Telefon

2010. May 16., téma
Fórum » Apróhirdetések
Telefont adok-veszek-cserélek téma

Kövessétek az alábbi formát:
-Pontos Márka, típus
-Irányár
-Helység
-Elérhetőség


A más hirdető oldalra mutató linket tartalmazó hozzászólást töröljük!
Hozzászólások: 191
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Te egy igazi hős vagy ha corby-re elcseréled


Nem nekem kellene én csak egy kiíró vagyok ha az kell mit csnáljak vele bár akkor inkább a shark-ot megtartanám mint elcserélném rá!
De ha valaki önfejű az önfejű!😂😂
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Te egy igazi hős vagy ha corby-re elcseréled 😃
0
0
0
0
no avatar
Szeretném elcserélni Samsung Shark tipusú Telenor-os készülékemet egy Érintős telefonra(Samsunng S5230 vagy Samsung Corby)
De más ajánlatot is meghallgatok!
Enyhén zsebkarcos kitűnő állapotban és jó aksival sűrű telefonálások mellett is 4-5napot bír!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Van valakinek Motorola RazR telója?😊
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Sony Xperia J. 1,5 hetes, Telenor függő készülék, teljes tartalmával cserélhető iPhone 4-re.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Samsung S5230 érdekel úgy 7-8ererért
0
0
0
0
bybeni avatar
Eladó Nokia C3
QWERTY billentyűsor, Wifi, bluetooth 20 as!
szolgáltatóváltás miatt eladó
Kisebb "karcolások" a kijelzőn s nagggyonapró kopottság a gombsoron de ez minden!
10 darab ezredesért megválok tőle! 😃
vagy csere! bármit meghallgatok!
0
0
0
0
Vallah avatar
Eladó használt egy éves Samsung Star II [GT-S5260] mobiltelefon egy év gyártói garanciával.
A telefon megkímélt, nagyobb sérülések nincsenek rajta, csak hajszálkarcolások láthatóak a hátoldalon és a képernyőn, de a kijelző minőségén nem rontanak. Szolgáltatóváltás miatt válok meg tőle.

Irányár: 12 000 Ft
Érdeklődni privátban

Szolgáltató: Telenor
Tartozék: Akkumulátortöltő, adatkábel

Telefon leírása: http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Samsung_S5260_Star_2.asp

Új onnan: http://www.***/mobiltelefon-c3277/samsung/s5260-star-ii-star2-p46165478/

Átvétel: Esztergomban és környékén, Pilisvörösváron vagy Budapesten a Nyugati pályaudvaron
0
0
0
0
GaBoR97 avatar
Sziasztok!
Eladó HTC Sensation XL tipusú telefonom.
Decemberben kaptam , tartozékai sajnos elvesztek a költözés során , de a régi telefonom töltőjét(ami egyben usb kábel is) odaadom hozzá.
Kártyafüggetlen a telefon.
Case-Mate dupla tok van rajta (gumi+műanyag).
Kérésre küldök képet.
Irányár: 80.000 HUF. Alkudni lehet , de ésszel!
A telefon Barcson van.
Személyes átvétel lehetséges vagy utánvéttel küldöm.
Érdeklődni privátban vagy a 06307297066 telefonszámon!
Tulajdonságai itt olvashatóak : http://www.gsmarena.com/htc_sensation_xl-4161.php
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Galaxy S3 1,5 év garival eladó 90 000Ft A krómkereten pár helyen lepattogzott a festék.
0
0
0
0
no avatar
Novemberben feltöltőkártyásan vásárolt hibátlan újszerű állapotú Sony Xperia J-met kínálom eladásra.Végig tokban volt hordva.Adom hozzá dobozát töltőjét,garanciapapírt és ajándékba egy szilikontokot meg egy Pierre Cardin bőrtokot.Garancia 2013.11.15-ig.Csak személyes átvétel Bp-n.Érdeklődni privbe vagy 06202860989.

ÁR: 35.000Ft
0
0
0
0
Matthew_217 avatar
Eladó egy Samsung Omnia W (I8350) minden tartozékával (doboz, headset , töltő, USB). Még van rá 1,5 év gyártói garancia (2 hónapos hosszabbítással), karcmentes, megvétel óta tokban van (Nilkin) az is jár hozzá, és kijelző védő fólia is van rajta, semmi karc, leejtve sem volt. Hibátlanul működik, az aksi is jó állapotban van, nekem erős használattal legrosszabb esetben is elmegy 2 napig, de 5 nap is volt!
Tel: 06-20/574-0887 (lehetőleg 15:00 után, de ha előtte keres valaki, akkor legrosszabb esetben visszahívom, vagy SMS is jó)
40.000Ft

ELKELT! 😀
0
0
0
0
marko0095 avatar
cserélném s5230-am k800i/k550i-re!Tartozékok:Csak USB kábel(ezzel töltöm),hibátlan működés,karcos kijelző!
0
0
0
0
mlan0 avatar
Eladó Sony Ericsson Xperia X10 Mini minden tartozékaival (1gb micro sd, adatkábel+töltő, papirjai) a telefonon májusig garancia is van.. Telenor-os 😀

Ár: 12.000Ft
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Vennék SAMSUNG GALAXY S2 telefont!
Csere nem érdekel!
(Ár: 50-60 ezer)
Szép állapotban legyen! 😀
PÜ!
0
0
0
0
mlan0 avatar
Eladó Telefonok:

Nokia C5-06 (T-MOBILE)
Samsung Galaxy Y (T-MOBILE)
Sony Ericcson Satio (FÜGGETLEN)
Sony Ericcson Xperia x10 mini (TELENOR)
Sony Ericcson Xperia x8 (TELENOR)
Motorola Motoluxet(T-MOBILE)

Ami jár hozzájuk: Töltő+USB, Füles, és mindegyikhez van garancia is van.. Posta is megoldható 😀 Érdeklődni csakis Privátba! 😉
0
0
0
0
Axelior avatar
Eladnám HTC Sensation típusú telefonomat HTC One S-re váltás miatt.
A telefon nagyon szép állapotú, használatból eredően van egy kis karc a hátulján,(így vettem) illetve 3 sarkán icipici kopás(szintén így vettem 😀 )( nem is látszik, csak ha nagyon nézed). Hálózatfüggetlen készülék.
Nagyon vigyáztam rá, képernyőn fólia, illetve szilikon tokban tartottam.
Garancia van rá, 2013. júliusáig.
Gyárilag frissítettem( Tehát nem volt S-OFF, Root, ilyesmi) 4.0.3-as Androidra 3.6-os Sense felülettel.
Amit adok:
×A telefon
×Doboza, összes tartozéka(füles, töltőfej, adatkábel, kézikönyvek)
×8Gb MicroSD kártya
×Garanciapapír
×Szilikon tok
Személyes átvételnek örülnék a legjobban, de posta is megoldható CSAK értékbiztosítással, előre utalással, vagy utánvéttel.

57.000 Ft
0
0
0
0
mlan0 avatar
Telefont vennék.... 18 ezer Ft-ot adók + a Videókártyámat! PM és megbeszéljűnk

ELADÓ LG KP500 MINDENNEL EGYŰT + 2GB Micro Sd Kártyával! 6000FT + a postai költség... személyesen is átvehető!
0
0
0
0
ElMariachi avatar
Eladó!

Apple IPhone 3G mobilomat eladásra kínálom.A telefon szép állapotban van,

csak enyhén zsebkopott.A kijelzőn új fólia van és nem karcos.

A teló hibátlanul működik,az aksi is jól bírja,és természetesen

magyar menüs.

Jailbreak-elt és függetlenített a telefon,doboza már nincs meg

úgy hogy már csak az adatkábelt,headset-et és a sim kulcsot tudom hozzá adni.

Modell:Mb490Mg

Verzió:4.2.1(8c148)


Ha kérdésed van írj nyugodtan.

(((((E L A D V A)))))
0
0
0
0
mlan0 avatar
Sziasztok. 18-ezer Forintba vennék egy telefont... 😃
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Üdv!

Nokia Lumia 710-es T-mobile-os készüléket vásárolnék,bármilyen kinézetű érdekel(kivéve ha törött)...
Értesítés PM-ben,vagy itt!
0
0
0
0
Drassler avatar
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, tökéletes állapotban, 2GB SD kártyával, minden kiegészítőjével együtt: 20.000ft, akit érdekel üzi! 😀
0
0
0
0
mirdyn avatar
Hali samsung omnia 2-t cserélnék androidos telefonra, akár értékegyeztetéssel 😀 06305911110 ismeretlen számot nem veszek fel, ha hívsz kérlek szólj hogy gépigényről vagy😀 köszönettel : Gelsei István
0
0
0
0
northern avatar
NOKIA Lumia 710 fekete független 2év EU garanciával

https://www.telefonteszt.hu/kepek/telefonok/nokia-lumia-710_1327352745.jpg

Eladó 2012. 06. 27. -én vásárolt fekete kártyafüggetlen NOKIA Lumia 710, 2 év garanciával.

A telefon másodlagos készülének volt használva, de az utóbbi 1 hétben már csak a dobozában pihent. Állapota kifogástalan, a kijelzőjén lévő matt fóliának köszönhetően a képernyő is makulátlan, gyakorlatilag új a kütyü. Dobozában, az összes tartozékával együtt, számlával, garanciával adom. A legfrissebb Windows Phone 7.5 Mango van rajta.

Postázás mehet de csak előre utalva!
Hirdetéseim: [LINK]
Megbízhatóságom: [LINK]
Elérhetőségem: 30 659 64 03 vagy privát

Ár: 52.990 Ft
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy egy jó állapotban levő sony ericsson xperia x10 mennyit ér? Természetesen használtan.
Ne értsen félre senki még nincs ilyenem de szándékomban állna venni egyet és kiváncsi vagyok az árára.
Google ba is utána néztem és van már véleményem de azért a ti véleményetekre is kiváncsi lennék.
0
0
0
0
bognar78 avatar
Eladó Sony Ericsson Xperia x8 hibátlan,karcmentes állapotban.
Tartozékok: doboz,headsett,töltö,adatkábel,4gb-os memkari.
Garanciás,T-mobilos.
Csere érdekel videokártyára.
Árat PÜ-ben.😀
0
0
0
0
coldwar avatar
Sziasztok.
Eladó Nokia 6303 Telefonom.
Kitűnő állapotban,akkumulátor+fülhallgatóval.
Kártyafüggő,T-mobile-s.
Olyan 9eezer körül gondoltam.Valakit érdekel írjon 1 pm-et és megbeszéljük.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Elado vagy cserélhető az x8-am. Xperia live with walkman vagy ray érdekelne persze ráfizetéssel. A telora van még több mint egy év gari. A doboza nincs meg. Kb 5 hónapos telefon. 2.3.7-es android van rajta és rootolva van. Kérésre visszateszem a gyárit.
0
0
0
0
attila421 avatar
Hellotok Apple Iphone 3 Gs 16Gb t-mobilos telefonomat cserélném ATI kártyára akit érdekel irjon privátot kérésre teszek fel képet is!!!
0
0
0
0
Camaro SS avatar
Srácok Cserélné Valaki az N Szériájú Nokiáját vagy lehet E52 is ... na mindegy az a lényeg h ne érintős de Wifis és Vakus kamerás Nokia Köne mindegy milyen szolgáltatótol.... az én telom egy Samsung S5620 Monte Wifi .... Szürke Fekete...
Köszi!!
0
0
0
0
philips20 avatar
Eladó egy Új Toshiba at100-100

Garanciás Új

Ár alkuképes.

80 000ft, bolti ár 100+
0
0
0
0
R3dLinE avatar
ELADVA!!!


Eladó Nokia 5800 piros, kártyafüggetlen, 8GB SD kártyával.

Általam módosított N97 v30, vagy C6 v41-es szoftverrel is elvihető! Utóbbi sokkal gyorsabb, bár a N97-es szoftverrel is jóval gyorsabb mint a gyári. Pár specifikáció a szoftverről:
-Symbian Belle navigmbok
-Új effektek
-Symbian Anna ikonok
-A telefon a RAM-ba Cache-el, ezáltal nagyon meggyorsult a telefon
-Egyéb sebességnövelő módosítások
-A galléria a képek sebességének betöltése gyorsítva
-Full Hack
-Középre helyezett szöveg az alsó kiválasztó gombokon
-S^3 stílusú fektetett főmenü
-Almenükben oldalt maradtak, de méretük kisebb
-N8 Qwertz billentyűzet
-N8 numerikus billentyűzet
-Kamerával készített képek minősége 100%
-Jobb videófelvétel
-Rádió RDS fix
-stb.
Akinek az eredeti szoftverrel kell, azzal is elviheti. Természetesen még később is cserélhető.

Kártyafüggetlen, oldalán piros csíkkal, 2009 októberében vett telefon. Gariztatva sohasem volt, belsőleg hibátlan telefon. 2,5 éves telefon révén külseje kicsit kopott, képernyőn nagyon apró hajszálkarcok találhatók, amik szinte alig látszanak.
Ára 14.999Ft. Érdeklődni PÜ-ben lehet.

És a végére egy kép:
https://kepfeltoltes.hu/120225/IMG_20120224_184308_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
jocykaaa avatar
nokia 6500c fekete cserélném videokariért hdd ért monitorért,bármire nyitott vok kp ban 11000
0
0
0
0
no avatar
Eladó egy NOKIA E52 NAVI. A telefon 1,5 éves, plüss tokban tartott, így abszolút karc és kopásmentes. T-Mobilos.
Érdeklődni a tothgabor07@gmail.com emailen lehet.
Ára: 20.000.-Forint
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Motorola Defy, eladó, garanciás, dobozában. Kifogástalan állapotban. 45 000Ft, cserélek is nagyobb telóra max +15 000Ft.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Továbbra is eladó egy sérült N95 8Gb és egy N95 mobiltelefon.
0
0
0
0
jocykaaa avatar
NOKIA B200 eladó .uj dobozban minden tartozékkal 2GB 3MPixel kártyafügetlen.csere is lehetséges pc cuccért régebbi laptopért play station vagy megbeszélés szerint akár ráfizetésel
0
0
0
0
molfer98 avatar
Helló! Eladó egy sony ericsson w300i + hozzá egy hangfal (csak az egyik fele szól)
Egy törött kijelzős samsung sgh d900i
Egy motorola ( típusát nem tudom pontosan)
egy alcatel ( fekete-fehér kijelzős 😃 )
Üziket várom 😃
0
0
0
0
Zaied avatar
Eladó vagy cserélhető egy megkímélt állapotban lévő garanciális T-Mobile függő LG MINI telefon 20k ért elvihető Kecskeméten, vagy akár postázom is akit érdekel írjon privátba.
Továbbá vennék telefont hasonló árfekvésbe!
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Eladó Nokia 5230-as telefon!
Doboz, papírok, 2GB-os memóriakártya, töltő (nem az eredeti), fülhallgatót sikerült Horvátországban elhagynom 😀 Telenor függő! Zsebkopott a hátlapja, előlapján 1-2 hajszálkarc alig észrevehető, 2010 decemberében lett vásárolva. Ha érdekel írj PÜ-t és megbeszéljük!
0
0
0
0
molfer98 avatar
sony ericsson x8 at veszek olcsón 😃
0
0
0
0
toki500 avatar
LG KP500 törött képernyővel
gyári doboz, töltő, gyári használati útmutató
csere vmi hasonló értékűre
0
0
0
0
johnnyahajdu avatar
LG GT 540 OPTIMUS Silver telefonom elcserélném, 1-1be vagy ráfizetnék egy jobbra.
Állapot: garancia(még másfél év), karcmentes, fóliás, tokban tartott, kifogástalan műszaki állapot, telenor hálózat.
Funkciók: AF 3.0 mpx kamera, android 2.1(gyári),

Ami érdekel: azonos hálózat. Nokia( qwerty-s inkább) SAMSUNG GALAXY ACE és hasonlók
0
0
0
0
adta avatar
https://kepfeltoltes.hu/111128/k_p16_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Itt a kép az előző hsz-emben található telefonról.
0
0
0
0
no avatar
ugyan ez nálam is Corby eladó Tmobilos +2gb memkari töltö headset ....12E ft
0
0
0
0
adta avatar
Samsung S3650 Corby vadonat új! 2gb-s memória kártyával. posta ok. helyileg amúgy Mátészalkán van. Minden tartozékával együtt! 12e FT Csak jövőhétig! Csere ok.
0
0
0
0
molfer98 avatar
vennék x8-at vagy galaxy mini-t olcsón (max 20.000FT) 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Zte blade eladó. 15 hónap gari 2gb memókártya meg minden más tartozék kivéve füles (van 8gb os is +3000ft) kijelző karcmentes nem leharcolt a teló irányár 26 000ft
0
0
0
0
no avatar
Razor1911 írta:
Nekem W595om van és Galaxy Acet akarok 😆


Galaxy Ace-m van😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció