Saját Game Rekordok

Szerző: , 2010. May 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Ide kirakhatjátok a nehezen szerzett rekorodk képeit videóit :D (feltéve ha te csinálltad)

PL: Need For Speed Carbon Drift Rekordom
Autó : Mitchubishi EVO VIII
Motor : 3/4 Lóerő
Sebbváltő : közép
Fékek : közép
Légrugó : közép
Turbó : 3/4 magas fordulatszám
Gumik : közép
Kormányzás : 3/4 túlkormányzás
Pálya : Gyorsverseny csak drift 6/10 asszem az 1 etlen stacked deck es
Kör: 3

https://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/assaultcube/uploads/NFSCDriftRecord.JPG
Hozzászólások: 83
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Crysis Warhead: legalább 12x vittem végig, 3x deltán (összesen vagy 40 gb autosave)
Unreal tournament 2004: 18 óra egy meccsre
Sniper: Ghost Warrior : 3 perc 18 másodperc után uninstall
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Na, aki a nehéz Nintendo game-ket végigtudta játszani, annak gratulálok!Mert volt egy Tom és Jerry-s game-em!Vagy egy milliószor emgpróbáltam, de sose sikerült elvinnem a végéig, mert nem volt Save 😀
Na az nehéz!
Super Mario is nehéz volt anno!
0
0
0
0
tomo2 avatar
ha egyéni rekordok kellenek, akkor CoD4-ben meghalás nélkül egy körben (SD volt) 4 embert lelőttem 😆
0
0
0
0
Akonism avatar
Végigvittem a Mario-t😃
0
0
0
0
no avatar
Grand Theft Auto III-t , a Vice City-t és a San Andreas-t 100%-osan végigjátszottam, bár ezekkel nem szenvedtem annyit mint a LEGO Star Wars I-II és a Complete Saga végigjátszásával, de azok is 100%-ig végig lettek játszva.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Ha már rekord Crysis-t együltömben végigvittem!
0
0
0
0
pyrokar852 avatar
League of Legends kill rekordom. 21/5/6

https://kepkezelo.com/images/qnasi7xis0hhypx0d4cp.jpg
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
már nem emlékszem a mappokra de driftbe a kedvencem assszem az utolsó volt quick race-nél. ott csináltam pár szép pontot😃
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Az én rekordom a NFS Carbon DRIFT volt!

3 kör alatt egy Toyota Supra-val majdnem 2 millió pontot értem el!
(nemtom hol volt pontosan, de Wolf(az Aston Martion-os csávó) területén volt a pálya!
Azt a pályát rohadt sokszor próbáltam!kedvenc pályám! 😀
Majd felteszem emgint a game-et megcsinálok megint egy rekordot és ide be printscreen-elem!
Am. ezen a pályán volt olyan rekordom, hogy egy kör alatt összeszedtem 800 ezret! 😀 Hát igen, nagyon vágtam! 😆

Am. Legjobb Need for Speed! Na meg a Most Wanted!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Az én rekordom az h a GTA Vice City-t 1 ültőhelyembe végigjátszottam, ha jól emlékszem kb 11-12 óra volt 😆
0
0
0
0
enkutz avatar
nekem a rekordom a counter strikeba az volt h 9v1-ben győztem 😆 és mindenki headshot és nem kódoltam másik pedig h csintam 1 olyan statott 1 szerón h 89-11 vagy vlmi ilyesmi 😆
0
0
0
0
MBenjo avatar
Mirror's Edge, Heti világranglista 13. hely. Büszke vagyok magamra. 😃😃😃

https://kepfeltoltes.hu/100609/Mirror__s_Edge_-_Time_Trial_-_Shard_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
gigazte avatar
https://screenshot.xfire.com/s/97929878-4.jpg
Legjobb survival menetem a Split/Second-ba.
0
0
0
0
no avatar
Én nekem van egy rekordom a Cs-ben cs_untilted pályán egy sniper-rel ami oan mintha gépfegyver lenne nah így öltem 302-t van róle egy képen telóval csináltam majd ha fent lesz a nokia pc suite-t akk majd megmutatom 😃 (jó igaz unatkoztam és lejárt az idő és ezt is ugy csináltam h easy-n 32 bottal és a gépnek csak kése volt 😆😂😉
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
külön lehet letölteni AI-kat, és én találtam 1 ilyet...olyan mint 1 sima very hard AI, csak közben duplán kapja a nyersanyagot...googleben keresd...am úgy sikerült, hogy:
addíg építettem a tornyokat, amíg el nem fogyott a nyersanagyom, így kibírtam addíg, amíg kész nem lett 10db Colossusom, és 10 Carrier (nem biztos hogy ez a neve). ekkor mentem támadni, közben a colosusokat 1 mothership fedezte


szerk: kb. ilyen volt az az AI [LINK]
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Nekem nagy rekord volt, hogy 1 szer le tudtam győzni a legnehezebb Cheater AI-t a Starcraft 2-ben (én Protoss, ellenfelem Zerg)
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Mindegyik COD-ot kivittem legalább 3-szor 😂😂😂
Sőőőt COD4-et sztem min. 5-ször 😃
Ja meg MOHAA-t is.. Uccsó sniper-es (ha jol emlékszem, de nem biztos uccso volt) rohadtul megizzaszott 😀 De legyűrtem 😉
0
0
0
0
Demoz avatar
Academyt azt énis sokszor,de mindig god mod-al 😆 De a multi részét sokáig toltam😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
én a lego satr wasr 1-et 1 óra alatt
a jedi academyt 10x vittem végig😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Cod 2: 1v5-öt lehoztam(jo igaz,hogy pub,de...), utána meg kickeltek,mert azt hitték csaltam 😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
én a Max Payne 2-t tízszer játszottam végig. Minden szintet kijátszodtam és nagyon király mert a legutolsó szinten a játék teljesen másképp ér véget.
0
0
0
0
villamdavid avatar
Counter Strike-ban 5 ellenség volt én öltem meg mindet ,3-mat egyszerre MAGNUM SNIPER-ral,és a WSC 2004-ben 10 db 147 + 1 db 155 break!!! stb...
0
0
0
0
psychosocial avatar
aszittem közélett szúrva😃
0
0
0
0
MoonW avatar
a képfájlt ,magát kell a img kód közé szúrni, nem lehet linket
0
0
0
0
psychosocial avatar
https://screenshot.xfire.com/s/95576796-3.jpg 😆 régen volt 1 olyan statom amin csipával valami 80/22 volt😃 no camp only rush😃 no chet only skill😆 csak elveszett 1 csomo kép a screenshotjaimbol:S
0
0
0
0
D@nte avatar
Crysis Warhead Delta fokozaton 2 nap alatt kiakasztva😆
0
0
0
0
Aaron82 avatar
Én Battlefield Vietnamban voltam a legjobb pilóta, a rekordom amikor egyedül voltam fent egy Mig21 esel és 8 ellenséges gép egyszerre, de nem tudtak megölni...(régi szép idők😃😉
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem az a rekordom hogy a C&C Generalsban elvertem 1 Hard nehézségi szintű ellenséget 6 perc alatt 😀 Nem nagy cucc de nekem az 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Cod 4 arcade modban veteranon 7-8 perc alatt végigtoltam a 3.pályát(azt a TV studio-sat😃 )
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nekem az a rekordom, hogy az összes értelmes kamionos játékot kiakasztottam, pedig azok nagyon hoszúak. VAn amit többször is! 😂
0
0
0
0
no avatar
nekem a Crysisben fegyveres ölés nélkül hardon az assault pálya!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Resco Bubbles (telefonos játék)😆
8. Pálya legjobb idő 1 másodperc
https://www.kepfeltoltes.hu/100504/SuperScreenshot0010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció