MMO (Massively Multiplayer Online)

Szerző: Keratesz, 2008. November 15., téma
Fórum » Játékokról általában
[color=#ffffff]Ide az mmokkal kapcsolatban lehet írni (Fps, Rpg, Stb.) vagy amit akasrzs! PL.: hogy melyik jó melyik nem, vagy melyikkel játszol!
[/color]
Hozzászólások: 135
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Keratesz avatar
[color=#ff0000]Megint uj MMO! 😃


[LINK][/color]
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Nem rosszak 😃 bár a Solder Fornt "videóklippje" 😆- amúgy az se tűnik rossznak 😃
0
0
0
0
Godlike91 avatar
tényleg nem tud senki servert az Auto Assaulthoz??
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ff0000]Aupshift az jó régen én is toltam! 😃[/color]
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Én jelenleg játszok a MuOnline-al a Dekaron-al és az Upsift Strike Racer-rel
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ff0000]Én a S4 leagu eval játszottam! 😀 Jó kis fps! [/color]
0
0
0
0
eleminator avatar
Milyen MMO-val játszotok, vagy játszotatok?
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ff0000]Hát... ja! 😀[/color]
0
0
0
0
eleminator avatar
DodoCska írta:
Új MMO a láthatáron! 😃 Deco Online! Nem tudom milyen csak szolok! 😆 [LINK]


Így képek alapján szó-szó!!!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Új MMO a láthatáron! 😃 Deco Online! Nem tudom milyen csak szolok! 😆 [LINK]
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nem tud valaki narutos MMO Rpg -t, vagy fps -t??
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Na szóval van egy jó hírem azoknak akik szeretnének MMO-zni de nincs ötletük játékra. Van egy weboldal ahol sok sok MMO (ingyenes[az oldal szerint az]) közül lehet válogatni. A webhely linkje:
http://www.onrpg.com/MMO/Free-MMORPG
jó válogatást kívánok nektek 😃
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Na a 2Moons-nál meg is álltam. Össz vissz 3 game-el tudtam volna játszani mert az a tetű Acclaim észak amerika játékosain kívül nem lát szívesen más országbelieket (biztos félnek attól hogy lesznek jobb játékosok is mint az amerikaiak) a normális game-jeikre:@.
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Nagyon királyak a game-k. A 2Moons ig jutottam de az megfogott. Még átnézem a többit is 😃. THX a tippet
0
0
0
0
Indiana Johns avatar
Az Acclaim-nek vannak jóféle MMO-i, bár ezek nagyrésze RPG, de van közte stratégia is. Én a 9Dragons-t próbáltam ki, kínai-japán harcművészetes MMORPG, szerintem fogyasztható grafikával és meglepően gördülékeny és egyedi játékmenettel. Keressetek rá, ha érdekel benneteket!
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Király 😃. Tipp van egy offline autós lövöldözős neve Death Track Ressurection csak úgy mellékesen szólva(nézd meg ha érdekel)😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ff0000]Upshift Strikeracer[/color] Na ez egy jó autos és lövöldözös egyben!
0
0
0
0
Godlike91 avatar
csak annyi a probléma hogy a serverek Aug31.én leálltak :'(.
és ha már álnak a serverek kellenének törtek 😃. Szerintem megérné ez a játék. Végre valami változatos game a MMO-kban (sztem). Eddig én csak olyan MMO-kat láttam ami vagy FPS vagy TPS de egyik sem autós lövöldözős.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nem is rossz játék! 😃
0
0
0
0
Godlike91 avatar
itt egy link annak aki kiváncsi az Auto Assault-ra

http://www.gametrailers.com/game/116.html
0
0
0
0
Keratesz avatar
Én segítenék csak még nem is hallottam erről a játékról! :S
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Kérdeznék valamit. Tudtok valamit az Auto Assault-ról?? Én csak annyit tok hogy megszűntek az eredeti szerverek.
Ha tud vki t'o'rt szerót az auto assaulthoz szólna??
Eddig csak WoW-os szerókat találtam :S
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Köszi a linket! Majd letöltöm csak most kicsi helyhiánnyal küzdök így most a letöltés egy kicsit szünetel :S
Eltérve a témától hallottatok már a Huxley-ről? Olvastam róla néhány infót. Nem sokat tudtam meg csak annyit hogy a motorja az az Unreal Engine 3 és egy MMOFPS. De csak annyit tok mondani hogy a Gametrailers.com-on nézzetek róla egy videót. Nekem megtetszett 😃
0
0
0
0
no avatar
Tess Bpeter ittvan a Shaiya-hoz a letöltés. Kattints a Shaiya download alatti képre (aeria) letölt egy fájlt és ez elkezdi tölteni a játékot. Ha már van Last ChaosUSA-s accountod akk nem kell regelni mert azzal be tudsz lépni a Shaiyaba de ha nincs akk felül ottvan a regisztráció.
http://shaiya.aeriagames.com/download
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ff0000]A Last Chaos nagyon kafa játék! Régebben én is toltam vele! 30lvl -em volt, csak egy kicsit kezdtem unni és ezért abba hagytam![/color]
0
0
0
0
Godlike91 avatar
A Shaya-ra kiváncsi vagyok. Megköszönném ha adnál linket.
0
0
0
0
no avatar
Én most épp a Last ChaosUSA-val tolom. De tervezem letölteni a Rohant és a Shayat. Mind jó kis MMO. A Last Chaost a MU-hoz hasonlítanám csak egy kicsit lasabban lehet fejlődni. Nos a Rohan az olyan WoW-os beütésű. Sok jó karival (és táncmozdulattal). A Shaya....nos azt még nem tudom de az fps és az rpg kereztezéséből született MMO. Ha vkit érdekelnék ezek a játákok írjon és adok linket.
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Hi!
A MuOnline-t én is tolom és szerintem egy remek unalom űző. Az eventek meg a questek mennyisége azok amiket kicsit karcsúnak találok de a fejlődés és a fejlesztés része nagyon jó. Legalább is szerintem.😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Sőt nem is olyan rossz! Vagyis a vidiken nem tűnik olyan rossznak!😀
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nem hangzik rosszul! Még nézem 😃
0
0
0
0
Indiana Johns avatar
DodoCska írta:
Jah és milyen az a MU online? Rpg vagy Fps?


RPG, de nagyon leegyszerűsített formában, huzamosabb ideig nem lehet nyomni, mert hamar megunható 😀 Lényegében csak menni kell és gyakni, lépni a szinteket és fejlesztgetni az alaptulajdonságaidat, meg a cuccaidat. Értelme sok nincs, de amikor az ember épp nem gondolkodósat akar játszani, akkor tökéletes szórakozás Jah, és vannak magyarok is rajta, sokan.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah és milyen az a MU online? Rpg vagy Fps?
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ezek közül én meg egyikkel sem játszottam, de a MU online rol már hallottam! Én most a S4 League -val játszok (ingyenes)! Nekem nagyon bejön.

[LINK] Ez egy jó oldal, itt az összes mmo ingyenes.
0
0
0
0
Indiana Johns avatar
Természetesen World of Warcraft 😀 Kiegészítők nélkül 😜

Régebben toltam Anarchy Online-t, az jó, csak mára kicsit elavult, aztán jött a Guild Wars, ami grafikára nagyon szép és ötletes is, csak sajnos ellaposodik egy idő után. Kipróbáltam még a Star Wars: Galaxies-t is, de amennyire dicsőítették, nekem annyira nem tetszett. Tudom, hogy nem a grafika a minden (pl simán nekiállok játszani akár 98-as gammával is), de azért 2008-ban kicsit durva átjárkálni az asztalokon, dobozokon, meg karaktereken (WoW-ban is van ilyen sajnos, de ott jóval kevesebb); ráadásul szvsz a kamerakezelés is borzasztó. Star Wars: The Old Republicot viszont nagyon várom, azt valószínűleg nem ronthatják el, ha a Bioware csinálja 😀

Ha ingyenesről van szó casual gaming-ként, akkor a MU Online jön nálam szóba, illetve az America's Army.
0
0
0
0
Keratesz avatar
[color=#ffffff]Ide az mmokkal kapcsolatban lehet írni (Fps, Rpg, Stb.) vagy amit akasrzs! PL.: hogy melyik jó melyik nem, vagy melyikkel játszol!
[/color]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció