt az? Nehogy leírjátok ki volt csak azt hogy ki fog e majd derülni hogy ki az vagy pedig nem?


Igen, ki fog derülni, szerintem meg is fogsz rajta majd lepődni, még a részek nem tartanak ott de majd nem sokára elérik azt a részt, mivel én olvasok mangát és onnan tudom.😃
0
0
0
0
spiondani avatar
Hali mindenkinek!
Ti hol nézitek a Naruto Naruto Shippuudent?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lenne egy kérdésem. Csak az olvassa el aki már a 221 es részen túl volt különben lelövök egy poént neki
Spoiler!
Nos a 221 es részben mikor kabuto megidézi Madara előtt azt a bizonyos 4 embert koporsóban. Utána megidézett még egy nagyobbat amitől Madara megrettent. Későbbiekben megfogjuk tudni hogy ki volt az? Nehogy leírjátok ki volt csak azt hogy ki fog e majd derülni hogy ki az vagy pedig nem?
0
0
0
0
banyai2000 avatar
pain írta:
banyai2000 158 resztol tamadja meg pain a falut szal onnantol erdemes nezni 😃 ha valakinek kerdese van irjon 😃


Nagyon köszönöm
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
bazzeg rakhatnád spoilerbe mostmár tudom hogy mi lesz. Sajnos sok ilyen miatt a legnagyobb jeleneteket nem tudtam úgy átérezni. mint pl
Csak az nézze meg aki már legalább a 150. részig elért
Spoiler!
mint pl Jiraya halála vagy naruto apja obito halála

Sok ilyet ha tehetném törölném az emlékeimből hogy meglepetésként érjen.

Tudom milyen az 😆 Tesóm is folyton spoilerezett a Bleach-el, eléggé idegesítő. De ezt a dolgot át fogod érezni, mivel nem piskóta részek...(kedvenc fightom 😂😉
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lenne egy kérdésem. Van az az Obito nevű gyerek még Kakashi társa volt tőle kapta a sharingat. Ő fog később szerepelni?

Spoiler!
Nem,mivel meghalt és ráesett a kődarab.A speciál rész volt az utolsó amiben obito szerepelt.Naruto apja pedig minato(4.hokage)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
bazzeg rakhatnád spoilerbe mostmár tudom hogy mi lesz. Sajnos sok ilyen miatt a legnagyobb jeleneteket nem tudtam úgy átérezni. mint pl
Csak az nézze meg aki már legalább a 150. részig elért
Spoiler!
mint pl Jiraya halála vagy naruto apja obito halála

Sok ilyet ha tehetném törölném az emlékeimből hogy meglepetésként érjen.
0
0
0
0
pain avatar
banyai2000 158 resztol tamadja meg pain a falut szal onnantol erdemes nezni 😃 ha valakinek kerdese van irjon 😃
0
0
0
0
banyai2000 avatar
Figyeljetek azt megtudjátok mondani hanadik résztől van a Pain elleni csata ?Egyébként a Narutót nem a Sihppudent azt néztem minden részét 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lenne egy kérdésem. Van az az Obito nevű gyerek még Kakashi társa volt tőle kapta a sharingat. Ő fog később szerepelni? Mert néztem youtube vidit ahol a halálát mutatják mondom mi a szar. Nagyon érdekelne az a történet csak furcsállom hogy shippuuden 100 résznél vagyok és semmi ilyesmi nem volt.

update:2012.08.02
Elérkeztem a 119-120 adik részig és ebbe volt Obito. Hát ez volt számomra eddig a Naruto történetének legjobb és legszomorúbb része. Valami fantasztikus volt.

Bárcsak folytatnák ezt a 4. Hokagés ill 3. hokagés időszakot úgy néznék még ilyen részeket mert imádom Kakashit meg a 4. hokagét. Meg a Shaninokra is jobban kíváncsi lennék.
0
0
0
0
no avatar
Én most előre olvastam kicsit a mangában... 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én tudom de nem akarom hogy előre lássam a dolgokat mert így nem lesz kiváncsi dolog számomra egyébként is már mennyit tudok róla 😆...
0
0
0
0
Demoz avatar
Pedig nagyon érdekes dolgok vannak benne.
Spoiler!
https://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/592/Naruto_592_16.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én nem olvasom a mangát előre...Egyébként is mi megyünk el nyaralni...
0
0
0
0
Demoz avatar
Addig olvasd a mangát.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Raikage büszke lesz jobb kezire 😲 Hát nem kellett volna felidegesíteni azt a kinkakut,nem lesz ennek jó vége 😲 Azta mekkora chakrája van ennek ez elképesztő 😲 És az a rikudo sennin ereklyéi,az se semmi...Viszont két hét múlva örökké 😆...
0
0
0
0
no avatar
Aztán mondd el milyen lett szerinted 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én most fogom megnézni 😆
0
0
0
0
no avatar
Ti mit gondoltok a 269-es részről? 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Már mért lenne béna?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
alex13 írta:
Kmisi99 írta:
Azért pl az egy akatsuki élete valami hihetlen ötletes és kiváló alkotás.
Bazzeg nekem meg letelt az egy év folytatni kellene a narutot. 😆 Kb 5 éve nézem de mindig úgy hogy megnézek durván 50-100 rész majd egyik napról a másikra megunom és egy év múlva kezdődik előröl. Ez kb 5 éve megy nálam tavaly pl a sima narutot kezdtem előről és kb 110 részig jutottam most jó lenne folytatni. De lehet a shippundent kezdem előröl azt kb 60. részig láttam 😆


Amit te csinálsz az hülyeség, ha nem nézed meg mindegyik részt (fillereket kivéve) akkor nem fogod érteni a részeket. Én tudom mert már mindegyik részét láttam.😀

Hát én is modom tapasztalatból hogy már elketdtem a sima nautot folytatni most járok a 190. résznél és eddig semmi + infó nem volt. Lehet hogy a végén lesz valami epikus küzdelem de max annyi mindent tökéletesen értettem a Shippundenbe már amennyi részt láttam.
0
0
0
0
no avatar
Na megnéztem az új részt,érdekes Kinkaku meg Ginkaku párosa...viszont az,hogy Spoiler!
a Kyuubi lenyelte őket,aztán két hét múlva kiköpte őket,ők addig meg szereztek a csakrájából,elég bénán hangzott nekem...
0
0
0
0
alex13 avatar
Kmisi99 írta:
Azért pl az egy akatsuki élete valami hihetlen ötletes és kiváló alkotás.
Bazzeg nekem meg letelt az egy év folytatni kellene a narutot. 😆 Kb 5 éve nézem de mindig úgy hogy megnézek durván 50-100 rész majd egyik napról a másikra megunom és egy év múlva kezdődik előröl. Ez kb 5 éve megy nálam tavaly pl a sima narutot kezdtem előről és kb 110 részig jutottam most jó lenne folytatni. De lehet a shippundent kezdem előröl azt kb 60. részig láttam 😆


Amit te csinálsz az hülyeség, ha nem nézed meg mindegyik részt (fillereket kivéve) akkor nem fogod érteni a részeket. Én tudom mert már mindegyik részét láttam.😀
0
0
0
0
alex13 avatar
ceni98 írta:

sztem érdekelni fog titeket ez 😃 nagyon jól néz ki 😃


Egész jó lesz 😜
0
0
0
0
Erik94 avatar
láttam már profilomon is volt a vidi 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar

sztem érdekelni fog titeket ez 😃 nagyon jól néz ki 😃
0
0
0
0
powond avatar
Köszönöm ezt a gyors választ 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
powond írta:
Hello srácok 😃
Meg tudnátok mondani,hogymikortól kezdődik a Pain saga ? 😃

Olyan 160-170 részektől mennek
0
0
0
0
powond avatar
Hello srácok 😃
Meg tudnátok mondani,hogymikortól kezdődik a Pain saga ? 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lesznek jók de azokat is érdemes megnézni 😆
A hat Pain-t nem Nagato irányította?

7 volt egyébként ha úgy vesszük...Ám nagato volt igen
0
0
0
0
no avatar
Erik94: A hat Pain-t nem Nagato irányította?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja de ezt akaratom nélkül ismétlődik és pont mostanság kezdek újra vágyakozni😆. Csak mindig jön pár unalmas rész és otthagyom a fenébe. A sima narutónál járok mikor mizuki ból ilyen izomállat lesz meg az a két dagadtt szuper erős falánk testvérpár kiszökik a börtönből. Na az rémunalmasak azok a részek azután lesznek jó részek?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Tudom ezt már emlitetted 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Azért pl az egy akatsuki élete valami hihetlen ötletes és kiváló alkotás.
Bazzeg nekem meg letelt az egy év folytatni kellene a narutot. 😆 Kb 5 éve nézem de mindig úgy hogy megnézek durván 50-100 rész majd egyik napról a másikra megunom és egy év múlva kezdődik előröl. Ez kb 5 éve megy nálam tavaly pl a sima narutot kezdtem előről és kb 110 részig jutottam most jó lenne folytatni. De lehet a shippundent kezdem előröl azt kb 60. részig láttam 😆
0
0
0
0
no avatar
Az ilyen homemade(sajátkészítésű) szarok nem érnek meg egy kalap pisit.
A Naruto SD-t is csak azért nézem, mert nem egy unatkozó kisgyerek áll neki rajzolgatni művészi tehetség híja ellenére, hanem hivatalos.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem nem vicces egyáltalán...Hülyeség minden ökörséget már kitalálnak csak
0
0
0
0
no avatar
Bizony!Kisame ott nagyon állat! 😆 Meg mindenki más is!
0
0
0
0
alex13 avatar
Norbi777 írta:
Am valaki nézi a Naruto SD-t? Nagyon nagy hülyeség, lehet röhögni eleget rajta.



Ha röhögni akarsz nézd meg az Egy akatsuki élete részeit 😃
0
0
0
0
alex13 avatar
jozsefgyorfi írta:
Jó kis anime. Pár hete nem nézem mert ugy akartam hogy gyüljön már fel vagy 4-5 rész mert egyenként egy kicsit...


Régebben én is így csináltam( jó módszer 😀 ) meg most is azért nem néztem meg a mostani részt mert a következővel majd megnézem. Igazából 3 rész ig akartam várni csak a 3. héten nem fog kijönni vagyis eheti csütörtökhöz képest 2 hétre.😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció