Mit tervezel húsvétra?

Szerző: , 2010. March 30., téma
Fórum » Társalgó
"Mit tervezel húsvétra ?" ezalatt azt értem h kapsz valamit STB (én pl új gépet XD)
Hozzászólások: 100
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Először is nem tudom mikor van húsvét de annyira nem izgat 😆 Ugyan az lesz mint eddig reggel felkelek gépezek meg eszek és este lefekszek
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
A lehető legjobb kombinációt:
Reggel jó kis sonka, utána házi pálinka, majd pedig kipihenem az evést és sütit zabálunk 😆
(pénz nincs 😢 )
0
0
0
0
madchief avatar
locsolkodás kaja pénz gépújítás 😆
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
locsolás,pénzgyüjtés és június után pedig új gép 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
annyit eszek amennyit tudok, zenet hallgatok full hangeron es megyek a nagymamahoz 😆
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
egy hatalmas kajázást és Stuntozást, meg persze egy hatalmas bulit😃 (a Stunt nem hiszem hogy menni fog még..)
0
0
0
0
R3KH1T avatar
szerintem legyen gépigény találkozo a detoxban 😆
0
0
0
0
abyss33 avatar
Zabálok,össze gyűjtök rengetek pénzt egy új procira és egy új vidi karira 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Locsolkodok sokat eszek 😃 😆 és remélhetőleg összejön a pénz 1új gépházra 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szokásos uncsi sablon dolgokat.... Már unom eléggé! 😆
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
gigazte írta:
Szerintem mi szerválunk nyulakat és nyárig etetjük, itatjuk őket és utána levágjuk és megesszük! Mindig ezt csináljuk. Meg általában jól beszoktam inni, ami mellékes😆


ez bejönne nekem is! 😃😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Szerintem mi szerválunk nyulakat és nyárig etetjük, itatjuk őket és utána levágjuk és megesszük! Mindig ezt csináljuk. Meg általában jól beszoktam inni, ami mellékes😆
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Aszem ha rossz idő lesz othon leszek és kockulok ha jó akkor nagyapámnál grill meg egyéb jó dolgok!!! 😆 😀
0
0
0
0
aknakukac avatar
húsvétra??együtt a család azonkivül semmi
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Fúúúúú Én már előre félek a húsvéttól! 😆😆😆..megint (legalább) 3 napig "haldokolni" fogok! 😆😆😆😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
emlékszem tavaly elel fogyott 1-2...őőőő... 3..... 4.... 5..... szódásszifon talán idén is 😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
looserking írta:
😃 nem to mmiért van az h mindenki piál 😆

2-3 év múlva majd te is máshogy fogsz vélekedni erről😆
0
0
0
0
liliomtipro avatar
Betámadjuk az osztálytársakat, meg a tanárNÉNIKET, aztán amit remélhetőleg kapunk piát abból jól berugunk este 😃 Vagy ha amit kapunk nem lesz elég, akkor megisszuk a vésztartalékot ami benn van a hűtőmbe. Akárhogyis, húsvét este a baráti társaság részeg lesz, ennyi biztos most így.
0
0
0
0
gibdj avatar
Én végre hazautazok. Családlátogatás. Evés. Iszás. Sok haver is hazautazik húsvétra, így nagy csődület lesz, s a rég látott cimborákkal pálinkáért locsolunk kicsiny falumban.😀 Mi már nem kapunk pénzt, de szívesen fogadjuk a házit.😀 (Pedig régen de jó volt a papír 100-as.😀
0
0
0
0
drEeW avatar
tanulok kisérettségire :S :@
0
0
0
0
Hitoshi avatar
looserking írta:
winyó is ritka szügséglet d eha 1x er nem elég v lassú v tönkrement akk venni kell 😆


hát igen 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Nekem melo ! 😜

Husvet Hetfo napjan azert 1 pici locsi-pocsi lesz. Meg eveszet is. Munka vegeztevel meg 1 kis ivaszat is. Sot, ha meg jozan leszek es nem tul faradt, akkor meg a baratnomre is szanok pici idot. Na, jo annyi a biztos, h a baratnomre majd szanok idot ! 😉 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én hazautazom a szüleimhez!
Egy hét kikapcsolódás, semmi meló! Végre kipihenhetem magam, és több időt tudok a feleségemre áldozni.
0
0
0
0
pakai93 avatar
már irtam 😆
én gépházon gondolkozok de nemtudom h rászánom-e magam... 😕
0
0
0
0
no avatar
Meglepem magam egy uj géppel!
nÉZZÉTEK meg és irajtok!!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ede, Ede, Ede!😀 Minek neked 10 leánka? Kirakott az asszony vagy mi?😃
0
0
0
0
Core2 avatar
nekem elég 10 leánka, s haza kell húzzanak
0
0
0
0
Devis avatar
nekem ramot és tápot kéne venni de nagyon gyorsan...majd meglássuk mennyi pinz jön össze 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Pénzgyűjtés és utána a tápegység.
0
0
0
0
Devis avatar
mek azt végig locsolom egész budaörsöt 😆 hajnali 4 kor kelek este 8 kor végzek a többi időt meg bankban töltöm.... 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Mindegy lényegtelen!😆😆 Sok sikert mindenkinek pénzgyűjtéshez!😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mivel mostanság anyám nincs jóba nagyanyámmal így nem megyek hozzá pedig régen sok jót ettem😆. Azért remélem nekem csak összejön egy kis aprópénz
0
0
0
0
roberto888 avatar
almos írta:
roberto888 írta:
Hogylehet Húsvétkor kockulni? Menni kell azt teelzabálni magatokat nagymamáéknál!😃


ez igy van,én is nagymuterhoz megyek és telepakolom magam egy évre....Legjobb a mama főztje!😆


Úgy-úgy!😆 nagyon jól teszed, és nem csak kajával kell megpakolni magad, hanem a húsvétii pénzzel is!😃
0
0
0
0
Core2 avatar
én haza megyek s jól megrészegedek!
0
0
0
0
almos avatar
roberto888 írta:
Hogylehet Húsvétkor kockulni? Menni kell azt teelzabálni magatokat nagymamáéknál!😃


ez igy van,én is nagymuterhoz megyek és telepakolom magam egy évre....Legjobb a mama főztje!😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Hogylehet Húsvétkor kockulni? Menni kell azt teelzabálni magatokat nagymamáéknál!😃
0
0
0
0
almos avatar
Húsvéten pézgyüjtés,nyáron pedig gépújitás.Én részemről enniy😆
0
0
0
0
Devis avatar
koczkulás ezerrel 😂😆😊 (miután elárasztottam a lányokat 😆😉
0
0
0
0
roberto888 avatar
Reggel locsolás, aztán ebéd anyóséknál, majd nagyszülőknél, aztán egy kis 18+, ja de előtte kis émelygés a sok kajától, nehogy közbe jöjjön ki!😆😆 Este valami filmecske, aztán szunya! Dióhéjban ennyi!😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát én örülök ha kapok valamit 1-2 tojáson kívül.
Ezenkívül azt tervezem hogy felkelek bekapcsolom a gépet majd kikapcsolom fogat mosok és alszok mint minden hétvégén😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Én új vga-t tervezek meg mi is megyünk kajálni mindenfelé 😆
0
0
0
0
gabi86 avatar
Hát mi egy kis bogrács meg flekkenezés + pihenés és ivászat
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Bogrács, névnap ünneplés, vga, billiárdasztal...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció