MMO (Massively Multiplayer Online)

Szerző: Keratesz, 2008. November 15., téma
Fórum » Játékokról általában
[color=#ffffff]Ide az mmokkal kapcsolatban lehet írni (Fps, Rpg, Stb.) vagy amit akasrzs! PL.: hogy melyik jó melyik nem, vagy melyikkel játszol!
[/color]
Hozzászólások: 135
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Surrano130 avatar
Runescape - igaz hogy ez egy MMORPG, nekem bejött 2007-ben játszottam először és még mindig játszok néha de volt közte elég sok kihagyás.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
A Continenth of the ninth van már normális nyelven nem csak kínai/japánúl ??
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
azzal én is toltam.. alyánlom hogy szedd le először a standard deifinition változatot aztán ha tetszik akkor a HD változatot.
A grafikája elég jó..de zabálja is a gépet.Nekem nemjött be de hátha neked.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Jaa most találtam 1et : DDDO ( Dungeons and Dragons Online )
Ez legalább nem olyan hogy kijelölöd a Mobot aztán magától lövi meg üti hanem te ütsz meg célzol az íjjal és van ésrtelme az ugrásnak. 😃 tök jó
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Ja azt ismerem, de nem jött be ( nem azért mert " ez egy x@r " Csak nem az én stílusom )
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
A vindictus már Amerikában régen megjelent.Volt már jópár béta.. És most nyitottak egy bétát megint,de elvileg az Eu-s játékosokat nem engedi be a szerókra az ip miatt.Szóval várjuk az európai megjelenést.Amúgy ha vki esetleg szereti a körökre osztott rpg gémeket azoknak ajánlani tudom az Atlantica-online nevű gémet.nagyon jó és rengetegen tolják.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
ingyenesnek ingyenes,csak megkell venned
0
0
0
0
Koppy96 avatar
A guildwars az jó game ?? Ja és ingyenes ??
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Nem hanem ezen : http://heroes.nexon.com/downloads/movie.aspx
0
0
0
0
doppman avatar
Hát ahogy én tudom december 2-án😢,de remélem rosszul tudom 😜és hamarabb amugy ezen az oldalán voltál: http://vindictus.nexoneu.com/ ??
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Azt én is néztem már de annak is csak krix-kraxos weboldala van. Az mikor jön ki ?
0
0
0
0
doppman avatar
Koppy96 írta:
Ja megoldottam 😃 Nagyon zsí game de nem az én műfajom 😞 Viszont most Tera Onlineozni akaraok de az istennek se találom hogy honnan kéne letölteni. Vagy még meg se jelent vagy mi ??
Még a Continent of Ninth-tel akartam játszani de nem bírok regelni mert az oldal japán v mi így nem értek belőle semmit.


Azzal énis probálkoztam,de nekem se ment..😞
Mostmár várom a *Vindictus-Mabinogi Heroes*-t h kiadják itt nálunk....😆
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Ja megoldottam 😃 Nagyon zsí game de nem az én műfajom 😞 Viszont most Tera Onlineozni akaraok de az istennek se találom hogy honnan kéne letölteni. Vagy még meg se jelent vagy mi ??
Még a Continent of Ninth-tel akartam játszani de nem bírok regelni mert az oldal japán v mi így nem értek belőle semmit.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Most letöltöttem a Battleforge-ot de amikor elindítom akkor a feladatkezelő írja hogy BF.exe vagy mi de utána leáll se kép se hang.... ez mitől van ??
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
okés,csak eddig nem sikerült😆

szerk.:a számot írtam el,már ment,köszi mégegyszer!😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
adj meg amit akarsz, az eredeti fizetős rendszer miatt van úgy a reg, nem fogják ellenőrizni😉
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
köszi,jól néz ki,szedem le😃
a Secret Worldről van valami hír? a novemberi pcguru óta nem olvastam róla semmit,de nagyon jól hangzott,valaki tud valamit?

szerk.:az Anarchy Online regelésnél meg szabad adni a telószámot,lakhelyet?
mert kéri:S
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát pl az Anarchy Online az igencsak sci-fi, és az alapjáték 1 ideje ingyenes is, és valszleg még el is fut, nézz utána
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
tudtok valami jobb ingyenes mmo-t ami sci-fi(több bolygó van benne,hajózgatás) és elfut a gépemen?(P3,CPU: 1.4GHz;Ram:384MB;vga: most geforce 2 MX,32mega)
előre is THX!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Koppy96 írta:
Valmit még tudtok ajánlani ?
én személy szerint inkább rendes játékoknak tolom a multis részét, ezek az ingyenes játékok nincsenek eléggé jól összerakva ahhoz, hogy lekössenek, pedig nincsenek hatalmas igényeim, a CoD1-el is elvagyok, de inkább veszek 1 játékot ami valóban jó(bár a legtöbbet törttel is lehet tolni), de persze ez az én véleményem. van valami ingyenes FPS ami neked bejött?
0
0
0
0
doppman avatar
Valaki valami jo MMO onlinet mondjon....plsss
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Valmit még tudtok ajánlani ?
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Köszi a BF Heroes-al játszok de most szüneteltetem mert minden kva drága
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Koppy96 írta:
Tudnátok mondani olyan fpst vagy tpst ami fejlődős online játék ? ( Mint pl a CoD 4 multiban csak ingyenes lehetőleg 😃 )
nekem őszintén szólva sose jöttek be ezek a free to play fejlődős FPS-ek, de az AVA-t és a WarRock-ot találtam a legjobbnak, ha TPS is lehet, akkor a Battlefield Heroes is szóba jöhet.
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Tudnátok mondani olyan fpst vagy tpst ami fejlődős online játék ? ( Mint pl a CoD 4 multiban csak ingyenes lehetőleg 😃 )
0
0
0
0
DarthRoni avatar
én CABAL fan vagyok 139-es FS és 123-as Blader, illetve VCO (Voyage Century Online) de azt egy ideje abbahagytam 😀
0
0
0
0
no avatar
hali en a dekaron nemesisel szeretnek játszani 1 nagyon jo mmo aki ismeri az irjon már rá valamit hogy miert nem tudom letolteni 880MB-nél mindig kiakad
0
0
0
0
oroszka avatar
én leszoktam a wowról, jó volt szép volt, de vége 😃
Cataclysm egy halálhörgés, a wow kezd haldokolni
Wow aranykora a BC idején volt, Outland szép tájai, Nagrand... A régi szép idpk, ***a qestekkel, egész szépen el lehetett lenni vele, de a wotlkban ? áhh...
Bc volt a jó idő
0
0
0
0
skincube avatar
WOW!! most épp Allods fenn van gépen de nem a legjobb...
0
0
0
0
no avatar
en most jatszok WOW WOTLK-al de kezdem megunni eleg kaka questek vannak es unom oket😕inkabb csak gyilkolaszok alatkakat,de gyujtok XP-t de sztem tok unalmas,aki szereti az jatsza.....
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
én most töltöm a RUnes of Magicet,sztetek megéri? 😃 sok jót hallottam róla
0
0
0
0
Palsa avatar
Voyage Century-t nyomom most... kalózos hajós mmo, sztem nagyon jó. Csak nem sok magyar van, jöhetne vki h ne legyek 1edül.

[LINK]
[LINK]
[LINK]

[LINK]
[LINK]
[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Nedadam avatar
én utálom az mmo-t 1x-er belekezdtem a wow-ba de vagy 10 pecs kellet neki és azokat is fél oráig telepítette fel ott mondtam neki astala vista baby-t😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Régebben 9Dragons-al játszottam most néha WoW-al szoktam nyomulni de játszottam a Runes of Magic-el is de arra ráuntam!
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Huhh, én már nem igazán próbálgatok mmo-kat, vagy 10-12 helyre regelve vagyok csak azért mert demo nincs :S. Ebből kifolyólag már a Metin2-t ki sem próbáltam.
A runes tényleg jó, bár az utóbbi időben nem nagyon tudom tolni VGA hiba és hiány miatt.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Valaki játszik a Metin2 -vel? a magyarral??
Én most nyomom sztem nagyon döfi a game!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Wow nekem se jön be! 😀
0
0
0
0
Black_Eagle avatar
a Runes of Magic nagyon jo,wow stilus de nem klon,a wow nem jött be de aRunes igen és aPerfect World is jo és Muzni is szoktam,de már ritkában.Az mmorpg.com om ir játékokrol nagyon jo oldal ebben a témában
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Most akkor egy olyan sportjáték ami MMO? Vagy most nem tom hogy érted :S
0
0
0
0
no avatar
hát én szitne FPS emg ienek de nem tom a sportot mien aktagóriába leher sorolni?😃 meg MMORPG 😃😃 csak már MMORPG-t nem jáccok 😃
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Tudna valaki mondani egy olyan MMORPG-t ami Sci-Fi, ingyenes, és van szabad kóborlás? Ja meg nem valami igénytelen sz@r.
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Igaz, már el is felejtettem az eddigi oldalakat 😆. Kár hogy nem tolod, én még csak most lendültem bele. Jelenleg 13 lvl vok egy Cannonade-al meg egy Plasma Sword-al😃<-- ezekre meg mind költöttem hogy végleges használatúak legyenek 😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Bpeter91 írta:
Nem tudom mi a jó a wow-ban, nekem nem tetszett. Bár én t9rtel toltam 1 órát azt elég is lett.
Jó hírem van találtam egy MMOTPS-t. Nagyon jó kis lövöldözős Anime karakterekkel. A neve S4 League. Én csak ajánlani tudom mert engem lekötött. Karakter-testreszabás, fejlődés, skillek, kardozás, lövöldözés. Játékmódok:
DM - Death Match - csapatos öldöklés
TD - Touch Down - Amerikai foci fegyverekkel.
Ja és utólag. A játék a csapatjátékra van kihegyezve.

ezt már én is irtam! 😆 De igazad van nagyon jo game már nem játszok de rohadz jo! 😃
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Nem tudom mi a jó a wow-ban, nekem nem tetszett. Bár én t9rtel toltam 1 órát azt elég is lett.
Jó hírem van találtam egy MMOTPS-t. Nagyon jó kis lövöldözős Anime karakterekkel. A neve S4 League. Én csak ajánlani tudom mert engem lekötött. Karakter-testreszabás, fejlődés, skillek, kardozás, lövöldözés. Játékmódok:
DM - Death Match - csapatos öldöklés
TD - Touch Down - Amerikai foci fegyverekkel.
Ja és utólag. A játék a csapatjátékra van kihegyezve.
0
0
0
0
Oxxi avatar
Nekem nehéz volt ki kockulnom a WoW-ból 😀 azóta felse merem rakni😃 éjjel nappal rajta lógtam
0
0
0
0
Godlike91 avatar
WOW! nem tűnik rossznak, sőt ha ez most jött ki az még látszik is a gépigényén 😆. Amúgy a videó alapján nem tűnik rossz MMO-nak
0
0
0
0
Keratesz avatar
New MMO!
[LINK] <-Click


[LINK] <-Click
0
0
0
0
DMSASD avatar
aki tolja wow bc-t tudna ajánlani rogue-nak egy jo pvp talentet mert abba nevok valami jo.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Képek alapján nekem s bejön! 😃[color=#ff0000][/color]
0
0
0
0
eleminator avatar
Nem néz ki rosszul ez a Runes of magic!!! Legalábbis a képek alapján
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció