Mit tervezel húsvétra?

Szerző: , 2010. March 30., téma
Fórum » Társalgó
"Mit tervezel húsvétra ?" ezalatt azt értem h kapsz valamit STB (én pl új gépet XD)
Hozzászólások: 100
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
winrar avatar
Semmit, mert még messze van 😆
0
0
0
0
no avatar
winnetou15 írta:
Ti még jártok locsolni?


Már nem. 😀 De régebben, egy olyan 6-7 éve minden húsvétkor mentünk rokonokhoz. Azok a régi szép idők 😀 De jók is voltak...
0
0
0
0
winnetou15 avatar
Ti még jártok locsolni?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Dolgozok.

Remélem nem jönnek annyian zabálni, mint máskor. 😆
0
0
0
0
winnetou15 avatar
ByeAlex locsolóvers:

"Kedvesem, kedvesem, jobb szeretlek nedvesen." 😆
Fabry
0
0
0
0
szalamispizza avatar
itthon + rokonoknál bezabálok azt lefekszek aludni maganak.. 😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Ő a semmi az is valaminek számít?? 😆
0
0
0
0
no avatar
Milyen húsvét lesz ez, gyerekek ? :/ Mínuszok vannak...
0
0
0
0
19ati93 avatar
Márc. 31. - Ápr.1. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én azt se tudom mikor van 😆. Szóval ugyan azt fogom csinálni mint a többi napon.
0
0
0
0
no avatar
Én mindig tavasz elején ásom fel a kertet, majd ágyásokat csinálok meg utakat 😃 Számomra örök rejtély az hogy miért szimbólum húsvétkor a nyúl és hogy miért mondják azt a gyereknek hogy "tojt" a nyuszi a kosárba ? 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
az biztos,nem lenne valami egyenes az a kerítés😆
0
0
0
0
no avatar
DCMAN írta:
szolnokiferenc 23 írta:
Mivel hogy bolondok napjára esik ezért én úgy tervezem hogy bemegyek a lánynál jön a szokásos "kellemes ünnepeket" duma utána megkérdem hogy meglocsolhatom-e ő azt mondja hogy igen én meg megmondom hogy csak vicceltem! Április bolondja. Csak attól félek hogy ha megkínál a csaj egy kis pálinkával ő ne mondja azt hogy viccelt. Hát én ezt tervezem ja és persze a jelmondatom ugyan az mint tavaly! Úgy beleszek állva mint a gerely!Laughing hard


most nem irom azt hogy szintugy mert most nem lesz alkoholizálás😕😆


😀 Nálam sem lesz, mondjuk eddig sem volt nagyon. Érdekes volna részegen kertet ásni majd kerítést építeni. 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
szolnokiferenc 23 írta:
Mivel hogy bolondok napjára esik ezért én úgy tervezem hogy bemegyek a lánynál jön a szokásos "kellemes ünnepeket" duma utána megkérdem hogy meglocsolhatom-e ő azt mondja hogy igen én meg megmondom hogy csak vicceltem! Április bolondja. Csak attól félek hogy ha megkínál a csaj egy kis pálinkával ő ne mondja azt hogy viccelt. Hát én ezt tervezem ja és persze a jelmondatom ugyan az mint tavaly! Úgy beleszek állva mint a gerely!Laughing hard


most nem irom azt hogy szintugy mert most nem lesz alkoholizálás😕😆

nem lesz semmi extra......ugyan olyan nap lesz..főleg hogy nagypapám pont ekkor ment el..😢
0
0
0
0
no avatar
Ez a húsvét is egyre csak előrébb jön. 😃 Ha jól emlékszem mindig április végén volt tartva.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Mivel hogy bolondok napjára esik ezért én úgy tervezem hogy bemegyek a lánynál jön a szokásos "kellemes ünnepeket" duma utána megkérdem hogy meglocsolhatom-e ő azt mondja hogy igen én meg megmondom hogy csak vicceltem! Április bolondja. Csak attól félek hogy ha megkínál a csaj egy kis pálinkával ő ne mondja azt hogy viccelt. Hát én ezt tervezem ja és persze a jelmondatom ugyan az mint tavaly! Úgy beleszek állva mint a gerely!Laughing hard
0
0
0
0
no avatar
Én már nem tervezek nagyon régóta semmit sem. 😀 Kinőttem már abból hogy "locsolni" járjak meg ilyenek 😜 Ha anyám nem rakná tele a házat mindenféle húsvéti díszekkel teljesen átlagos időszaknak nézném 😀 Régebben volt még jó, mikor kicsi voltam, mindig mentünk rokonokhoz, de mára már nem. Egy-két közeli rokonhoz szoktam menni, mert általában hívnak... és ennyi. De a hangulata az megmaradt bennem máig is. Igazából már ez az "ünnep" is már csak a pénzről szól akárcsak a karácsony. Számomra húsvétkor kezdődik a kertépítés. Szóval meglesz az elfoglaltságom húsvétra az íváson/evésen kívül is.
0
0
0
0
no avatar
Én nem tudom h mit fogok csinálni, általában aznap derül ki hogy mi lesz. 😜
0
0
0
0
DCMAN avatar
szolnokiferenc 23 írta:
Úgy beleszek állva mint a gerely!😆 Úgyhogy csak aszokásos.😂


szintugy😂😆
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Úgy beleszek állva mint a gerely!😆 Úgyhogy csak aszokásos.😂
0
0
0
0
Bicike avatar
Ha osszejon 3k megveszem a witchert 😆
0
0
0
0
no avatar
GAMER2 írta:
kalashnikoff írta:
Na f*sza, kár hogy nem fogok tudni menni 😕

https://m.blog.hu/an/animemangapalota/image/a/416959_314088681971294_204309576282539_841718_2040334106_n.jpg



Hát igen, nagy kár, pedig még a jegy is elég olcsó.😢


Sajnos én sem. 😞
0
0
0
0
GAMER2 avatar
kalashnikoff írta:
Na f*sza, kár hogy nem fogok tudni menni 😕

https://m.blog.hu/an/animemangapalota/image/a/416959_314088681971294_204309576282539_841718_2040334106_n.jpg



Hát igen, nagy kár, pedig még a jegy is elég olcsó.😢
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Na f*sza, kár hogy nem fogok tudni menni 😕

https://m.blog.hu/an/animemangapalota/image/a/416959_314088681971294_204309576282539_841718_2040334106_n.jpg
0
0
0
0
DCMAN avatar
Mit tervezel húsvétra?:semmit.....ugyan olyan nap lessz mint a többi....sör ,bor,pálinka😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Megyünk rokonokhoz ebédelni, ennyi 😃
nem nagy cucc ez a húsvét 😃
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Rokonokhoz és imerösökhöz locsolkodni enni,inni stb.. 😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ugyan már. Egyszer egy évben bőven elmegy.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Annak örülnék, ha nem is lenne húsvét. Tök értelmetlen az egész. Megyünk locsolkodni egy kiló büdös kölnivel. Ennek nem látom az értelmét.

Nyilván nem ez a hivatalos formája ennek az ünnepnek, de szerintem felesleges nagy felhajtást csinálni ebből.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
A családdal és barátnőm családjával leszünk, és csapunk egy jó kis kajázást 😃 Meg mozit. Szóval nagyon megterhelő dolog nem tervezek(ünk)
0
0
0
0
Master Killer avatar
Horgászatot. 😉

Kmisi99: 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem tudom mikor lesz húsvét de azt hiszem a reggelt felkeléssel kezdem bekapcsolom a gépet majd este ki és lefekszem.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
A tavalyi nem sikerült túl jól, már délelőtt 11kor nem tudtam lábra állni. Idén meg még jobban berúgok! 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Locsolkodás,öntözés pénz sok tojás és csoki gyűjtés illetve evés 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Barátnőmmel töltöm,locsólkodás,pénz gyűjtés,evés...sok,sok évés😂😆
0
0
0
0
Jump avatar
valszeg slagot és szódát 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Húú ettem finom sonkát, kaláccsal 😆 összejött 17K abból veszek 1 CM Rc430-as házat 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Cooley írta:
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Vasárnap este köbö 7-től Kedd hajnalig ivászat. Kb ennyi, egyszerű ember vagyok. 😆
böjthöz a legjobb a pia😂

Csak bírja a májam! 😂


meg ne haj máj mérgesébe 😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Cooley írta:
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Vasárnap este köbö 7-től Kedd hajnalig ivászat. Kb ennyi, egyszerű ember vagyok. 😆
böjthöz a legjobb a pia😂

Csak bírja a májam! 😂
nem kifejezetten húsvéti étel, de ha már nem műxik átveszem tőled, hagymásan egész finom😉
0
0
0
0
Cooley avatar
Tesla GoD írta:
Cooley írta:
Vasárnap este köbö 7-től Kedd hajnalig ivászat. Kb ennyi, egyszerű ember vagyok. 😆
böjthöz a legjobb a pia😂

Csak bírja a májam! 😂
0
0
0
0
neuroflex avatar
én hétfőn mek már locsolni szódával
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Cooley írta:
Vasárnap este köbö 7-től Kedd hajnalig ivászat. Kb ennyi, egyszerű ember vagyok. 😆
böjthöz a legjobb a pia😂
0
0
0
0
Cooley avatar
Vasárnap este köbö 7-től Kedd hajnalig ivászat. Kb ennyi, egyszerű ember vagyok. 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Pénzt gyűjtök szerintem, meg degeszre eszem magam. 😂
Ja, meg barátnőmmel is találkozok, de sajnos nem aludhatok ott, mert kedden már tetves iskola...😠
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Evés, PS3, alvást mellőzhetjük, ajándékgyűjtés
😃
0
0
0
0
hory avatar
Kmisi99 írta:
Először is nem tudom mikor van húsvét de annyira nem izgat 😆 Ugyan az lesz mint eddig reggel felkelek gépezek meg eszek és este lefekszek


te sem viszed tulzásba😃😃😃
Am most vasárnap-hétfő húsvét 😆


Délbe kelek->Vmi sonkaféleség+tojás->Jön a "naccsalád"->Vmi money csak csurran cseppen->Pénzszámolás->Gép->Alvás 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció