Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
2-1-re kikaptunk az olaszoktól.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ez jó! Foci ,,(Sport)" én inkább komédiához vagy színészkedéshez sorolnám labdarúgást 😆😂
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@bukta2:

és hogy idei is legyen
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Palanova: Ez durva... 😆 na erről beszélek! 😃
0
0
0
0
no avatar
This game is absolutley nuts! 😃
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Palanova: Banyek ezt nézni is fájt 😲
0
0
0
0
MoonW avatar
Ki mire tippel a mai olasz - spanyolra?
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@MoonW: Spanyolok jutnak tovább.
0
0
0
0
gigazte avatar
@MoonW: Eddig látottak alapján azt mondom, hogy az Olaszok nyernek 1 góllal, de a hosszabbítás sem kizárt, mert a Spanyolokban is vannak rejtett tartalékok annak ellenére is, hogy a csoportból nem igazán érdemelték ki a továbbjutást. 😂
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Kiestek a spanyolok.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@MoonW: Pont akartam írni. 😆
Jó volt, szép volt a 84. percig, jól játszottak a fiúk, de a végére kifáradtak. Pedig döntetlen az elég jó lett volna, még egy les gól is született. Várjuk a következô meccset.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Mit szoltok a szuperligahoz? Kb. Minden héten BL szintu meccsek lennenek. Igy mar nehezen elkepzelheto, hogy meg fog alakulni. Premier league bol mindenki kilepett, plusz barca es atléti is asszem. Vb fura lett volna a sztár játékosok nélkül.
0
0
0
0
💬 2
Ayistion avatar
@Superman79: Visszaléptek, mert a Bayern nemet mondott a szurkolók miatt, valamint a Francia csapatok is ellenezték, utána mondták vissza az angolok. Legalábbis én így tudom, ki lehet javítani ha hülye vagyok.
Nem hiszem hogy el lettek volna tiltva a játékosok, mert olyan bevételektől esett volna el az uefa hogy az valami vicc. Szerintem ez nagyon kétélű penge.
Mindig jó meccsek? Kizárnak tartom, lett volna rá biztos alkalom hogy bunkerfoci és semmi nem történik, mint ahogy ez most is megtörténik, akár egy kiscsapat ellen is.
Sok szurkoló főleg szerintem Angliában, ahol nagy a fociszeretet, lehet azt mondta volna hogy akkor kapjátok be, szurkolok egy helyi kiscsapatnak. Tvből rengeteg pénz folyt volna be valszeg, de a szurkolóktól szerintem nem. Ha már csak azt nézed hogy milyen árban adtak volna jegyeket a meccsre... szerintem elfáradt volna mindenki pénztárcája, meg a mörcsök sem fogytak volna annyira. De ez mondom, az én véleményem. Hatalmas pofon ez az uefának, biztos lesznek fizetésbeli változások, és én azon gondolkodtam még, hogy lehet az angol fociban is lesz valami, mert egy szezon alatt egy angol csapat, szerintem 60-70 meccset biztosan lenyom, ami azért nem kicsit fárasztó. Én inkább izgulok tovább egy BPL-en, ami már csak PL, ahol a legkisebb csapat is okozhat meglepetést, mint hogy állandóan sztárfocit nézzek. Szerintem arra ott a BL, ahova a sztárcsapatoknak egyébként foglalt helye van, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Egy kisebb csapat nehezebben ér oda, mint pl egy PSG, Bayern vagy mondhatnék bármilyen nagycsapatot.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Ayistion: Igaz. Nemtom, hogy egyáltalán mire számítottak,mármint a Szuper Liga megálmodói. Ez várható volt az uefa/fifa tol. A klubbok meg így döntöttek, nyilván jobb is így, mostmar nyilvan elkaszaljak ezt. Alig van már benne top csapat.
0
0
0
0
Sicko_Istii avatar
Ki mit mond a mai Franciaország - Hollandia meccsre? 😃
0
0
0
0
Wihay avatar
Nem sokára VB. Kiváncsi lennék szerintetek melyik csapata húzza be a trófeát! 😜
0
0
0
0
no avatar
Szerintem igen. Németország erős
0
0
0
0
FekaRap avatar
srácok, szerintetek a szerdai Németország - Finnország győztese ki lesz ? 😀 Egyértelmű német nem ? 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Pihenjél már kicsit... Fáradtnak tűnsz !😊
0
0
0
0
no avatar
Most a franciákat verték meg a portugália.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Szóhoz se jutok. 😀 Már meg sem lepődik, h egy újabb arany lasztival gyarapodott. 😆 Amúgy nem lett olyan rossz a toty team. 😆 Csak nem tom hol vannak a BPL-ből a top játékosok. Spanyol uralom van, jó ideje. 😊
https://kepfeltoltes.hu/160112/629FIFPRO_csapat_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
norbiiii avatar
Mit szoltok Messi 5. aranylabdajahoz? Es az ev csapatahoz?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Zidane a Real új edzője, Benítezt kirúgták. Már ideje volt. Reméljük Zizu lesz olyan jó edző, mint focista volt hajdanán.
0
0
0
0
gigazte avatar
Az ilyen gólok miatt érdemes nézni a focit! Bale megnyerte ezt a kupát!😆
0
0
0
0
no avatar
WHAT'S THE MATA CHELSEA FANS ? 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Ideje volt annak, hogy végre nem Messi kapta az aranylabdát! Mondjuk szerintem Ribery jobban megérdemelte volna, de azért Ronaldonak is érett már! Főleg, hogy általában mindig a 2. helyen végzett a csaló kis törpe mögött.
0
0
0
0
BlackFrost384 avatar
Grat Ronaldonak

Visca el Barca <3
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Grat neki. Azért Riberyt sajnálom egy kicsit, már 30 éves. Nem tudom mikor lesz legközelebb ilyen közel az arany lasztihoz.
0
0
0
0
Adam996 avatar
És Ronaldo nyerte az aranylabdát grat neki!😃

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1514385_470733286366610_872633586_n.jpg
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Valaki tudna ajánlani egy jó utánpótlás csapatot Pesten ? régebben voltam egyben csak kinőttem a korosztályt 😆
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
jó,akkor mondjuk ki hogy nincs halálcsoport. Az "A" csoport sem az!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Az A csoport a 2.helyért lesz majd szoros, a D szintúgy mivel egy nagy csapat ott már kiesik,remélem nem az Uruk 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
A "B" csoport hogyan lenne halálcsoport? Két erős csapat a továbbjutó, a másik két csapat szinte 0! Maximum még a D csoportot lehetne annak nevezni, de azért ott se olyanok az erőviszonyok!
0
0
0
0
bukta2 avatar
hát az attól függ,ki fizetett többet a bíróknak.... 😀
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Szerintem a B,G a halálcsoport. Portugálok nagy meccset fognak játszani a németek ellen.
0
0
0
0
andreew avatar
B, D, G csoport a legerősebb szerintem...😀
0
0
0
0
jancsi98 avatar
Én valahogy el tudok képzelni egy Brazil-Spanyol döntőt!
0
0
0
0
no avatar
Szerintem a B vagy a D a halál , de a C is rohadt erős.
0
0
0
0
gigazte avatar
Egy-két csoport kész vicc!😆 Melyik csoportot tartjátok a halálcsoportnak? Én abszolút az A csoportot.
0
0
0
0
19ati93 avatar
vettem a fáradtságot 😆 https://kepfeltoltes.hu/131206/987179662N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png hajrá Portugália!!😆
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Megtörtén a 2014-es Brazíliai világbajnokság csoportkörének sorsolása. Az én kedvenc csapatom Olaszország,így csak ezt a csoportot másolom be. A többit nincs kedvem.😆

D-csoport
Uruguay
Costa Rica
Anglia
Olaszország
0
0
0
0
kenyerlangos avatar
Nem értem mért van mindenki oda a fociért... 😕
0
0
0
0
19ati93 avatar
Chelsea kikapott szépen 😂 Hoffenheim meg 1-0-ra vezetett,reméltem hogy nyernek,de nem 😞 legjobb "kicsapat" mindörökké😆
0
0
0
0
Ermac avatar
Boruc te szemét tipszmikszűté? 😆
0
0
0
0
Bicike avatar


@hector maio
Ezen a gólon szakadtam, égés ilyet beengedni.

MU 15 perc alatt 3-mat varrt a Fulhamnek.

I'm sorry for blaming you for everything I just couldn't do and I've hurt myself by hurting you.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Stoke kapusa ki gólt lőtt 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Vidal mekkorát bakizott!😆 Ilyet még ember nem rúgott a földbe! Nem kell ide fifa, mert a való világ is lehet bugos.


Annak aki nem látta volna.
0
0
0
0
19ati93 avatar
lehet élvezkedni a hangzáson 😆😆
0
0
0
0
andreew avatar
Hát a Real Madrid jól elverte a Galatasrayt Idegenben 6-1-re 😃😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
chelsea 😂😂😂😂😂
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
gigazte: Megmutatta a foga fehérjét Klopp bácsi. Utána mehetett is fel a néző térre. 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Én egy kocsi ganét nem adnák Khediráért, jó járt volna a Real ha 40 milkáért elvitte volna a Mu. Legalább kaptak volna valami érte. 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
40-et nem ér,20-ért viszont jöhetett volna 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Khedira egy lajhár. MB1-be volna jó max.
Jönnek lassan a VB-selejtezők. Tippek? 😃
0
0
0
0
no avatar
A United Khediráért ajánlott 40 milliót,ezt ő maga ismerte el.
Hála istennek hogy voltak olyan hülyék hogy nem fogadták el 😆
40 millió ? 2 zacskó chipset nem adnék érte 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció