Call of Duty film?

Szerző: Akonism, 2010. January 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 89
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FFTAS avatar
Szerintem sokkal ***ább ha animációt készítenének,pl olyan mikor megcsinálunk egy feladatot a játékban és unánna a bejátszás kezdődik,olyan még ugysem volt. 😜
0
0
0
0
RKala02 avatar
A modern warfare-ról egy remek film készülhetne.
0
0
0
0
Skycloud avatar
Felesleges filmre vinni a CoD 1-2-őt. Hiszen felismerhető filmes jelenetek vannak benne. Már aki nézz háborús filmeket az felismeri őket. Sőt a többi részében is vannak filmes utalások.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
COD néven szerintem nem is fog kijönni film,de nem is bánom 😀
csak ezt találtam
Spoiler!
[LINK]

de ez szerintem nem az 😕
0
0
0
0
no avatar
Haljátok nav a cod 1 és 2-ről már rég film 😆
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
de kár volna érte.. még egy melldöngető Amerika megmenti az egész világot film....
0
0
0
0
no avatar
Operation kingfish nem elég? :/
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem unjátok ezt a Chuck Norris-os csodákat? 😶

Szerintem ez már lejárt lemez...
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nem tudom hogy volt-e már 😀

[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Szerintem nem hasonlít rá.. Meg hogy csinálnák meg a késsel fejbe dobást Chuck Norrisal? Ha a kés neki ütközne szét törne..😃
0
0
0
0
akos328 avatar
mondjuk egy kis promo-nak nem lenne rossz😃
Cím mi lenne: -Hív a kötelesség
-Kötelesség hívása , vagy mi???
Amúgy Chuck Norris tisztára hasonlít Shepard-re, Ő jó lenne abban a szerepben, már ha az MW2-őt csinálnák meg.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy ha a COD készítői jót akarnak maguknak akkor inkább nem csinálnak belőle filmet...
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
gondoljunk csak a prince of persia filmre
sztem nem kell tovább részletezni
0
0
0
0
niteforce avatar
kérdést megválaszolva szerintem nem tudom 😀
viszont ha lesz nem fogom megnézni 😀
0
0
0
0
no avatar
Mondjuk én is csak sorozatba tudnám elképzelni😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na a sorozat már inkább elképzelhető.... olyat kéne mint a Bands of Brother... 10 rész... minden rész 1 helyszín... 40 perces részek... ez már végülis jó ötlet... de még mindig az a baj hogy egy katona vs 200.000.000...
0
0
0
0
susguy avatar
Akkor egy katona nyugdíjas éveiről fog szólni 😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Steven Seagal Soap szerepében? Hát szerintem Seagal már lassan úgy néz ki mint Bud Spencer
0
0
0
0
no avatar
ugyan már Chuck Norris -.- meg Stevan Segal pff akk már tényleg hulladék lenne a film...
0
0
0
0
susguy avatar
Gerdzso írta:
Protein: tudod számomra ilyenkor már este van 😆 amúgy a Hitman film nekem tetszett pont úgy mint a Max Payne... utóbbinak nem sok köze van a játékhoz de jó volt! 😀


És szerintem pont ezért tudtak vele kezdeni valamit (most Max Payne-re gondolok): valami kötődése van az alap sztorihoz. Más szálon fut, így a készítők ki tudtak valami újat találni, olyat, ami illik egy filmhez, de kötődik a játék alapjaihoz (Bullettime, F*ck yeah!).
CoD-nál is összelehetne hozni egy ilyet, csak jól át kell gondolni. Sajnos valóban nagy az esély arra, hogy ott bukna az egész, hogy (rohadt szó ismétlés) egy katonáról szól, aki elintézi az Orosz katonaság 50%-át (vagy az éppen aktuális ellenséget), mindezt persze egyedül. És akkor csak egy Steven Seagal filmet kéne átnevezni Call of Duty - the movie-ra.
0
0
0
0
akos328 avatar
Shapherd: Chuck Norris
Price: Sean Conerry
Soap: Stevan Segal/Ewan McGregor
egy ilyen szereposztásban eltudnám képzelni😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Protein: tudod számomra ilyenkor már este van 😆 amúgy a Hitman film nekem tetszett pont úgy mint a Max Payne... utóbbinak nem sok köze van a játékhoz de jó volt! 😀
0
0
0
0
susguy avatar
Gerdzso:
Értelmetlenebbül nem tudtad volna leírni? 😆
Ő úgy fejezi ki valamiről, ami nem tetszik neki, hogy hulladék.
A Tekken meg a CoD (mint már egyszer leírtam) direkt úgy vannak megcsinálva, hogy egyszerűek legyenek, de ugyanakkor még a kezdő is tud vele folyamatosan, pörgősen játszani. Csak sokan túlságosan is istenítik a játékot.
Avatar viszont valóban egy hulladék, mert ott eljátsszák azt, hogy ők milyen nagyot alkottak, milyen sokat mondó a film, miközben csak a sz*r cukormázzal az egész.

Ossian:
Hitman filmről asszondják hogy kivételesen jó lett. Max Payne filmet pedig láttam, az se volt rossz, én élveztem.

(Hmm micsoda változatos kifejezések, hulladék, szemét, már várom a mocskot, piszkot és pajtásait.)
0
0
0
0
no avatar
akárhány játékot vagy filmet megcsináltak gameba vagy filmbe nagyon szemét let , pl lord of the rings online Szemét , Teken mint film szemét , de azért mongyuk háborus gamet nemtudom .... azé ne csinálják 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
a Tekkenböl már a játék is hulladék... de hát azt mondta hogy hulladék... pedig csak nem szereti... ezek szerint minden második játék hulladék??? O.o

Protein: én játszom(nagyon ritkán) az MW2-t... szóval nem vagyok egy COD ellenes... bár a BO-ra azt mondom hogy szánalmas... de ez más kérdés 😃

a filmre visszatérve... ha csak a COD nem kezd el apadni az eladásokban akkor nem lesz film...
0
0
0
0
susguy avatar
élvezetes (már akinek).= Valaki nem élvezi ezt a játék stílust. Megoldás: Nem játszol vele. Vagy nem érted félre direkt amit írok.

Amúgy meg írtam már egyszer, így vannak CoD filmek, Steven Segal-lal a főszerepben 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
itt nem arról van szó hogy azt kéne leadni ami a játékban is van! hanem arról hogy stílusban maradjon meg ugyanaz(tehát rambo stílus 1vs200)... és ilyen filmből van bőven(Expendalbes? Punisher? Szupercsapat? Bukottak bosszúja? Ellenséges terület1-2-3)... míg ha rendes háborús filmet csinálnának(tehát sehol egy szuperkatona/csapat mint B.O.B.) akkor az meg az lenne hogy egy filmet eladnak a COD nevével.... és az szerintem nem lenne fer...
+ a COD rengeteg városban, országban... vagy esetleg más más földrészen játszódik.. tehát akkora ugrálások lennének hogy nem igazán tudnád követni...



Egyszerű játszani, de pörgős, élvezetes (már akinek).= akkor ezek szerint a COD is egy hulladék... O.o

Amúgy Superlompos: másik példa: Street Fighter.... és végülis részben a Mortal Kombat filmek is (bár az első nem olyan rossz!) meg a sorozat se lett vészes 😃
0
0
0
0
susguy avatar
A Tekken nem feltétlenül hulladék, olyan mint a CoD. Nem, nem arra gondoltam hogy szar. Egyszerű játszani, de pörgős, élvezetes (már akinek).
Az Avatar, na az egy hulladék. Azon kívül hogy WOAH de jól néz ki 3D-be, semmiben nem jó, egy többször ellőt poénon alapul a sztori, kiszámítható az egész. Egyszer érdemes megnézni, de túl lehet élni, ha kihagyja az ember. Jónak jó film, de közel sem annyira jó, mint amennyire előre beharangozták.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
D4V1D írta:
szerintem jó lenne egy Call Of Duty film...ahogy írta már valaki elöttem elég lenne oda adni a filmet James Cameron-nak az megcsinálná rendesen mint a Titanic-ot meg az Avatar-t...
szerintem jó film lenne a modern warfare részekböl 😀
Superlompos:a Tekkenböl már a játék is hulladék...akk mit vártál a Filmtöl hmm?ám szerintem a Metro 2033 ból is jó film lehetne 😎


A tekken hulladék? 😠

Akkor csak Cod-ozz! 😀 Bár a 2 játéknak nincs semmi köze egymáshoz.
0
0
0
0
susguy avatar
Ha egy játékból jó filmet akarnak csinálni, az alap sztoritól el kell térniük egy kicsit, és más szálon futtatni az eseményeket. A single player sztorikat direkt úgy írják meg, hogy bele legyen kalkulálva az is, hogy a játékos nem csak egy filmet néz, hanem közbe játszik is, valahogy össze kell kötni a kettőt. Ha éppen nincs sztori, akkor a játékos éppen csinál valamit, de néha ez is kapcsolódhat a sztorihoz. Pl. CoD4-be a nagy sinper-es pálya, gondolom a legtöbben ismerik, az a 15-20 perces jelenet, amíg kivisszük a társunkat, kicsit unalmas lenne, sok időt elvenne a film idejéből, ha meg lerövidítik az utat, nem tűnik olyan "epikusnak" a jelenet.
Azonban, a CoD single sztorijait ismerve, a "más szálon futtatásra" elég korlátozottak a lehetőségek. De esetleg egy olyan lehetne, hogy Captain Price élete, mi történt vele a két háború között, lehetne köze a CoD4 háborújának kialakulásához, valami érdekeset ebből biztos ki lehetne hozni.

greenmelon:
Én a BF előtt sem szerettem a CoD-ot, ügyi vagyok?
Egyébként sajnos mindig lesznek ilyenek, akik megszállottan szarozzák a másik játékot (akárhányszor találok egy kommentet gépigényeknél, ami csak annyit tartalmaz, hogy "sz*r" vagy "f*s" az éppen aktuális játék, az esetek 90%-ában (CoD-os volt az illető. Persze nem mondom, hogy minden CoD-os ilyen, de sajnos a "vérpistik" legtöbbje kap az ilyen Casual FPS játékokra. És az ilyenek soha nem nyugszanak 😆😉
0
0
0
0
no avatar
szerintem jó lenne egy Call Of Duty film...ahogy írta már valaki elöttem elég lenne oda adni a filmet James Cameron-nak az megcsinálná rendesen mint a Titanic-ot meg az Avatar-t...
szerintem jó film lenne a modern warfare részekböl 😀
Superlompos:a Tekkenböl már a játék is hulladék...akk mit vártál a Filmtöl hmm?ám szerintem a Metro 2033 ból is jó film lehetne 😎
0
0
0
0
greenmelon avatar
Nem biztos. 😀
Egy megfelelő csapat roppant pörgős akciófilmet tudna összedobni belőle, még ha nem is annyi irreális pillanattal mint a játékban. Azért ne Uwe Boll-ból induljunk ki...

Tesla GoD írta:
Szalmi9 írta:
Tesla GoD írta:
a black hawk down inkább 1 rendes katonás film, a cod szerintem egy akció tunk lenne, de ne legyen, ahogy a játékadaptációkat ismerem, borzasztó lenne....


Spielbergnek kéne odaadni, vagy James Cameronnak és máris szupi lenne, nem is kell annyit módosítani a forgatókönyvön és a játék már magában majdnem egy film 😃
Akkor minek megfilmesíteni, ha már egyszer szerepelhetsz is a sztoriban, nem csak nézheted. Komolyan érdekelne bárkit is, hogy ugyan azt megnézze külső szemszögből, amit 1x már végigjátszott?😂


Igen, pl. apám leülne megnézni mert szereti a háborús filmeket, holott a játéknak még a közelébe se menne. Attól még, hogy játékból készült múvi, nem csak a játékosok a célközönség.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért ne csináljátok már itt is ezt a nevetséges Cod vs Battlefield-ot. Elég az az egy topik egymás ölésére...

Szerintem játékból nem jó ötlet filmet csinálni.

Lásd a Tekken film... Nagy hulladék lett...
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
greenmelon, én cod kocka vagyok imádom, bf el nem is játszottam, mégsem szeretném, ha film lenne belőle, ami játékba élvezetes, az filmben nem nézne ki jól...
0
0
0
0
greenmelon avatar
Jaaaaj, Bf kockák pls gyertek rinyálni, hogy mennyire szar lenne mert COD, meg hogy miért nem BF-ből csinálnak mert az hű de ***a. Ugye Gerdzso?
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
A cod nem élethű akciókkal van tele.. annyiról szól van pár társad akik kicsit vagy semennyire nem emelkednek az ellenség szintje fölé(a főszereplők más tészta nem halhatnak meg..), te meg mész,és kinyirsz magadba egy egész hadsereget.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Szalmi9: én játszottam az összes COD-al... de nagyon durva dolog azt mondani rá hogy a csaták élethűek... és a Black Hawk Down-al együtt emlegetni meg még úgy 😀 a COD film legfeljebb egy darálás lenne kis háttértörténettel... semmi több.... vagy szinte semmi akció de sok sztorizás...
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sztem az év legrosszabb filmje lenne teljesen feleslegesnek tartom
0
0
0
0
Szalmi9 avatar
Van ebben igazság 😊 😀
Amúgy Kevin McKidd most legutóbb a Villámtolvajba játszotta Poseidont 😎 =_=
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Szalmi9 írta:
Tesla GoD írta:
a black hawk down inkább 1 rendes katonás film, a cod szerintem egy akció tunk lenne, de ne legyen, ahogy a játékadaptációkat ismerem, borzasztó lenne....


Spielbergnek kéne odaadni, vagy James Cameronnak és máris szupi lenne, nem is kell annyit módosítani a forgatókönyvön és a játék már magában majdnem egy film 😃
Akkor minek megfilmesíteni, ha már egyszer szerepelhetsz is a sztoriban, nem csak nézheted. Komolyan érdekelne bárkit is, hogy ugyan azt megnézze külső szemszögből, amit 1x már végigjátszott?😂
0
0
0
0
Szalmi9 avatar
Toma97 írta:
Micsodaaa?😲
Captain Price halálait hogy fogják ábrázolni 😆


Hát ja😀 már ott volt Afrikában is a 40-es években 😆

Mellesleg rohadt jó lenne egy Modern Warfare trilógia.... Aaz betenne 😃
Nagyon jó a történet, drámai, és telis-tele lehetne ackiójelenetekkel, amik élethűek.... mint a Black Hawk Down -ba 😆

Tesla GoD írta:
a black hawk down inkább 1 rendes katonás film, a cod szerintem egy akció tunk lenne, de ne legyen, ahogy a játékadaptációkat ismerem, borzasztó lenne....


Spielbergnek kéne odaadni, vagy James Cameronnak és máris szupi lenne, nem is kell annyit módosítani a forgatókönyvön és a játék már magában majdnem egy film 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
MC MaRcI: teljesen egyetértek! 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
akk már inkább brothers in arms film
0
0
0
0
Toma97 avatar
Micsodaaa?😲
Captain Price halálait hogy fogják ábrázolni 😆
0
0
0
0
dan_73 avatar
Modern Warfare 1-2 és a Black Ops történet alapján szerintem egész jó film születne. Itt-ott azért kellene csiszolni rajta.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Játékokból amúgy se szoktak nagyon jó filmek sikerülni.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
ilyen hülyeséget call of duty film mi a xarnak sztem nagy bukás lenne
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Tulajdonképpen semmi értelme nem lenne CoD filmet csinálni. A CoD egy egyszerű háborús játék, amiből csak szokásos, inkább akciódúsabb háborús, katonás filmet lehet csinálni, az meg van elég, bármelyikre rá lehetne ütni a Call of Duty címet, nem lenne kevesebb hasonló tulajdonságuk a játékkal, mint egy eredeti filmnek, maximum a karakterek.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció