Életed legdurvább helyzete

Szerző: R0x0r, 2009. December 04., téma
Fórum » Társalgó
Ide jöhetnek kínos, durva vagy megdöbbentő helyzetek.
Mondjuk az enyém az volta amikor haverom fejbe dobott egy marha nagy kővel, de úgy hogy nem is éreztem.Aztán ordítva mentem ki a tóból, ráadásul úgy hogy semmit se láttam.
Hozzászólások: 395
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
menoteboj avatar
6 evesen felmasztam a tetore, leestem el tort harom bordam meg megrepedt a sipcsontom
nagyon fajt:S
0
0
0
0
apetit1989 avatar
lapartman997 írta:
😲 az hogy sikerült? Eltört valamid?


Azon kívül, hogy hetekig a mellkasomon volt a kormánykerék lenyomata, semmi bajom sem lett. Az a bomberdzsekis valaki, aki kilóg a motortérből, az én lennék. Szóval megúsztam.
0
0
0
0
greenmelon avatar
A feladatsor első része közben történt, megcsináltam 60 helyett 20 perc alatt, lecsuktam a szemem aztán arra ébredtem, hogy a felügyelő tanár ébresztget a 60. perc végén miközben osztja az új feladatlapokat. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
ja azt hittem hogy még régebbi story 😆 azt hogy sikerült? 😃 😃 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
19ati93 írta:
legalább a szóbelin? 😆

Dehogy, az még több mint egy hónap múlva lesz. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
legalább a szóbelin? 😆
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
greenmelon írta:
Én elaludtam az angol érettségin. XD

uuuuuuuuuuuuuuuuu XDDDDD
0
0
0
0
greenmelon avatar
Én elaludtam az angol érettségin. 😆
0
0
0
0
jumpen97 avatar
amikor lefagyott a gép. na az aztán durva volt.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bicike írta:
robot fiu: én az ofömnek, meg a matek tanárnak adnék vagy 2 pofont

Akkor adj!😆
De az nem old meg semmit😕
0
0
0
0
Bicike avatar
robot fiu: én az ofömnek, meg a matek tanárnak adnék vagy 2 pofont
0
0
0
0
19ati93 avatar
egyszer kis iskolás koromban elütött a kocsi ! 😞 röviden tömören ennyi 😢
0
0
0
0
Nehuen avatar
Én és a szüleim egy igen eldugott helyen élünk, egy szép vidéki helyen. Van a közelben pár pince és szőlős. Van két szomszédunk az egyik agyhalott (komolyan 😃😉 a másik pedig igazi kutyabarát, van egy Pitbull-ja, ami szerintem és a szüleim szerint is igen veszélyes egy eb ránk nézve. Minden "zaj, hang" hatással van az idegrendszerére, és ... dühbe jön tőle. Egyik tavaszi reggelen, mikor még a nap a hegyek mögött volt, úgy gondoltam, ideje kikapcsolódni, lementem a kertünkbe, a legaljára a jó öreg sörétesünkkel a kezemben. Mivel nem volt otthon se szülő, se semmi. Sőt még a szomszédék sem, ezért úgy döntöttem "lövöldözgetem egy kicsit". Szerencsémre, volt még pár töltény otthon, így hát neki álltam, és lövöldöztem a kert végén található fára. Míg nem arra lettem figyelmes, hogy valami futkos a kertben, de eszeveszettül. Először, azt hittem egy macska, vagy egy mezei állat, nem törődtem vele, tovább lövöldöztem, míg nem egyszer csak valami a hátamra ugrott, és a földre terített. Nos, ekkor úgy megijedtem, hogy azt sem tudtam mit csináljak, nem tudtam mi az. Aztán, nagy nehezen megfordultam, de éreztem hogy eléggé megmart legyen akármi is ez, aztán megpillantottam hogy a szomszéd kutyája az, eléggé szétharapott, az arcom meg mindenem, egyenlő volt egy húscafattal, na de nagy nehezen sikerült levetnem magamról, és a fegyverért nyúltam, majd ütöttem. De nem volt neki elég, harci kutya vagy mi a fene. Újból nekem ugrott, még ingerültebben, majd tovább harapott, nagy nehezen sikerült fejbe vágnom a puska tusával, ezzel időt nyerve, majd kénytelen voltam lelőni. Elég nehéz volt becélozni magát a kutyát, véresen, alig láttam, szinte már levegőt sem kaptam az ijedségtől, izgalomtól. Majd nagy nehezen sikerült valamennyire becéloznom, és lőttem. Puskadörgés, hangos vonyítás és a kutya minden erejét elvesztve rám "hullott". Ledobtam magamról, majd elindultam a ház felé, már amennyire tudtam menni/mozogni. Az arcom, a kezem, mindenem csupa vér volt, és seb (sérülés). Kihívtam a mentőket, - kénytelen voltam, mivel súlyosnak ítéltem a sérüléseimet, mint később kiderült súlyosak is voltak. Elláttak, majd megkérdezték mi történt. Elmondtam, majd az egyik betelefonált a rendőrségre. Pár perccel később megérkeztek a rendőrök is. Majd, elmeséltem nekik mi történt. Értesítették a történtekről a szüleimet, na meg persze a "kutyabarát" szomszédot is.

Röviden és tömören ez volt életem legdurvább helyzete.
Azóta van egy német juhászom, akit társamként szeretek. 😀
0
0
0
0
ulver01 avatar
Még 8 éves városi vagány gyerek lehettem... (annyit elárulok hogy Bács-Kiskun megyében).
Végül anyámnak elege lett a városi életből, és elhatározta hogy kiköltözünk vidékre. De vagy 200 km-re a szülővárosomtól - persze hogy minnél messzebre, véletlenül se tudjam személyesen tartani a kapcsolatot a haverokkal... - nyilván nem ezért 😃
Szóval még pont a költözés napja elött találkozok a Nagy ász haverommal star wars sith-jedi harcot játszani. Mikor egyszer csak a báttya - akit egyépként is rühelltem -, belém köt és lökdös. Kérdezem mi a frász baja van, miközben körbe vettek 5-en. A kérdésre választ nem kapva pedig addig vertek míg a földre nem kerültem (ennek oka az is lehet hogy nem hagytam magam), azután azon vettem észre magam hogy a legmenőbb haverom rugdossa a bordáimat.
Mind ezek elött meg összevesszek a legjobb, és tényleg becsülendő barátommal amit sajnálhattam is utánna :'(
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ha már életed leg durvább helyzete topit. Olvasgassatok be ide is. Valami rohadt nagy ez a topic hogy mik történtek az emberekkel
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
szabolaci10 írta:
MET4L írta:
zelox14 írta:
Ami velem legdurvább megtörtént az ez volt. Szerdán iskolában 1. órán rám jött a foshatnék és szó szerint majdnem befostam 😃 kicsengettek és haza akartam menni, de sajnos ott voltak a tanárok. 2. óra elején kikérezkedtem wcre, de nem oda mentem, hanem haza jöttem táska nélkül kabát nélkül 😆


Legalább visszamentél? 😆


Az Xar ügy Zelox 😶 😆
Ilyen má velem is volt. deeee mé nem a suliba fostá ? 😜


EPIC! https://i732.photobucket.com/albums/ww321/Gumball018/AwesomeSmileLaughing.jpg
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nem hát. Az ilyen arcozós "srácok", csak a nagy haverokkal tudnak valamit kezdeni, nélkülük max a pelenkalyukat tudják lecserélni az agyonverése után.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Jaja.
De ha nem lennének ott a haverjai,akkor már biztos nem pofázna neken.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én is bírom azokat az embereket, akik mások segítségével érnek (vagy próbálnak) elérni valamit a másikkal szemben. De igazság szerint ezzel csak azt érik el, hogy hiába a haverok ide-vagy oda, a következő alkalmakkor úgy is még jobba elgyepájják a nagy szajú srácot(okat), akik csak mások jelenlétébe tudnak arcozni.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Ez pont tegnap történt.
Hülyülünk a haverommal azt rohanok be a terembe,és az egyik b*zi osztálytársam meg megfogja a ruhám újját(pont az új pulóverem volt),majd nem elszakítja,mondom engedd el,arra meg elkezd folytogatni,mondom áljál le kisk*csög,nem engedett,elkezdtün verekedni,szét akartak szedni minket,de nem bírtak,lefogja a kezem én meg megfejleltem erőböl 😆(nem tudom hogy nem fájt,de nem éreztem meg mikor megfejeltem),akkor elengedett,oszt jöttek a 10-11-12-es haverjai azok fogták le,de elengedték,nekilök a radiátornak,akkor ökölből pofán vágtam,mondom nyugadjál le kisg*ci,oszt akkor hagyta abba.
Utána meg dobálja a papírokat hogy meghalsz meg ilyesmi,mondom tudod kid hal meg.
Jövök ki a suliból,két haverja ott áll,és elkezdik így hogy én fejeltem meg a gyereket,mondom én,oszt azt mondják a még1x bántod eltöröm a nyakad.
Ő meg az ablakból ott röhög rajtam,mondom úgy legyél nagy hogy nem a haverjaidat hívod.
Na ennyi,kis k*csög,oszt nagynak hiszi magát mert ott vannak a haverjai,amúgy meg beszarna,ígyis beszart amikor megfejelltem
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én tudnék mesélni pár durva helyzetet, de a legextrémebbet írom le.
2010-ben történt ez, és mai napig felidegesít ha visszagondolok rá. Ez pontosan 2010.03.17.-én történt. 2010.2.8.-án jöttem össze a jelenlegi és imádott barátnőmmel (Nikivel). Felhőtlen bodogság volt köztünk (és most is.) Azonban, egy srác, Niki egyik úgymond "imádója" aki mellesleg az iskolába járt írogatott neki üzeneteket hogy : így szeretlek téged, és szét k*rlak ha találkozunk, megerőszakollak, stb... Ezt természetesen nem hagyhattam ennyiben. Szpen szólva először elmagyaráztam neki a dolgokat, amit akkor meg is értett. De, 2 napra rá már a házához dobott be üzeneteket, hogy :meghalsz, ha még1x rám küldöd a pasidat (szó szerint így volt, mivel olvastam az üzenetet). Ez betett nálam, a Niki tartóztatni akart de én nem tudtam magam visszafogni. Másnap, 2.8-án reggel, ahogy jött be a suliba egyből egy jobbossal köszöntöttem, és ütöttem mint a fene. (Utólag derült ki, hogy eltörtem az orrát, és a kisújját is, de nem nagyon izgatott.) Az osztálytársaim szedtek le róla, mivel ha nem szednek le tuti szét vertem volna. Sokan megdöbbentek rajta, hogy én ilyen úgymond "brutális" vagyok ,mert nem iylennek ismertek(nek). A továbbiakban kaptam egy igazgatói figelmeztetést, és kishíjján tantestületit is kaptam. (de ezt szerencsére nem.) A srác maradandó sérülést nem szenvedett, de az nap óta már a közelünkbe nem jött, sőt hallottam hogy másik suliba érkezve ugyan iylen dolgokat csinált és ott is elgyepálták. Szóval számomra ez volt a legdurvább helyzet, de aki átérzi a helyzetem az tudja, hogy az igazi szerelem mire képes!
(És ez mind igaz!)
0
0
0
0
Sezx avatar
Mikor 2 C-kategóriás ember belémkötött , megakartak késelni mert nem adtam nekik cigit és az életemért kelett őket szétverni.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
zelox14 írta:
Ami velem legdurvább megtörtént az ez volt. Szerdán iskolában 1. órán rám jött a foshatnék és szó szerint majdnem befostam 😃 kicsengettek és haza akartam menni, de sajnos ott voltak a tanárok. 2. óra elején kikérezkedtem wcre, de nem oda mentem, hanem haza jöttem táska nélkül kabát nélkül 😆


LOOL 😆 Az veszélyes helyzet lehetett azért 😃
0
0
0
0
no avatar
Ami velem legdurvább megtörtént az ez volt. Szerdán iskolában 1. órán rám jött a foshatnék és szó szerint majdnem befostam 😃 kicsengettek és haza akartam menni, de sajnos ott voltak a tanárok. 2. óra elején kikérezkedtem wcre, de nem oda mentem, hanem haza jöttem táska nélkül kabát nélkül 😆
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Hát velem még nem történt semmi ilyen brutálisabb dolog... Egyszer haverokkal kimentünk biciklizni amikor az egyiküknek eszébe jutott hogy van egy kisebb rámpája... Azt kivittük az útra és el kezdtünk ugratgatni... Amikor földet értem a biciklivel reflekszből meghúztam a féket csak az a gond hogy az első féket amit pont bringázás előtt állítottam be... Szó mi szó tettem egy 180°-os fordulatot csúsztam olyan 5-6 métert a bringa meg pont egy kocsi előtt állt meg kb 5-10 centin múlott, hogy telibekapja....😆
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Furmann96 írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕


Jaja hát igen nem volt kellemes dolog
De amúgy nem volt nagy kunszt vérzett egy darabig de utána semmi😕
Ilyenkor mindig az akció gémek jutnak eszembe "hogy vajon ilyenkor mit kéne tenni?" 😃

(Az élet nem egy akció játék😀
A játékban lelőnek kezded újjból az életben nincs 2. lehetőség)


elég durva dolgok szóval a te életed se unalmas 😉


Hát unalmasnak biztos hogy nem unalmas...de nem egy leányálom!😀
0
0
0
0
Furmann96 avatar
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕


Jaja hát igen nem volt kellemes dolog
De amúgy nem volt nagy kunszt vérzett egy darabig de utána semmi😕
Ilyenkor mindig az akció gémek jutnak eszembe "hogy vajon ilyenkor mit kéne tenni?" 😃

(Az élet nem egy akció játék😀
A játékban lelőnek kezded újjból az életben nincs 2. lehetőség)


elég durva dolgok szóval a te életed se unalmas 😉
0
0
0
0
Szabcsi avatar
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕


Jaja hát igen nem volt kellemes dolog
De amúgy nem volt nagy kunszt vérzett egy darabig de utána semmi😕
Ilyenkor mindig az akció gémek jutnak eszembe "hogy vajon ilyenkor mit kéne tenni?" 😃

(Az élet nem egy akció játék😀
A játékban lelőnek kezded újjból az életben nincs 2. lehetőség)

Jah van benne valami...fater mondta már hogy túl sokat COD-zok!😞
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕


Jaja hát igen nem volt kellemes dolog
De amúgy nem volt nagy kunszt vérzett egy darabig de utána semmi😕
Ilyenkor mindig az akció gémek jutnak eszembe "hogy vajon ilyenkor mit kéne tenni?" 😃

(Az élet nem egy akció játék😀
A játékban lelőnek kezded újjból az életben nincs 2. lehetőség)
0
0
0
0
Szabcsi avatar
djwarp írta:
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕


Jaja hát igen nem volt kellemes dolog
De amúgy nem volt nagy kunszt vérzett egy darabig de utána semmi😕
Ilyenkor mindig az akció gémek jutnak eszembe "hogy vajon ilyenkor mit kéne tenni?" 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szabcsi írta:
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)

Ja bocs nem tudtam😢
Nem vagy semmi ja akkor gellert kapott és úgy talált el téged hát ez elég kellemetlen😕
0
0
0
0
Szabcsi avatar
djwarp írta:
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂


A szó szerinti gyerek a faterom volt😃
Éppen állította be a puskát belelakart lőni a fába csak éppen a vasat találta el...és lám megvolt a baj!😃

Meg ez szilveszterkor volt hogy szaladtam a körzővel elestem és valyon mibe állt bele?...persze hogy a nyakamba!
Tisztára úgy érteztem magam mint a COD-ban😃
Kitéptem és jött a vér(persze közben ordítottam!)
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szabcsi írta:
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀

Légpuskával a füledet?😲 Az kemény CS-zet a gyerek😂
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Nekem a legdurvább dolog a suliba történt...Nagy dobálózás közepette mikor lehajoltam nem vettem észre hogy a tábla ki van hajtva és a szélébe amiből mellesleg kiállt egy szög belevágtam a fejem...Először csak egy kis fájdalmat éresztem aztán DÖGIVEL megindult a vér!
Utána meg az orvosi részlegen ébredtem...:SS

Meg még egyszer a fülemet is meglőtték légpuskával de az azért nem volt akkora szám...😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
akarkilehetek írta:
És van mégegy: az egyik haverom a tengerparton (mezitláb) belelépett egy borotva pengébe mert valami fogyatékos otthagyta a homokban -.- mondanom sem kell azonnal szétvágta a lábát néhány centi hús tartotta csak és úgy bicajozott el a kórházba... Belegondolni is rossz :S

Ez de durva😲
Nekem olyan volt,hogy kint voltam a teraszon még nem volt lépcső mert akkor építkeztünk és az még nem készült el épp elkezdett esni az eső volt ott egy talicska feljáró na annak a szélére léptem az így fel felfordult és egy 5cm rozsdás szeg a térdembe állt😶
0
0
0
0
adta avatar
Én mondhatom úgy hogy most élem át. Nov 15.-én el vágtam az újjam felx-el. Meg kellet műteni. Mert el vágtam egy inat és nem tudtam volna mozgatni bal kéz 1-es új első percét. Azt mondták legközelebb 2012.jan. közepén tudom használni rendesen a kezem. 😕
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
MaximumGame írta:
Nah frissitett ez a kurva oldal.. írhatom újra.. jól fel***.....

Sok ilyen esetem volt...

1. Pink Szórakozó hely, kb 1-2 hete nyitották meg, baromi nagy tömeg... bepiáztam töményből... Pálinka, vodka ,abszint....
Emeleten nézelődök , lefele ahol táncolnak...
Egyszer csak a sok piától és a emelet magasságtól 😃 beszédültem!!! Elindultam aszittem semmi bajom!
Egyszer csak egy Asztalon , kanapén átestem egy csaj ölébe... Asztalon Gyertyák égtek ! bele a gyertyákba... Szizsta Viasz lettem. de ez a legkevesebb 😃 a csaj pasija rohant oda, hogy mi a kuva élet van itt 😃 mit mászok rá a csajára 😃 aztán Spanom már rohant is oda, hogy elájultam 😃 és nem szándékos volt 😃 A Biztonságiak jöttek is, vittek mosdóba... hogy mit szedtem be? 😃
Mondom semmit... Levegőt... Erre kikérdeztek... kiültettek 1.5órára a sátorba... ahol kb -4 fok volt 😃 a seggem befagyott 😃


Élvezetes lehetett átélni 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nah frissitett ez a kurva oldal.. írhatom újra.. jól fel***.....

Sok ilyen esetem volt...

1. Pink Szórakozó hely, kb 1-2 hete nyitották meg, baromi nagy tömeg... bepiáztam töményből... Pálinka, vodka ,abszint....
Emeleten nézelődök , lefele ahol táncolnak...
Egyszer csak a sok piától és a emelet magasságtól 😃 beszédültem!!! Elindultam aszittem semmi bajom!
Egyszer csak egy Asztalon , kanapén átestem egy csaj ölébe... Asztalon Gyertyák égtek ! bele a gyertyákba... Szizsta Viasz lettem. de ez a legkevesebb 😃 a csaj pasija rohant oda, hogy mi a kuva élet van itt 😃 mit mászok rá a csajára 😃 aztán Spanom már rohant is oda, hogy elájultam 😃 és nem szándékos volt 😃 A Biztonságiak jöttek is, vittek mosdóba... hogy mit szedtem be? 😃
Mondom semmit... Levegőt... Erre kikérdeztek... kiültettek 1.5órára a sátorba... ahol kb -4 fok volt 😃 a seggem befagyott 😃
0
0
0
0
jasko avatar
kiskoromba karácsonykor leakartam szedni a szaloncukrot a fáról és nem létráról akartam hanem hogy én majd ugrosok és hátha 😃 sikerült elkapnom az ágat és feldöntöttem a fát, az összes dísz összetört, azóta tálcába van a szaloncukor 😃

1 hete meg voltunk kutyát sétáltatni haveromékkal és a földút mellett meg vannak tehenek és van villanypásztor. én meg megfogtam,mondtam haveromnak,ő meg nem akarta elhinni. mentünk kb 50 métert és mondta hogy ő neki hugyozni kell. hugyozott szt lehugyozta a villanypásztort,az meg megcsapta a pöcsét 😃D
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Logen33 írta:
Ez nem volt annyira durva, de azért elmeséem! szal pár napja reggel amikor felébredtem, nem bírtam kiszálni az ágyból annyira fájt a hátam! mint később kiderült idegbecsípődés okozta a fájdalmat! senkinek sem kívánok hasonló szenvedést, mint amilyen nekem volt, 4 napig! első két este nem aludtam szinte semmit! 3. nap sikerült aludniu egy keveset, de pár óra pihenés után arra ébredtem megint hogy rohadtul fáj a becsípödött ideg! 1. nap még a levegővétel is nehzen ment! rohadt szar volt, de szerencsére elmúlt már!😆 remélem soha többé nem lesz ilyen problémám!

Nekem is volt hasonló kb 8-9 éves lehettem és valamilyen felindulásból megrántottam magamat nagyon erősen a nyakam becsípődött az első napot végigbőgtem és meg se mozdítottam a nyakam kb ülve aludtam el. Aztán kb 2-3 évvel később alvás miatt becsípődött újra a nyakam itt is ugyan az lett. Na innentől kezdve szó szerint kb 5 évig kizárólag az egyik oldalamon aludtam mert féltem hogy a másikon becsípődik 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Logen33 írta:
remélem soha többé nem lesz ilyen problémám!


Én is így vagyok most a törésemmel.
0
0
0
0
niteforce avatar
az idegbecsípődés az durva 😕
0
0
0
0
Logen33 avatar
Ez nem volt annyira durva, de azért elmeséem! szal pár napja reggel amikor felébredtem, nem bírtam kiszálni az ágyból annyira fájt a hátam! mint később kiderült idegbecsípődés okozta a fájdalmat! senkinek sem kívánok hasonló szenvedést, mint amilyen nekem volt, 4 napig! első két este nem aludtam szinte semmit! 3. nap sikerült aludniu egy keveset, de pár óra pihenés után arra ébredtem megint hogy rohadtul fáj a becsípödött ideg! 1. nap még a levegővétel is nehzen ment! rohadt szar volt, de szerencsére elmúlt már!😆 remélem soha többé nem lesz ilyen problémám!
0
0
0
0
cseszka avatar
Kihuzod a szerszámot és rajta van a hegyénn egy darab bab.😂😂😂
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Beszállhatok? Az a legjobb 😃 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Kmisi99 írta:
MET4L írta:
Autópályán mentem, és már majdnem behugyoztam, amikor odaértem egy pihenőhöz, benyitottam a WC-be és egy csávesz ott nyomta a B.nőjét... Na ezt képzeljétek el milyen égő volt ....

Miért nem mondtad hogy csak így tovább?😆


Vagy kérdezted meg h kell e segitség.?😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nekem eddig semmi komoly nem volt, szólva a legdurvább talán ez:
Mentem bicóval, kereszteződésnél zebra, után meg kisebb padka, gondoltam neki tekerek és ugratok, de pont jött egy kocsi nem néztem ugyhogy villámgyorsan első fék, brina orra állt én leszálltam róla valahogy a kormányt átléptem, és még pörgött vagy 3-mat a levegőben a bringa, aztán rámesett, a zebra közepén, é a kocsi majdnem átment rajtam, de szerencsére le tudott fékezni 😃

Ja meg a másik:
Haverommal motorozunk, megvan már neki a kresz vizsgája, de nagyobb motorja van mint 50köbcenti, én ültem hátul ő vezetett... jön a rendőr megkérdezi hogy elég idős-e már ekkora motorhoz... azt mondja hogy nem.. erre a rendőr visszamegy a kocsiba, elkezd turkálni valamit, mondom a havernak, hogy te lépjünk már le amig nem figyel.. haver inditott, csakhogy a rendőr valahogy utánunk tudott jönni a kocsijával, és ott üldözött minket, mentünk vagy 80-al, egszer csak kisutca, haver befordul, és megléptünk... megkérdezem tőle: Nem fog a rendszám alapján megtalálni? Mondja nézzem meg a rendszámot és utána rinyáljak... megnéztem... RIO DE JANERO-i rendszáma va, apja hozta brazil-ból a motorját 😃 😃 😃 Akkor nevettem, aztán hazamentünk 😃 😃
0
0
0
0
no avatar
nekem az volt amikor még 11 éves koromban volt egy olyan 2-3 méteres lyuk és annak a szélén egy fa amiröl összehuztunk ágakat és nemtom hogy hivják igy az ágakkal tarzanoztunk a szakadék felett....nekem elszakadtak az ágak és seggel beestem a szakadékba de mégis a 3 lábujjam tört el 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció