Kinek melyik volt a legjobb/legrosszabb napja?

Szerző: blupatrik, 2009. December 05., téma
Fórum » Társalgó
Kinek melyik volt a legjobb,vagy legrosszabb napja??

nekem pl a legjobb az volt amikor megismertem a barátnőmet :)

a legrosszabb pedig amikor a karomban mindkét csont eltört és össze-vissza csavarozták :S
Hozzászólások: 141
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
matany001 avatar
Nyáron majdnem minden nap jó amikor, az otthoni nagy hűs medencében fogyasztjuk a whiskyt jéggel, és a barátnőm is mellettem lebzsel, majd betoppannak a haverok két láda sörrel. 😃 😀
0
0
0
0
Lathronos avatar
Jó napom még nem volt soha.
0
0
0
0
Bicike avatar
@bartos666
Átérzem, tőlem is lenyúlták az iratokat, nem kellemes érzés.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Na, nekem most lopták el az összes iratom + 20k forintom 😀😉 Éljen a karácsonyi vásárlás...
0
0
0
0
Bronson avatar
ez a mai nap egy rakás fekália... behalt a VGA-m... 😠
0
0
0
0
no avatar
Mikor rájöttem hogy az összes nő ribanc. 90% sok alkalmi.
0
0
0
0
acsricsi avatar
Június Péntek 13 😉 Akkor ballagtam el és jöttem össze barátnőmmel 😀 😀 😀 Leges legjobb nap 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem biztos hogy a legrosszabb de a top 3 ba benne van.
A történetemre pontosan illik az a mondás, hogy egy hópehely is indíthat lavinát.

1. fejezet OC-ztam a vidikarimat és akkor még nem tudtam hogy emiatt fagy ki a BF3 játékban driver hiba maitt. Én azt hittem tényleg driver hiba ezért uninstalláltam csakhogy uninstall közben lefagyott a gép

2. fejezet Gép újraindul és valami baj volt a képarányokkal a jobb oldalon kb 1,5 centis fekete sávban nem volt kép kb 10x raktam újra a drivert de sehogy se volt jó mindig ott volt vagy mindig kifagyott mindig valami baj volt. Több órán át szarakodtam.

3. fejezet Sikerült megoldani a problémát el is akartam kezdeni játszani majd elment a kép és a monitor kiírta hogy "túl nagy" a felbontásra gondolt így reseteltem csakhogy már a windows betöltésekor se volt kép és a túl nagy szöveget írta ki. csökkentett módban jó volt szarakodtam itt is rengeteget. Próbáltam mindenhogy uninstallálni és mindenhogy telepíteni a drivert mindenhogy szar volt

4. fejezet Jól van elegem lett egy egész délutánnyi idegbetegségből szenvedésből kínlódásból. Már nagyon ideges voltam. Mondom úgyis egy napos a windows újra telepítem.

5. fejezet Formázom a c meghajtót de az nem megfelelő formátumba formázódott. Mondom tök jó másik gépbe be formázzuk meg jól. De nem emlékeztem hogy mibe kell formázni így kiválasztottam egyet. Hát nem lett jó gépembe berakva windows telepítésnél látom is hogy nemjó.

6. fejezet Jó hdd megint kivesz másik gépbe be. Gép bekapcs hoppá nincs rádugva a táp a hdd re. Jól van dugjuk rá elvileg úgy is plug and play a hdd hát csak nem baj ha működés közben kap áramot. Próbálom bedugni a gép lekapcsol.

7. fejezet Összedugom a dolgokat nem látja a hdd-t. Szenvedek egy sort de szar. Másik gépben szintúgy. Hdd-t megszagolom érzem ratja a túlfeszültség szagot.

1TB os WD caviar black pápá adatok szintúgy.

És mindezt egy szaros tuningolásért ami miatt driver hibát dobott ki a qrva játék.😠😢
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Legjobb mikor megkaptam az elsö crossmotorom!! 😃
Legrosszabb mikor barátnőm mással kavart!!!
Azért kaptam 2 év felfüggesztettet :'(
0
0
0
0
megaone6 avatar
Am végül 61 pont lett de felvettek 😆 Hát ezt nemtom hova tegyem, jó vagy rossz lesz-e de annyira a ballagást se várom... Főleg a fideszes narancssárga nyakkendő miatt FUUUUUUU
0
0
0
0
no avatar
megaone6 írta:
megvan, 65-80 pont között lesz. az jónak számít egy jobb informatikai suliba (nevet nem akarok mondani, kéttannyelvű)?



Biztos.
0
0
0
0
megaone6 avatar
megvan, 65-80 pont között lesz. az jónak számít egy jobb informatikai suliba (nevet nem akarok mondani, kéttannyelvű)?
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Nem annyira nehéz a felvételi,nyugi. 😃
0
0
0
0
megaone6 avatar
nekem a legrosszabb a felvételi lesz, amit holnap írunk... BRING IT ON BIAAATCH
0
0
0
0
kaizinger avatar
nekem is megvan azt nem mondtam csak szarul esett😀
elintéztem a srácot
0
0
0
0
kreativtalan avatar
Húha nekem még megvan a barátnőm de az új videókártyám is végre...😀
0
0
0
0
no avatar
kaizinger írta:
A LEGJOBB AMIKOR MEGISMERTEM KÉTÉVE A BARÁTNŐMET
A LEGROSSZABB AMIKOR KIDERÜLT HOGY ELVILEG ELHANYAGOLOM ÉS MÁSSAL KEZDET EL ISMERKEDNI


Olvass szabályzatot.
- Ne írj csupa nagybetűvel, mert az azt jelenti, hogy kiabálsz! (Flame) Ne használj túlzott számú kérdőjelet (?) vagy felkiáltójelet (!)!
0
0
0
0
kaizinger avatar
A LEGJOBB AMIKOR MEGISMERTEM KÉTÉVE A BARÁTNŐMET
A LEGROSSZABB AMIKOR KIDERÜLT HOGY ELVILEG ELHANYAGOLOM ÉS MÁSSAL KEZDET EL ISMERKEDNI
0
0
0
0
tdavid00 avatar
Nekem augusztus 20.-a volt a legrosszabb napom... előtte nap estétől másnap reggelig (23:00-tól 6:00-ig) diszkó volt tőlünk kb. 850-900 méterre a faluban, de ide is elhallatszott... 4:30-tól 7:10-ig aludtam, aznap mindenre nagyon mérges voltam és egy kicsit agresszív is... 😞
0
0
0
0
Szabcsi avatar
robinho89 írta:
ugyan az, szar az egész!


Áhh akkor lehet,hogy visszavonom az első mondatomat :S
0
0
0
0
Szabcsi avatar
robinho89 írta:
ne tudd meg! választani bírnák, akkor biztos Egerbe mennék lakni! Voltam ott kb. 10éve 1hétig! bár még ott lakhatnék, itt unalmas és minden 5dik ember szerb vajdaságban!


De a munkalehetőségek,politikai szinten jobbak nem ?😲
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
ne tudd meg! választani bírnák, akkor biztos Egerbe mennék lakni! Voltam ott kb. 10éve 1hétig! bár még ott lakhatnék, itt unalmas és minden 5dik ember szerb vajdaságban!
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Nem tudom milyen lehet Szerbia de lehet,hogy szívesebben lennék ott mind itt:S
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
A legrosszabb: Szerbiában születtem!😆 voltam párszor Magyarországon, furcsa volt, de megszoknám!
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Az életem legrosszabb napja még nem jött el,de biztosan korszakalkotó lesz az életemre nézve! : ' )
!Hétfő utállak!
0
0
0
0
Haraposs avatar
A legjobb napom még nem jött el, és valószinűleg még nem is fog sokáig. De bízom benne hogy eljő majd a nap mikor újra koppányi értékrendben, történelmi Magyarországon, a Magas Tátrától le az Aldunáig, az Oberennsztől a Dnyeszterig és az Adriától a Fekete tengerig, ébredhetek.
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Minden napom szép kivéve amelyik nem,az nem annyira mert valamiért nem az.
0
0
0
0
superkiller avatar
molfer98 írta:
superkiller írta:
nekem most volt a legjobb! Befüvze biztosíttotam 3 orgazmust egy nőnek 😃


Mázlista 😃


Nem panaszkodom 😃😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
superkiller írta:
nekem most volt a legjobb! Befüvze biztosíttotam 3 orgazmust egy nőnek 😃


Mázlista 😃
0
0
0
0
superkiller avatar
nekem most volt a legjobb! Befüvze biztosíttotam 3 orgazmust egy nőnek 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Nekem holnap lesz a legroszabb. Holnap megyek az olsztálytársam apja temetésére és holnap megyek be a bizonyítványomért. (mert nem voltam évzárón) 😞
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Legjobb napom az volt amikor összejöttem a csajommal és legrosszab amikor 5 nap után szakított .
0
0
0
0
Adam996 avatar
Kmisi99 írta:
Nos nem biztos hogy ez a legrosszabb de a top 10 legrosszabb napban benne van a mai nap. Sikeresen kinyírtam az én hibámból figyelmetlenségemből a Samsung Galaxy S2 őmet. Igaz még talán le lehet gariztatni vagy legrosszabb esetbe is 15k a javítás de akkor is rohadt szar érzés. A másik meg az hogy a prohardveren már több mint fél éve rohadtul várom hogy lehessen egyéni arcképem végre hamarosan eljön az idő hogy kérhetek de lehet hogy szabályt sértettem és fél évet újra várhatok akkor megbolondulnék mert nagyon fontos számomra.


Megyek is azt megiszok pár sört. 😢



Hogy ment tönkre?
0
0
0
0
no avatar
unknown user:sajnálom édesanyádat 😞 Szerintem senki sem tudna minden napot a legjobb napnak élni ezek után. 😞
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem is lány miatt volt,3 héttel ezelőtt😞😢
0
0
0
0
unknown user avatar
Bence1997 írta:
Nekem életem legrosszabb napja szintén egy lány miatt volt, aki jól átcseszte a fejem. De már elfelejtettem, és azóta minden nap életem legjobb napja van 😉


Ezzel sok srác így van. Anno az én fejemet is elcsavarta egy csaj, akibe több mint 5 évig voltam szerelmes, de mivel nem voltam/vagyok egy top pasi, ezért semmi esélyem nem volt. Középiskolába és Egyetemen nem igen néztek rám a nők, bár mivel szinte mindenből jeles voltam ezért ki próbálták használni azt hogy segítőkész vagyok/voltam. Csak sajnos az volt nekik a bukta hogy én az ilyen kihasználásokat észreveszem. Diploma után meg már csak a munkának éltem/élek.

Nincs barátnőm, egyedül élek. Anyám elhunyt, apám elhagyott. Az tartja bennem a lelket, hogy anyám mindent megtett azért hogy elérjem a célomat, és el is értem. Diplomázásom után 1 évre rá anyám elhunyt. Apám a képét oda sem merte dugni a temetésre. Igazából nem is sajnálom, mert az az igazán szánalmas ember, aki a gyerekét elhagyja és még a felesége temetésére sem tudott eljönni. Szívből kívánom másoknak, hogy ne ilyen apjuk legyen. Nekem a legrosszabb napom ez volt, vagy is anyám halála.

Legjobb napom nincs. Minden napot átlagosnak ítélek meg azóta hogy egyedül vagyok. Továbblépni ilyen körülmények után lehetetlen.
0
0
0
0
no avatar
Nekem életem legrosszabb napja szintén egy lány miatt volt, aki jól átcseszte a fejem. De már elfelejtettem, és azóta minden nap életem legjobb napja van 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Spartan117 írta:
ugyaaaaaaan nyugodja meg 😀 egyél egy pizzát és jobb leszz 😃

Nekem Mivolt a legroszzab ? Nem áll módomban közlöni mert nem tartozik rátok de nem olyasmi hogy szétvertem a laptopot ez sokkal komolyabb 😜 Mi volt a legjobb olyan nem volt 😃 ahh shiiiiit 😜 majd remélem lesz még egy jó napom 😜

Pizzát? 😆 akkor akasztanám fel magam ha odáig süllyednék hogy egészségtelenül eszek😀
0
0
0
0
no avatar
ugyaaaaaaan nyugodja meg 😀 egyél egy pizzát és jobb leszz 😃

Nekem Mivolt a legroszzab ? Nem áll módomban közlöni mert nem tartozik rátok de nem olyasmi hogy szétvertem a laptopot ez sokkal komolyabb 😜 Mi volt a legjobb olyan nem volt 😃 ahh shiiiiit 😜 majd remélem lesz még egy jó napom 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nos nem biztos hogy ez a legrosszabb de a top 10 legrosszabb napban benne van a mai nap. Sikeresen kinyírtam az én hibámból figyelmetlenségemből a Samsung Galaxy S2 őmet. Igaz még talán le lehet gariztatni vagy legrosszabb esetbe is 15k a javítás de akkor is rohadt szar érzés. A másik meg az hogy a prohardveren már több mint fél éve rohadtul várom hogy lehessen egyéni arcképem végre hamarosan eljön az idő hogy kérhetek de lehet hogy szabályt sértettem és fél évet újra várhatok akkor megbolondulnék mert nagyon fontos számomra.


Megyek is azt megiszok pár sört. 😢
0
0
0
0
Bicike avatar
+ legrosszabb: rájöttem, hogy az összes tanár utálja az osztályt.
0
0
0
0
no avatar
legjobb napom volt amikor megismertem a csajomat és legrosszab amikor még az nap este szakitottam is😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Ez a legrosszabb, nem 4-est kaptam, hanem 4db 1-est
0
0
0
0
Hungarianication87 avatar
én is kaptam már 4est matekból, ált isk 2. osztályában 😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Bicike írta:
amikor 4 egyest kaptam matekból





Ez volt a legjobb??😂
0
0
0
0
Bicike avatar
amikor 4 egyest kaptam matekból
0
0
0
0
Hungarianication87 avatar
sok frappáns napom volt, de ami most így először eszembejutott, 22. szülinapomon alávágtam 1 47 éves jól karbantartott nőnek, na az übernagy királyság volt, annál jobban még senki nem nyomta, pedig nem 1-2 nővel voltam.
legrosszabb: ha az ember megnéz 1 híradót rájön hogy még nem is volt annyira rossz 1ik napja sem, leszámítva halálesetet vagy kilakoltatást vagy ilyesmit
0
0
0
0
Joker avatar
A legjobb napon az volt mikor felvettek a melóhelyemre ahol 200ezret kerestem havonta😜 de nem volt sokáig sajna😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció