MMO (Massively Multiplayer Online)

Szerző: Keratesz, 2008. November 15., téma
Fórum » Játékokról általában
[color=#ffffff]Ide az mmokkal kapcsolatban lehet írni (Fps, Rpg, Stb.) vagy amit akasrzs! PL.: hogy melyik jó melyik nem, vagy melyikkel játszol!
[/color]
Hozzászólások: 135
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Arnybiro avatar
Én mostanában WoWozok, eredetin. Nem nehéz kitalálni miért. Lehet hogy WoD-ot enyhén szólva is elcseszzék de a története akkor is mocsok jó lett, és engem elsősorban ez érdekel a játékban. Így még ha egy időre abba is hagyom mindig visszatérek.

Emellett még ESO-val szoktam játszani. Hiába mondják rá sokan hogy szar lett, akiknek teszem hozzá a 99% tuti hogy egy percet se játszott vele, egyáltalán nem rossz. Az indulás persze nem volt zökkenőmentes, de hát melyik MMO-nak nem? De Zenimax Online tanult a hibáiból és mára már egy igen is fantasztikus játékot kaptunk. Hibák még mindig vannak, de azért egyik sem olyan egetrengető mint ahogy sokan állítják. Így én bátran ajánlom mindenkinek, főleg TES fanoknak.
0
0
0
0
Nexuska avatar
GW2-t kipróbáltam, annyira nem fogott meg, kicsit csilli-villi így elsőre. Valami növényszerű csávót kezdtem, aki amúgy nagyon cuki, de... de nem kapott még el a hév 😃

Ragnarokkal piszkosul sokat játszottam, voltaképp megjelenésétől. Sajna már nincs magyar szervere 😃
0
0
0
0
szilver avatar
tud valaki ajánlani valami startégiai féle mmo game-et? mint pl az age of empires..stb?
0
0
0
0
Ghosts avatar
bedy84:
1. Letöltöd a CoD2-t és felrakod
2. Letöltöd hozzá az 1.3-as patchet és felrakod
3. Letöltöd az xfire programot, felrakod, regisztrálsz, és bejelentkezel
4. Ezután az xfire-ben kiválasztotok egy nektek tetsző szervert és felmentek rá

Ilyen dolgokhoz persze, hogy nincs leírás, hisz egy 8 éves is megtudja csinálni. Ez most nem oltás, vagy ilyesmi, hanem ez az igazság. De ha mondjuk megveszitek a CoD2-t (nem haltok bele, nem valami drága így 8 évvel a megjelenése után), akkor csak annyi az egész, hogy felrakjátok, elindítjátok és a multiplayerben kiválasztotok egy szervert.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek, mivel sehol nincs leírva részeltessen hogy hogy az istenbe kell multi játékokkal játszani, tehát egy vagy két haverral összejönni és pár játékkal elhúzni az időnk, sajna próbálkoztunk de annyira nem értünk hozzá hogy huu, semmit nem léptünk előre sem, azt sem tudom hogy kell olyan játékot keresni amin még van szerver, mert futottam olyanba is ami már nincs , a gépem sajna nem a legjobb ahogy a barátaimé sem, egy kis fps játékkal akarjuk egymást elszórakoztatni, intel p 3.5 ghz proci-2 gb ram-512 videokártya. cod 2 vagy fray cry, ilyenekre gondoltunk, vagy még a postal vagy a nfs most wanted 1, de sajna hetek ota több órákat töltünk el azzal hogy végre összejön de semmit nem értünk el. nem a gépek összekötésére gondoltunk hanem multiba szerverre csatlakozni, nem hiszem hogy mindenki csinálja de egy normális részletes megfogalmazás vagy egy video lenne róla.
ha valakinek lenne egy felesleges 20 perce és el tudná mutatni vagy mondani hogy mit hogyan, akkor őszintén nagyon boldog lennék, és csak hálával tartoznék.
skype címem: bedymo profil képem egy joker!
0
0
0
0
no avatar
Faxa lesz a Destiny szerintem.
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Planetside 2
TERA
Metin 2
0
0
0
0
no avatar
TERA-nál nekem is amíg el nem távolított 1-2 fájlt, kb50 giga volt,install után 29
(Köszi 1TB-s vinyó ^^) Megéri leszedni,illetve végigvárni a patch-eket,mert SZERINTEM igen ***a játék 😀 Én csak ajánlani tudom mindenkinek (Egyetlen hibája hogy mivel már ingyenes ezért epikusan nagy a várólista)

Továbbá a hozzá hasonló RaiderZ-t is ajánlom,az is bejövős játék 😜 Bár ha eltekintünk attól hogy az elején pl egy WoW utána nagyon furcsa és a karakterek néha már túl japánosak egy frappáns kis F2P MMO-t kapunk 😀
0
0
0
0
no avatar
már kipóbáltam először leszed 25 gigát aztán annyit telepít is az meg összesen 50 giga és így nekem nem fért fel vagy már két nap alatt ennyit változott volna?
0
0
0
0
wicktor avatar
Minek az 50 giga hely? ahogy szed ugy telepit...már oylan a telepitöje mint a wownak. Leszed 2.5 gigát és utánna miközbe játszol ugy szedi és telepiti
0
0
0
0
no avatar
a tera-t le lehet szedni valahogy másképp? mert nekem nincs 50 giga helyem. ha valaki tud akkor küldjön már olyan linket ahonnan már telepítve le tudom szedni.
0
0
0
0
Spider007 avatar
Valaki játszik a Lineage 2 eu szerverén?tegnap kezdtem és kéne egy kis segítség 😃
0
0
0
0
no avatar
Én ajánlom mindenkinek a Guild Wars 2 játékot. 😀
0
0
0
0
no avatar
Aki épp MMO-t keres leírom, hogy mivel játszottam, hátha bejön majd neki:
Rohan online:
Kb. 3 hónapig toltam, nagy buli volt magyar guildban. Aránylag jó grafika, nagyon alacsony gépigénnyel. (Ment geforce4-essel, bár ronda volt így). A fegyver készítés rendszer nagyon jó benne, ahogy a PvP is. Teljesen nyitott a világ, a statjaidat te rendezheted el. Több fajta "build" van minden classnak. Hangulatos játék, magyarokkal a legjobb, de azért megunható. Inkább kezdő MMO játékosoknak ajánlom, mert másoknak nem sok újdonságot fog hozni, max a hangulata jöhet be és ha egyszer magába szippant... 😂

Tales of Pirates:
Ez már sokkal összetettebb MMO mint a Rohan. Kalózós téma, de inkább animés, One Piece-ből merítettek ihletet. Rengeteg sziget van, sok fajta fegyver és egyéb dolgok. Nyitott világú (mármint szigeteken belül), lehet hajózni is. Ezzel akár évekig is elszórakozhat az ember. Összetett MMO, rengeteg tennivalóval...

Dragon Nest:
Ez is összetett MMO, de nem nyitott világú, hanem mapokból áll a játék. Non-target alapú a harcrendszer, tehát neked kell nyomogatni h üssön. Nagyon jó a harcrendszere! Izgalmas boss harcok, haverokkal a legjobb, de egyedül is teljesen szórakoztató. Aki nem szereti az MMO-kat annak is bejöhet, mert nagyon pörgős és az átvezetőkkel teli sztori mesélés, boss ölés, questelgetés teljesen vállalható egyedül is.

Planetside2:
Ez már egy MMOFPS. Természetesen semmilyen RPG elem nincs benne. Látványos csaták, akár több 100 ember összecsapásával. Gyakorlatilag a legjobb nyitott világú FPS multiplayer élmény... Ha nem jönnek be az MMO-k, de sok emberrel akarsz játszani, ez a te játékod. 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
qwert0123 írta:
Sziasztok !
Nekem lenne egy ajánlatom mmo terén igaz kicsit régi game de még mindig sokan játszanak vele de sajnos nincs fent a rendszer igénye az odalon /adatbázisba "Ragnarok Online"
ide írok mert nem találtam hogy hova lehetne kérni hogy eme játéknak fent legyen a gépigény/rendszer követelménye előrre is köszi 😀

Itt egy trailer róla :
http://www.youtube.com/watch?v=fComGpbiymw&feature=related


ha van rendes gépigény róla amit igazolni is tudsz és megfelel a szabályzatban leírtaknak te is föltöltheted! Csak feleljen meg a szabályzatnak, különben nem engedélyezik 😉
0
0
0
0
KisBala91 avatar
Sziasztok !
Nekem lenne egy ajánlatom mmo terén igaz kicsit régi game de még mindig sokan játszanak vele de sajnos nincs fent a rendszer igénye az odalon /adatbázisba "Ragnarok Online"
ide írok mert nem találtam hogy hova lehetne kérni hogy eme játéknak fent legyen a gépigény/rendszer követelménye előrre is köszi 😀

Itt egy trailer róla :
http://www.youtube.com/watch?v=fComGpbiymw&feature=related
0
0
0
0
bukta2 avatar
Az tény h a wow az 1 hatalmas játék és igaz, én nem játszottam a catával,de hogy sok ezer hp meg ezernyi critek stb. ez nekem valahogy nem is hiányzik, biztos valakinek bejön aki akar haladni a korral,de sok embernek nem jött át a dolog ahogy olvasom a komikat, BC-LK nekem még bejött mind a kettő nagyon is nagy kocka voltam, de eléggé kihalt a szerver (törtön játszottam világ életemben) amin játszogattam sajnos
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
Nem tudom hogy jó helyre írom-e.😃
A Battlafield 3-al szeretnék multiba játszani,mit kell hozzá letölteni és honnan??(ingyenes ugye?)
0
0
0
0
Dataim avatar
valaki játszik The War Z-vel? ha igen PMet kérnék.
0
0
0
0
Conoren avatar
nekem lenne egy kérdésem: lineage2, vagy runes of magic? a wowot most ahgytam abba, meguntam....szerintetek? melyik az élvezhetőbb, jobb grafikájú, melyikben van több szit, több magyar, jobb küldetések, skill esetleg valamiféle talentrendszer? ha pm-et írnátok róla, az nagyon jó lenne 😀 köszi
0
0
0
0
molfer98 avatar
Valaki játszik gates of andaronon?? 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
mindenkinek más az ízlése. nekem nagyon is tetszik cata és MoP-ot is várom már. Nagy az esély rá hogyha megjelenik megveszem és megint elkezdek eredetin játszani.
a történelmet meg azért mondtam mert elég sokan a pandarenekbe kötnek bele. igaz, hogy blizzard nem kürtölte szét, hogy kicsidák-micsodák, mert tényleg keveset tudni róluk, de ki tudja mióta élnek Azerothon.
ha jól megnézitek minden összefügg mindennel, jó munkát végeztek a Blizzardosok
0
0
0
0
greenmelon avatar
A WoW csak a BC-ig volt igazán jó, ott is csak addig, míg be nem tették SWP-t. 😕
0
0
0
0
lowacska321 avatar
chronos ebbe azért belekötnék , hogy nem ismerem azeroth alap történelmét..😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
nemkrisz11 írta:
lowacska321 írta:
World of Warcraft / League of Legends / MU online ( régebben )
WoW viszi a pálmát , a lvl 60-as Classic WoW óta játszottam és még most is a Cataclysmel😃 Elképesztő élményt nyújt az a játék. 😃

"Suerte Muerte"



Szerintem a Cataclysm elrontotta a WoW-ot, az új Pandás cucc meg csak tovább viszi a játékot ugyan abba az irányba, ami felé a Catával megindult, név szerint a leegyszerűsödés felé. Aztán ott van a másik hátulütő, az elavulás, avagy a grafikai és technikai lemaradás a jelenlegi MMORPGkhez képest (pl. Guild Wars 2).


nem akarok beszólni de ha leszóljátok a catat vagy MoP-ot miért játszottatok egyáltalán ha még az alap történelmét se ismeritek Azerothnak. a graf meg tényleg nem valami hűdenagy Frosbite vagy mittudomén milyen, de mivel ilyen "gyenge" a grafikája sokkal többen tudnak játszani vele. gondoljatok bele, ha egy ütős nagy gépigényű játék lenne mekkora lenne a játékosok száma? sztem sokkal kevesebb mint most. bármit is olvastam meg hallottam cataról meg akár MoPról is ez a két kiegészítő végre meghozta a haladást a történetben is. a leegyszerűsétést meg szimplán nem értem, hol van leegyszerűsítve?
0
0
0
0
lowacska321 avatar
nemkrisz11,devisMindketőttöknek igaza van a Cataclysm szerintem is egy rakás sz*r ami különösen nem tetszik benne az a következő : Rengeteg HP , iszonyatos critek , semmi skill.. ez a 3 pont elég is ahhoz hogy a játék sablonossá váljon és élvezhetetlenné. A wow sorozatból a Burning Crusade tetszett a legjobban. Bevallom őszintén a WotLK-val sem volt semmi különösebb gondom bár már laposabb volt elődjénél. a Cataclysm..az pedig mint már írtam fentebb sablonos , és játszhatatlan.

"Suerte Muerte"
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Én a Wotlk megjelenésénél hagytam abba (addig is csak törtön játszottam), és a BC-ben a játékélmény raidokban tényleg nagyon ütött. Am csak arra próbáltam célozni, hogyha egymás mellé raksz egy Guild Wars 2 és egy WoW MoP videót, egyértelműen látszik, hogy a wow nem igazán tartja a színvonalat a kinézet szempontjából. De végül is igaz, a wow rajongók, akik fizetnek havonta a játékért, nem fogják olyan szemmel nézni, mint valaki, aki néhány órát ölt csak bele. Őket nem érdekli majd az animációk/effektek minősége, csak a hangulat, ami nekem viszont már nem jött át a Catában.
0
0
0
0
Devis avatar
már az lk is egy szutyok volt. egyébként meg a wow se a grafról se a technikáról nem szól. ott a guild vagy anélküli raides játékélmény a lényeg
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
lowacska321 írta:
World of Warcraft / League of Legends / MU online ( régebben )
WoW viszi a pálmát , a lvl 60-as Classic WoW óta játszottam és még most is a Cataclysmel😃 Elképesztő élményt nyújt az a játék. 😃

"Suerte Muerte"



Szerintem a Cataclysm elrontotta a WoW-ot, az új Pandás cucc meg csak tovább viszi a játékot ugyan abba az irányba, ami felé a Catával megindult, név szerint a leegyszerűsödés felé. Aztán ott van a másik hátulütő, az elavulás, avagy a grafikai és technikai lemaradás a jelenlegi MMORPGkhez képest (pl. Guild Wars 2).
0
0
0
0
lowacska321 avatar
World of Warcraft / League of Legends / MU online ( régebben )
WoW viszi a pálmát , a lvl 60-as Classic WoW óta játszottam és még most is a Cataclysmel😃 Elképesztő élményt nyújt az a játék. 😃

"Suerte Muerte"
0
0
0
0
molfer98 avatar


Nekem tudnátok ehez hasonló játékot mondani ami elmegy a gépemen? 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Van fenn valaki dc online-n?
0
0
0
0
Toma97 avatar
xsebix írta:
Toma97
Jaja tudok róla én is....egyébként a 2 játék kapcsoldóni fog egymáshoz valamilyen szinten ahogy hallottam...Ja meg elméletileg lesz "World of Battleship" is.. 😀
Nagyon kíváncsi vagyok miyen lesz majd mert nem tudom elképzelni, hogy fognak menni a csaták...Mert ugye nyitott tér látjuk egymást, nincs fedezék...szóval érdekes lehet...


Ha 3-mat összetudnák kapcsolni húúúh mi lenne belőle.Amúgy ilyen kis helyet foglal és nagyon igényes játék.A hajókra kiváncsi lennék 😃
0
0
0
0
xsebix avatar
Toma97
Jaja tudok róla én is....egyébként a 2 játék kapcsoldóni fog egymáshoz valamilyen szinten ahogy hallottam...Ja meg elméletileg lesz "World of Battleship" is.. 😀
Nagyon kíváncsi vagyok miyen lesz majd mert nem tudom elképzelni, hogy fognak menni a csaták...Mert ugye nyitott tér látjuk egymást, nincs fedezék...szóval érdekes lehet...
0
0
0
0
Erik94 avatar
A DC online-n kivan fenn?
0
0
0
0
Toma97 avatar
xsebix írta:
ulver01 :
Nem a szokásos mmo, de nagyon ***a...itt nincsenek mobok hanem tankok amiket csk játékosok irányítanak...itt 1 videó róla! :
[LINK]


Szerintem eddigi legjobb MMO,Jó is vele játszani. Amúgy van egy másik amit ugyan ennnek a játék készítői csinálnak a World of Warplanes látszik a logón
0
0
0
0
xsebix avatar
ulver01 :
Nem a szokásos mmo, de nagyon ***a...itt nincsenek mobok hanem tankok amiket csk játékosok irányítanak...itt 1 videó róla! :
[LINK]
0
0
0
0
bEEfRee avatar
Lineage 2 Forever !! 😃 nagyon jó cuccos. jópár évig lekötött a játék, de amióta megvan az új gépem, inkább játszom az új és király battlefieldet, cod mw3-at, és egyéb faxa játékokat. De ha esetleg lenne valaki lineage 2-zni akkor szóljatok, és megyek akárhova.

Mellesleg az MMO-sok már biztos tudják, de azért leírom. Tavaly nyár vége felé kellet volna kijönnie egy új játéknak, de ismeretlen okok végett, elhalasztották, és máig semmi infó róla :S Akit érdekel, vagy esetleg lenne ideje utánna keresni mikor is fog kijönni a játék, azoknak leírom a nevét:

Blade & Soul
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Én elkezdtem egyszer Silkroadozni,de meguntam.Nagyon hamar,ráadásul.
Nekem nem jönnek be a gyűjtögetős,odakattintok,és üti a karakterem a szerencsétlen állatot(lényt)

Lehet valakinek ez tetszik,ez csak vélemény volt.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Én Lord of the Rings online-al játszok. Akik szeretik LOTR-ot azoknak kötelező kipróbálni 😀
0
0
0
0
ulver01 avatar
Én is már néhanapján játszadozok mmo-kal, és ezért fizetni se lenne érdemes. (eddig wowoztam hobby szinten, tehát ha kedvem volt) Tudnátok írni olyan mmo-t ahol nincs "hú de kafa" "de jóó mekkorát ugrik" skill, ls túl effektezett harcok? De! mégis jót 😀 Csak mert ezek az anime-s dolgok ENGEM nem igazán kötnek le. Guild wars-t is próbáltam, nem rossz... nem rossz 😀 (E.V.E. online-t is próbálgatom, bár az fizetős 😜)
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Wolrd of Warcraft - ÖRÖK

De még a WAR is nagyon jó. A metin 2 ugy szar ahogy van...
arról szól az egész h a space-t kell vadul püfölni 😕
nekem az a baj a mai mmo-kkal h a legtöbbet a koreaiak , meg a japók csinálják, így tiszta anime az egész én meg nem túlzottan szeretem az anime-t. megráadásul teljesen értelmetlenek. az mi már h kis picsák magas sarkúban, egyszál csöcstartóban és egy 6 méteres bárddal rohangásznak. Jó mondjuk a Guild Wars még egész jó, de a többi...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
LagMatyi: teljesen lelőtték.... (háát igen egyértelmű de gondoltam aki nem tudja az....) pedig nagyon jó játék volt 😜 de remélem jön a folytatás(offline)
0
0
0
0
no avatar
A COH-al kapcsolatban eggyértelmű volt hogy mi az 😀 de teljesen lelőtték az egészet vagy késöbb jön a teljes verzió
0
0
0
0
Gerdzso avatar
O.o nincs? nem tom mekem annyira nem jött be...
ja és a COH=Company of Heroes 😀

Transforemrs mmo: http://www.gamestar.hu/transformers-mmo-keszul.html
0
0
0
0
Devis avatar
Exteel már nincs, én játszottam vele sztem az egyik legjobb game volt. Kb 1-2 éve nincs.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Company of Heroes MMO is van már, és ha jól tudom akkor teljesen ingyenes!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😀 remélem nembaj hogy leírok egykét nem MMORPG hanem MMOFPS és társai címet 😃

- World of Tanks
- Heroes in the Sky
- Combat Arms
- War Rock
- Soldier Front
- Cross Fire
- Eve Online
- Exteel
- BlackShot
- Aliance of Valiance arms (ava) -vagy mi a neve 😃
- Sudden Attack
- Wolf Team


ezek közül csak az EXTEEL-t nem próbáltam 😀
meg ha jóltudom van TRANSFORMERS MMO... de sajnos csak japán nyelvü van... erről tudtok valamit? O.o
0
0
0
0
Cooley avatar
Ha valaki szereti a Heroes sorozatot illetve a Travian szerű játékokat, annak ajánlom figyelmébe a Heroes Kingdoms-t. Szerintem egész jóra sikeredett(már amennyit eddig ismerek belőle), érdemes kipróbálni. [url=http://***/jatekok/might_and_magic_heroes_kingdoms/992/]Itt[/url] van egy jó kis összefoglaló róla. (a %2A%2A%2A helyett írd be, hogy i pon, mert gondolom a webshop miatt tiltott szó lett, és nem engedi linkelni)
Akit érdekel a dolog, azt megkérném, hogy [LINK] regisztráljon. Köszi! 😀

A fenti regisztrációs linkkel random helyre tesz be a játék, viszon ha esetleg valaki szeretne hozzám közel kezdeni, az [LINK] használja. 😀
(ha ezekkel a linkekkel regisztráltok, kapok 1000 aranyat, illetve néhány katonai egységet, ha megalapítjátok a második váratokat 😀😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció