Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kalamona avatar
Buliban voltam, szabadtéri fesztivál. És a szomszéd faluban lakok. Gondoltam lemegyek biciklivel de nem volt hova raknom a biciklit ezért elrejtetem a helyi sisnyásba. Sajnos munka miatt korán kellet mennem ezért bemegyek a sisnyásba a biciklimért. és telibe rátapostam egy párra. 😀😀 gondolhatjátok volt meglepetés. vak sötét ők meg halkak voltak (vagy a buli hangja elnyomta őket) 😆😂😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
MET4L írta:
Autópályán mentem, és már majdnem behugyoztam, amikor odaértem egy pihenőhöz, benyitottam a WC-be és egy csávesz ott nyomta a B.nőjét... Na ezt képzeljétek el milyen égő volt ....


Fúúú, ez kemény! 😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
MET4L írta:
Autópályán mentem, és már majdnem behugyoztam, amikor odaértem egy pihenőhöz, benyitottam a WC-be és egy csávesz ott nyomta a B.nőjét... Na ezt képzeljétek el milyen égő volt ....

Miért nem mondtad hogy csak így tovább?😆

Egyébként volt osztálytársammal pár hete történt meg hogy tokaji helyről jön le mint a hülye biciklivel kb 50 el semmi védőfelszerelés csak pulóver nadrág egy kő kidobta alóla a biciklit és kb 10-20 métert csúszott a fél arcáról lement a ből alig bírt járni és pulóveren át is mindkét karjáról is lement a bőr kb minden ruhája szétszakadt ami rajta volt
0
0
0
0
Darkness avatar
az igen, én befostam volna annyi cigány közt... 😃
0
0
0
0
Tofy avatar
De ez a legfrissebb még vagy 100 ilyen hülyeségünk volt 😆
0
0
0
0
Tofy avatar
😆 én teli vagyok ilyen hülyeségekkel. Haverommal ***tunk mint állat itt a kocsmában.A kocsmában záróra volt.Jó. Pont aznap este volt a cigány bál a városban és hozzánkszegődött két cigány és hívtak a bálba.Haverom rögtön rávágta menjünk.Az úton odasúgtam neki : gyerek ebből még baj lesz... Mikor odaérünk az utca full teli van cigánnyal és hát mi meg nem kívánkoztunk tovább a bálba. 😃 De az a két cigány elkezdett duvajkodni mert a farok haverom megígérte meghívja őket egy sörre. Akkor elkezdtek fenyegetőzni adtunk nekik asszem 300 forintot azt szaladtunk mert már többen jöttek oda 😃 De szerencsére el tudtunk szaladni... 😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
A mostani kulcscsonttörésem elég kínos dolog. Fáj mint állat és nem csinálhatok tőle szinte semmit.😕
0
0
0
0
no avatar
Asszem hatodikos voltam amikor tesi volt és kosárlabdát kellett játszani viszem a lasztit(illetve pattogtatom 😆😉 erre az egyik gyerek úgy veszi el a labdát hogy közbe teli erőből torkon vágott :S másodpercekig nem kaptam levegőt utána is még hörögtem egy kicsit még most is érzem a helyét :S Ez meg inkább félig vicces félig durva: Tehát haverommal épp indultunk egy játszóról amikor már nem tom miért 😆 felkapok egy botot és elhajítom felé de nem laposan hanem magasan (gondoltam elmegy felette) Aztán látom hogy olyan minthogyha pont rá akarna esni. Elkezdek üvölteni hogy "VIGYÁÁÁÁZ!!!!!" ere ő hátrafordul........... Ha 1 centivel lejjebb megy akkor kidobom a szemét :S nem volt kellemes érzés. Először abban a tudatban voltam hogy tényleg kidobtam a szemét Úgy kirázott a hideg hogy azt el nem lehet mondani 😆.
0
0
0
0
edom789 avatar
Toma97 írta:
De nem működött!!ALARM gomb semmire nem volt csak díszre.HA még1 percen bellül nemnyitották volna sztem szét ütöm a kezem 😞 😢
Miért pánikoltál be annyira? Csak egy liftbe ragadtál be velem is előfordult már vagy kismilliószor!
0
0
0
0
Toma97 avatar
De nem működött!!ALARM gomb semmire nem volt csak díszre.HA még1 percen bellül nemnyitották volna sztem szét ütöm a kezem 😞 😢
0
0
0
0
ceni98 avatar
toma... lehet szólni h beragadtam.... van 1 gomb amivel lehet jelezni 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
1ik külföldön voltam beragattam régi liftbe 1,5 méter hosszú,széles volt és ilyen régi.Aztán elkezdtem ütni az ajtót.Azt kívülről kilehet nyitni és a recepcíóncsak néznek hogy kezemet alig tom mozgatni.Magyarul LESE SZ@RTAK!
0
0
0
0
Domfoz avatar
Velem nagyon kemény dolgok történtek meg :"D

ERŐS IDEGZETŰEK OLVASSÁK!


1. 1 éve haverokkal nyári szünet kezdetén bicózunk.Oké versenyzünk és egyszer csak valahogy a kormány kijött a helyéről, csúszok 1-2 métert, állal(!!!!) a földön. Szerencsére gyors korházba mentem, másfél centis repedés volt. Persze a kezemen meg a lábamon is sérültem, nem volt valami kellemes. 1 hónapig volt rajta a tapasz az államon.

2.Ez inkább nem is durva, inkább vicces. Apámék nagyon szeretnek hülyéskedni, tél volt, mondja hogy
hozd a szánkót az úton kocsival húzlak Petivel együtt.
(Peti=aka. nagybátyám)Nagyban megyünk az úton, erre apám elkezd direkt jobbra-balra menni(nem ment akkor senki más szerencsére) és egyszer csak felborul a szánkó, nagybátyám az árokba én meg az úton csúsztam hason vagy 10 métert 😃DDDDDD 😂 😆😆😆😆😆😆 Nagyon durva volt, egyikünknek se lett baja :"DDDDDDDDD

3.Volt egy roma(NO OFFENSE.) a sulinkba aki nagyon kötekedő volt.Egyszer csak odajön hozzám és azt mondja ,,beszótá" mondom ,,nem, de az ilyen bal***ok mint te megérdemlik azt" és akkor elkezd lökdösni. Oké egy kicsi dulakodás lesz majd hasba rúgom. azonnal elment. 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
jaje112 avatar
1xer 5 dikbe ugrottam eggyet a dühöngőbe a suliba és egy jó 4 centis vágás volt a fejemen kórház 😀
2x sulibuli az ebédlóbe berugtam mint a disznó még jóhogy nemakartam hazamenni elaludtam a budiba

Másik elmegyek este sz*rni persze elötte berugtunk a városba
Elaludtam leestem a wc ről és arra kettem fel hogy sz*ros picsával anyám jönne be nekinyitja az ajtót a fejemnek
0
0
0
0
jaje112 avatar
thug85 írta:
Na akkor elmesélek egy történetet. Nem durva, hanem inkább vicces.
Elmentünk haverokkal a szülőfalumban a helyi diszkóba szórakozni. Éjfélre már úgy berúgtam mint az atom, azt sem tudtam hol vagyok. Egy kombi Opel Kadettal mentünk, gondoltam kimegyek belefekszek pihenni. Kinyitottam a csomagterét, és befeküdtem.
A poén az egészben az, hogy nem a haverom autója volt, hanem két vadidegen srác jött vele bulizni. Valamikor éjjel elindultak haza velem a csomagtartóban. Én ebből semmit sem vettem észre, mert segg részeg voltam. Hazamentek kb. 30 km-re tőlünk. Kirakta a haverját, aztán elindult haza. Amikor odaért hozzájuk hátrafordult, hogy betolat az udvarra, és akkor meglátott engem. Elkezdett rázni, és kérdezte, hogy ki a f*sz vagyok. Én visszakérdeztem te ki a f*sz vagy, és mit keresel a haverom kocsijában? Végül is tisztáztuk, hogy kivan rossz helyen. De már nem mert visszavinni hozzánk, mert ő is ivott, és útközben zsernyákok is voltak. Felkeltette a nővérét aki a legszebb álmából lett felébresztve, és roppant káromkodások közepette hálóingben visszavitt a diszkóhoz. A haverjaim már fokozott erőkkel kerestek, mert részegen igen érdekes helyekre bírok elbújni aludni. Kiszálltam a kocsiból, és mindenki megkönnyebbült, hogy megvagyok, csupán utaztam 60 kilométert!


Ez asztán durva
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
😆 akkor nem lennék itt 😆 nem, hanem vízakna 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Először azt hittem taposó akna😆 De azért így is durva
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
nekem az volt a legdúrvább mikor unokatesómmal a nyaralónknál fogócskáztunk és már tök sötét volt. én meg elrohantam a ház mögé ahol már ilyen dzsungel szerű minden. én meg rohantam, ahzt egyszer csak rálépek egy régi aknára ami nyomban beszakadt alattam. a bokám eltört meg a comboról leszedte a bőr az akna szegélye. 😆
0
0
0
0
foldesbalint avatar
hm hát nekem kb az volt a legdurvabb amikor rokonokkal voltunk kirandulni berlinbe nos ahogy igy jartuk a varost lattam egy **** bevasarlokozpontot. Jo német bigék, MC.Donalds 😆 stb.. Rokonok nem akartak bejonni ok inkabb mindenféle nevezeteségeket akartak nezni. Mondom oke valjunk kulon nem is kellet tobb elis tuntek eleg hama. Megbeszeltuk h 5orakor talizunk egy adott helyen csak az volt a baj h total eltevedtem. Egesz este bolyongtam a belvarosba azt se tudtam hol vagyok,elege bevoltam szarva... kezembe egy csomo cucc amit vettem de semmi penzem se maradt mar.. azutan kb 8ora tajt megtalaltam a szuleimet. Azota inkabb megyek a tobbiek utan....
0
0
0
0
StYl3 avatar
Kmisi99 írta:
Nem kedvelem én se de hülyeség hogy nem tudja kimondani az i got a feellinget csak hülyeségből mondta szerintem


Hát ja. De ez legalább jól mondhatta volna, ha már az egész videó egy nagy hülyeség. De hát ilyen az ő szintje 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
tudom hogy szeretitek justin lenni medvét....
ezért itt egy sokkoló örülnék ha ez lenne videó
világ 10 legszebb órája.

[movie=youtube]SmgT-rwn5W4&feature=related[/movie]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem kedvelem én se de hülyeség hogy nem tudja kimondani az i got a feellinget csak hülyeségből mondta szerintem
0
0
0
0
StYl3 avatar


EZ már szánalom a köbön -.-
De ez a videó is egy katasztrófális videó -.- Komolyan ez az igaz világválságos dolog. Mikor a csajon nincs alapozó (amit kiemelek a csaj úgy néz ki mint egy zombi) a másik csávó meg élvezkedik mikor rárakják a hajára a zselét vagy mit -.- . Ez az igazi magyar sztárság.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Bioritmus írta:
Basszus söpö már ide is beteszi a lábát...na ne máár 😆..a hányinger elkap ettől a "csávától"....fújj..basszus 😆 amúgy:
gery14: Én már hallottam azt a számot jó sokszor 😆 😆 (egy ideig még a csengőhangom is az volt 😆😉


SP nyőgése?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Basszus söpö már ide is beteszi a lábát...na ne máár 😆..a hányinger elkap ettől a "csávától"....fújj..basszus 😆 amúgy:
gery14: Én már hallottam azt a számot jó sokszor 😆 😆 (egy ideig még a csengőhangom is az volt 😆😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
[movie=youtube]OZBWfyYtYQY&feature=related[/movie]

nekem mostmár ez...
0
0
0
0
gery14 avatar
StYl3 írta:
amikor megláttam a TV-ben azt az MM-et hát csodálkoztam hogy a magyarok hogy tudnak lekoppintani egy ilyen embert. Még jó hogy itt Horvátba nincsenek ilyen emberek 😃

SP melegségéről ennyit.
[movie=youtube]mGKKoTY-ijc&feature=related[/movie]

Még rendesen angolul sem tud, nem tudja kimondani hogy I Got A Feeling.


Kettő homokos állat Z.Z Szeretlek SP Keresetek rá tubon 😃 Sőpő Sikicsá K..cs..G Ha elkaplak meg------szlak rem tiszta 😆
0
0
0
0
StYl3 avatar
amikor megláttam a TV-ben azt az MM-et hát csodálkoztam hogy a magyarok hogy tudnak lekoppintani egy ilyen embert. Még jó hogy itt Horvátba nincsenek ilyen emberek 😃

SP melegségéről ennyit.
[movie=youtube]mGKKoTY-ijc&feature=related[/movie]

Még rendesen angolul sem tud, nem tudja kimondani hogy I Got A Feeling.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
StYl3 írta:
Hát ezen nincs min csodálkozni. A sok tini ilyenekért oda-vissza van. Fogadni mernék az 1. az a magyar justin bieber (a másik h*mokos) az SP


így ki van írva hogy a magyar justin az MM
SP az csak szimplán meleg
0
0
0
0
StYl3 avatar
Hát ezen nincs min csodálkozni. A sok tini ilyenekért oda-vissza van. Fogadni mernék az 1. az a magyar justin bieber (a másik h*mokos) az SP
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
StYl3 írta:
ÁÁÁ, ezt a bűnt is meglehet bocsátani, csak elég nehéz 😃 Viszont megmondtam neki hogy ha lehet máskor inkább fülhallgatóval... 😃


az még egy megoldás.... de justin benne van a world top 50 women of internet csoportjába ahol a 7.
0
0
0
0
StYl3 avatar
ÁÁÁ, ezt a bűnt is meglehet bocsátani, csak elég nehéz 😃 Viszont megmondtam neki hogy ha lehet máskor inkább fülhallgatóval... 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
StYl3 írta:
Nekem a legdurvább helyzet akkor volt mikor Barátnőm átjött és elkezdett Justin Biebert nyomni -.-


én már szakítottam volna vele 😆
0
0
0
0
StYl3 avatar
Nekem a legdurvább helyzet akkor volt mikor Barátnőm átjött és elkezdett Justin Biebert nyomni -.-
0
0
0
0
gery14 avatar
Hát párszor volt sajnos 😞 motorozás közben elbambultam 150 el majdnem megküldtem egy tranzitost mert besatuzott öletem allig volt reakció idöm pont megbírtam állni 😞 most nemrég egy 4 hónapja meg Rámhuzták a kormány 60-nál és az autos aztmonta hogy nemlátot:CSERE: Oldaldekni, oldalidom fejidom hűtő kilyukadt CIRKA 780 EZRES károm lett és több honapig nem fizetett a biztositó és 3hónapg fájtak a kezeim de kiperkálták a motort meg még volt pár szitum verekedés,autó.motor 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
whiplaser írta:
off😜éntek 13-adika lesz tehát a "öngyilkos" jelöltek készüljenek 😆
on:7 éves koromban belenyomtam a méhet a az arcomba-.-... két hnapja meg mind a két hüvelykujjamat ugy bevertem hogy ngayon fájt 😆 am csodálom hogy akkor se tört el mert elég rendesen belenyultam a labdába:/


ki akartad szurni a labdát? 😃
ja nekem meg erröl a héhesröl jut eszembe, én onnan jöttem (hatásszünet)
aláhajoltam a csapnak gondoltam iszok egyet, a darazsak onna hordták a vizet (de hogy miért) és a csapban volt, megnyitom a nyelvembe belecsípet..... ***a volt (a legjobb az volt benne hogy ecetes rongyal törölgették)
0
0
0
0
whiplaser avatar
off😜éntek 13-adika lesz tehát a "öngyilkos" jelöltek készüljenek 😆
on:7 éves koromban belenyomtam a méhet a az arcomba-.-... két hnapja meg mind a két hüvelykujjamat ugy bevertem hogy ngayon fájt 😆 am csodálom hogy akkor se tört el mert elég rendesen belenyultam a labdába:/
0
0
0
0
Razor1911 avatar
tasiadam írta:
Razor1911 írta:
egy bal lábbal fel kelt napon 3x estem le a lépcső és mindig ugyanott és ugyan úgy 😃 a végén már liftet akartam...


metem egy kulcsért és mezítláb belerugtam egy ágyba (kisujj), mentem viszafele megint... elkeztem szakadni hogy ekkora bal*** nem lehetek, megint mentem oda újra belerugtam.... lényeg a lényeg nekem fél év után ugyan úgy fáj mintha tegnap rugtam volna bele.... azelött pedig fenyőszék élébe ugyan úgy ( 1 év után mult el, de ugyan erre a lábujjamra mentem rá megint)

Az szép...😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Razor1911 írta:
egy bal lábbal fel kelt napon 3x estem le a lépcső és mindig ugyanott és ugyan úgy 😃 a végén már liftet akartam...


metem egy kulcsért és mezítláb belerugtam egy ágyba (kisujj), mentem viszafele megint... elkeztem szakadni hogy ekkora bal*** nem lehetek, megint mentem oda újra belerugtam.... lényeg a lényeg nekem fél év után ugyan úgy fáj mintha tegnap rugtam volna bele.... azelött pedig fenyőszék élébe ugyan úgy ( 1 év után mult el, de ugyan erre a lábujjamra mentem rá megint)
0
0
0
0
Razor1911 avatar
egy bal lábbal fel kelt napon 3x estem le a lépcső és mindig ugyanott és ugyan úgy 😃 a végén már liftet akartam...
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem van egy olyan oszt. társam aki eccer azér nem jött suliba mert egy csipszeszacskó megvágta az ujját. 😆😆😆 Amúgy egyes kettes tanuló, egy csomót hiányzik... Velem kb egy hónapja olyan érzelmi fájdalom ért h: Tehát, volt egyszeregy csajom, majd stb stb stb, és írtam neki együzit h hanyadik hónapnál járunk, erre rámír h bocs, de már semmilyen hónapunk nincs, mert nem szeret engem... Mindezt SMS-ben... Még most sem tudom őt elfelejteni... jól átvágott, szomorú voltam nagyon, de néha még előjön ez az érzés.. Így kell bízni a nőkben... ráadásul pont egy pénteki napon..........
0
0
0
0
bfrenk avatar
jasko írta:
akk ittvanmégyegy,ezen szakadni fogtok 😃

kiskoromba mamáméknál voltam és kint voltak a libák,nekem meg nagyon hugyozni kellett,és lementem az udvarra hugyozni és jött a liba az emg majdnem leharapta a tökömet 😆reflexből berántottam és szanaszét hugyoztam magam 😆


Ez kész! 😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekem egyszer volt az amikor apám kiküdött szodáért már jövök visza amikor kicsit vizes volt a papucsom talpa és egyszeri gyerek lévén ugrok egyet 😆 és a elestem a szodával meg betörtem az ablakot.... egy másik történet szerint 😆 kalapáccsal probáltam meg szélyelverni egy szekrényt 😆 azt ovatoság hián (ugyanis rombolálskor nem figyelek semmire se *.*) elég rendénesen orron b*sztam a kalapács lapitott végével 😆 azóta se tudom hogy mér nem tört ez az orrom :/
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Én még ovodában, elestem roller-rel, és a kormány ilyen kerek alakú fémből volt, és a amikor elestem rámdőlt, és beleállt az arcomba a kormány. Ömlött belőle a vér, és elmentünk a kórházba, nem akartam h összevarják, ugyhogy valami nagy tapaszt adtak, ami összenövesztette 1 hónap alatt. A nyoma még mindig megvan de már csak egy nagyin kicsit háromszög alakú folt.
0
0
0
0
niteforce avatar
😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

LOL LOL LOL

😆 😆 😆 😆 😆
0
0
0
0
jasko avatar
akk ittvanmégyegy,ezen szakadni fogtok 😃

kiskoromba mamáméknál voltam és kint voltak a libák,nekem meg nagyon hugyozni kellett,és lementem az udvarra hugyozni és jött a liba az emg majdnem leharapta a tökömet 😆reflexből berántottam és szanaszét hugyoztam magam 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
en 2x leptem bele darazsba ugyanazon a helyen
1x engem is megrazott az aram
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
2 éve volt amikor egyik haverom áthívott magához vidéken. egy dombon laktak és bringával mentük fel úgy hogy a domb allján ott egy vízelvezető csatorna😃 Felemntünk a dombra bement vmi cuccért aztán megbeszéltük, hogy elmegyünk inkább bringázni és elindultam lefele a lejtőn...Próbáltam lassítani, de beakadta kontrafék(kemping cajgli) előttem volt 1 betonoszlop meg egy akácfa + a vízelvezető csatorna... A betonoszlopnál elrántottam a kormányt, de sajnos nem estem el, és akkor mielőtt bevágoódtam vna a vízbe az akácfába vágódtam olyan 20-25km/h sebességgel... Nem tört el semmim csak a combomba állt egy 5cm-es tüske és ömlött belőle a vér....
Meg kiskoromba a kalapáccsal játszottam és leesetem a betonlépcsőről, megfejeltem a lépcső szélét és a kalapács is ráesett a fejemre...
Meg tvaly 4-szer rándult meg a térdem úgy, hogy nem bírtam lábra állni 2 napig...
Vannak még ilyen szoriim csak nincs kedvem leírni😃
0
0
0
0
jasko avatar
nekem is volak ilyen szerencsétlen helyzetek 😃
kiskoromba:
utánfutón a támasztónak a talpa ráesett a tenyeremre és szétment az egész össze kellett varrni,én meg be akartam ragasztani 😃
nemrég:nyáron mezitláb pakoltam papámnak a deszkákat és nem vettem észre hogy az egyikből kiáll egy 5 centis szög,és amikor letettem,mentem volna a következőért,beleléptem és átszurta a lábam 😆
0
0
0
0
no avatar
psychosocial írta:
nekem az hogy amikor fát vágtunk bátyámmal mondta hogy fogjam a fát és volt 1 szög a fába akkora lendülettel vágta h a két fa repült szét és a szöges része pont oda csapodott a szemnél van ahol a csipa szokott lenni csak kicsitt kijebb és majdnem elvéreztem és a szememet is majdnem elveszítettem


Azigen!
Ahol a csipa szokott lenni.... 😂
Kifeküdtem a röhögéstől tesó! 😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció