Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gabi86 avatar
Na ezt megnézem én is 😀 KÖSZI
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Érdekesen hangzik. Hol tudom megnézni hogy mennyi értékű játékom van? És pl a TF2 ingame vásárlásaim is beleszámítanak, vagy azok nem?
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Hello !
Steam és uplay account omat cserélem
Steam
-Dota 2 Premium
-Metro 2033
-Archeblade
+ TF 2 és Gotham City Impostors itemek
Uplay
Assassin's Creed Brotherhood a plusz multiplayeres karakterekkel + Da Vinci DLC
+ Ghost Recon online lvl10 es Recon karakter

Hasonló értékű steam account ra cserélem ! Ajánlatokat PÜ- ben
köszike 😀
(előny ha megvan neked a HL módot nem igénylő Garry's Mod 😃 )
0
0
0
0
gabi86 avatar
Másoknak is szarakodik most a steam játék közben nem tudok netezni mert lefagy a böngészője 😞
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Erről tudok, mivel én is így váltottam prémiumra, amúgy köszi a tippet.
0
0
0
0
susguy avatar
Mongoosewow írta:
Mivel TF2-őn szeretnék neki premiumot hogy tudjunk tradelni, azt pedig így tudjuk csak megoldani😀


Játékon belüli store-ban tudsz neki venni "Upgrade to Premium Gift"-et.
Egyébként, mivel TF2 store steam wallet-en keresztül működik, ahova minimum 5 eurót tudsz csak föltölteni, sajnos minimum legalább ennyi értékben kell költened shopban.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mivel TF2-őn szeretnék neki premiumot hogy tudjunk tradelni, azt pedig így tudjuk csak megoldani😀
0
0
0
0
susguy avatar
Mongoosewow írta:
Protein írta:
Mongoosewow írta:
Hali! Nem tudjátok, nem tudjátok nem lehet olyat steamen, hogy pénzes giftet küldök barátomnak? Neki nincs bankkártyája, nekem van, és ezért lenne fontos. És pénzt, nem pedig játékot küldeni. Vagy esetleg tudok feltölteni az én kártyámról ugyanúgy az ő fiókjára, mindenféle gond nélkül?


Nem, nem tudsz pénzt küldeni/átutalni Steam-en keresztül. Pénzt a fiókjára a bankkártyáddal csak úgy tudsz föltenni, ha az ő accountján vagy bejelentkezve.


Az utóbbit gondoltam, csak azért kérdeztem nem-e köt bele a steam, hogy a bankkártyámmal más fiókról is történik vásárlás, mivel kinézem belőle. Köszi szépen a segítséget.


Nem hiszem hogy ez olyan nagy problémát jelentene nekik, elvégre ezzel is csak pénzt költesz náluk. Amúgy meg messze az egyik legkorrektebb játékcég a VALVe, úgy hogy nem kell aggódni.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Protein írta:
Mongoosewow írta:
Hali! Nem tudjátok, nem tudjátok nem lehet olyat steamen, hogy pénzes giftet küldök barátomnak? Neki nincs bankkártyája, nekem van, és ezért lenne fontos. És pénzt, nem pedig játékot küldeni. Vagy esetleg tudok feltölteni az én kártyámról ugyanúgy az ő fiókjára, mindenféle gond nélkül?


Nem, nem tudsz pénzt küldeni/átutalni Steam-en keresztül. Pénzt a fiókjára a bankkártyáddal csak úgy tudsz föltenni, ha az ő accountján vagy bejelentkezve.


Az utóbbit gondoltam, csak azért kérdeztem nem-e köt bele a steam, hogy a bankkártyámmal más fiókról is történik vásárlás, mivel kinézem belőle. Köszi szépen a segítséget.
0
0
0
0
susguy avatar
Mongoosewow írta:
Hali! Nem tudjátok, nem tudjátok nem lehet olyat steamen, hogy pénzes giftet küldök barátomnak? Neki nincs bankkártyája, nekem van, és ezért lenne fontos. És pénzt, nem pedig játékot küldeni. Vagy esetleg tudok feltölteni az én kártyámról ugyanúgy az ő fiókjára, mindenféle gond nélkül?


Nem, nem tudsz pénzt küldeni/átutalni Steam-en keresztül. Pénzt a fiókjára a bankkártyáddal csak úgy tudsz föltenni, ha az ő accountján vagy bejelentkezve.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Hali! Nem tudjátok, nem tudjátok nem lehet olyat steamen, hogy pénzes giftet küldök barátomnak? Neki nincs bankkártyája, nekem van, és ezért lenne fontos. És pénzt, nem pedig játékot küldeni. Vagy esetleg tudok feltölteni az én kártyámról ugyanúgy az ő fiókjára, mindenféle gond nélkül?
0
0
0
0
Szykla avatar
Halli

Nem tudja valaki hogy menyire veszi komolyan, a Steam a Steam
supportnak küldőt kérdő leveleket?

Mert még akkor jött egy igazoló e-mail hogy megkapták…

idézem:.

Hello,

Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.

De azóta semmi válasz…

Mert már egy jó ideje írtam nekik, de ez idáig még semmilyen választ nem kaptam, vagyis akkor várjak egyszer csak válaszolnak, próbálkozzak még egyszer vagy felejtős a dolog és várhatókra míg világ a világ.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Metro 2033 kódot cserélek valami másik játékra !
0
0
0
0
AnonimMC avatar
LOL én eddig még semmit nem vettem steam-en de tudok jelölgetni és a steamgift cucc nál azt írja ,hogy eddig 39$ költöttem 😆
0
0
0
0
Sanchez avatar
Én még egy Steames játékomnál se vettem ki a DVD-t a dobozból, persze le lehet tölteni.
0
0
0
0
Demoz avatar
Most vettem meg a Black ops 2-t, viszont DVD olvasóm, nincs. Lehetséges, hogy steam-en aktiválom a kódot, és ott töltöm le?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Tudtommal valamit vásárolnod kell, hogy tudj meghívni.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok!😀
Az miért van hogy próbálnék felvenni valakit Steam-re de nem engedi? :// haverom szerint le kell tölteni 1-2 játékot és kipróbálni utána engedi de próbáltam és így sem :/ mit lehet tenni? :/
0
0
0
0
excel222 avatar
Üdv. Nekem az a gondom, hogy megvettem a Black Ops 2-t, és nem indul el steamről. csak a preparing to launch the game step 1/2 kis ablakig megy aztán semmi. valami tuti blokkolja, de nem jövök rá hogy mi. vírusírtóm nincs, tűzfalon is engedélyezve van. valami tipp?
0
0
0
0
FoLey avatar
Nekem meg az a problémám,hogy van Eredeti Alien vs. Predator és a steam accountra aktiváltam a cd kulccsal gép újrarakáskor már nemtudok bejelentkezni a steam fiókba! és nemis tudom felrakni a játékot sőt ideiglenes pw-t semfogadja el amit kértem!
0
0
0
0
gatya123 avatar
Hali. Megoldható az valah hogy ha újra rakom a wint, ne kelljen állandóan letöltögetni a steames illetve origines játékokat?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Okés emberek újabb probléma -.-
Letölöttem az ingyenes C9-et steam-en és mikor el akarom indítani azt írja h: Steam API init failed
0
0
0
0
bayusz avatar
oké, kösz a helpet 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Mivel a felhasználódra aktiválod, nem a gépedre.
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Csak felrakod a Steamet és letöltöd a játékot. Nem kell újból aktiválni
0
0
0
0
bayusz avatar
Sziasztok, szeretném a segitségeteket kérni. Van egy játékom steamen (Modern Warfare 2) és az a helyzet, hogy a gépem elromlott, szóval lehet, hogy újat veszek. És akkor az lenne a kérdés, hogyha én az új gépre feltelepitem akkor a cd-kódot ugye elfogadja még egyszer?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Valaki segítene?
MEgint az a probléma h folton kiírja h "Pls reinstall Steam" Már 5ször újra tettem de semmi. De van amikor nem írja ki hanem nem történik semmi. Ekkor a feladat kezelőben a folyamatoknál látom, hogy megy a Steam de nem jelenik meg nem reagál semmit. Próbáltam sima javitással de semmi.
0
0
0
0
hawer avatar
Sonymeans:

Hogyan tudok csatlakozni a közösségi oldalhoz?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Havindr írta:
Köszi az infót, csatlakoztam.


Nincsmit. Azt írják hogy 15-étől kezdik el küldeni mindenkinek(Viharvadász pont most akartam ezt még leírni csak megelőztél)
0
0
0
0
no avatar
De nem elég csatlakozni, legalább egy eredeti játéknak kell lennie ami lehet vagy ajándékba kapott, esetleg dobozosan vagy a Steam áruházban vásárolt.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A Rockstar games ingyen osztogatja a midnight club 2-őt steam-en csak csatlakozni kell a közösségi oldalához steam-en
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Előbb sikerült végre az átutalás a Steam Wallet-ra, anyum is megnyugodott, lehet, hogy hamarosan itt-ott majd a saját pénzemből tudok majd ott vásárolni:-) Köszi mindenkinek!:-)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát nem. Sima gagyi fos kártya is lehet visa. Az én és az anyum bankártyája is sima nem dombornyomott és mindkettő visa és mindkettővel vettem már különböző helyeken pl paypal vagy steamen is vettem játékot és nem dombornyomott.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem dombornyomott kártya kell hozzá hanem neten használható kártya pl visa vagy master card.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Mai nap először szeretnék a Steam Wallet-ra pénzt rakni(10 eurót), de anyum azt akarja, hogy egyből a játékra menjen a pénz, mert attól fél, hogy ha Wallet-ra teszem a pénzt akkor az egy idő múlva elveszik. Az most akkor nem fog elveszni hosszú idő múltán se, vagy valami lesz vele? Csak mert a 10 eurót későbbre, egy akciós játékra szeretném majd elkölteni.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Sziasztok, valaki segítene?
Eredeti a Skyrimem és nem tudom föltelepíteni mert ez a rohatd steam ezt írja ki:"There was a problem with your Steam instalition. Please reinstall steam."
Már vagy 8-szor újra tettem de semmi...
Szerk.: Megoldódott kb 10.-re megjavult
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Hali!
Egyik haverom mesélte ma, hogy a Steamen vásárolt játékok dobozát benne az eredeti lemezzel, ha felvesszük a Steamel a kapcsolatot és kifizetjük a kiszállítás díját( azt hiszem 1000-1500Ft-ot mondott) akkor kiszállítják.. Ti erről tudtok valamit? Mert én nem találtam róla semmit.
0
0
0
0
kalaoi avatar
Na de pont az a gond hogy még else kezdi semmit se kér és már rögtön fatal error e: indít
0
0
0
0
kalaoi avatar
Sziasztok!
Az lenne a gond hogy régebben fent volt a gépen az E: meghajtón most már nincs meg az e: meghajtó és a steamet is letöröltem de most újra akarom telepíteni és még else kezdi és azt írja hogy nem tallálja az e: meghajtót és nem tudom feltelepíteni.Miért lehet ez?
0
0
0
0
Hagrid avatar
Protein írta:
Ez már elég rég óta így van. Nem egy adott címre kell küldeni, hanem ott az oldalon az adott témában megírod a leveledet, és elküldöd nekik. Így könnyebben szét tudják válogatni ezeket a leveleket, gyorsabban folyik a munka, stb.

Köszönöm a segítséget,már megtaláltam,el is küldtem ahogy kell.
0
0
0
0
susguy avatar
Ez már elég rég óta így van. Nem egy adott címre kell küldeni, hanem ott az oldalon az adott témában megírod a leveledet, és elküldöd nekik. Így könnyebben szét tudják válogatni ezeket a leveleket, gyorsabban folyik a munka, stb.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Már nem is lehet nekik E-mailt küldeni,csak supportos accountot lehet csinálni?a support@steampowered.com-ra nem megy el a mail.
0
0
0
0
meszes17 avatar
nah mindegy akkor beinstalalom megegyzser trainer kéne csak hoza nekem az a lenyeg mert naon nehez a jatek puskak nelkul 😲
0
0
0
0
susguy avatar
Tört játékot ne nagyon akarj elindítani az eredeti szerverre csatlakozott Steam-mel.
0
0
0
0
meszes17 avatar
nem eredeti a netrol huztam le...amugy elindult a jatek de updateltem aztan meg mar nem megy 😃
0
0
0
0
Hagrid avatar
meszes17 írta:
leci segitsetek van accom steamre de hogy tudom elinditani a updatelt dead isalndot segitstek leci kosz

Eredeti???
0
0
0
0
susguy avatar
Eredeti Dead Island-ed van legalább?
0
0
0
0
meszes17 avatar
leci segitsetek van accom steamre de hogy tudom elinditani a updatelt dead isalndot segitstek leci kosz
0
0
0
0
Hagrid avatar
Protein írta:
Hagrid:
[LINK]
Ahova te küldted, valószínűleg egy kamu oldal.

meszes17:
Steam-es.

Nem, az nem kamu,csak régebben volt olyan is,az megszűnt,msot küldtem a rendesre.
0
0
0
0
susguy avatar
Hagrid:
[LINK]
Ahova te küldted, valószínűleg egy kamu oldal.

meszes17:
Steam-es.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció