Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Korryenz avatar
raptorone szerintem egy patchet dobj föl hátha találsz és akkor semmi baj nem lesz utánna😀😉


EGyébként szerintem most a legjobb a DMC5 nekem nagyon tetszik :33
0
0
0
0
Maddox avatar
Sziasztok, az a kérdésem az új DmCvel kapcsolatosan hogy melyik nehézségi módok végigjátszásánál ad egyedi külsőt?
Mert kivittem legkönnyebben akkor adott egy fehér hajat, utána közepesen és most nehezen, és nem adott újat.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok kérlek nézzétek mega gépem hogy vajon mitől szaggatok megálla kép 1-2 mpre és megy tovább.. de közbe meg sebeznek aszörnyek. ötlet?
0
0
0
0
Tomi098 avatar
Sziasztok

Imádom a DMC Sorozatot a 3-at már kijátszotam 4nek a felénél vok valaki megtudnámondani hogy hogy kell használni Neronál a Yamato-t mert megvettem a Skillt de nemtom használni Help pls 😃 :S
0
0
0
0
Screamer avatar
nemtom jok voltak edigi gamek de psec nekem tetszi kdnta uj haja, designes 😜
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát akk, vmit nagyon elcsesztek, mer ebbe a sorrendbe nem áll össze a történet!
0
0
0
0
Hunior95 avatar
BiGame írta:
Hunior95 írta:
Ember en is miko eloszor lattam a kicsi Dante-t a DMC 5-ben, akko gondoltam hogy jo kocsogok, kicserelik a legerosebb akciojatek karaktert es akko olvastam utana hogy a dmc 5 valojaban a legelso idorendi sorrendben es hogy meg fiatal Dante, csak most kezd oszulni a haja...

Igy vannak a jatekok valojaban sorrendbe teve:
DMC 5, DMC, DMC 3, DMC 4, DMC 2😆😆😆

Nincsmit az infoer...
Es ja rebellion is totalisan maskepp fog kinezni...Meg aktivalatlan formaban lesz...Fura fog lenni...

Es allitolag PC-re is ki fogjak nyomni a DMC5-ot...😆

Hát kösz a hibás infót, de rhadtul nem így van a sorrend, mer a DMC 3 nem az 1 után játszódik, hanem pont fordítva😀, a sztorit meg nemtom hol olvastad, mer azt írták reboot, lesz, vagyis új történet, mintha másik dimenzióból mutatnák be dante-t!


Bocs, de ezt a Capcon oldalarol olvastam...
Amugy mindegy, csak legyen jo a jatek es kesz, es ne csesszek el nagyon Dante-t...
0
0
0
0
BiGame avatar
Hunior95 írta:
Ember en is miko eloszor lattam a kicsi Dante-t a DMC 5-ben, akko gondoltam hogy jo kocsogok, kicserelik a legerosebb akciojatek karaktert es akko olvastam utana hogy a dmc 5 valojaban a legelso idorendi sorrendben es hogy meg fiatal Dante, csak most kezd oszulni a haja...

Igy vannak a jatekok valojaban sorrendbe teve:
DMC 5, DMC, DMC 3, DMC 4, DMC 2😆😆😆

Nincsmit az infoer...
Es ja rebellion is totalisan maskepp fog kinezni...Meg aktivalatlan formaban lesz...Fura fog lenni...

Es allitolag PC-re is ki fogjak nyomni a DMC5-ot...😆

Hát kösz a hibás infót, de rhadtul nem így van a sorrend, mer a DMC 3 nem az 1 után játszódik, hanem pont fordítva😀, a sztorit meg nemtom hol olvastad, mer azt írták reboot, lesz, vagyis új történet, mintha másik dimenzióból mutatnák be dante-t!
0
0
0
0
Hunior95 avatar
Ember en is miko eloszor lattam a kicsi Dante-t a DMC 5-ben, akko gondoltam hogy jo kocsogok, kicserelik a legerosebb akciojatek karaktert es akko olvastam utana hogy a dmc 5 valojaban a legelso idorendi sorrendben es hogy meg fiatal Dante, csak most kezd oszulni a haja...

Igy vannak a jatekok valojaban sorrendbe teve:
DMC 5, DMC, DMC 3, DMC 4, DMC 2😆😆😆

Nincsmit az infoer...
Es ja rebellion is totalisan maskepp fog kinezni...Meg aktivalatlan formaban lesz...Fura fog lenni...

Es allitolag PC-re is ki fogjak nyomni a DMC5-ot...😆
0
0
0
0
berci96 avatar
én a hármat tolom hardon annyira nem is nehéz de mindig van nálam tartalékba Vital Star😃 és a bossak csak akkor nehezek ha nem ismered még annyira a képességeiket én pl agni és rudrát simán elintéztem a lényeg az h ne ugy csináld h először kinyírod az egyiket és aztán a másikat merrt amikor 2 kardja van akk sokkal nehezebb én azt csináltam h mindig párhuzamosan haladtam a 2 életével és a végén ming2nek kevés volt és akkor megöltem az egyiket és amásikat gyorsan lelőttem pisztollyal 😃
0
0
0
0
psychosocial avatar
megvan most 1 retkesen szar résznélvok😃 dante-vel megyek amikor azokon a lila "ködös" átjárókon kell mászkálni😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
dragking írta:
Jah 😆 A neve és az egész karaktert megfordítják mi?😆
olyasmi 😆
0
0
0
0
psychosocial avatar
imádom😃😃:😃😃 csak most elakadtam: épp levertem dantet azaz nemöltem meg csak a régi kardot akarta azt mondta h megtarthatom azt tottvolt a csaj stb aztmost 1ilyen nagy palota izébe vok vagy miaz😀😞 felérek a teteéig ahol van 1 ilyen piros izé amit megnyomok és mutatta h valami lift lement de nemtok lemenni és sehova nemtok menni:S:S😞
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 A neve és az egész karaktert megfordítják mi?😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
ez nem dante hanem etnad 😆
0
0
0
0
no avatar
Háát lehet! 😆
De akk is ha kimosták vna akk kifakult vna még jobban de ez ááá?
0
0
0
0
ceni98 avatar
kimosták dante képét (fotó) és ez jött ki...😂
0
0
0
0
no avatar
Igen ellopták a mi Dante-kat!
Majd meglátjuk h mi lesz ebből!
0
0
0
0
ceni98 avatar
jah.... igazad van
fekete haj az ami nem dante bácsi ismertető jele meg megy és semmi lazaság semmi beszólás...
ez nem dmc
0
0
0
0
no avatar
Jah a semmi nm érdekel laza stílus! És igen a pizza! 😆
De én ezen fent akadtam h a haja feket??? WTF?
Mert ugyeh a Fél démonoknak fehér/szörke hajuk van mint Vergil Nero Dante de ez ez mi a rák???
Meg a cigi? Ez a másik mire gondoltak ezek virágot szedtek miközben ezt csinálták mert h nm ezzel foglalkoztak többet az biztos! 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát nekem már dante nem tetszik... hol a lazaság ? a pizza írtó pofázmány?😆
0
0
0
0
no avatar
Jah de rem h ennél csak job lesz! 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
nah már rosszúl kezdik😶
0
0
0
0
no avatar
Jah téll lehet h ez is oan lesz mint a 2! Helikopter meg minden f*om! 😶
0
0
0
0
ceni98 avatar
rem nem 3. világháború😆
0
0
0
0
no avatar
Jah sztem is látta már mindenki! 😆
De lehet h egy teljesen újat kezdenek! kitudja mi lesz ebből!
0
0
0
0
ceni98 avatar
már asszem minden dmc fan látta de azért köszi😆
lehetne egy új sorozat dmc is
0
0
0
0
no avatar
http://www.youtube.com/watch?v=LU1mCeq3XZ8&feature=sub
itt 1 kis trailer is hozzá! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Műfajilag télleg más mer kicsit morbidabb, vagy nemtom minek hívjam, me ez a szörny egybe kiugrott a Sufferingből!
0
0
0
0
Erik94 avatar
ez *****király lesz ez specialabb lesz😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
ez nem illik a dmc soroatba vaygis fog -.-
0
0
0
0
BiGame avatar
Új DMC jön, csak más csókával, aki kicsit hülyén néz ki!
[LINK]
És vmi béna fejszéje van😕!
https://gamerterminal.web4.hu/blogimages/g/gamerterminal/gallery_19/1_original.jpg
0
0
0
0
Creelien avatar
valaki feltöltené nekem az eredeti uPlayerDante.arc fájlt a dmc4-ből?

kellene mert az eredeti nincs meg.

akit érdekel kész a saját dmc fórumom.

[LINK]
0
0
0
0
berci96 avatar
jaa igy mingyárt más😃😃 köszi😃
0
0
0
0
Creelien avatar
berci96 írta:
én meg son of sparda-ba nem tom legyőzni agnust amikor az üveg mögött van vki tud vmi jó taktikát? (azt tom h a kardokat dobáljam az üvegnek) de nemtom kikerülni azt a negy ároms cuccot amivel az egész földet beáramozza😃😃


ahhoz h. kikerüld légy a középen lévő kis kiemelkedésen. 1ébként ha kell ugorj közvetlenül az ablak elé és használj szentelt vizet.
0
0
0
0
berci96 avatar
én meg son of sparda-ba nem tom legyőzni agnust amikor az üveg mögött van vki tud vmi jó taktikát? (azt tom h a kardokat dobáljam az üvegnek) de nemtom kikerülni azt a negy ároms cuccot amivel az egész földet beáramozza😃😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Ok!Megvan!Sikerült.Meg végre kijöttem abból a várból.Már kezdtem unni.Kössz még1X!
0
0
0
0
Creelien avatar
cseszka írta:
Üdv fanok.Elakadtam a 6.pályán,mit kell csinálni?Bemegyek,
keresztül megyek a guritókockás cuccon,
majd bemegyek egy terembe,ott lelölöm a kardos ellenfeleket,
meg kapok valami samurai kardot.
Utánna bemegyek egy hejségbe,kinyirom a modern arkangyalokat,
ott vannak ketrrecek amikben valami
foszerek áldogálnak,de nemtudok velük mit kezdeni.
tovább megyek és elérek egy henger épülethez,ott vannak azok a vörös ugráló padok,
felugrálok és visszajutok
az elejére.?Segitséget tudtok adni?Köszi!


Eddig mindent jól csináltál. Miután visszaugráltál menj abba a terembe ahol az öregember képe van. Közvetlenül a kép mellett jobbra van egy ajtó ott menj be, és amikor elérsz egy hídhoz akkor menj át rajta. Aztán jön a kövi pálya.
0
0
0
0
cseszka avatar
Üdv fanok.Elakadtam a 6.pályán,mit kell csinálni?Bemegyek,
keresztül megyek a guritókockás cuccon,
majd bemegyek egy terembe,ott lelölöm a kardos ellenfeleket,
meg kapok valami samurai kardot.
Utánna bemegyek egy hejségbe,kinyirom a modern arkangyalokat,
ott vannak ketrrecek amikben valami
foszerek áldogálnak,de nemtudok velük mit kezdeni.
tovább megyek és elérek egy henger épülethez,ott vannak azok a vörös ugráló padok,
felugrálok és visszajutok
az elejére.?Segitséget tudtok adni?Köszi!
0
0
0
0
Creelien avatar
Ennél csak jobb a Legendary Dark Knight mód.😎 Ott jön a legtöbb démon.😉
Nekem ez a kedvenc módom, mert sokat lehet püfölni őket.😜
0
0
0
0
berci96 avatar
váá elkezdtem a son of sparda-t a DMC 4 be 😜😃😃 az eleje egész könnyű😃
0
0
0
0
Creelien avatar
Akit érdekel egy saját elképzelésű DMC5-ös Dante, annak itt egy link:

[LINK]
0
0
0
0
berci96 avatar
köszi😃 be is vált a módszer de most a 19. pályán akadtam meg ott annál a lépcsőszerű cucosnál ahol van az a dobókocka ott a negy jeges békát nemtom lecsapni
0
0
0
0
Creelien avatar
vegyél szentelt vizet (holy water) és abban a pillanatban amikor a pajzs megsemmisül nyomj esc -et és használd fel.
0
0
0
0
berci96 avatar
a pajzsát sikerült le ütni de viszont az nem jön össze h azt az aurát is leszeggyem róla amihez csak 1 csapás kell és akkor szét tom pofozni azzal a kézzel (asszem devil bringer a neve)
0
0
0
0
D@nte avatar
lehetőleg kerüld el a savior csapásati és készülj fel arra amikor kijön célozd meg a kézzel az eggyik ojan szart a kettőből húzd magad oda és a levegőben még űsd a pajzsát.én úgycsináltam meg ha jólemlékszem
0
0
0
0
berci96 avatar
oksi😃 valaki tudna mondani vmi taktikát az első sanctus végéhez amikor mindig vissza megy a saviorba ?
0
0
0
0
D@nte avatar
berci96 írta:
még régebben játszottam vele de kb 1-2 hetet
az oké de tudod a(legalábbis szerintem a DMC-be akkor rázódik bele igazán az ember ha már végigtolta😀.akkor már lassan ojan mintha már nemis gombokkal hanem gondolattal irányítanád😀nálam.....
ja és itt a link hogy tényleg lessz bejelentés holnap a Capcomnál
http://xgen.web4.hu/cikk/capcom-bejelentes-ket-napon-belul
0
0
0
0
cseszka avatar
Jó játék!10 percet toltam énis.😆csak nembirtam a tápom,és levágott.azota nempróbáltam,majd ha lesz másik.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció