Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
meszes17 avatar
a dead island steames?beinstalaltam a update 5-t de nem indul valami steamrol lattam h kell hozza...
0
0
0
0
Hagrid avatar
support.steampowered.us.com-ra küldtem,küldjem el a simára kellet volna mert ezt talátlam, de láttam hogy van egy másik is.
0
0
0
0
susguy avatar
Biztos jó helyre küldted? Mert elvileg létezik egy kamu verzió is.
Vagy lehet csak sokan küldtek levelet mostanában, bár nem hiszem. Nekem minden esetre mindig 2 nap volt a válasz idő (meg másoknak is akiknek volt már velük dolguk.)
Amúgy milyen problémád van pontosan? Hátha mi is tudunk segíteni 😀
0
0
0
0
Hagrid avatar
Protein írta:
2 nap az átlagos válasz idő.

Már 3 vagy 4 is eltelt de még semmi.
0
0
0
0
susguy avatar
2 nap az átlagos válasz idő.
0
0
0
0
Hagrid avatar
randal írta:
Hagrid írta:
Cd-keyyel kapcsolatban írtam a steamsupportnak tegnapelőtt,mikorra várhatok választ?
(AKI EXPERT L4d 2-őzni akar L4D 1-es pályákon az vegyen fel: schpatye[HUN])


Ellopott accal kapcsolatban, 3 vagy 4 (nem emlékszem pontosan) napon belül válaszoltak + adtak új jelszót.
Remélem tudtam segíteni.

szerk: Nekem már működik.

Kössz a választ,remélem holnap vagy holnapután már írnak.
0
0
0
0
randal avatar
Hagrid írta:
Cd-keyyel kapcsolatban írtam a steamsupportnak tegnapelőtt,mikorra várhatok választ?
(AKI EXPERT L4d 2-őzni akar L4D 1-es pályákon az vegyen fel: schpatye[HUN])


Ellopott accal kapcsolatban, 3 vagy 4 (nem emlékszem pontosan) napon belül válaszoltak + adtak új jelszót.
Remélem tudtam segíteni.

szerk: Nekem már működik.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Cd-keyyel kapcsolatban írtam a steamsupportnak tegnapelőtt,mikorra várhatok választ?
(AKI EXPERT L4d 2-őzni akar L4D 1-es pályákon az vegyen fel: schpatye[HUN])
0
0
0
0
Hagrid avatar
És ez holnap már nem lesz aktuális ugye?😃
0
0
0
0
susguy avatar
Gondok vannak a szerverekkel, éppen a hibákon dolgoznak. Erről pedig már előre szóltak korábban, hogy valószínűleg le fognak állni a szerverek/le fogják azokat állítani. Nyugi van. Nézzetek addig egy kis tv-t, játszatok valami mással.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Mit művelnek már megint?
0
0
0
0
randal avatar
Hagrid írta:
Nálatok is rossz a steam?Azt írja h 0 barátom van fennt,alúl hogy not connection,a játékot se indítja el,ezt írja: unable to sync your game...


Nálam is ezt csinálja.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Nálatok is rossz a steam?Azt írja h 0 barátom van fennt,alúl hogy not connection,a játékot se indítja el,ezt írja: unable to sync your game...
0
0
0
0
no avatar
Vehettek fel barátnak. 😀 allianceadam a nevem.
Megnézem az akciókat nyamm...
0
0
0
0
gynorbi avatar
ha valakinek nem kell a szene, akkor szívesen elfogadom😃 Meg amúgyis, vegyetek fel barátnak 😃 Nick: norbertocarlos95
0
0
0
0
gigazte avatar
7db szénért cserébe nincs valakinek valami cserélhető játéka?😀
0
0
0
0
susguy avatar
Joker020 írta:
Most csak nálam nem jön be böngészőn keresztül a Steam? ha be is jön 5 percig tölt, bejelentkezés után megint leáll...

Mivel akkor indult el nem rég a nagy téli leértékelési banzáj, sokan letámadták a szervereket, amit sajnos még ők se nagyon bírtak, így néha kicsit sokat kellett várni, míg betöltött valami. De most már minden megy rendesen.
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Most csak nálam nem jön be böngészőn keresztül a Steam? ha be is jön 5 percig tölt, bejelentkezés után megint leáll...
0
0
0
0
twoKgames avatar
hatalmas akciók vannak január 2-ig!
+naponta ajándék
0
0
0
0
susguy avatar
szabolaci10 írta:
Ennyire Biztonságos a steam...
[LINK]


Azért több volt itt a háttérben, mint amennyit leírnak ebben a "cikkben". Kezdjük ott, hogy közel sem kerültek a steam felhasználó adatokhoz. Ugyanis a fórumot törték fel, ami egy külön szerveren/rendszeren fut, és ott se igazán tudtak sok mindent ellopni.
Egyébként meg, mindig a hack-erek lesznek előnyben, mert előbb születik meg a hack program, és utána az ellene való védelem. Mint ahogy nem az orvosságot találják föl előbb, hanem a betegséget elemzik ki.
Ennyit erről.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak ennyi volt? 😲 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Képzeld, ki kellett húzni a másik HDD-t, és jó. 😲
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sajnos ebben nem vagyok járatos, de itt van néhány:

[LINK]
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
berki_zsolt írta:
Már újraraktam többször is. És mégis ezt csinálja...


Próbáld meg valami komolyabb eltávolítóval eltűntetni, hátha maradt valami registery bejegyzés, ami gondot jelenthet.
0
0
0
0
twoKgames avatar
Akkor tuti maradt még utána valami szenny, más tippem nincs, törölj ki minden steames fájlt meg lemezkarbantartást is csinálj, bár azt nem tudom van e köze ehhez
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Már újraraktam többször is. És mégis ezt csinálja...
0
0
0
0
twoKgames avatar
uninstall a legegyszerűbb

más: ha valaki megvette a killing floort mint gift akkor én azt megvenném 2ezer FT-ért (5euró volt)
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Aza gondom, hogy felraktam a steam-et, beírtam az 5 számjegyű steam guard-os kódsort, és letöltöttem a cs-t a tegnap.
Ám mióta kiléptem a tegnap a steam-ből, azóta hibát ír ki: steam.exe hibát észlel, ezért leállt.

A windóz azt írja, hogy régi a steam, frissítsem, de az minden indítás előtt lefrissíti magát, valamint a legfrissebbet töltöttem le.

Mit csináljak? 😲
0
0
0
0
gabi86 avatar
Gyerekek tudja valaki ,hogy meddig fog tartani a steamen a Daily Wishlist Giveaway 2011 Rules játék akció ?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Tavaly december 1 től volt vagy később ?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Remélem idén is lesz karácsonyi akció mint tavaly már alig várom 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én csak ennyit tudok üzenni a steam-nek: ,,!,, (ez egy kabbe jel akar lenni)
0
0
0
0
no avatar
stevi írta:
Sziasztok!
Ha újratelepítem a windows-t a steam-es játékaim elvesznek vagy valahogy át lehet menteni ???


A steam-es játékaidat tárolja a steam accountod, ha formázod a géped akkor a játékok megmaradnak a steam accountodban, letöltöd a steamet belépsz és a játéklistán ottmaradnak a gamek és letudod tölteni onnan őket újra a gépedre.
0
0
0
0
stevi avatar
Sziasztok!
Ha újratelepítem a windows-t a steam-es játékaim elvesznek vagy valahogy át lehet menteni ???
0
0
0
0
roberto888 avatar
Holnapig ingyenesen letölthető a Portal!
0
0
0
0
online22 avatar
ok kösz a választ! 😀
0
0
0
0
susguy avatar
online22 írta:
steamet venni is lehet???? 😲


Csakhogy magamat idézzem:

A Steam maga egy ingyenes program, amit használni kell néhány játékhoz. Azonban a játékokat rajta(steamstore)/hozzá(szabadon választott PC-s bolt) venni kell (de vannak rajta ingyenes játékok is).


akos328:
Kb. minden játéknál csak egy felhasználóhoz lehet regelni a játék kódját.
0
0
0
0
akos328 avatar
Azt hiszem külön venni nem, veszel egy steames játékot, és telepítéskor felrakod a steamet is. Vagy ha van érvényes kulcsod, akkor letöltöd, és beírod a kulcsot, de arra vigyázz a kulcsot csak 1x használhatod, ha már érvényben van akkor már nem.
tehát ha már haverod beírta akk te már nem.
0
0
0
0
online22 avatar
steamet venni is lehet???? 😲
0
0
0
0
susguy avatar
Bioritmus:
Venned kell egy játékot, hogy vehess föl barátokat, demó nem elég (és miért lenne egy istenverte demó fizetős? Azért vannak demók, hogy kipróbálhasd a játékot.)
CS-be ha admin akarsz lenni, gondolom tört szerón, mert ha eredetid lenne, tudnám mi az a steam, akkor neked nem kell legyen steam-ed, csak ahogy ők mondták, kontakthoz, de nekik eredetiben is meg van a játék. Addig ne nagyon akarja adminkodni, amíg nem tudod, mi fán tere ma CS.

Hagrid:
Beteszed a DVD-t (Nem CD-t), reinstall, L4D vagy L4D2, és föltelepíted. Miért akar csatlakozni steam-hez? Mert anélkül nem futhat egyik istenverte steam-es játék sem! De ettől függetelenül a lemezről telepíti föl, utána a patch-eket, (amik nélkül te nem játszhatsz, és csak jobbá teszik a játékot,) leszedi magától.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Nem lehet az istenverte steam nélkül telepíteni l4d,l4d2-őt? Kurva sok időbe telne 11gb letöltése főleg úgy h szakadozik a net.Nem lehet úgy telepíteni valahogy cd-ről és utána az updateket rá?
Próbáltam Cd-ről de akkor is steamhoz akart csatlakozni.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
és CS-re hogyan használod? 😆
Csak mert én csak azért szereztem be mert admin szeretnék lenni egy szerveren és oda stem kell de még igazából nem tudom használni 😆 és általában ezek a CS-s csávók steam-en veszik fel egymást meg ott dumálgatnak stb 😆
Ja és minden domó ingyenes?? :$ 😀
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Hát vagy veszel vagy használsz pár ingyenes demót de én ilyen haverkodási célra nem nagyon használtam inkább CS-re 😀 .
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Gyerekek most már van steam-em de még nem igazán értek hozzá :$ :S pl amikor valakit fel akarok venni akk azt írja ki h "A steam közösség egyes funkciói csak akkor válna elérhetővé ha már vannak játékok a steam fiókodon" na szóval az lenne a kérdésem h hogy lehet játékokat hozzáadni a steam fiókomhoz?? :$
0
0
0
0
Furmann96 avatar
sziasztok ennek a steamnek mi értelme van itt lehet pontot gyűjteni vagy vagymi? És az mire pl a TPB leszedek egy játékot és az ilyen steames és azt nem tom installálni most reggeltem akk tudok már azokkal a gémekkel vmit kezdeni?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Oké 😀
Nagyon köszi 😀
0
0
0
0
johnny632 avatar
Bioritmus írta:
Gyerekek ezzel a steam cuccal kapcsolatban érdekelne 2 dolog:
1. Csak venni lehet vagy valahonnan le is lehet tölteni? 😀
2.: Mennyibe kerül? 😆


Hát, ha regelsz, akkor vannak ingyenes játékok, csak az a gáz, így nem tudsz felvenni senkit a barátok listájára. Miután befizettél 1 játékra, utána már ez lehetséges. Most vehetsz online, vagy boltban is játékot. Öcsém anno megvette a Black Ops-ot eredetiben és úgy regelt be steam-re. Én online megvettem a Left 4 Dead 2-t forintba átszámolva, kemény 2400 ft-ért. Amúgy szoktak lenni akciós játékok, csak figyelni kell az áruházat, minden este 7kor frissítik és néha vannak akcióban jó cuccok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció