Naruto Shippuuden

Szerző: Erik94, 2010. June 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden,ami naruto shippuudenről szól...
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
jozsefgyorfi avatar
Jó kis anime. Pár hete nem nézem mert ugy akartam hogy gyüljön már fel vagy 4-5 rész mert egyenként egy kicsit...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem nem tetszik,csak a shippuuden rész,lehetne a juuden ből is valami
0
0
0
0
no avatar
Mondtam én olyat, hogy olyan mint a Shippuuden? És épp azért jó mert gagyi.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az gagyi...Eltérően más a shippuuden epizódoktól
Aki nemtudná hogy valójában is ki az akatsuki vezére is ki is irányitotta a hat testet akkor ennak ajánlom hogy ezt olvass el,mert nem Tobi volt az is biztos...
[url]http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=fr&u=http://www.naruto-mx.com/infos/biographie/pain-rikudou-naruto-shippuden/&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.naruto-mx.com/infos/biographie/pain-rikudou-naruto-shippuden/%26hl%3Dhu%26biw%3D1280%26bih%3D923%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=CKXtT9DoFIbotQb7zNDzDg&ved=0CFMQ7gEwAA[/url]
0
0
0
0
no avatar
Am valaki nézi a Naruto SD-t? Nagyon nagy hülyeség, lehet röhögni eleget rajta.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Madara nem lehet mivel meghalt csak annak tetteti magát hogy elhidjék
0
0
0
0
Devis avatar
nem gondolkoztam rajta nagyon eddig, jó lett volna meglepinek 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Gogy tudjátok és ne töprengjetek rajta 😆
0
0
0
0
Devis avatar
miért kellett elmondani? 😞
0
0
0
0
Erik94 avatar
Tudtátok hogy Madara az nem Madara hanem a testvére(Uchiha Isanagi)?
0
0
0
0
no avatar
Csinálok is mást... 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem csak a naruto részek léteznek,mást is lehet csinálni,ki kell bírni...Egyébként most ****ul jó harcok mennek,aza kekkei touta shinobi harc érdekes lesz 😃
0
0
0
0
no avatar
Áhh de várom már a 269-es részt...pedig még csak ma néztem meg a 268-at 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Ez igaz. De az indavideo-n is találtam régebbi részeket. Érdemes keresgetni ott is.
0
0
0
0
ERROR1200 avatar
Demoz , nagyon jól tudom ,hogy egy időszakban alig /nem volt nézhető videó a sorozatok.hu-n mert megszünt a megavideo,videobb ,videozer stb . De nemrég jártam ott és nagyon sokmindent helyreállítottak (elérhetővé tettek) ,szal érdemes megnézni,hátha . A naruto-kun.hu-t azért nem írtam mert minden 2. hozzászóló említi ,ezen kívül djwarp-nak éppen hogy a letöltéssel volt gondja ... -.-
0
0
0
0
alex13 avatar
Demoz:igen szerintem is le lehet onnan szedni az összes rész, még magyar feliratot is, meg van 1 olyan menüpont, hogy online és ott mangaolvasó itt lehet olvasni a naruto shippuden mangát assziszem olyan 585 körül tartanak én is itt szoktam olvasni.😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Az nem olyan biztos, mivel a legtöbb rész megavideo-ra lett feltöltve, és mivel az megszűnt, ezért szerintem már nincsenek fent. De naruto-kun.hu-ról le lehet szedni a régebbi részeket, ha jól tudom.
0
0
0
0
ERROR1200 avatar
djwarp Indavideo-n minden eddigi Naruto Shippuuden rész fent van,magyar felirattal .A simákat a sorozatok.hu-n néztem anno ,most is biztos elérhetőek .
0
0
0
0
pain avatar
akinek valamien kerdese van a shippudennel kapcsolatba szivesen varom eddig megneztem az összes reszt ami kijott es a mangat is olvasom
0
0
0
0
alex13 avatar
Igen a sima részek csak 220ig vannak, ha azt megnézted akkor kezd el nézni a shippuden eddig abból kijött 262 rész de minden csütörtökön jön ki 1 rész.Én amugy láttam már mind a 262-őt 😀 jó részek vannak most igaza van erik94-nek.😃
0
0
0
0
repfect avatar
a sima 220 rész után leállt vagy mi? vagy azután már a shipuudent kell nézni? vki válaszolja meg ezt nekem, köszi
0
0
0
0
no avatar
akarkilehetek írta:
én most kezdtem el a shipuudent 😃


Én is most tartok a 100.résznél... 3 nap alatt. 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az biztos most jelent meg a shippuuden movie 5
0
0
0
0
Demoz avatar
Naruto-kun.hu-ra regisztrálj, onnan mindent le tudsz szedni.😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én nem tudom letölteni,nem tudom miért😕
Pedig az első 10 részt le tudtam tölteni😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
én is innen szedem le mindig
0
0
0
0
Szykla avatar
Eddig én teljesen végignéztem a Naruto Shippuuden-t egészen a 253. részig, és a manga-t is mondjuk az előrébb tart mind az anime.

És minden héten jön egy újabb rész anime az minden csütörtökön de legkésőbb pénteken fent van, manga meg minden pénteken.

Akit érdekelne az itt meg találja:.

Anime:. [LINK]
Manga:. [LINK]
0
0
0
0
Erik94 avatar
250nél tart a shippuuden már most nagyon jó a story...
madara VS konan 😲
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is el kellene már kezdenem nézni mer kegyetlenül rohadtul hihetetlenül jó és imádom is csak egy idő után megcsömörlök és fél-1 évre megunom. a sima narutot 130 részig ezt kb 100 ig láttam. Majd talán nyáron.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Damonend : nagy értelme volt megnézned akkor ennyi részt 😃 grat
egy jó 5év mire vége lesz ! addigra azt se tudod ki kivel volt 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Ha csak a mangát nézed, akkor láthatod, hogy még közel sincs vége, sőt most vannak a legjobb események.
Spoiler!
Pl: Itachi és Sasuke beszélgetése...
0
0
0
0
Szykla avatar
Én az Animax-on volt ott néztem egészen a Naruto-t 220. részig ( mert most vége lett ott ) és kb 1 hete nézem a folytatást neten Naruto Shippuuden-t ( eredeti nyel magyar felirat ) az első résztől, tegnap láttam a 124. részt.

Ha valakit érdekel akkor itt van:
[LINK]
0
0
0
0
toto9307 avatar
inda videón is fenn van az összes rész felirattal együtt ha nem akarod letöltögetni de azért HD-ben jobb 😃 😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
naruto-kunon lehet meg naruto-senin-en 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nagyon Szeretem😉
Király😆
Valaki Nem Tudja Hol Lehet Online Nézni?😊
Régebben Olyan 2-3 Éve Néztem Japán Szinkronnal Magyar Felirattal Olyan 200 Epizódot Láttam, De Ahol Néztem Azaz Oldal Megszünt😕😢😞
0
0
0
0
Devis avatar
milyen korba? 😃 én 18 vok és még mindig nézem 😃
0
0
0
0
Takashi avatar
Kedvenc animem nincs nála jobb😆
És szeretem rajzolni is😃
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Én kb 1 éve nézem a narutot de már majdnem a shippudennél tartok, de láttam egy pár shippuden részt de nekem annyira nem jött be.😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én is jobban szeretem az eredeti szinkront. De ez igaz a filmeknél is. egy magyar szinkron nem adja vissza pl. a koreai filmek hangulatát. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én rühellem a magyar szinkront nagyon gagyi tényleg a japánok a legjobbak ebben.
0
0
0
0
bgreti avatar
En sokkal jobban szeretem eredeti szinkronnal nezni(japan), mert iszonyat jok ezek a japanok az anime szinkronizalasba. Narutonak tetszik a legjobban a hangja.
En tegnap neztem meg az eheti Shippudent, jo volt bar nem tortent benne semmi letfontossau.
0
0
0
0
neuroflex avatar
én már Remélem egész évad majd magyar lesz egyszer
0
0
0
0
Dr@gon avatar
duci: az tuti, hogy nem a legjobb anime, ezt úgy írom, hogy láttam minden részét és mellette közel 700 másik animét is, de a heti 20 perc kikapcsolódásra pont jó 😃 (Csak kár, hogy naruto-pein harcot elbas zták az animében 😞)
0
0
0
0
pukkancs avatar
valaki már megnézte az eheti shippuudent? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én most nézem újra a sima narutót aztán jöhet újra az összes shippunden
0
0
0
0
pain avatar
bocs pontositok amik eddig kijöttek ugy értettem sorry
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Az érdekes lenne, mert még nincs vége a mangának.. az animének meg pláne nincs.
0
0
0
0
pain avatar
én láttam az összes rész és olvastam a mngát is ugy hogy ha valkinek kérdése van a naruto shippudennel kapcsolatba válaszolok
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció