Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Belchior10 avatar
Sziasztok! Nálatok is tűntek el a Steamen teljesítmények? A teljesítmény vitrinből nálam hiányzik majdnem 2000 és a tökéletes játékoknál is jóval kevesebbet ír, mint amennyinek lennie kéne.
0
0
0
0
HARD avatar
Üdv..Lenne egy kérdésem.Ha steamen valaki bejelöl barátnak és én nem jelölöm vissza de nem is törlöm hanem arra megyek hogy mellőzés akkor azt vissza tudom állitani vagy bármi ? mert sehol se találom újból a játékost...csak akkor látnám újra ha még 1x bejelölne?
0
0
0
0
💬 1
Belchior10 avatar
@HARD: Igen, újból be kell jelölnie.
0
0
0
0
Rolis199888 avatar
Üdv. Valaki tudna segíteni? Frissült a steam alkalmazás és kéri a steam guard a kódot viszont nekem Freemail címemre kellene küldeni de nem küld a steam semmit mit tudok ilyenkor tenni? Semmilyen steam kódot nem küld el a freemailra.
0
0
0
0
💬 3
X9K338DA avatar
@Rolis199888: Az első számú probléma, hogy freemailt használsz BÁRMIRE. Egyébként már nagyon régen nem így működik a Steam. A steames mobil app generál OTP kódot, azt kéri.
0
0
0
0
Rolis199888 avatar
@X9K338DA: Azt a kódot hol találom? Telefonszám nincs hozzá adva
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy csak Steam játékoknál, mikor feltelepítek egyet nem jeleníti meg rendesen az ikonokat, csak egy url-t. Magából a Steamből tudok játékot indítani, csak normális ikont nem hoz létre.
Ez mitől lehet?

Előre is köszönöm szépen! 😁
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Valaki nem tudja a Bethesda fiókom miért nem tudom Osszehozni a steam fiókkal?
Azt írja már lett adva a steamemhez pedig ez nincs így mert
A doom eternal miatt csináltam anno csak fiókot
Valaki valami ötlet?
Akk bukom a doom eternal játékom?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Szerintetek medig fogja támogatni a windows 7-et a steam?
0
0
0
0
💬 2
X9K338DA avatar
@gyuri191: Még pár évig valószínű. Népszerű OS (volt), az XP-t 2019-ig támogatták, ez 5 év az extended support megszűnése után. A W7-nél ez 2025 lesz (2020-ban ért véget az extended support).
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@X9K338DA: Értem köszönöm a választ szép napot
0
0
0
0
no avatar
Az évben hátralevő részében ekkor várhatóak nagyobb leárazások/eventek:
• Digital Tabletop Fest 2021 – October 21st-25th
• Halloween Sale – October 28th-November 1st
• Autumn Sale – November 21st-30th
• Winter Sale – December 22nd-January 5th
1
0
1
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Steamgift-en nyertem 4 hónapja egy WWE 2K BATTLEGROUNDS játékot. A felajánló el is küldte nekem a játékaktiváló kódot, de nem tudom beaktiválni. A Steam a következőt írja ki:
Sajnáljuk, de ez a termék nem vásárolható meg ebben az országban. Termékkulcsod nem lett beváltva.
Ilyenkor tudok a kóddal kezdeni valamit?
0
0
0
0
💬 7
Warlordcommander avatar
@Gyrger72: Valószínüleg más régióhoz tartozik a kulcs, max eladni tudod mást nem nagyon. (Esetleg elköltözöl oda, ahol be lehet :) )
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Warlordcommander: Az a baj, hogy nem tudom melyik régióhoz.
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: VPN használata mellett próbáltad már aktiválni?
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
@LordSzalko: Ha vpn-el sikerül is aktiválni, ahhoz hogy játsz vele is kelleni fog majd vpn, plusz lehet utánna meg más dolgok nem fognak menni. Én nem szórakoznék vele, inkább eladnám vagy elajándékoznám a kulcsot.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Warlordcommander: Ha minden igaz Hong Kong (HK) és Taiwan (TW) -ban lehet beaktiválni.
Abból következtettem le, hogy a felajánló akitől nyertem a játékot, kb. 1 hónapja felajánlott egy Worms Rumble játékot ami erre a két régióra van korlátozva.
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@LordSzalko: A gond az hogy utánna VPN-nel kell játszani és állítólag VPN-en keresztül lényegében szarabb az internetkapcsolat. (ha tévedek javítsatok ki).
0
0
0
0
Scorn Face avatar
@CulturalCat: Megfelelő VPN szolgáltató kell, mindig a legközelebbi szerverre kell csatlakozni, vagyis amelyiknek a legkevesebb a ping száma. Az ingyenesek nem mindig működnek úgy ahogy kell...
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Ugye most van a lunar vásár, vettem is valamit, igazából nem magamnak csak ajándékba de a steam valamiért annyira le van terhelve hogy már másfél órája kb függőben van a vásárlás. Steam támogatásba nézem és ott írja hogy függőben. Szerintetek meddig lesz így? Valaki járt már hasonló képpen?
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
A téli vásár idén is dec 22-től kezdődik, nem tudja valaki?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Warlordcommander: December 22 - January 5
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@LordSzalko: Akkor ugyan úgy mint tavaly, köszi.
0
0
0
0
Dooma avatar
Őszi vásár van december 1-ig !
0
0
0
0
no avatar
Most vacakol másnál is? Konkrétan tallózni nem lehet mert, hoppá, gáz van...
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Palanova: Semmi gond vele.
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Kösz hogy megnézted, de se nekem, sem egyik játékostársnak nem megy gond nélkül, hoppá hibák jönnek....más netszolgáltató.
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova: Nálam sincs semmi gond, körbekérdezésnél szintén, steamstat.us szerint rendben vannak a szerverek, máshol sem találtam hogy lenne most valami szokatlanság. Mi az ami nem hajlandó szótfogadni rajta?
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Már rendben van.

Tallózni nem tudtam a játékok között, címkére szűrve Hoppá, szerverrel a kapcsolat megszakadt üzenetek jöttek...
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Palanova: Megy gond nélkül nálam is. Szolgáltató: DIGI.
0
0
0
0
no avatar
[LINK]
10.29-11.02 között
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Hát ritkán fordul elő velem, most mégis tanácstalan vagyok. Az lenne a probléma, hogy se a community se a profilom, nem jön be steamen bizonyos
Invalid SSL Certificate
The SSL certificate for (itt az id van) is invalid and the page will not be loaded.
miatt. Plusz ha neten próbálom megnézni ott se tölti be az oldalt, a kapcsolat nem biztonságos és
Access Denied
You don't have permission to access "/D/11698/298044/000/steamcommunity.com/" on this server.

Reference #18.2fc5d617.1603006174.3889fbc
hibát ír.
Már mindent megpróbáltam amit neten írtak, órát álltani, meg internetbeállításokkal is próbálkoztam, ssl gyorsítótár törlés stb. semmi sem segített. Valami ötlet valakitől?
Kis érdekesség hogy az itthoni hálózaton egyik eszközön s ejön be, de pl ha mobilon nézem mobilnettel akkor igen, szóval gondolom biztos valami hálózati gebasz lesz. Köszi előre is a segítséget ha valakinek van ötlete.
0
0
0
0
💬 5
susguy avatar
@Warlordcommander: Böngészőben, kliensben vagy mindkettőben fennáll a probléma?
Sajnos én is csak kevesett találok erről, a leírásod alapján nagyjából ugyanazokat mint te, egy pár posztot bebiggyesztek ide, hátha kimaradtak.
[list][LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK][/list]
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@susguy: Böngészőben és kliensben sem jön be a steamcommunity, de csak ezzel az egy webhellyel van baj, minden más működik. Néztem amiket küldtél. De ssl checker is azt mondja hogy jó a certificate, szóval fogalmam sincs miért szenved mégis.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@susguy: Az a különönös nekem hogy az android app-ban se jön be a community ha a wifire csatlakozva nézem meg.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@susguy: Na még nekiültem délután, de sikerült megoldani, routerben dns szervert kellet állítani, utána már jó is volt. Hogy mi lehetett a baja azt nem tudom 😀
0
0
0
0
susguy avatar
@Warlordcommander: Én is arra tippeltem, még utána olvasgattam a WC-n trónolva, csak aranyhal memóriám van és elfelejtettem elküldeni utána 😆
[LINK]
Ha nem is ugyanaz volt a probléma, de hasonló (lehet ezt te is megtaláltad), a lényeg annyi volt hogy a router tud hasonlókat alkotni, viszont annyira egy extrém eset hogy a fene se találkozik vele.
A lényeg hogy megoldódott 😀
0
0
0
0
no avatar
Steamre felkerült a KKND 1 és KKND 2 , kb fillérekért: 3,81€ darabja, de teljes áron is 5,61€ / db.
Aki nem ismerné, KKND 1 intro:

[LINK]

KKND2:
[LINK]

Megjelenéskor talán az első RTS volt ami az egységeknél behozta a veteránságot, és annak különféle fokozatait. Minél több ellenfelet ölt meg az adott egység, annál erősebb lett, így megesett hogy egy-egy pálya elején egy maroknyi gyalogosra ha vigyáztál, a pálya közepe vége felé már annyira erősek lettek hogy egymaguk le tudtak nyomni többszörös túlerőt.

Valamennyire azonban elsikkadt a Red Alert 1 - Starcraft 1 - Total Annihilation árnyékában, de az alapsztorija később bőven feldolgozásra került, többek között a Warzone 2100-ban, ami szintén fent van Steamen, ám ingyenes, 3D-s RTS.
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Udv urak, lattom hogy Steam-n is elerheto az Origin access van ra esely hogy Need FOR Speed melett lesz FIFA is Steam-n?
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
@ELERY: Egyenlőre ez a hír:

EA's subscription service, EA Access, is officially making its way to Steam. The news coincides with the release of a handful of new EA-published games on the service, although some of its heaviest hitters--Apex Legends, FIFA 20, Battlefield V, and so on--remain Origin-only on PC.

Ezek az "új" origines játékok amik elérhetőek steamen:
EA has released a number of new games (along with their DLC) on Steam today. These include:

Burnout Paradise Remastered
Crysis 3
Dragon Age Inquisition
Dragon Age 2
Fe
Mirror's Edge Catalyst
Need for Speed
Need for Speed Heat
Need for Speed Rivals
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
Sea of Solitude
Unravel
Unravel 2
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
a steam kódot nem küldi el a freemail-ra miért?
0
0
0
0
💬 4
susguy avatar
@KrisztianRikardo: Mi nem küldi el? Amúgy valószínűleg azért mert freemail.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Szerintem a Steam Guard-os kódra gondolt, mert nem használ mást app-ot amin megkaphatná.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@KrisztianRikardo: Ajánlatos Gmailre váltani már nagyon régóta a magyar email szolgáltatók nagy kalap kukák. Vagy esetleg egy Protonmailre stb.
0
0
0
0
no avatar
@KrisztianRikardo: Szerintem dobd el a freemail-t, nem túl megbízható akár csak a többi magyar szolgáltató e téren.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Azt szeretném megtudni ha Steamen vásárolok egy játékot van rá mód hogy lemagyarosítsam? pl😞OBLIVION,GOTHIC,SKYRIM. vagy ilyenkor az már Cracknek minősül ? Elindul a game ? Esetleg valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat?
0
0
0
0
💬 6
Andor1997 avatar
@stuka: A Crack az ,amikor a játék indító ikonját ,esetleg az indításhoz szükséges eredeti fájlt felülírsz egy módosítottal ,így az eredeti játékot el tudod indítani úgy ,hogy nem vetted meg. Az hogy magyarítod nem csinál semmi hasonlót! UI: Valószínű Cheatre ,vagy Hackre gondoltál ,de egyik sem az!
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: Köszi hogy sikerült kiragadni a leglényegesebb részét, gondolom most okosabb lettem.
Szóval okozok kárt a Steam könyvtárban vagy a Steamel kötött használati feltételekben? Mert ugye az alap program nem támogatja ezt a nyelvet és én módosítom. !??!

UI: De azért kösz hogy most már tudok Crakc-elni.
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@stuka: Felteheted a magyarítást nyugodtan, nem lesz belőle gond.
0
0
0
0
no avatar
@PatkosXX: köszi 😆 KÖszi 😃 😃
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@stuka:
Az hogy magyarítod nem csinál semmi hasonlót!

Nyilván magyarítás eleve úgy készül,hogy részben tudnak a gyártók erről,mert ma a legtöbb játékhoz tartozó nyelvi fájl benne van a fő adatbázis fájlban ,ami olykor az egész játék fájljait eltárolja egyben (régen ugye nem így volt). Tehát a magyarítás eleve úgy készül,hogy lehetőséget ad a gyártó arra ,hogy elkészíthesd ,külön átalakítja és kívülre helyezi azokat a fájlokat,amik a nyelvet érintik ,így azon fájlok felülírása nem jelent semmi belenyúlást. Ráadásul ha singleplayer játékkal játszol ,akkor még úgy sincs gond,hiszen ott nem lenne értelme hackelni,multi játékoknál viszont lehet ,hogy figyeli a cheat/hack védelem,ettől függetlenül vannak olyan game-ek ,amik multiban akár magyarítva is játszhatók. Amire van magyarítás általában nem kéne ,hogy gond legyen ,ha mégis lehet valami ,azt feltüntetik valahol ,de én még ilyennel nem nagyon találkoztam.
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: már megoldódott
0
0
0
0
Techthomas avatar
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogyan lehetne úgy meg csinálni a dolgot hogy fent van már nekem a "D-n lényegtelen" a Mortal Kombat meg a Red Dead Redemption és hogy ne keljen újra leszedni hanem csak be tölteni újra úgymond? Mert eddig ha újra telepítettem mindig le szedtem de most nem akarom és az érdekelne hogyan lehetne? Mert Origin-be meg találtam de itt sehol....
0
0
0
0
💬 10
Techthomas avatar
@gigazte: Nem volt érthető? 😃 Fent van már gépen a 2 game de mivel újra telepítettem a win-t így újra le kéne szedni őket "elvileg" de mivel origin-n meg bírtam oldani a 2 BF-el hogy ne kelljen újra leszedni, így gondoltam meg kérdem hátha tudja valaki hogy steam-n is meg e lehetne csinálni ezt!Csak ott nem találom,és mielőtt el indítanám a letöltést meg kérdezem hátha valaki tudja, mert így időt spórolnék 😀
ui: Origin-n úgy van Locate game 😉
0
0
0
0
gigazte avatar
@Techthomas: Hátha ez segít:

[url]https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8379-RYIP-2998&l=hungarian[/url]

Többször átolvastam, és nem értettem az előző kommentedet, bocs! 😃
0
0
0
0
Techthomas avatar
@gigazte: Pedig nem gondoltam volna hogy ez egy complex kérdés! 😃 Köszi mindjárt rá nézek!
0
0
0
0
susguy avatar
@Techthomas: Mentségére legyen, tényleg nem volt abból egyértelmű hogy mit akarsz 😆
Az írtak alapján valószínűleg a Steam amúgy sem törlődik, csak újra elindítod és kész. Legrosszabb esetben kiírja hogy nincs telepítve, de ha elindítod a telepítést észreveszi hogy már megvannak a fájlok.
0
0
0
0
Techthomas avatar
@susguy: Hát akkor bocsánat, pedig próbáltam röviden és tömören fogalmazni, úgy látszik akkor túlságosan is 😆
0
0
0
0
Denk95 avatar
@Techthomas: Maga a Steam a C meghajtóra van telepítve?
Mert lehet ez zavarja meg, hiába vannak a játékok bármelyik másik meghajtón újratelepítés után a Steam az alapértelmezett mappájába kezdi keresni.

Inkább mindent a D-re pakolj. A C-n csak az OP legyen azzal megoldod ezt a problémát.

Nálam is minden úgy van és az újratelepítés után semmit sem kellet leszedni(Steam,Uplay,Battlenet + a kliensekre telepített játékaim)
0
0
0
0
Techthomas avatar
@Denk95: Úgy van 1000 éve, annyira amatőr nem vagyok 😃 Meg hát nyilván nem pakolom tele C-t főleg hogy 250Gb-os csak 😃

Nah de ez mindenkinek szól, be zártam restart-oltam és lásd csodát telepítés helyett Játék van írva!!Érdekes....
Az én mentségemre meg az szolgáljon hogy nekem az origin-nél se ismerte fel automatikuson hanem locate game-el ebből ki indulva következtettem arra hogy steam-en is úgy kell. De most már jó, valami anomália jelenség volt itt....
Ui: Azért köszönöm a gyors reakciókat!! https://media.giphy.com/media/3o7ZeObEUcfLbktUkg/giphy.gif
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@Techthomas: akkor a steam beállítások/letöltés-ben add hozzá a d meghajtó steamlibraries mappát majd jelöld meg aktívként és voilá
0
0
0
0
Techthomas avatar
@PestisDoktor88: Nah valami ilyesmire gondoltam amúgy, de köszi ahogy írtam is meg oldódott rejtélyes okokból a probléma!
0
0
0
0
Roka1994 avatar
Steamoon kiakar barátom leni akarok barátokat szererezni .... kinek van kedve steamon barátra az írjon szivesen felveszem ..
0
0
0
0
kmetovics avatar
Üdv. Tud valaki olyan oldalt/oldalakat mondani, ahol lehet venni steamre feltöltőkártyát? Mármint virtuális pénzt rá.
Mert sajnos nincs mastercardom, meg hasonlók. Eddig a konzolvilágon vettem ilyet, de már egy jó ideje nem lehet venni ott se.
0
0
0
0
💬 4
19ati93 avatar
@kmetovics: 576 kbyte? Pár éve még vettem egy csomót kp-ért. Személyesen üzletben.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@roba1996: Nem tud ott se venni ha nincs bankkártyája vagy Paypal.
0
0
0
0
susguy avatar
@roba1996:
nincs mastercardom

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
0
0
0
0
no avatar
Steam breaks record of 20 million concurrent users
[LINK]

Korona FTW 😶
0
0
0
0
💬 4
Warlordcommander avatar
@LordSzalko: Biztos hogy közre játszik, de nem hiszem hogy főként azért nől a szám. Kapásból én 1 nap, 2 accountal is be vagyok lépve 2 gépről 😀
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Másként már bőven meglett volna, ez, hogy a lakosság nagy része otthon van.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@LordSzalko: 22+ misinél járunk már 😆 hétvégén lesz az 23 is
0
0
0
0
Andris18 avatar
Aki még nem látta volna, megy a holdújévi vásár. Minden nap kibontható egy boríték.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Nyertem Steamgift-en egy játékot (Left 4 Dead 2) már vagy 5 napja, de aki feltette a nyereményt azóta sem küldte el a játék kódját, csak bejelölt ismerősének. Visszaigazoltam neki, mert egy ismerősöm mondta, hogy lehet úgy fogja elküldeni ajándékként. De nem küldött semmit. Gondolom az a kód elúszott akkor?
0
0
0
0
💬 3
susguy avatar
@Gyrger72: Nem hiszem hogy erről a leírásról bárki is felismerné itt az ajándékozó illetőt hogy válaszolni tudjunk erre, de feltételezhető hogy igen, elúszott.

A FAQ alapján (kifejezetten ilyen esetekre készülnek ezek) egy hete van minden ajándékozónak átadnia a kulcsot/játékot, ha addig nem reagál, jelöld be a giveaway-nél hogy nem kaptad meg. Esetleg nézd meg Steam giftsen az illető profilját hogy mennyire megbízható, az alapján meg lehet saccolni hogy van-e értelme még rá várni. A kulcsot mellesleg lehet hogy e-mailben kapod, vagy a nyert giveaway mellett találod.

https://www.steamgifts.com/about/faq
Giveaway creators are allowed one week to send the gift after their giveaway has ended. Depending on the type of gift and the giveaway creator, you might receive the gift to the email address you have listed on the account page, a key might be added beside the gift you won, or the giveaway creator might have sent you a friend request on Steam to make the exchange. Please remain patient, and do not contact the giveaway creator during this time. If the gift is not received after one week, you can mark the gift as not received, and attempt to contact the giveaway creator on Steam to follow-up.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@susguy: Az ajándékozó oldala:
https://steamcommunity.com/id/raisingagent/
0
0
0
0
susguy avatar
@Gyrger72: Steam giftsen eddig tíz giveaway-t csinált a tiéddel együtt, és a többi eddig mind sikeresen lezárult (a nyertes megkapta az ajándékot és visszajelzett). Ez a giveaway 4 napja ért véget, ha lejárt az egy hét írj rá/jelezd Steam giftsen, addig felesleges irogatni neki. Szabályzat alapján azalatt az egy hét alatt akkor adja amikor ő akarja.
0
0
0
0
Kuci19 avatar
Sziasztok!

Nem tudjátok mikor indul a Black Friday steamen?
Olvastam külföldi blogokat ahol azt írták november 26-án indul de eddig még semmi, nagy leárazást nem látok a Tomb Raidereken kívül.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Kuci19: November 26 - December 3.
0
0
0
0
susguy avatar
@Kuci19: Nem magyar idő szerint 0:00tól szoktak indulni, este 7 vagy 8 amikor indul mindegyik.
0
0
0
0
Tiramisi96 avatar
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Meg van nekem Uplayen a Rainbow Six Siege ,de viszont majd megszeretném ,hozzá venni a Season Passt Steam-en ,ha mondjuk ott le lesz árazva .A kérdésem az lenne, hogy ha Steamen veszem meg akkor azt ,hogyan tudom aktiválni Uplayen ? Esetleg kapok hozzá valami kódot vagy azt rögtön a Steam profilomhoz adja hozzá? miközben ott meg sincs a játék
0
0
0
0
💬 5
susguy avatar
@Tiramisi96: Ha nincs meg az alapjáték Steamen, a Season Passt sem fogod tudni megvenni ott. Alapjáték nélkül nem tudsz semmilyen expensiont/DLC-t/season pass-t stb. venni Steamen, egy játéknál sem.
0
0
0
0
Tiramisi96 avatar
@susguy: És ,ha mondjuk valaki ajándékba akarja nekem meg venni akkor neki se engedi ugyan ezzel a szabbályal ?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Tiramisi96: Sehogy sem tudod átvinni a stemon vett doldot uplayre! de ott van a G2A stb.. ott olcsóbb.
0
0
0
0
susguy avatar
@Tiramisi96: Akármit akárhogyan veszel Steamen, azt ott is tudod csak használni.
0
0
0
0
Tiramisi96 avatar
@susguy: Rendben köszönöm a válaszaitokat.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Másnál se működik a friend list network? nálam már helloween leárazás óta nem megy.
0
0
0
0
no avatar
Aki szeretné kicsit személyre szabni a könyvtárát különböző animált képekkel annak itt egy link: [LINK]

A lista folyamatosan bővül 😀
0
0
0
0
Thespartan avatar
Steamen vásárolt játék termékkulcsát hol tudom megnézni????? Mert sehol nem találom,utána olvastam már ennek,de több éves leírások meg képek vannak,hogy a játékoknál egyszerűen ott van egy "view key" felirat,de most rhadtul nincs ott semmi. Aki tudja írja meg légyszíves,mert Call of Juarez BIB-eznék,de nemtudok így..
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Üdv!
Egy ismerősöm néhány napig ingyenesen kipróbálhat egy játékot, nagyon tetszik neki és örülne neki, ha meglenne neki véglegesen. Elhatároztam, hogy elküldöm neki ajándékba. De amint a kosárba teszem és rákattintok, hogy ajándékba vásárolom, az ő neve inaktív.
Azt írja, hogy már rendelkezik a játékkal, valamint alatta odavan írva, hogy szeretné ezt a terméket. És nem értem, hogy miért? Miért nem tudom megvenni a játékot, még akkor is, ha ingyenesen kipróbálható? Ez a Steam-nek a mániája?
Vagy meg kell várni, amíg lejár ez az "ingyenesen kipróbálható" akciónak? Csak az bökkenő, hogy a kedvezmények is pont akkor járnak le.

Van rá valami megoldás, hogy eltudjam küldeni a játékot az akció lejárata előtt?

Köszönöm előre is a válaszokat.
0
0
0
0
💬 6
PatkosXX avatar
@Istvan1995: Valószínű, hogy az kavar be. Ha jól rémlik meg tudod úgy is venni, hogy a raktáradba teszi, onnan meg bármikor továbbküldheted.
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
@PatkosXX: Magamnak nem tudom megvenni, mivel én már rendelkezek vele. Csak "átadás időzítése..." lehetőség van.
0
0
0
0
susguy avatar
@Istvan1995: Melyik játékról lenne szó?
0
0
0
0
susguy avatar
@Istvan1995: Ismerősöd nyissa meg ezt a linket, és törölje a Rocket League licenszét:

[LINK]

A játékot elvileg nem kell törölni ehhez a gépről, de lehet segít ha nem működne elsőre. A lényeg hogy a jelenlegi "complementary license"-e törlődjön, úgy már engednie kéne hogy giftben elküldhesd.
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
@susguy: Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Sikerült elküldeni a játékot. 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Üdv ha valakinek kell hozzá -50% kupon steamra Írjon ingyen oda adom. 2 napig még jó. Total War: WARHAMMER II
0
0
0
0
Andris18 avatar
Helló!
Remélem nem halt ki ez a hely és valaki válaszol. Assassin's creed játékokon most van 66-70-75%-os kedvezmény. Szerintetek várható summer sale-n ennél több (régebbi AC-re) vagy akkor is max ennyi lesz?
0
0
0
0
💬 2
TheMenkuPocok avatar
@Andris18: Heló, itt egy link ahol nézheted az árak változását steam-en: https://steamdb.info/search/?a=app&q=Assassin%27s+Creed
Ahogy látom pl. az Odyssei-nek az 50% a legalacsonyabb kedvezménye eddig, és elég konszisztensen tartotta azt, tehát ennél nem volt még olcsóbb és egyik sale-en sem volt drágábban adva. Ezért a summer sale-en is erre várnék, hogy ismét 50% lesz, de ha szerencsénk van akár még olcsóbban is adhatják. Érdemes kivizsgálni a trendeket, és ez az oldal megfelelő rá.
Nem tudok konkrét választ adni, sajnálom, de lehet segítettem 😀
Jó vásárlást!
0
0
0
0
Andris18 avatar
@TheMenkuPocok: Szia! Ismerem az oldalt, nézegettem is, itt főleg a black flag, rogue, (unity, syndicate) játékokra gondolok. Ahogy látom volt már olcsóbb is, és ugye ahogy telik az idő az árak is mennek le és mivel ezeknek a játékoknak nem a multiplayer része érdekel, ezért lehet kivárom a summer sale-t inkább.
Köszönöm a tippeket! 😀
0
0
0
0
mocika92 avatar
Sziasztok!

Tudnátok segíteni pár tanáccsal, javaslattal?
Steam játék kulcsokat szeretnék vásárolni.
Olyanokat, amit fel lehet használni pl 2-5 hónap múlva is mert megmarad, és nem kell azonnal.
Nem kell hozzá steam account kapcsolat vagy hasonló, mert fix steam fiókba teszi.
Ezeket a kódokat, mint nyereményjáték egy-egy nyereménye, használnám fel, így sosem lehet tudni, mikor lenne felhasználva ( válogatok mikor mi kerül asztalra ).
Egyszerre 5-8 játék kulcs lenne vásárolva, s ez lenne kiosztva nyertesek között ( teljesen másik oldalon és közösségbe )

Viszont nem tudom, hol lehet és hol érdemes ilyen kulcsokat vásárolni.
A G2A-t nézegettem, nem tudom, mennyire megbízható.
Steamon nem találtam ilyen lehetőséget, csak "barátnak átadni" ami nem opció, mert ismeretlen emberek nyerik meg a kulcsokat, így nem a barátaim steamon. ( nem is lesznek ).
Valakinek van bármilyen javaslata ?
Esetleg, szóba jöhet olyan is, hogy fortnite vagy TF2, vagy csgo-hoz termékek, fegyverek, ládák, arany vagy más, amit az illető magánál be tud aktiválni, és megkapja.
Pl: WoT-nál volt ilyen funkció, azt hiszem.
0
0
0
0
💬 6
Gyrger72 avatar
@mocika92: Vásárolj a konzolvilágtól kódot, e-mailben vagy futárral (blokkon hozza ki) is lehet kérni.
[LINK]
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@mocika92: Instant Gaming ,G2A,vagy a Humble elvileg a legjobb választás.Lényeg ,hogy G2A-n attól vegyél,akinek sok kódja van ,és a kiírás szerint megbízható.Az ilyeneknél elvileg beváltási idő nincs ,Instant és G2A esetében legalábbis biztos nincs,hiszen ezek a kódok az eladónál is ott vannak jó ideje.
0
0
0
0
mocika92 avatar
@Andor1997: Nem tudod, olyasmire kell e számítani, hogy a vásárolt kód, egyszerűen, nem érvényes vagy.. már használatban van?
Ha valaki ( jó sokan, ) kódgenerátorra, a véletlen útján megkapja és aktiválja a kódot, erre mennyi az esély ?
Hogy megéri e előre vásárolni. Szóval, én vásároltam Januárban egy packot.
Mount and blade + warband + néhány kiegészítő. mind steamos. De én ezt nyáron szeretném felhasználni, pl: május, június, már csak azért is, mert sok iskolás gyerkőc akkor ér rá a legjobba, hogy hátha jobban harapnak rá.
Kitart e az addig szerinted?
0
0
0
0
susguy avatar
@mocika92: Ha grey marketről akarsz kulcsot vásárolni; egyrészt, teljesen mindegy kitől veszed, mindig lesz rá esély, akármilyen minimális is, hogy visszavonják.
Másrészt, elég álszent dolog lenne olyan oldalról venni nyereményjátékhoz kulcsokat ami miatt a kiadók cumiznak.
Nyugodtan vásárolhatsz bármelyik rendes online üzletben, sehol nem szokták időhöz kötni a kulcs aktiválását, vagy ha igen, akkor azt előre és feltűnő módon jeleznék. Egyedül Humble Bundle-nél láttam ilyet, de ott is kizárólag amikor ingyen játékot osztogattak. Steamhez csatolt regisztrációt bár szoktak kérni az oldalak, egyáltalán nem azért hogy a kulcsokat hozzá csatolja. Ismét a Humble Bundlet hozom fel példának, jó pár éve, egy rövid ideig valóban fiókhoz kötötte a kulcsot, de törvényes okokból abba kellett hagyniuk, szóval ismét nyugodtan elajándékozhatod a kulcsokat. Ugyanebből az okból több mint valószínű egyik oldalnál sem csatolja fiókhoz.

Spoiler!
Steames*, Sztímes
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@mocika92: Ugyan azt tudom mondani ,mint Milton,minden esetre ,aki például G2A-n vásárol ,ott mint említettem az a lényeg,hogy sok kód legyen az adott embernél és hogy megbízhatónak legyen többségében jelölve,ettől függetlenül valószínűleg lehet olyan,hogy rossz a kód ,vagy egy idő után visszavonják,de elvileg ezeket cseréli az illető ha kell,illetve lehet kötni egy "biztosítást" vásárlási oldalon ,ami azt jelenti,hogy ha nem jó a kód,vagy nem kapsz semmit ,akkor a pénzösszeg vissza jut hozzád.Nyilván ha hosszú időre veszed akkor kérdésese ,hogy megmarad-e ,de szerintem igen.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@mocika92: Nem is kérdéses hogy egy kód amit veszel évek után is használható, hiszen gondolj bele, azok a kódok amik dobozokba vannak ugyanúgy le lettek generálva és ha veszel valami megbízható helyen egy régi dobozos játékot mer tmég ne adj isten volt nekik raktáron akkor azt a kódot is be tudod használni. Ugyan így van online vett kódokkal is. Megveszed és akármikor használhatod, akár évek után is. A másik meg hogy inkább biztos oldalról vedd ne g2a-n.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Másnál is hibát ír ki, amikor be akar tölteni a "Barátok hálózat" része a steamnek? Már vagy egy hete ezt csinálja. Magyarán nem látom, h ki van online, ki mivel játszik. Csak azt látom folyamat, h mindenki offline, meg, h a "barátok hálózat" nem érhető el.
0
0
0
0
imre18 avatar
Hello Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy pár napja kezdte el a steam mikor töltenék egy játékot akkor nem maximum internet sebességgel tölti lefelé és egy 50-60gigás játéknál ez elég rossz ha 200-300kb-al tölti le, más game launchereel pl origin vagy uplay azokal semmi probléma ott teljesen rendben van és nem tudom mit tegyek ez ellen válaszokat elöre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Csak nálam kezdte el pár napja hogy mikor jelentkeznék be akkor minimum 1 percet kell várni mire feldobja a steam gurad kódos ablakot? 😆 eddig nem csinálta ezt. mintha belassult volna alapból is a steam. cs-re is fellépek és menü is 20mp volt mire betöltött meg várakozás a cs go hálózatra vagy mi, meg meccskeresés is 4-10 perc, holott facen mindenhol kintvan hogy sosem játszottak még ennyien vele. hozzá teszem hogy 2-3 napja még nem volt semmi baj sem.
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Blade890: Nálam minden oké.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Borderlands 2 csomag 15 euro 236 helyett? Jó játéknak mondják. Valaki jatszott már vele?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
HALLOWEEN SALE
Október 29. - November 1.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Az igaz hogy 5€ egy barát felvétele Steamen? vagy ebben az árban kell legalább valamit Steam-en vásárolni hogy tudjon az ember barátot felvenni? 😲 nálam ez nem jelentkezett mert én szoktam vásárolgatni hanem hallottam.
0
0
0
0
💬 2
defalthek avatar
@bukta2: 5€ Értékben kell feltöltened hogy tudd használni a "piactért"| "Trade-t" Illetve a barátfelvételt ilyen steam kártyát kell venni vagy költeni 5€/$ bankkártyával ugyan mindegy 😃 (B3b4szna ha minden barátért 5€/$ Kellene fizetni 😃😉
0
0
0
0
visor261 avatar
@bukta2: :
Pistike: Móricka vegyél már fel steam-en barátnak.
Steam: El kell költened legalább 5 USD-t a Steam Áruházban, hogy használhasd eszt a funkciót.
Spoiler!
A rosszindulatú felhasználók gyakran olyan bábfiókokról tevékenykednek, amelyeken nem vásároltak semmilyen játékot, tárgyat, vagy töltöttek fel Pénztárca-összeget. Hogy nehezebbé tegyük e rosszindulatú felhasználóknak a spammelést, mások becsapását és az adathalászatot, korlátozzuk a hozzáférést bizonyos közösségi funkciókhoz, amíg egy fiók el nem költött 5 USD-t a Steamen.

Géza: Móricka hallottam pistikével steam-eztek felveszel engem is?
Móricka: Nem tudlak mert most nincs 5$-om de ha megkapom a zsebpénzem felveszlek.
Béla: Hé géza hallottam hogy te is steam-ezel felveszel barátnak?
Géza: Te nem tudtad hogy "egy barát felvétele Steamen 5$" ?
Spoiler!
Egy magyar mentalitású komment egy online digitális játék értékesítő cégre vonatkozóan: "Ez hülyeség. Nem birok bejelölni barátokat, csak akkor ha feltöltök pénzt és ez így nagyon szar. Mert nem akarok pénzt költeni. És nem érem ,hogy miért kellet ezt így megoldani ."
0
0
0
0
gigazte avatar
Ingyenesen bezsákolható játék: [LINK]
0
0
0
0
xymano avatar
sziasztok
csináltam egy új steam fiókot új email címmel új névvel tehát egy teljesen újat, mégis egy két játékom a másik fiókból benne van ebben a steam fiókban is.
Valaki esetleg nem tudja mitől van ez?
0
0
0
0
💬 4
susguy avatar
@xymano: Feltételezve hogy egy gépről van szó:
A telepített játékokat észre veszi és beteszi a librarybe. Ettől függetlenül játszani nem fogsz tudni velük azon a fiókon keresztül, kivéve persze F2P játékokat.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@xymano: Pontosan így van ahogy milton írta, nekem uplayen volt ez amikor beléptem a tesóm gépén ugyanúgy ott volt a könyvtárba a játék de mivel nekem nem volt meg nem tudtam vele játszani se.
0
0
0
0
xymano avatar
@Warlordcommander: Köszi mindenki
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@xymano: Családi Könyvtármegosztás
A Steam Családi Könyvtármegosztás lehetővé teszi a családtagoknak és vendégeiknek, hogy egymás játékaival játsszanak, saját Steam teljesítményeket érjenek el és saját játékbeli előrehaladásuk a Steam Felhőbe kerül mentésre.
0
0
0
0
Dooma avatar
Estét! Olyan kérdésem lenne,hogy kérdik hogy xy-e az aktuális e-mail címem.Igenre megyek majd küldenek egy levelet melyben van megerősítendő link,rákattolok és nem tudja megerősíteni mert probléma adódott(vagy ilyesmi) Ez ellen tudok valamit tenni? Esetleg egy másik e-mail cím ?
0
0
0
0
susguy avatar
Ma estétől Summer Sale. \o/
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Ha nyerek egy játékot Steamgift-en (bár úgy lenne!) azt a kódot amit nyerek tovább adhatom másnak?
0
0
0
0
💬 3
19ati93 avatar
@Gyrger72: Mivel megkapod a keyt ha nyersz, azt csinálsz vele amit akarsz.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@19ati93: Nekem azt mondták, hogy a nyert kódot csak saját accountra lehet aktiválni. Mert ha nem így teszek a Steamgift oldalról törölhetnek.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Gyrger72: Nem raknak rád nyomkövetőt, hogy mit csinálsz a kulccsal! 😆 Gondolom úgy értik, hogy ha nyersz, akkor azt nem rakhatod fel újra steamgiften!
0
0
0
0
no avatar
helo a móddal rontod a másik játékát.
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@dodo50: Szólj hozzá...😂
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@dodo50: Mégis hogyan ? 😆D
0
0
0
0
susguy avatar
@dodo50: Ön dönt: iszik vagy kommentel.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Itthon két gépen is játszunk Conan exiles-t. Mind a kettőnknek külön steam fiókja van és külön-külön megvásároltuk a játékot. Mitől lehet az ,hogy egyik gépen simán lehet mod-olni a másikon viszont nem ? Tehát : belépek steam fiókba, kijelölöm a modokat amiket használni szeretnék, amikor a játékot indítom van egy mod menü ahol meg jelenik amit bejelöltem és ott be tudom illeszteni.
Ezen a helyen az egyik gépen hiába jelöltem be és nyomkodom a frissítést egyszerűen nem jelenik meg semmi.
Tudja esetleg valaki ez mitől lehet?
0
0
0
0
💬 3
Andris18 avatar
@boborjan75: Ha ez steam workshop akkor lehet annyi köze van hozzá, hogy amíg nem töltesz fel vagx költesz el 5 eurót addig nem tudod használni a workshopot.
0
0
0
0
susguy avatar
@Andris18: Workshop működik 5$ elköltése nélkül is.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Pláne, hogy külön- külön vették meg a játékot 😃
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Sziasztok!

Megjelenéseknél a Steamen mit jelent az, hogy Q1?
0
0
0
0
💬 1
Warlordcommander avatar
@Thorin Oakenshield: Első negyedévbe fog megjelenni.
0
0
0
0
Andris18 avatar
UPDATE: valahogy megoldottam így most már nincsenek elmentett teljesítmények. Annyi a rossz max hogy a steam felhővel most nem hagyom hogy szinkronizáljon. De végül csak megoldódott. Köszönöm a segítséget!

Sziasztok, nagy gondban vagyok!

Az aragami játéknál akartam egy teljesen új játékmenetet kezdeni ezért bementem a steam mappába, aztán userdata, a felhasználó neve kódja, majd a játék kódja. Ott volt egy restore mappa megegy fájl. Sajnos nem néztem videót előtte ahol megmutatták hogyha megnyitom a mappát parancssorral akkor miket kell beírni aztán meg kitörölni hogy egy teljesen tiszta játék legyen. Semmi eloremenetel ne legyen mentve. Sajnos én a videó előtt kitöröltem a restore nevű mappát. És ugye azon kellene műveletet végezni. Lomtarbol mar nem tudom visszaalitani. A gépen most nincs visszaalitasi pont. És a játék letöltése es ujratelepitese nem oldotta meg a problémát. Futtattam a jatektulajdonsagainal integritas keresest es ott azt mondja minden megvan. De nincs!ott van az a fájl amit a felhőből szed le de a restore mappa és a benne lévő cuccok nincsenek.
Valaki tud megoldást? 😞
0
0
0
0
💬 9
Barni57 avatar
@Andris18: Szia!

Csináltál biztonsági mentést?
Ha igen akkor vissza tudod állítani abba az állapotba,ha a gépeden akkor is,csak mindent visszaálít,de ha a steamon akkor csak azok a játékok,vagy az adott játék kerül visszaálításra.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: A gépnek a visszaállítási pontjára gondolsz? Mert az nekem nincs. Csak fájlok vannak külső merevelemezen de azok csak fotók és zenék...
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Rosszul fogalmaztam😞

Erre gondoltam ott fejjeb
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Pontos elérési utvonalat tudsz mondani? Ez a vezérlőpultban van?
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Ha a steamon csinátad kizárólag,akkor a steamban van.
Ha a gépeden,vagy egy adott területen,akkor vagy egy külső merevlemez,vagy egyéb usb eszközön,lemez,de lehet egy olyan meghajtóra ami mondjuk a d. Ezt te tudod,esetleg írd be a keresőbe hogy mentés vagy ijesmi hátha csináltál,ha van figyelj mikor.

A steam biztonsági mentés viszzaálítása: C:\\Program Files\\Steam\\SteamApps\\common\\<játéknév>\\ :
vagy
bemész a steamba ottvan fellül odaírva kicsibe a bal felső sarokba hogy
steam
rámész és ott van hogy játék biztonsági mentés és visszaálítás (először ezt próbáld,ez a valószínübb)
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Nincs biztonsági mentésem... Most azt próbálom hogy nincs net, kitoroltem a hosszu leirasomban emlitett mappákat es fajlokat, de úgy tűnik valahol mashol is tarolva vannak a mentesek a gépemen csak nem tudom hol...
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Sajnálom,nincs több ötletem

Sok sikert,remélem megoldódik
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Barni57: Megoldódott nagyjából ahogy akartam. Köszi a segítséget!
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Andris18: Nincs mit😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Azt nem tudja valaki, h mit kell csinálni, h megszerezd ezeket a bizonyos kártyákat, amik a steam raktáradba kerülnek? Mert én ritkán szoktam kapni ilyeneket, de csak úgy. Láttam, h ellehet adni őket, de nagyon olcsón. Ilyen 10centért kb, ami nem valami sok.
0
0
0
0
💬 8
xCube avatar
@kmetovics: Játszani kell. Minden játéknak adott mennyiségű card dropja van (általában 3 - 4 db). Utána lehet belőle badge -eket csinálni, amivel XP -t kapsz és szintet léphetsz, vagy ha ez nem érdekel, akkor eladhatod őket. Be lehet váltani drágakövekre is, amiből újabb kártyacsomagokat lehet venni, de talán ez a legkevésbé hasznos felhasználása a dolognak.
0
0
0
0
Rockos avatar
@kmetovics: Ha egy játék összes különböző játékkártyájából szerzel egyet, azokból kitűzőt tudsz készíteni a Steam profiodra.
A kitűző elkészítése XP-t ad, valamint kapsz egy, a játékhoz kapcsolódó profilhátteret és hangulatjelet. A játékkártyákat a játékkal játszva, meghatározatlanul bár, de valamennyi játékidő után kapod. Ezzel a módszerrel az összes kártyának csak a felét bírod megszerezni, vagy ha páratlan számú kártya van, akkor azt felfelé kerekítik. (pl. 9 kártyával rendelkező játék 5 kártyát dob.) De ez sem ilyen egyszerű, ugyanis ugyanazon kártyát akár töbször is megadhatja a rendszer, így elképzelhető, hogy az 5 dobott lapból 2 vagy akár több is egyforma.
Miután elérted a kártyadobási limitet, jogosulttá válsz a kártyacsomagokra. Egy kártyacsomag 3 véletlenszerű játékkártyát tartalmaz, amelyek között szintén lehetnek duplikáltak. Valahányszor egy Steam felhasználó elkészít egy kitűzőt az adott játékból, egy véletlenszerűen sorsolt, jogosult felhasználó kap egy ilyen kártyacsomagot.
A kizűzőhőz szükséges játékkártyák beszerzésének másik, gyorsabb módja a közösségi piac, ahol játéktól függően, 3-20 cent között alakulhat a kártyák ára.

Ha esetleg teljesen hidegen hagynak a kitűzők, akkor több lehetőség is van:
1. Ott hagyod a Steam raktáradban, hiszen úgysem zavar sok vizet.
2. Elcseréled másik játékosokkal esetlegesen olyan dolgokért amik kellenek neked.
3. Eladod a Közösségi piacon, azon az alacsony áron.
4. Nagylelkűen elcseréled valakivel akinek kell, semmit nem kérve cserébe.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Rockos: Az engem is érdekelne, hogy lehet kitűzőt készíteni és ezzel XP-t növelni. Leírnátok a folyamatát?
0
0
0
0
Rockos avatar
@Gyrger72: A Steam profilod Kitűzők oldalán találsz egy, az alábbi képen láthatóhoz hasonló állapotsávot (fogalmam sincs mi a hivatalos elnevezése) minden könyvtáradban szereplő, játékártyákkal rendelkező játékról.
https://i.imgur.com/Yh9dEsU.png
Ha megvan az adott játék kártyaszettje, akkor a sáv jobb oldalán megjelenik egy "Kitűző készitése" felirat kék mezőben. Arra rákattintasz és kész is vagy.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Rockos: Akkor mi van ha nekem nincs ott a "Kitűző készítése" felírat?
0
0
0
0
Rockos avatar
@Gyrger72: Ha megvan az összes kártya, akkor ott kell lennie.
Azt nem tudom, hogy korlátozott fiók esetében ez is le van-e tiltva, de lehet. Esetleg nem korlátozott a felhasználód?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Rockos: Most néztem meg, de nincs még meg az összes kártyám. Akkor nincs is más teendő csak összegyűjteni a kártyákat?
0
0
0
0
Rockos avatar
@Gyrger72: Úgy valahogy.
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Vissza fog kerülni a Steamre az Alan Wake?
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
@Thorin Oakenshield: Nem mivel lejártak a zenei licenszek benne. Ugyanez volt az Dirt3,Grid,F1 2013 játékokkal.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció