Avatar kérés/rendelés.

Szerző: aknakukac, 2010. May 24., téma
Fórum » Társalgó
Azoknak nyitottam ezt a témát akik nem rendelkeznek olyan tudással hogy készíteni tudjanak maguknak egy jól kinéző avatart.Ezért ebben a topikban a képszerkesztésben jártasabbaktól lehet kérni avatart persze ha elválalják.Amennyiben készítettek neked avatart legyetek szívesen írjátok ki az adatlapotokra hogy ki készítette!Ennyivel ugyanis minimum tartozunk.Kezdeném is.Nem tudna valaki nekem készíteni egy király avatart amibe benne van természetesen a nevem és az újabb Sam Fisher (a Convictionból).Előre is köszönöm!
Hozzászólások: 330
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
super88 avatar
én csinálok neked szívesen Quadgame94 csak mit értesz vad alatt ?😃
0
0
0
0
FBalint avatar
Quadgame94 írta:
Na mind1 nem kell nekem akkor avi.


Megcsinálom, csak segíts egy kicsit, nem értem mire gondolsz a "vad" alatt. Vérfolt legyen mindenhol? Tegyek rá egy vadállatot?
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Na mind1 nem kell nekem akkor avi.
0
0
0
0
krutka avatar
hát sztem ez jobb lenne ha az FBalint más színű lenne
0
0
0
0
FBalint avatar
Photoshoppal, a betűtípust nem tudom honnan töltöttem le, a fényeffekteket pedig duplikálással és gaussian blur-el csináltam, a villámra pedig egy színátmenetet raktam.
A villám pedig titok 😃 (persze ha nagyon szeretnéd tudni privátban elmondhatom)
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
köszönöm az avatarokat gigazte és FBalint😀
0
0
0
0
krutka avatar
Nekem is valaki aki nagyon ért az ilyenekhez, összehozhatna valami fény effektes avit nekem, rózsaszín kékes zöld, citromsárga, minden mehet, jah és a nevem se maradjon le! 😜 Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyoooon meg köszönném! 😃
0
0
0
0
FBalint avatar
Quadgame94 írta:
😆 én leszedtem a Photoshopot de nagyon bonyolult (lehet csak nekem)
Tudna valaki nekem akkor csinálni egy menő avatart? a lényeg hogy a nevem legyen ott!


Tudnál valamit segíteni? Mit rakjak bele a neveden kívül?
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
jó nagyon tényleg, csak ezt a betűtípust nem lehet így elolvasni sajna😞
Tudnál egy alap Arial vagy Time New Roman vagy valami másik betűtípussal? mert ez így nagyon frankó az egész, csak így olvashatatlan.
0
0
0
0
gigazte avatar
Szívesen, csak nem biztos, hogy így jól mutat avinak😕 Ha rossz szerkesztek még rajta😀
0
0
0
0
lumosnina avatar
Hopszi, de jól néz ki gigazte😃
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
én ha értenék hozzá csinálnák neked, de én sem vágom ezeket 😃 Haverom mutatta a Cinema 4D-t de hát abból sem értettem sokat 😆 Leszedem lehet én is aztán próbálgatom, és talán majd összejön valami 😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
😆 én leszedtem a Photoshopot de nagyon bonyolult (lehet csak nekem)
Tudna valaki nekem akkor csinálni egy menő avatart? a lényeg hogy a nevem legyen ott!
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
hát mert élvezi a zenét😎😆
0
0
0
0
lumosnina avatar
Jaja...én is arra gondoltam, de olyan élvezkedős izés feje van a csajnak 😃
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
hát nem azért hogy áradva nézzen, csak úgy jól nézne ki elképzelésem szerint 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
lumosnina írta:
Az én avom mikor készül el tesó? 😂

Hát...nemsokára.😃
0
0
0
0
lumosnina avatar
Jajjj, de kemény elképzelés. A csaj áradozva nézzen becses nevedre. Kíváncsi vagyok, hogyan sikerül megvalósítani! UP!!! 😂
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
énnekem lenne kérésem 😀
https://www.ewallpapers.eu/w_show/music-girl-1280-1024-5394.jpg
ezt a képet ha valaki meg tudná úgy hogy a csaj pont a nevemre néz, az lenne a legtutibb 😀 és valami menő betűtípussal és a háttérhez illő betűszínnel 😀

remélem nem kérek lehetetlent, bár ahogy látom sokan vágják ezeket a photoshop,Cinema 4D,stb.. kép progikat 😀
0
0
0
0
lumosnina avatar
Az én avom mikor készül el tesó? 😂
0
0
0
0
Demoz avatar
Ha valakinek kell ilyesmi avatar,akkor szóljon és majd felrakom a cinema 4D-t megint😃:
https://kephost.hu/image-19FE_4D4DA8E5.jpg
0
0
0
0
oOShadowOo avatar
Én most egy Falout 3 ason dolgozom tippeket ötleteket elfogadok CSAK ÜZENETBE !!!444négy
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Nekem is kéne vmi jó avi, Photoshop-hoz nem értek meg ilyneekhez.
A lényeg hogy vad legyen és hát a nevem is ott legyen, örök hála aki megcsinálja.
0
0
0
0
richie900812 avatar
nekem is tudna vki csinálni?😊😊
az avim adott+ a nevem is 😀
rátok bízom 😀
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
Gifek maximális mérete 100x100, maximális fájlnagyság pedig 31kb lehet! Azért nem jelenik meg.


Elis felejtettem! 😆
átméretezem!
0
0
0
0
gigazte avatar
Gifek maximális mérete 100x100, maximális fájlnagyság pedig 31kb lehet! Azért nem jelenik meg.
0
0
0
0
gigazte avatar
Világosabb színű betűkkel nem lenne jobban látható?
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Köszi a képeket.
Meg tudnátok csinálni, hogy inkább szürkés feketés beütése legyen a képnek ? (olyasmi érzés mintha nagyon nagyon el lenne borulva az ég , vagy vihar lenne)

FBalint képén pedig kicsit halvány a felirat. (betettem avatár képnek, de halvány)
0
0
0
0
no avatar
Nekem erre a képre kéne egy villogó CoRe felirat (piros vagy zöld)
https://cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/Dead-Space-2-Isaac-Clarke-Characterization-Trailer.jpeg
0
0
0
0
gigazte avatar
Nevedet rárakjam valamelyik képre?
0
0
0
0
gigazte avatar
Képeket nem tudsz rakni, mert lehet, hogy olyat rakok rá ami nem tetszik neked. Asszem 4, vagy 5 képest tudok csinálni. Szerintem küld pm-be😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Te adod meg, hogy mi legyen rajta. Csak lehet, hogy nem fog tetszeni, mert rég használtam PS-t.
0
0
0
0
gigazte avatar
Kihalt a téma, valakinek nem kell avi?😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
na újabb kérés a star warsból plo koon os képre kéne a nevem ls a logoja a swnek erre a képre
https://www.rabittooth.com/800x600StarWarsWallpapers2/PloKoonV3Wallpaper800.jpgthx aki megcsinálja
0
0
0
0
Screamer avatar
énse neaggodj 😆 azér használok egyszerübb vmikor meg Szebb avatarokat 😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Én nem vágom hogy kel PS-ozni ...
0
0
0
0
ceni98 avatar
aha😆
én először nem tudtam h mit hogyan😆

nekem a pókemberes venomról avatart tudtok csinálni ami olyan mint a gamebe
(google be írtam h : venom wallpaper)
0
0
0
0
dominici avatar
ezeket tényleg photosoppal csináltátok?😲
0
0
0
0
no avatar
tiéd se gyenge!!😀 köszi
0
0
0
0
ceni98 avatar
am a tied jobb😜
én nem vok jó a photoshopba😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
tőlem nem kérte😆
én csak csináltam😜
0
0
0
0
no avatar
https://kepfeltoltes.hu/100804/49495516N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.pngDominik ittvan.. de látom nem csak velem csináltatál😃
0
0
0
0
dominici avatar
Hello nekem kéne egy BmX-es avatar Ezzel a felirattal😃ominik gépigény.hu elöre is köszi
0
0
0
0
no avatar
én is válalok avatar készítést. csak dobj egy pmet
0
0
0
0
Ferrari avatar
ps4VSxbox720 írta:
nekem akk tudnal késziteni?
elöre is kösz


Ehhez mit szólsz?
https://i32.tinypic.com/2eyj0uh.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
téleg kösz mikorra tudnad?
0
0
0
0
no avatar
Én is csinálhatok majd 1-t ps4?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció