Windows 7 inkompatibilis játékok

2010. April 09., téma
Fórum » Szoftver
Ha van tapasztalatok, hogy mely játékok, semmi áron sem akarnak elindulni a win7-en, akkor osszátok meg velünk.

("Semmi áron" = Kompatibilis futtatási módok, patch-ek próbálása után)

Valakinek mégis van egy extra módszere egy bizonyos játék futtatásához (az emulátorokon kívül), akkor azt is megoszthatná.
Hozzászólások: 66
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FLaci81 avatar
Nekem simán megy a GTA San Andreas (eredeti játék, eredeti win7 x64 professional) win7 alatt.

Ami nekem nem fut (és sajnálom, hogy nem fut, max emuval futna csak, vagy más oprendszerrel), az a régi Dos-os Észkerék (a 90s években rengeteget játszottam vele).
0
0
0
0
winrar avatar
Föltelepítettem az eredeti, lemezes GTA San Andreas-t, nagyon nem kedveli a Win7-et. Hol kompatibilitási és rendszergazdai mód, hol processzormagok kikapcsolása segít, de csak rövid ideig.
0
0
0
0
szabi96 avatar
Nekem a GTA San Andreas nem megy win 7-en
0
0
0
0
kismati avatar
NEKEM AZ AIRBORNE -AL lenne problémám nem tud valaki tippet h tudnám leve kihagyatni a physx et ?? mert abba hülyül bele mert nekem 9. valami van ez meg 7. valamit akar ........... hiába futtatom xp módban nem tudja átlépni
0
0
0
0
V-Geri avatar
Tomi350 írta:
Gabor200 írta:
A következő játékok biztos nem mennem vagy kifagynak játék közben a win 7-en (patch-eltem is amit lehetett)

- Roller Coaster 2
- World in Conflict
- Brothers in Arms Hell's Higway
- Medal of Honor Airborne ( még a telepítő se induk el 😆 )
- Roller Coaster 1

Nekem ezek egyátalán nem mentek... :/


Hát nekem az Airborne működött szóval valami inkább a gépeddel lehet 😀


Az Airborne nekem is ment, sőt még az RCT 2 is. 😃
Viszont felraktam a Sheep nevű játékot, régen nagyon el voltam vele XP-n, és most is elindul, de eszméletlen mód szaggat. Konkrétan nyomok egy entert és a zene megy, de a kép csak kb. 3 perc után ugrik egyet...
Valakinek valami megoldás?
0
0
0
0
Tomi350 avatar
Gabor200 írta:
A következő játékok biztos nem mennem vagy kifagynak játék közben a win 7-en (patch-eltem is amit lehetett)

- Roller Coaster 2
- World in Conflict
- Brothers in Arms Hell's Higway
- Medal of Honor Airborne ( még a telepítő se induk el 😆 )
- Roller Coaster 1

Nekem ezek egyátalán nem mentek... :/


Hát nekem az Airborne működött szóval valami inkább a gépeddel lehet 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen az lesz a gond. Nálam is ezt csinálta. Xp-n meg ment tökéletesen. Még szerencse, hogy 2 op.rendszer van a gépemen.
0
0
0
0
Bukta avatar
nekem is win 7-em van és fel akarom rakni a keresztapa 1-et és nem indul
mielőtt még eljutna a főmenüig kidob az asztalra

a játék eredetiben van meg és a tok hátulján az ajánlott gépigényt olvasva az op-rendeszerhez csak 2000 és az xp van irva szóval lehet az a gond hogy win 7-em van?
0
0
0
0
no avatar
akk az nba miért nem szarakodik?😃D
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lehet hogy a videókártya haldoklik.
0
0
0
0
no avatar
szép jó napot.
win7em van, ***án mennek a játékok(fifa 12, f1 11 stb..) de miután elkezdek jáccani a kép csíkos lesz, nem látom néha a stadion felét vagy a térfelet, vagy mikor f1ezek, eltűnik a pálya pár mp-re, a menü pedig kockás 😲 valaki mondjamármeg pls h mi a para.?
sokat olvasgattam e téren, de kompatibilitást ajánlottak és azt hogy cseréljem 64bit-esre.
szerintetek?
köszönöm előre is..
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nekem csak a Fallout 3-al voltak gondjaim... állandóan kilépett... de szerencsére sikerült megoldanom 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
MC MaRcI írta:
a win7 professional az jó?

Igen én is azthasználom csak 1-2 nincs ami az ultimate-ben van,de nekem eznemvolt fontos
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
a win7 professional az jó?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
[quote][b]Metalmate írta:[/b]
Tesla: A setup nem működött a cod2 nél![/quote]Nekem RELOADED verzió hibátlanul települt már 3 különböző win7es rendszeren is, vagy a játék a hibás, vagy a windows defektes.
[quote][b]apetit1989 írta:[/b]
Ezt találtam így hirtelen róla[quote]Go to your Carmageddon 2 directory and leftclick on the Carma2_HW.exe (or C2_HW.exe for some), click on the compatibility tab and:
A: Click on the "Run this program in compatibility mode for" and choose "Windows 98 / Windows ME" from the dropdown menu.
B: Under settings click "Run with 640 x 480 screen resolution"

Step A will fix the missing sound, while step B will fix the cursor issue. [/quote]de gondolom kompatibilitási dolgokkal biztosan próbálkoztál. Talán van vmi eltérő verzió, aminél működésére lehet bírni, esetleg vmi modolt, ami működik, nem tudom.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A carmageddon 2 elindul, de nincs hang. megoldás nincs.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Személyes tapasztalatom szerint a játékok 98%át el lehet indítani Win7en, van ahol erősen trükközni kell, de el lehet, csak néha alaposan megdolgoztatja az embert, mire megtalálja a módját. Konkrétan az egyetlen játék, amit nem tudtam, az az első CMR, de olvastam fórumon, hogy azt is lehet valahogy, csak a módszert nem írták le hozzá.
0
0
0
0
sisko avatar
Nekem pedig simán felment a CMR 5 a win7 64bitre,csak a kormányt nem tudtam beállítani rajta,mert mindenáron 3 tengelyt akar beállítani,holott csak 2 van,ezért vagy a gáz vagy a fék nem volt jó.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Metalmate írta:
Nekem 64-bites de még telepíteni sem tudom! 😕
Ja és a Colin Mcrae 05 sem indul nekem.
Közvetlen a setup-ra kattintva se? Mert az autorun néha nem működik megfelelően, de telepíteni biztosan lehet. CMR 5-el kicsit trükközni kell, én még nem próbáltam, de elvileg meg lehet oldani, keress rá.
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nálam is ez van! 64 bites de telepiteni se..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
KogeruKiller írta:
Nekem sem megy a cod2, már sok féle módon próbáltam:/


nekem megy a cod2 32 bitessel de interneten hibát ír ki. 64 bitessel meg mindneki másnak megy
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nekem sem megy a cod2, már sok féle módon próbáltam:/
0
0
0
0
no avatar
Medal of honor : airborne
Dream Pinball 3D

A Grid nekem is megy meg még a call of cathulut probáltam az is jó volt.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem semmi gondom nem volt a Griddel, felraktam és ment is. Nektek mi a gondotok vele?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gyenesmartin írta:
Nálam grid nem indul el csak.
Az nálam se de egyszer valahogy mégis elindult de a magyarosítás felrakásakor megint rossz lett
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nálam grid nem indul el csak.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Leirom itt is, ez NEM torvenytelen, nem illegalis, sajat felelossegedre teljesen kikapcsolhatod, h ne idegesitsen az allandoan megjeleno ablakjaval...tehat:

Control panel ( Vezerlo Pult ) , aztan User Accounts ( Felhasznaloi Fiokok ) es ott kell megtaliznod azt, h " Change User Account Control Settings " ( magyarul a Felhasznaloi Fiokok felugyeletenek, ellenorzesenek megvaltoztatasa, v. vmi ilyesmi, en angol-verziot hasznalok )

Ott aztan lejjebb kell csak allitanod az erzekenyseget a csuszka segitsegevel, ha teljesen leveszed, akkor ki is kapcsolod, teljesen megszunik a felugyelete.

A Windows ujrainditasa utan lep csak eletbe, ervenybe a megvaltoztatasa ! 😉
0
0
0
0
R0x0r avatar
hedzsoo priviben leírnád pontosabban hogy hogyan lőjem ki az UAC-ot?
0
0
0
0
ximo avatar
Nekem nem megy... Én ezt nem értem, pedig eredeti a játék, talán ez a baj vele😀
0
0
0
0
gigazte avatar
ximo írta:
Nekem is itt van a kezemben az eredeti Airborn, de lehetetlen telepíteni, pedig próbáltam az összes lehetséges kompatibilitási módban, ezért hoztam ezt példának. Ha valakinek sikerül árulja már el, hogy lehet 64 bitesre telepíteni. (az eredeti játék vevőtájékoztatója alapján sehogy, de talán tud valaki valami okosságot😀 )

Nekem xp sp2-es kompatibilitással ment a telepítés pedig.
0
0
0
0
ximo avatar
Nekem is itt van a kezemben az eredeti Airborn, de lehetetlen telepíteni, pedig próbáltam az összes lehetséges kompatibilitási módban, ezért hoztam ezt példának. Ha valakinek sikerül árulja már el, hogy lehet 64 bitesre telepíteni. (az eredeti játék vevőtájékoztatója alapján sehogy, de talán tud valaki valami okosságot😀 )
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Megvan az AIRBORNE is eredetiben, de mar regota nem jatszottam vele, pedig a multijaval jol elvoltam, amig vtak fent sokan. A 64bites rendszer jo es nem az a gaz, hanem az a progi a gaz inkabb, amelyik manapsag meg nem tamogatja esetleg. A legtobb regi jatek is tamogatja, amelyik nem lett gagyin megirva, programozva.

Mibol gondolod, h nem fizetnek nekem ? 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
ximo írta:
Hali hedzsooo!
Neked ezért fizethetne a Microsoft annyit reklámozod az új windows-t😀 Mellesleg egyet értek, nagyjából minden megy win7-en.
Különben a gond mindíg a 64 bit es op. rendszerrel van, akár vista-ról akár a 7-esről van szó. Nekem eddig egy játékkal (Medal of Honor-Airborn) gyűlt meg a bajom, azt nem is engedi feltelepíteni, leírása alapján csak a 32bites rendszereket támogatja.
Na ha azt felrakod egy 64-es W7 Ultimate-re akkor művész vagy, még nem olvastam olyant, hogy valakinek sikerült volna😉

Én eddig az összes olyan játékot megoldottam😂 Csak kompatibilitást kell változtatni és egyből telepít is😃
0
0
0
0
ximo avatar
Hali hedzsooo!
Neked ezért fizethetne a Microsoft annyit reklámozod az új windows-t😀 Mellesleg egyet értek, nagyjából minden megy win7-en.
Különben a gond mindíg a 64 bit es op. rendszerrel van, akár vista-ról akár a 7-esről van szó. Nekem eddig egy játékkal (Medal of Honor-Airborn) gyűlt meg a bajom, azt nem is engedi feltelepíteni, leírása alapján csak a 32bites rendszereket támogatja.
Na ha azt felrakod egy 64-es W7 Ultimate-re akkor művész vagy, még nem olvastam olyant, hogy valakinek sikerült volna😉
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar


Lattam, h korabban vki problemazott W7-en a Far Cry 1-el is, ezert feldobtam nemreg a laptopomra, W7-Home Premium, 32-bitre.

Hibatlanul muxik, max. beallitason.
Laptopom fobb parameterei: AMD Athlon 64 X2 2.1 Ghz, 3 Gb DDR2 800 Mhz, ATi Mobility Radeon HD 4570 512 Mb

U.i.: 64 biten lehet, h tenyleg nem muxik, mert olvastam a patch-ek leirasanal, h csak 32-bites rendszerrel kompatibilis ! 😉 Amint ujra muxik az asztali vasam, felrakom W7-64-bitesre is, h teszteljem, tenyleg rossz-e vele a jatek. 😉

San Andreas is rajta van a laptopomon, W7-32-biten es hibatlanul muxik az is.
Ahogyan mar masok is, en is csak azt tudom ajanlani, h probalkozzatok a kompatibilitasi-mod +valtoztatasaval, ha nem muxik 1 jatek ! ( Jobb egergomb a jatek parancsikonjara, tulajdonsagok-menu, majd kompatibilitasi ful es ott kell kivalasztani az XP ( SP 3) modot. 😉 )

En 1uttal engedelyezni szoktam a rendszergazdai-jogokkal valo futtatasat is a jateknak/proginak, eddig igy mindig bevalt, mukodott. 😉

Ja, + 1 tipp, lojetek ki az UAC-ot ( User Account Control ), es nem fog allandoan kerdezgetni, engedelyt kerni mindenre a Winfos ! 😉
Igazsag szerint nagyon jo a W7, de erdemes a telepites utan optimalizalni, szemelyre szabni es akkor olyan, akar 1 kezesbarany. 😆 😉

Nalam 1ebkent XP-telepites utan is ez volt az elso teendom, anno...
0
0
0
0
bence66 avatar
nekem a grid tökéletesen fut,maxon
0
0
0
0
kz009 avatar
Akonism írta:
Diablo 2 sem indul semmi áron..::/
nálam fut
0
0
0
0
Akonism avatar
Diablo 2 sem indul semmi áron..::/
0
0
0
0
kz009 avatar
Nekem eddig minden játék elindult win 7-en az itt felsoroltak közül is ameliyk meg van nekem azok is mind elindultak...még nem jártam ugy hogy nem indult volna el...még a half life 1 is elindult 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A grid nekem miért nem indul el?
0
0
0
0
spree avatar
gigazte írta:
A san andreas nekem sehogy se akar elindulni win 7-el. Valami 5let?😃

akkor az valami gixer, mert nekem simán futott. 😃
0
0
0
0
pomrum avatar
Lehet nem a 64bitt-es crack-et használtad hozzá.
Amugy ez egy kicsit fura topik, én még nem találkoztam olyan(Kivéve dos-ra írt) játékkal amit hogyha módosítottam a inditási paramétereit akkor ne indult volna el.😊
0
0
0
0
Hitoshi avatar
win 98 kompatibilitás és kész.a jó öreg win 98 megoldja 😆
0
0
0
0
nemedi92 avatar
olyan kérdésem lenne hogy a Crysis miért nem akar nálam elindulni sehogy 64bites win7-en?? 😲
vmi ötlet rá??
0
0
0
0
gigazte avatar
A san andreas nekem sehogy se akar elindulni win 7-el. Valami 5let?😃
0
0
0
0
planbmokus avatar
R0x0r írta:
Ha megvenném a Just Cause 2-őt akkor talán elindulna?


Az biztos, mert 7-re van optimalizálva 😃
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
SkyWolf írta:
Na, en ezert enm rakok fel meg win7-et😆😆😆😆
Amugy a Roller Coster Tycon 2 tenyleg nem megy 😆


Te azert nem raksz fel W7-et mert szuklatokuru vagy, v. nem is erdekel igazan es csak fikazod, v. 1Xszeruen BENA vagy, bocs. 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Talán. Megoldás lehet az hogy újrarakod a géped csinálsz vírusirtást. Beszerzek egy másik hdd-t és arra is raksz windowst azon már tuti mennie kell de ha nem megy akkor eredetivel se lenne jó
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ha megvenném a Just Cause 2-őt akkor talán elindulna?
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
nem értem hogy nektek mérnem mennek a játékok.Egyébként a world inn conflict télleg kifagy win 7 en.De más játéknál nem vettem észre ilyen gondot.Egyedül a PoP sands of timet kellett kompatibilitási módban inditanom
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció