Magadról

Szerző: BiGame, 2010. May 31., téma
Fórum » Társalgó
Akik beszeretnének mutatkozni, vagy már bemutatkoztak azok itt írhatnak magukról, akár képet is rakhatnak be magukról, kezdem!
15-éves vagyok, Szigethalmon-lakok, Márk vagyok, (legyen elég ennyixd) itt egy kép!
...
Csak az szóljon a topichoz aki beszél is magáról, és ne menjünk át OFF-ba!
Hozzászólások: 721
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Randy Orton avatar
Csak ezekkel a dolgokkal is az a baj, hogy csak azt látják, amikor te csinálsz valamit! 1-2 eseten kívül, mindig én szívtam a ****! Érdekes módon mindig azt szúrják ki aki csak megvédi magát...
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Igazából nem az izgat, úgy se egyedül mennék 4-5-6-7-x ellen, csak utána jön apuci stb.....az meg halálra fenyeget, aztán kiröhögöm....
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Bl0ck írta:
Az a baj, hogy akkor csak hirtelen felindulás van. Igazából f***na, utána meg megtaposom, még több jön.....
Sulis hülyeségeim nekem is voltak....8-ban gyerek fejét belevertem üvegfalba 3*
9-ben osztálytársamat fejbe akartam rúgni, utána meg belehúzni a fejét a bordásfalba, csak észre vettek és kb 8-an indultak felém, hogy lefogjanak 10 irányból....


ezek csak bandában bátorak
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Az a baj, hogy akkor csak hirtelen felindulás van. Igazából f***na, utána meg megtaposom, még több jön.....
Sulis hülyeségeim nekem is voltak....8-ban gyerek fejét belevertem üvegfalba 3*
9-ben osztálytársamat fejbe akartam rúgni, utána meg belehúzni a fejét a bordásfalba, csak észre vettek és kb 8-an indultak felém, hogy lefogjanak 10 irányból....
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Talmacsi írta:
Bl0ck mi haverokkal direkt az ilyen hajvasalós kis nyöszke dögöket szoktuk piszkálni fél kézzel le nyomom és az a röhej hogy ez jön be a csajoknak.


Most menjek oda egy kb 175cm-es 50kg-os emós kis gyökérhez a ~2 méteremmel ,emg a 120kg-mal?
Egyet vernék rá, aztán ott pörögne a hátán 2 izomrángás közepette.....

Osztálytársam is tette az arcát....65kg kb.....karjánál fogva feldobtam kb 2,5m-re...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Bl0ck: Igazad van, de ne foglalkozz az ilyen csajokkal, ha az a nyomorék kell neki, akkor egészségére, nem tudok mást mondani. Ilyen ez a világ... 😕
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Bl0ck egyforma modellek vagyunk (192cm/105kg)
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Niteforce: ahogy mondod....
Randy: de találj már egy olyan csajjal összhangot, aki az ilyen nyomorultakat rendszeresíti előnyben....
Épp az amúgy, hogy 2 ajtós szekrény vagyok(198cm/120kg)

Osztálytársam magyaráz, hogy olyan gyerek fenyegette meg, akinek kb van 22-es karja.....na most ő felszólalt, akinek 23-as lehet...


Én is olyat hordok ami tetszik, meg jó is rám, mert utóbbi ritkább....
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nálunk is volt ilyen időszak! Bementünk a haverokkal a városba emóst verni! 😆
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Bl0ck mi haverokkal direkt az ilyen hajvasalós kis nyöszke dögöket szoktuk piszkálni fél kézzel le nyomom és az a röhej hogy ez jön be a csajoknak.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Bl0ck: Rossz a hozzáállásod, attól, mert nem követed a divatot, vagy nem vagy 2 ajtós szekrény, vagy nem vagy milliomos... nem számít! Én magasról lesz@rom, hogy éppen mi a divat, azt veszem fel, ami nekem tetszik, de nem is ez a lényeg, hanem ha megtalálod az összhangot egy csajjal, akkor ilyen dolgok nem lehetnek akadályok.
0
0
0
0
niteforce avatar
végül is az a trendi, ha a térdedre csúszott a gatyád, a cípőd meg úgy van rajtad fűző nélkül. Hajad az égnek áll, és könnyebb, vékonyabb, gyengébb vagy mint a csajod...
Aki normálisan felöltözik, és netán még így erősebb is, az nem "menő"...
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Női logikát ne akard megfejteni.....
decemberben láttam egy homárt...tuti az volt....
5 csaj állt mellette, elsőre azt hittük haverokkal, hogy egy neműek társasága....
Majd mikor jött egy másik srác, és üvöltött, hogy: Hogy nézel ki Te szerencsétlen k**? 3 percig darált neki...150 ember fakadt kb, gyerek meg csak lesett......
Nem irritáló amúgy....2 nap múlva megláttuk, 8 haverból 4 neki akart menni 😆 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Randy Orton írta:
Sajnos én is sokszor láttam már olyat, hogy egy két lábon járó szerencsétlenségnek egy bomba csaja volt. Ilyen az élet, nem tudom mit látnak ezekben a nyomorékokban a lányok... pénzt? ...

Amúgy szerintem a legjobbak az 1 éjszakás kalandok. semmi komoly dolgot nem akartam, csak jól ... 😆 Mert kib@szott szép csaj volt, és így ismertem meg a barátnőmet! 😆 Most már lassan 1 éve együtt vagyunk, szóval érdemes ezeket a dolgokat is figyelembe venni, hogy csak így indul, de ez lesz belőle.


Nem hinném.
Ugye vannak akik követik a divatot, na az ilyen gyógyegerek kicsit túlzásba vitték. Menőőőőőő.....
Csajban több erő van mint a gyerekben, de jók vagyunk....

Amúgy én rá jöttem már.....túl régi módi vagyok....
Nem vagyok szép, túl nagy vagyok, lehet erős is.....
0
0
0
0
Randy Orton avatar
MC MaRcI írta:
de értitek az a bosszantó mert ha érted nálam pl jobb csávó jönne be a csajnak azt mondom oké de így hogy egy kis takony kölök aki a hajvasalót tudja használni de 5 kg-nál többet még életében nem emelt
hát az ilyenhez én egyszerűen nem tok mit hozzáfűzni ez a női logika 😆


Ne akard megfejteni a női "gondolkodásmódot", már amelyik tud gondolkodni... Vannak ilyenek, el kell fogadni, olyanok, mint a b*zik. Vannak, de minek?! 😆
0
0
0
0
cbble avatar
SZINGLINEK LENNI A LEGJOBB (Y) ^^
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
de értitek az a bosszantó mert ha érted nálam pl jobb csávó jönne be a csajnak azt mondom oké de így hogy egy kis takony kölök aki a hajvasalót tudja használni de 5 kg-nál többet még életében nem emelt
hát az ilyenhez én egyszerűen nem tok mit hozzáfűzni ez a női logika 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Sajnos én is sokszor láttam már olyat, hogy egy két lábon járó szerencsétlenségnek egy bomba csaja volt. Ilyen az élet, nem tudom mit látnak ezekben a nyomorékokban a lányok... pénzt? ...

Amúgy szerintem a legjobbak az 1 éjszakás kalandok. semmi komoly dolgot nem akartam, csak jól ... 😆 Mert kib@szott szép csaj volt, és így ismertem meg a barátnőmet! 😆 Most már lassan 1 éve együtt vagyunk, szóval érdemes ezeket a dolgokat is figyelembe venni, hogy csak így indul, de ez lesz belőle.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
cbble írta:
belső is számít ^^"


100-ból 5-nek kb, de lehet sokat mondtam.


Inkább nem is mondom tovább, mert csak felidegesítem magam......
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
adnék én olyat a lába közé 😆
0
0
0
0
cbble avatar
belső is számít ^^"
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bl0ck írta:
MC MaRcI írta:
nem tom ezt hova leírni így most ide írom mért van az hogy én nem jövök be egy csajnak de egy tőlem sokkal gyökerebb kretén kis 40kilós kölök meg bejön neki ?


Hallod, nem írok regényt pedig tudnék bőven.

Tök szép csaj, és ilyen testi sérült gyerekkel jár, meg szerintem vállon felül is baj van.
Másik....8 percig elmélkedtünk, hogy most leszbi a csaj, vagy a gyereknek van homokozó beütése....utóbbira jutottunk.
Én meg vergődök halálba....

A Mostani csajoknak csak az a lényeg,hogy legyen valami a lába közt,több nem😕
0
0
0
0
Bl0ck avatar
MC MaRcI írta:
nem tom ezt hova leírni így most ide írom mért van az hogy én nem jövök be egy csajnak de egy tőlem sokkal gyökerebb kretén kis 40kilós kölök meg bejön neki ?


Hallod, nem írok regényt pedig tudnék bőven.

Tök szép csaj, és ilyen testi sérült gyerekkel jár, meg szerintem vállon felül is baj van.
Másik....8 percig elmélkedtünk, hogy most leszbi a csaj, vagy a gyereknek van homokozó beütése....utóbbira jutottunk.
Én meg vergődök halálba....
0
0
0
0
DCMAN avatar
ez furcsa jah van olyan csaj akinek ez jön be az ilyen tipusu srác
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
de ez az hogy úgy általában most nem nagy képűségből írom de azt mondják a csajok hogy be jövök nekik akk mért kis kreténekkel kezdenek áhh nem értem
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nem tom ezt hova leírni így most ide írom mért van az hogy én nem jövök be egy csajnak de egy tőlem sokkal gyökerebb kretén kis 40kilós kölök meg bejön neki ?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
cbble írta:
o.o" csáá. 😆 "Dj Nik3" vagyok, 12éves....imádom a dubstepet, minimalt,hardstylet.^^'' hobbijaim: cs 1.6, fb , zenehallgatás, bmxezés ( hát igen ezkicsit fura h lány léttemre bmxezek meg ilyen véres játékokkal játszok desebaj, hát ez van 😃DDD) öhh. jogász szeretnék lenni New Yorkban o.o" jó tanulóó vagyok..(4es😆😉 lehetnék ötös is de a magatartásom 2-es mert ugye mindíg csinálok valami hülyeséget. ^^ ma is igazgatói figyelmeztetés ^^" naggyából ennyi.: D

Nem vagy Semmi😆
0
0
0
0
cbble avatar
o.o" csáá. 😆 "Dj Nik3" vagyok, 12éves....imádom a dubstepet, minimalt,hardstylet.^^'' hobbijaim: cs 1.6, fb , zenehallgatás, bmxezés ( hát igen ezkicsit fura h lány léttemre bmxezek meg ilyen véres játékokkal játszok desebaj, hát ez van 😃DDD) öhh. jogász szeretnék lenni New Yorkban o.o" jó tanulóó vagyok..(4es😆😉 lehetnék ötös is de a magatartásom 2-es mert ugye mindíg csinálok valami hülyeséget. ^^ ma is igazgatói figyelmeztetés ^^" naggyából ennyi.: D
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ja, értem. 😆 Csak elég sok neve van a marihuánának. 😃
0
0
0
0
adam1253 avatar
Dehogy is árulok 😃csak levágattam a rasztám és nekem már nem kell aki meg hozzá szeretné pótolni a rasztájához vagy éppen kell neki akkor annak eladó, vagy ha van ismerős és kell neki akkor szólhattok 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Te most tényleg füvet árulsz? 😃
0
0
0
0
adam1253 avatar
Ádám vagyok 19 éves 175 cm 😃 imádok focizni meg kockulni, fociban 2ligában sikerült fociznom anyagi gondok miatt a csapat széhullott most a helyi focicsapatban nyomom 😃 van egy szép aranyos barátnőm már több mint 1éve. Imádok koncertekre járni pogozni, hülyülni kedvencem a Subscribe akiket személyesn is ismerek😀 na meg persze fesztiválozni 😀 van egy kutyám is magyar vizsla állandoan elkolbászol 😃 faterommal élek 😃 aki szintén focizott és többre vitte mint én vállogatott szintig röviden ennyi 😃 Akinek kellene raszta az irjon üzit van eladó ^^
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Revengex írta:
D4V1D írta:
Az én nevem dávid de gondolom nem olyan nagy meglepetés 😃
15 éves vagyok 96 ban születtem február 7. en.Apám kubai anyám fehér és én inkább apámra hasonlitok....mindenki cigánynak néz 😠
szeretem a focit a biciklizést
sajnos cigizek is de hát ez van 😀
van egy kutyám yorkshire terrier vagy nemtudom hogy irják 😃 a lényeg hogy nagyon szeretem és már 4 éves 😀
már 5 hónapja járok valakivel akit szintén nagyon szeretek😜

zenék: szeretem a Linkin Parkot,Good charlotte-t

http://www.youtube.com/watch?v=fH5w6dcC2dw

ha megnézitek a videóban az énekest már tudjátok aztis hogy hogy öltözködök 😃
9.be járok végre lassan kijárom... nagyon rossz tanuló vagyok

hát ennyit magamrol 😉


Buzisan, emosan?Oo


Azért ne kövezzél meg senkit, mert más stílusban öltözködik mint te.
0
0
0
0
no avatar
hát az nagyon nem emos....és miért lenne buzis?mert kalap van rajta?szerintem jól néz ki...az a 2 gitáros esetleg mondható emosnak
0
0
0
0
Revengex avatar
D4V1D írta:
Az én nevem dávid de gondolom nem olyan nagy meglepetés 😃
15 éves vagyok 96 ban születtem február 7. en.Apám kubai anyám fehér és én inkább apámra hasonlitok....mindenki cigánynak néz 😠
szeretem a focit a biciklizést
sajnos cigizek is de hát ez van 😀
van egy kutyám yorkshire terrier vagy nemtudom hogy irják 😃 a lényeg hogy nagyon szeretem és már 4 éves 😀
már 5 hónapja járok valakivel akit szintén nagyon szeretek😜

zenék: szeretem a Linkin Parkot,Good charlotte-t

http://www.youtube.com/watch?v=fH5w6dcC2dw

ha megnézitek a videóban az énekest már tudjátok aztis hogy hogy öltözködök 😃
9.be járok végre lassan kijárom... nagyon rossz tanuló vagyok

hát ennyit magamrol 😉


Buzisan, emosan?Oo
0
0
0
0
no avatar
Az én nevem dávid de gondolom nem olyan nagy meglepetés 😃
15 éves vagyok 96 ban születtem február 7. en.Apám kubai anyám fehér és én inkább apámra hasonlitok....mindenki cigánynak néz 😠
szeretem a focit a biciklizést
sajnos cigizek is de hát ez van 😀
van egy kutyám yorkshire terrier vagy nemtudom hogy irják 😃 a lényeg hogy nagyon szeretem és már 4 éves 😀
már 5 hónapja járok valakivel akit szintén nagyon szeretek😜

zenék: szeretem a Linkin Parkot,Good charlotte-t

http://www.youtube.com/watch?v=fH5w6dcC2dw

ha megnézitek a videóban az énekest már tudjátok aztis hogy hogy öltözködök 😃
9.be járok végre lassan kijárom... nagyon rossz tanuló vagyok

hát ennyit magamrol 😉
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én is elvégeztem a Cisco netacadon 2 szemesztert, de csakis számítógépes hálózatokkal foglalkoztunk (aktív-, passzín networking, szerverek, VPN, http, ftp, stb)
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Üdvözlök minden kedves és kedvtelen tagot is.
Fábos Zsolt a nevem, 18 éves vagyok. Informatikai suliba járok és programozást tanulok. Ez az utolsó évem. Jövőre tekintve, jövőre szeretnék egy 3 éves esztergályszakra jelentkeznmi és kitanulni és azután meg esztergályos programozóként szeretnék dolgozni. Nem egyszerű dolog, de sokat tanulok hogy elérjem.
Az ismerőseim engem egy rendes, segítőkész embernek tartanak amit meg is lehet érteni, mert sok embernek segítek amiben tudok. 3éve vagyok boldog párkapcsolatba az én egyetlen szerelmemmel, Tóth Nikivel. Időm nagy részét vele töltöm, ami érthető 😀
Ami az aktivitásomat illeti, hétköznaponként nem nagyon leszek aktív, a tanulás miatt. De este szerintem feltudok majd jönni. Hétvégente pedig sok időt leszek, amennyit az időm enged.
Örülök hogy itt lehetek, ezen a nagyhírü közösségi oldalon. remélem jól kijövök majd a tagokkal, és amiben tudok majd segíteni, segítek.

További szép estét mindenkinek.
Üdvözlettel SyntaxXx
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Core2 írta:
na ide még soha nem irtam...ebből nem fogtok megismerni, de távpontot adok annak akit érdekel. Mihály Ede vagyok, 20 éves, dolgozok. Benne vagyok minden hülyeségbe, pedig az ismerőseim szerint komoly ember vagyok. Szeretek csajozni, ismerkedni, van egy komoly barátnőm, akivel talán az életemet is letudnám élni, 9 hónap után szakitottunk, most minden rendben. Nem szeretem ha hülyének néznek, ha irányitani akarnak. Szeretek a barátaimmal lenni...van egy autóm, amire büszke vagyok, mert segitség nélkül sikerült megvennem. Nagyjából ennyi...ha kérdésed van, kérdezz...ja és mindennél jobban szeretek kocsikázni, megnyugtat. Az egyik álmom hogy mindent összejárjak autóval és a barátnőmmel.


Minő véletlen, én is nemrégiben vettem meg saját erőből az autómat, és én is pont 3500 Euróért. Hogy őszinte legyek, a második, mert volt előtte egy 120-as Skodám 😆
Egyébként grat az autóhoz.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Üdv Mindenkinek!
Lajos Zsolt vagyok a Debreceni Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Szakközépiskolába járok.DJ-nek tanulok,nagyon szeretem a zenét,a biciklizést,a focit,a túra gyaloglást a ping pongot,a Driftinget,a Rallyt,az F1-et és még sorolhatnám.
186cm magas 64Kg súlyú barna hajú és szemű.
A kedvenc zenekaraim: D12,2Pac,Eminem,X-Zibit,Foo Fighters,N.W.A,Eazy-e(de szinte mindent meghalgatók ami tetszik😆😉 és még sokan mások...
0
0
0
0
csigusz1989 avatar
Zsigmond vagyok, most épp hálózat informatikusnak tanulok, de már elég sok mindenhez értek mivel mikor erre a szakra jelentkeztem már dolgoztam villanyszerelőként, autókarosszériásként, Diégoba eladóként, és nem fogjátok elhinni de még van egy MIG/MAG hegesztő szakmám is
szóval elég univerzális vagyok!
Szabadidőmbe másoknak csinálok itthon műanyag javítást, idom készítést motorokhoz, robogókhoz és mindenhez ami műanyag
0
0
0
0
no avatar
irjatok hozaszolasokat a gepemhez
0
0
0
0
jaje112 avatar
Jani vagyok sokak szerint vicces vagyok mindenből poént csinálok inni a haverockal a városba cigizek de ezt sokan nem díjazzák.
Helvécián élek szerény 1200 négyzetméteres telken 1 120 négyzetméteres kétemeletes családiházba van két nővérem 16 éves lettem 2010 agusztus 7 én háziállat van macska fekete
Szakmunkás iskolába járok minősitett hegesztő szakon
szerintem ennyi és elég is ...
0
0
0
0
szucsa avatar
Legtöbben Ádám-nak hívnak, 17 éves vagyok 168 centiméter, 57 milliméter magas (vagy inkább mély 😀😉. Informatika szakon tanulok, Forma1 és Apple Fan vagyok! 😜 😆 3 éve kezdtem el szimulátorozni (rFactor) de azóta már abba hagytam.
0
0
0
0
DrumBASS avatar
Üdvözlök mindenkit.

drumBASS (Nagy Gábor)-nak hívnak, becenevem "DrumMaster". Akik jól ismernek mind így hívnak, mivel őszerintük jó dobos vagyok 😀 18éves vagyok és 5 éve tanulok dobolást. A családunkban ez generáció szinten így megy. Apám is dobos, a nagyapám is dobos volt. És most én viszem tovább ezt a jelentős feladatott. Imádok dobolni, suli után mindig játszok, van hogy jönnek haverok vagy barátnőm jön. Most vagyok az utolsó évemben a tanulásban, és ha minden jól megy ez év után külföldre megyek informatikusnak és ha jól megy minden be iratkozok majd külföldön egy jó zenei suliba még dob szakkörre.
Röviden ennyi magamról!
0
0
0
0
CM Punk avatar
Köszi a választ ! 😀
Amúgy jó kocsi 😀
(Szabolaci10 vagyok )
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció