Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Halamadrid0827 avatar
Bale nagy erősítés a Real számára, Özilt azért sajnálom, Khedirát kellene likvidálni középről, mert nem Real szintű játékos! HALA MADRID
https://kepfeltoltes.hu/130903/gareth-bale-officially-unveiled-real-20130902-125454-654_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
19ati93 avatar
pénzért miért 😆 úgyis visszajön nekik ez a hihetetlen összeg is... rengeteg mezeladás + a jegyek
3-4 millió euro jön be alapból egy meccs alatt durván, ha a 80ezres stadionban telt ház van 😆 pl Real
0
0
0
0
no avatar
Fellaini-Carrick középpályán nem lesz könnyű átmenni egyik csapatnak sem.
Özilnek örültem hogy Arsenalba ment,végre ők is vettek egy világklasszist.
Bale szerintem nem fog beválni,pár év múlva lehet hogy le is lép onnan,de azt főleg nem értem hogy egy brit srác miért megy el spanyolországba? 😲
0
0
0
0
19ati93 avatar
Fellaini jól jött, végre valami 😆 Bale nem ér annyit az tény,de csak ennyiért bírták megvenni,pénz meg van....Öziltől meg nem félek 😆

Rudi meg gólkirály lesz 😂
0
0
0
0
PoPet avatar
Nyugi srácok, Rudi Győrben is lő majd egyet! 😃
Özilt rühellem, Arsenalt is tökéletes helyre ment, Real jól járt, hogy eladta.. 😃 Bale meg hát.. a csúcsvétel volt.. Mu mentette ami menthető, kár, hogy lemaradt Coentrao-ról.. 😞
Spoiler!
Én véleményem nem tetszik nem nézed.. 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Tegnapi átigazolások megvoltak? Arsenal rohadt jól járt Özillel, MU meg Fellainivel. Na meg ugye a Bale-üzlet. Győr pedig megszerezte a gólvágót, Rudolfot. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
triplázás esélytelen ezzel a kerettel szerintem...legyünk reálisak... jó esetben FA Kupa + Bajnokság,BL az már sok lenne... max még egy ligakupa és akkor megvan a 3 😆

a TV-s jogok meg Angliában messze a legjobbak... QPR-nek meg minek a pénz,így is televannak 😆 kis MiniMonaco 😂 bár eléggé gyászosan szerepelnek...
az meg hogy a legjobb bajnokság azon lehetne sokat vitatkozni,de tény az egyik ha nem a legjobb... Nagy csapatok agyonsztárolva,és a középcsapatok is elég korrektek de szerintem túl sok a relatíve kis csapat,de más bajnokságban is... 16-os mezőnyű bajnokság kellene minden országba szerintem legalábbis a top 4-be biztosan... a vége és az eleje nem egy kaszt.... így legalább mégjobban meg kéne harcolni a bennmaradásért 😆
Olasz bajnokságot el-el lehet nézegetni de a a nagy rangadókon kivül nem igen szeretem,kivétel ha egy nagy csapat pl Juve,Milan,Inter,stb játszik valakivel és akkor mondjuk azt hogy megnézem...
Spanyol bajnokság: itt is kb ugyanez a helyzet,nagyobb csapatok meccseit szívesen megnézem,meg még a középcsapatokét is,pl Sevilla,Atletico Madrid,Espanyol meccsek általában elég jók,gólgazdagok 😆
aztán a végül a Bundesliga: látvány szempontjából szerintem mindent visz jelenleg,nagyon gólgazdag meccsek,rengeteg szurkoló,és egyre több sztár... fordulatos meccsek 😆 2 hete a Hoffenheim 5-1-re verte idegenben a Hamburgot, most kapott egy 6-ost Stuttgartban... (aki idén 6meccsből eddig egyet se nyert)
0
0
0
0
no avatar
Nem is fontos,hogy bajnokok legyünk.Legalábbis számomra,persze vannak hülye drukkerek akik triplázást várnak az első évében Moyes-nak.Ettől függetlenül van esélyünk szerintem megnyerni,én a Chelseat nem látom olyan hűdejó-nak mint a nagyképű elvakult szurkolóik akik szerint Mourinho az isten.A City az erős,de mi tavaly tizenvalahány ponttal vertük őket,tehát nem kell minket leírni.A Spurs-nek is nagyon erős kerete lett,de még összekell szokni,sok játékost vettek nagyon.
Az Arsenallal nem tudom mi lesz idén,tényleg kéne igazolni,de Wenger szerinem a PL jelenlegi legjobb edzője,szóval őket sem kell leírni.Ezen kívül még a Pool is beleszólhat a küzdelembe.
A kiscsapatok is 10-20 milliókat költöttek.Hihetetlen milyen erős a PL,toronymagasan a legerősebb bajnokság 😆

Amúgy itt egy lista a bevételről amit a csapatok a TV-s jogokból kaptak.

[LINK]

A QPR is 40 milliót kapott 😲

A spanyoloknál a pénz nagyrészét elviszi a Barca meg a Real,a többi kiscsapat meg a csőd szélén áll.
0
0
0
0
19ati93 avatar
most nyertek a Spurs kárára 😆😆 Wenger bácsi már igazán tehetne le valamit az asztalra 😜
0
0
0
0
19ati93 avatar
1 meccs nem a bajnokság 😂😂😂 GGMU!!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát ma szépen beégett a MU nem lesznek így bajnokok 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
úgy kell nekik 😆 egyáltalán nem sajnáltam őket,sőt igazi jó kedvem lett estére 😂😂 MU fanként szebb este nem is lehetett volna,főleg hogy németek közül a bajorok az egyik kedvenceim 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
amúgy néztétek tegnap a Bayern - Chelsea-t? Nagyon sajnáltam Mou-t meg meg úgy az egész csapatot :/
0
0
0
0
19ati93 avatar
lesz majd Bl tippverseny megint?XD am nekem kb ez a tippem a csoportokra:
Schalket meg ne írd le XD PAOK ellen egész korrektül játszottak,Szalai is ügyes, kéne mellé Hunteelar és semmi se lehetetlen:)

A: MU,Leverkusen EL:Doneck
B: Real,Juve EL:Galata
C:PSG,Benfica EL:Olypiakos
D:Bayern,City EL:CSZKA
E:Chelsea,Schalke EL:Steaua
F:Dortmund,Arsenal EL:Napoli
G:Atletico,Zenit EL:Porto
H:Barca,Milan EL:Celtic
0
0
0
0
Adam996 avatar
robot fiu: Schalke most nagyon gyenge 1 pontjuk van csak azt is milyen nehezen szerezték egy Hamburg ellen otthon szerintem ezzel a játékkal a Basel meg veri meg szerintem a CSZKA is továbbjut ha megtartják Hondát 😃
0
0
0
0
no avatar
A: United , Sociedad

B: Real , Juventus

C: PSG , Benfica

D: Bayern , City

E: Chelsea , Schalke

F: Dortmund , Arsenal

G: Porto,Atletico

H: Barca , Milan

Szerintem így lesz.

Amúgy nekem a H se tűnik olyan erősnek.Celtic nem olyan nagy csapat,alíg jutottak be a csoportkörbe,az Ajax-tól most ment el a legjobb emberük(Eriksen),szerintem továbbra is az F a halál 😃 A Dortmund ugye tudjuk hogy nagyon jó,az Arsenallal mindig számolni kell,Wenger rohadt jó edző,illetve a Napoli is kemény csapat,sőt,a Marseille se lenne biztos kieső egy másik csoportban.
0
0
0
0
Adam996 avatar
A: Manchester United, Real Sociedad

B: Real Madrid, Juventus

C: PSG, Benfica

D: Bayern München, CSZKA Moszkva

E: Chelsea, Basel

F: Dortmund, Napoli

G: Atletico Madrid, Zenit

H: Barcelona, Milan

Szerintem ezek lesznek a továbbjutók 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
az igaz hogy az nehezebb 😆 de a Dortmund és az Arsenal esélyes elsősorban,aztán kiderül mit mutat a Napoli és a Marseille..... első 3 forduló után úgyis kiderül ki mit tud,avagy mit nem 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem nehéznek tűnik 😃 az előzőnél biztos nehezebb.
Szerintem az F a halálcsoport.
0
0
0
0
19ati93 avatar
egyáltalán nem valami acélos az a csoport 😆 2.nak szerintem a Leverkusen megy majd tovább
City viszont megkapta megint a halálcsoportot kb 😆
0
0
0
0
no avatar
Na most végre egy nehéz csoportba kerültünk az utóbbi évek után.Továbbjutás kötelező,a második szerintem a Sociedad lesz.

Arsenal-nak szurkolok hogy továbbmenjenek,riválisok,de értelmesebbek mint a sziti meg a cselzi.

Shitty ha nem jut tovább idén se az már szégyen lesz.Reméljük. 😂 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
akkor itt az Európa Liga csoportbeosztása: 😆

EURÓPA-LIGA

A-CSOPORT: Valencia, Swansea, Kubany Krasznodar, St. Gallen
B-CSOPORT: PSV, Dinamo Zagreb, Csornomorec, Ludogorec
C-CSOPORT: Standard Liege, Salzburg, Elfsborg, Esbjerg
D-CSOPORT: Rubin Kazany, Wigan, Maribor, Zulte Waregem
E-CSOPORT: Fiorentina, Dnyipro, Pacos Ferreira, Pandurii
F-CSOPORT: Bordeaux, APOEL, Eintracht Frankfurt, Maccabi Tel-Aviv
G-CSOPORT: Dinamo Kijev, Genk, Rapid Wien, Thun
H-CSOPORT: Sevilla, Freiburg, Estoril, Slovan Liberec
I-CSOPORT: Olympique Lyon, Real Betis, Vitória Guimaraes, NK Rijeka
J-CSOPORT: Lazio, Trabzonspor, Legia Warszawa, Apollon Limassol
K-CSOPORT: Tottenham, Anzsi Mahacskala, Sheriff Tiraspol, Tromsö
L-CSOPORT: AZ Alkmaar, PAOK, Maccabi Haifa, Sahtyor Karagandi
0
0
0
0
19ati93 avatar
igyis ugyis nyertünk volna 😆 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar


Erre ki emlékszik még?😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Néztem a meccset, nagyon egyhangú volt a találkozó. 😞 Spanyolok meg örülhetnek, h csak ennyit kaptak. 😀
0
0
0
0
no avatar
Hát nem nyertek a spanyolok 😆
Mondjuk nem örülök páwa nejmáréknak sem...
0
0
0
0
no avatar
Hát nem nyertek a spanyolok 😆
Mondjuk nem örülök páwa nejmáréknak sem...
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Tegnap nem volt ott az a gereblye a meccsen! 😆 Ma meg nyernek a Spanyolok, meg nagy valószínűséggel meg is fogják nyerni a konföderációs kupát! 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem csak a Barcanál találhatók ilyenek 😂
0
0
0
0
SuperGamer avatar
CHELSEA FOREVER <33333 . nem tudom hogy vagytok vele, de utálom a sok Barca divatdrukkert. Persze az igazi fanokat nem. Csak az olyanokat akik nem tudnak semmit a Barcáról és annak szurkolnak.... Fujjj 😆
0
0
0
0
beni97 avatar
Én szerintem a Bayern megérdemelte a BL-T,de remélem jövőre a Real lesz a győztes.
0
0
0
0
no avatar
Na a Real semmit sem nyert idén.
Visszaadta a sors hogy korrupció aldozatai lettünk.
0
0
0
0
Turcardo avatar
Ma szerintem a Dortmund - Real meccset a Real nyeri 1 - 3 ra (Nem vagyok se Real se Dortmund fan)
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
adam990304 írta:
😆 😆 😆

https://i.minus.com/iyQIdUanXewGw.gif


Láttad a Chelsea elleni meccset?😆


Nem láttam de a harapdálásáról mindenki tud 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
adam990304 írta:
😆 😆 😆

https://i.minus.com/iyQIdUanXewGw.gif


Láttad a Chelsea elleni meccset?😆
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Én játszok MB2 be gyms megyébe Ifi csapatba!
Darth:Sztem lehetsz eredményes ha akarsz mert ismerek olyat aki kihagyá után gólkirály lett!!
Szval
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, van köztetek aki játszik is valahol?
Szerintetek sérülés miatt 2 éves kihagyás után mennyi esélyem lehetne megyei bajnokságban eredményesen játszani?
0
0
0
0
no avatar
19ati93 írta:
gigazte írta:
adam990304 írta:
Hát én már nem tudok mit mondani.Úgysem győzlek meg titeket.
Pedig amit mondtam,az jogos...
De úgyis elvakult RM fanok vagytok...

Te meg elvakult Manchester szurkoló vagy! Ti nem tudjátok elfogadni az eredményt...😊


Mindenki az, a saját véleményét védi, és ez így van jól 😆
Szóval szerintem hagyjuk most már ezt a témát,koncentráljunk a jelenlegi BL,EL körre 😆


Az EL-t remélem a Spurs vagy a Newcastle nyeri.De inkább valószínű a Spurs.
A BL-ben meg én egy Juve-Dortmundnak nagyon örülnék.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
beszarás ez a Magyar-Román meccs 😆 a 92. percben golt rúgni 😆

amugy a Realnak könnyű dolga lesz szerdán cserékkel leverik az ellenfelet
0
0
0
0
19ati93 avatar
gigazte írta:
adam990304 írta:
Hát én már nem tudok mit mondani.Úgysem győzlek meg titeket.
Pedig amit mondtam,az jogos...
De úgyis elvakult RM fanok vagytok...

Te meg elvakult Manchester szurkoló vagy! Ti nem tudjátok elfogadni az eredményt...😊


Mindenki az, a saját véleményét védi, és ez így van jól 😆
Szóval szerintem hagyjuk most már ezt a témát,koncentráljunk a jelenlegi BL,EL körre 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
adam990304 írta:
Hát én már nem tudok mit mondani.Úgysem győzlek meg titeket.
Pedig amit mondtam,az jogos...
De úgyis elvakult RM fanok vagytok...

Te meg elvakult Manchester szurkoló vagy! Ti nem tudjátok elfogadni az eredményt...😊
0
0
0
0
Viktore avatar
egyrészt Ferguson hibája is, minek küldte Nanit kezdőbe mikor tudja milyen favágó tud néha lenni, nagyon jó játékos csak néha elmegy az agya, miért nem nézet körül, nem hiszem el biztos hallotta mikor közeledett felé Arbeloa.
0
0
0
0
no avatar
Hát én már nem tudok mit mondani.Úgysem győzlek meg titeket.
Pedig amit mondtam,az jogos...
De úgyis elvakult RM fanok vagytok...
0
0
0
0
19ati93 avatar
Ez a rendőrős dolog meg még jogos is 😜 Szemét bíró 😆

"Ezek olyan érvek, mint amilyeneket ti hoztatok fel! A mi lett volna, ha sosem történik meg,"


"Chelsea ellen 2 külön meccs volt kb a 2 félidő,senkinem nyávogott köztük én sem hogy kaptunk a 2.ban 2 gólt,teljesen szabályos volt mindkettő és szép is nem tudom mi bajotok van... tűzre olaj mi ügyes... "

ennek a 2-nek semmi köze egymáshoz 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
19ati93 írta:
Chelsea ellen 2 külön meccs volt kb a 2 félidő,senkinem nyávogott köztük én sem hogy kaptunk a 2.ban 2 gólt,teljesen szabályos volt mindkettő és szép is nem tudom mi bajotok van... tűzre olaj mi ügyes...

Ezek olyan érvek, mint amilyeneket ti hoztatok fel! A mi lett volna, ha sosem történik meg, és a kis cikkből látszik, hogy egy Manchesteres szurkolóval nem érdemes vitatkozni, mert a végén rád hívja a rendőrséget!😂

Lizard írta:
Mellesleg ilyen abnormálisak a Manchester szurkolói!
A rendőrséget hívta első dühében a Manchester United egyik szurkolója, miután Nanit kiállította a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntő visszavágóján a török Cüneyt Cakir.

Leginkább az a manchesteri szurkoló háborodott fel, aki Nani kiállítása után a 999-et - a Nagy-Britanniában használatos központi vészhívószámot - tárcsázta, és a rendőrséget kérte, mivel megítélése szerint a játékos leküldése a pályáról közönséges bűncselekménnyel ért fel.


Uramatyám...😂, ilyen van?!?!😆

Amikor olvastam a cikket én is fogtam a fejemet! Azért eddig elmenni egy piros lap miatt, szánalmas!😆 Egyébként fizetnie kellett érte, mert Angliában az ilyen bejelentés bűncselekmény!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Chelsea ellen 2 külön meccs volt kb a 2 félidő,senkinem nyávogott köztük én sem hogy kaptunk a 2.ban 2 gólt,teljesen szabályos volt mindkettő és szép is nem tudom mi bajotok van... tűzre olaj mi ügyes...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció