Kinek melyik volt a legjobb/legrosszabb napja?

Szerző: blupatrik, 2009. December 05., téma
Fórum » Társalgó
Kinek melyik volt a legjobb,vagy legrosszabb napja??

nekem pl a legjobb az volt amikor megismertem a barátnőmet :)

a legrosszabb pedig amikor a karomban mindkét csont eltört és össze-vissza csavarozták :S
Hozzászólások: 141
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Fatal_Error93 avatar
A legjobb napom az volt amikor összejöttem az első csajommal még anno.
A legrosszabb napom meg az volt amikor szakítottunk.
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát igen...kéne egy ilyen topic...Szerintetek?
0
0
0
0
rocka avatar
blupatrik írta:
Inkább hagyjuk ezt...
Minden nap az általános iskola előtt megyek el,csak azt látom hogy mindig nagy bandákban járnak,van náluk 1-2 csaj és az a legmenőbb aki cigizik meg iszik...
Ezekből milyen emberek lesznek?
Azért még az én és apám gyermekkorában is már csajozgattak a 13-15 évesek,de nem kúrtak meg minden nap egy 15 év alatti lányt 😶

Arról nemis beszélve h minden jó csaj az ilyen 30 kilós, rózsaszín polóba járó, csillogós fülbe valós gyökerekre bukik... Ez az amit nem értek meg soha h ez mi? Annyira szexi lenne az, hogy, amikor átölteli csajt akk véresre horzsolja a gyerek bordája a hasát? De sztem is haggyuk ezt, eléggé eltértünk a témától 😀
0
0
0
0
no avatar
Inkább hagyjuk ezt...
Minden nap az általános iskola előtt megyek el,csak azt látom hogy mindig nagy bandákban járnak,van náluk 1-2 csaj és az a legmenőbb aki cigizik meg iszik...
Ezekből milyen emberek lesznek?
Azért még az én és apám gyermekkorában is már csajozgattak a 13-15 évesek,de nem kúrtak meg minden nap egy 15 év alatti lányt 😶
0
0
0
0
rocka avatar
Athesz írta:
CoDWaW31 írta:
Hát igen ezt énis tapasztaltam már jópárszor..😕
Csak az akérdés h meddig tart ez?...


Amíg az ilyen emberek rá nem jönnek arra h mekkora barmok! De úgyse fognak mert kutyából nem lesz szalonna!

Jah, én aztse értem h az mér jó ha ugy fényképezi le magáz vki h látszik a fényképező meg a teló, attól h látják mien telója van menőnek érzi magát vagy mi?
Meg ha vki meztelenül felteszi magát a netre, akkor utána ne perrel fenyegesse azokat az oldalakat ahol fenn van, hanem gondolkozzon el rajta h meztelen p*csáját ne tegye fel sehova.
0
0
0
0
Athesz avatar
CoDWaW31 írta:
Hát igen ezt énis tapasztaltam már jópárszor..😕
Csak az akérdés h meddig tart ez?...


Amíg az ilyen emberek rá nem jönnek arra h mekkora barmok! De úgyse fognak mert kutyából nem lesz szalonna!
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát igen ezt énis tapasztaltam már jópárszor..😕
Csak az akérdés h meddig tart ez?...
0
0
0
0
rocka avatar
CoDWaW31 írta:
Athesz írta:
CoDWaW31 írta:
Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!

köszi!😀Én mindigis ezt gondoltam,és most h már a tinikorban vok,most is még ez az elv alapján gondolkodok...


Én is! Csak az a baj kevesen! De majd változik a világ!

Hát igen,változik a világ...😕De sajnos egyre rosszabb irányba,mert ez elvileg kb 4-5 éve van h ilyenek a kikorúak...😞😕Innen vagy még rosszabb lesz egy idő múlva,vagy jobb lesz..Bár én nem nagyon hiszem hogy jó irányba fog változni..😞

Biztos h nem,minden egyre szarabb lesz, am meg már a 12 éves lányok ugy pózolnak h pucsítanak meg minden, akk abból mien csaj lesz? 2 év mulva már 10-en átmentek rajta...
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Athesz írta:
CoDWaW31 írta:
Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!

köszi!😀Én mindigis ezt gondoltam,és most h már a tinikorban vok,most is még ez az elv alapján gondolkodok...


Én is! Csak az a baj kevesen! De majd változik a világ!

Hát igen,változik a világ...😕De sajnos egyre rosszabb irányba,mert ez elvileg kb 4-5 éve van h ilyenek a kikorúak...😞😕Innen vagy még rosszabb lesz egy idő múlva,vagy jobb lesz..Bár én nem nagyon hiszem hogy jó irányba fog változni..😞
0
0
0
0
Athesz avatar
CoDWaW31 írta:
Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!

köszi!😀Én mindigis ezt gondoltam,és most h már a tinikorban vok,most is még ez az elv alapján gondolkodok...


Én is! Csak az a baj kevesen! De majd változik a világ!
0
0
0
0
no avatar
hé hé gyerekek...kicsit elmentünk a témától 😃

amúgy meg azt a híres mukit azért zárték be,mert amikor meg**** azt a 13 éves lányt ő volt vaqgy 50 éves....és ez pedofilitás amúgy meg baszhat 2 ujszülött is 😃
0
0
0
0
rocka avatar
CoDWaW31 írta:
Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!

köszi!😀Én mindigis ezt gondoltam,és most h már a tinikorban vok,most is még ez az elv alapján gondolkodok...

De pl. ha oda menne Jessica Alba hozzád vagy vmeik jó csaj, és mondaná h dugd meg, akkor nem dugnád meg?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
akoscsordas:95/március 19
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
freeride182 írta:
Kmisi99 írta:
CoDWaW31 írta:
akoscsordas:hát nekem sincs😞de kel szerezni,de lehetőleg olyat,aki normális,és nem azért kellünk neki h lefeküdjön velünk,hanem olyan aki szeret,és nem csak külső alapján,hanem a belső is fontos neki...
Kmisi99:Látom megjöttél,mint szakértő😆akkor 16 alatt megbűntetnek vagy mi?

Hát az elvileg bűncselekmény fel is lehet jelenteni aki 16 év alatt csinálja most is megy a tvben az a híres emberke aki lefeküdt egyszer egy 13 éve csajjal és nem töltötte le a büntetését és külföldre ment és kérték a kiadatását

De ha egy 13 éves egy 13 évessel fekszik le akkor is? mert ugytuom h akkor nem az. Csak ha 16 vagy pl és a másik meg 13, de nembiztos

Hát azis elvileg törvényekbe ütközik mert egyszer volt a fókuszban hogy mondta a roma csávó hogy tudom hogy törvénytelen de ,ár 12 éves korukban össze eresztjük őket. De ha nem ttesznek feljelentést akkor akár 2 3 éves is csinálhatja elvileg
0
0
0
0
Megtorlow avatar
miért hány éves vagy?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!

köszi!😀Én mindigis ezt gondoltam,és most h már a tinikorban vok,most is még ez az elv alapján gondolkodok...
0
0
0
0
Athesz avatar
CoDWaW31 írta:
akoscsordas:Énis így vok 😀Nem sokat érek egy "egy estés" csajjal...


Teljesen egyetértek veled! Támogatom az ötletedet!
0
0
0
0
Megtorlow avatar
freeride182:csak általánosságba mondtam persze h megdugnám😆de egy tartós kapcsolat meg egy alkalomi teljesen más
0
0
0
0
rocka avatar
Kmisi99 írta:
CoDWaW31 írta:
akoscsordas:hát nekem sincs😞de kel szerezni,de lehetőleg olyat,aki normális,és nem azért kellünk neki h lefeküdjön velünk,hanem olyan aki szeret,és nem csak külső alapján,hanem a belső is fontos neki...
Kmisi99:Látom megjöttél,mint szakértő😆akkor 16 alatt megbűntetnek vagy mi?

Hát az elvileg bűncselekmény fel is lehet jelenteni aki 16 év alatt csinálja most is megy a tvben az a híres emberke aki lefeküdt egyszer egy 13 éve csajjal és nem töltötte le a büntetését és külföldre ment és kérték a kiadatását

De ha egy 13 éves egy 13 évessel fekszik le akkor is? mert ugytuom h akkor nem az. Csak ha 16 vagy pl és a másik meg 13, de nembiztos
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
akoscsordas:Énis így vok 😀Nem sokat érek egy "egy estés" csajjal...
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Ja vágom...Akkor pár ismerősömet fel jelenthetném...😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
CoDWaW31 írta:
akoscsordas:hát nekem sincs😞de kel szerezni,de lehetőleg olyat,aki normális,és nem azért kellünk neki h lefeküdjön velünk,hanem olyan aki szeret,és nem csak külső alapján,hanem a belső is fontos neki...
Kmisi99:Látom megjöttél,mint szakértő😆akkor 16 alatt megbűntetnek vagy mi?

Hát az elvileg bűncselekmény fel is lehet jelenteni aki 16 év alatt csinálja most is megy a tvben az a híres emberke aki lefeküdt egyszer egy 13 éve csajjal és nem töltötte le a büntetését és külföldre ment és kérték a kiadatását
0
0
0
0
rocka avatar
akoscsordas írta:
😆hááát én veled vok CoDWaW31 nekem oan kell aki szeret(ne) engem😀

Oda menne hozzád egy nagyon jó csaj, pl.: Jessica Alba és aztmondaná h dugj meg! akk nem dugnád meg?
0
0
0
0
Megtorlow avatar
😆hááát én veled vok CoDWaW31 nekem oan kell aki szeret(ne) engem😀
0
0
0
0
rocka avatar
CoDWaW31 írta:
akoscsordas:hát nekem sincs😞de kel szerezni,de lehetőleg olyat,aki normális,és nem azért kellünk neki h lefeküdjön velünk,hanem olyan aki szeret,és nem csak külső alapján,hanem a belső is fontos neki...
Kmisi99:Látom megjöttél,mint szakértő😆akkor 16 alatt megbűntetnek vagy mi?

Ha jó csaj akk engem nem zavarna ha csak egy dugásra kellenék neki 😆
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
akoscsordas:hát nekem sincs😞de kel szerezni,de lehetőleg olyat,aki normális,és nem azért kellünk neki h lefeküdjön velünk,hanem olyan aki szeret,és nem csak külső alapján,hanem a belső is fontos neki...
Kmisi99:Látom megjöttél,mint szakértő😆akkor 16 alatt megbűntetnek vagy mi?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Asszem 16 áves kortól legálisan lehet csinálni
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Sztem sokkal fontosabb h legyen egy normális bnőd,minthogy 14 évesen ne legyél szűz....
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Sztem meg biztos😜Ha bele gondolsz mégis 18+-os dolog..És azért mégis más egy 14-15 éves,mint egy 18 éves...
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
akoscsordas:Nyugi ráér még....nem teljesen normális az aki 14-15 éves korában veszti el ....
0
0
0
0
Megtorlow avatar
blupatrik sajna én még szűz vok😞de közeljövőbe el akarom veszteni😃
0
0
0
0
Athesz avatar
Én is a legjobb napnak egy barátnő megismerését tudom mondani, de az pedig a legrosszabb mikor szakított velem! 😞
0
0
0
0
ReSeth avatar
legrosszabb nap, háát minden nap mikor iskolában vagyok mert utálom a sulit.
legjobb nap, hát eddig az volt amikor megkaptam a gépemet persze akkor tök sz*r volt mert csak ez volt benne : 1,6ghz proci , 256mb ram , meg egy integrált vga kártya..
0
0
0
0
no avatar
akoscsordas írta:
hááát nekem sajna nincs barátnőm szal azt nem irhatom...de am téll kocka vok😃


Szerezz be egyet!
A sarki ABC-ben lehet kapni 😆😂

ááá nemigaz 😃
Nekem talán a 2. legjobb napom amikor talán az,amikor elvesztettem a szüzességem 😃
0
0
0
0
Megtorlow avatar
hááát nekem sajna nincs barátnőm szal azt nem irhatom...de am téll kocka vok😃
0
0
0
0
Netsu avatar
Neemár akoscsordas ilyen kocka vagy,hogy ez volt a legjobb napod az egész életedben? 😂

Nekem a legjobb szintén az volt,hogy barátnőmet megismertem 😀 A legrosszabbak pedig azok,amikor valamelyik hozzátartozóm meghalt.. :S:S:S:S
0
0
0
0
Megtorlow avatar
a legjobb 3 hete volt amikor megkaptam az új gépem😀
0
0
0
0
no avatar
Kinek melyik volt a legjobb,vagy legrosszabb napja??

nekem pl a legjobb az volt amikor megismertem a barátnőmet 😀

a legrosszabb pedig amikor a karomban mindkét csont eltört és össze-vissza csavarozták :S
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció