H1N1

Szerző: Prototype, 2009. November 29., téma
Fórum » Társalgó
Gondolom első témát ezzel indítom :) xd
Hozzászólások: 93
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Jah még csak az kéne, jobbis hogy elment.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
De majd most, hogy fölélesztetted!!!
0
0
0
0
no avatar
Már nem nagyon hallani a vírusról.
0
0
0
0
thug85 avatar
ReSeth: A moderálást hagyd a moderátorokra! Köszönöm!
0
0
0
0
oroszka avatar
mi meg nemrég vettük 10.-es bioszban a vírusokat, nem semmi cuccok 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
nem szaporodnak, egy sejthez kapcsolódva juttattja be az örökítőanyagát ami beépül, és elkezdi a saját alkotórészeit termeltetni a sejttel, összerakatja őket, aztán kitörnek

Tudom! csütörtökön írtunk bioszból pont a vírusokból és baktériumokból!😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nem szaporodnak, egy sejthez kapcsolódva juttattja be az örökítőanyagát ami beépül, és elkezdi a saját alkotórészeit termeltetni a sejttel, összerakatja őket, aztán kitörnek
0
0
0
0
oroszka avatar
nyugati Nílus ellen legjobb védelem az h nem engedsz be a szobádba szúnyogot, nem tartózkodsz vízpart közelében stb.
0
0
0
0
kisborda avatar
Szaporodni önállóan nem tud!

thug: Most hagytad volna ott egyedül? Nem!😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Az mondta az asszony háziorvosa, hogy ne érintkezzek a feleségemmel! Még csak egy légtérben se tartózkodjak vele, de úgy is megfogom kapni! Na gondoltam ne váljak el tőle, és költözzek ki egy lakatlan szigetre, a tanúvédelmi program keretében?
Hát persze, hogy nem foglalkoztam azzal amit mondott, és nem kaptam meg szerencsére!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
elvileg előlények DNS-éből kiszakadt képletek, nem tekintjük őket élőnek, mivel önállóan nem mutatnak életjelenséget, csak egy gazdasejttel kapcsolódva, és/vagy csak fehérjéből és örökítőanyagból állnak
0
0
0
0
zewa78 avatar
nyugat-nílusi láz ettöl kell tartani nem a H1N1 töl 😊
0
0
0
0
oroszka avatar
Elméletileg tényleg nem tudnak mozogni, csak a szél kapja fel őket és viszi, azt mondják h az élő és élettelen határán fekszik. Tud szaporodni, de mozogni nem
0
0
0
0
kisborda avatar
Se szaporodni meg szinte semmit!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
szegény vírusok fogyatékosak, nem tudnak mozogni😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Azért ne kiabáld el!😆
0
0
0
0
oroszka avatar
jah hát fallout univerzumban ellennél 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem az asszony 2 hétig feküdt otthon H1N1-el, és semmi bajom nem lett! Pedig semmilyen módon nem védekeztem ellene! Úgy látszik én még a sugárzást is kibírnám!😆
0
0
0
0
oroszka avatar
már próbáltam, egyszer elmentem háziorvoshoz egy időpontért, és tele volt a váróterem betegekkel, de ugy mint egy tömegsírban, úgy képzeld, akik szinte minden másodpercben köhögtek, tüsszentettek, stb
Belehelyeztem a szűrőt és nem lettem beteg, most képzeld el h ott ül egy gyerek a váróteremben egy gázmaszkban, az orvosnak meg csak sima szájmaszkja volt 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azért nem mind1 hogy hogyan van rétegelve az a szűrő, a H1N1 az vírus
0
0
0
0
oroszka avatar
ha suliban megjelenne a H1N1 akkor úgyis gázálarcban mennék ki az utcára, ugyanis van annak antibakteriális szűrője 😆
0
0
0
0
prince avatar
ez megint egy értelmes téma😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Szerencsére még nem kaptam el, és már Ő is jobban van!
Úgy néz ki hamar átvészeljük!
0
0
0
0
kisborda avatar
thug85 írta:
Az asszony most kapta el a H1N1-et.
Idő kérdése, hogy engem is megfertőzzön de reménykedek, hogy nem kapom el!
Az orvosa azt mondta, hogy kerüljem és ne legyek vele egy légtérben. Na persze, majd kerülni fogom a feleségemet! Meg, hogy a francba lehet kerülni valakit, akivel együtt élsz?!

Hát ez jó kérdés.😆
Jobbulást neki, meg neked is ha netán elkapnád.😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Az asszony most kapta el a H1N1-et.
Idő kérdése, hogy engem is megfertőzzön de reménykedek, hogy nem kapom el!
Az orvosa azt mondta, hogy kerüljem és ne legyek vele egy légtérben. Na persze, majd kerülni fogom a feleségemet! Meg, hogy a francba lehet kerülni valakit, akivel együtt élsz?!
0
0
0
0
rocka avatar
Tesom egyik ismerőse ugy gyógyult meg a H1N1-ből h azokat a gyógyszereket kapta amit a sima influenzára, és kiszámolták h sima influenzába többen halnak meg éves átlagba mint a H1N1-be...
0
0
0
0
hunter93 avatar
hülyeség az egész. mindenki be van szarva tőle, beoltatják magukat. a gyártónak meg dől a sok lé. igaz hogy a fiataloknak és az öregeknek ingyenes, de az ország lakossága nagyrészt 19-60 éves korig kb: 64 %-os ami már bő bevételt jelent. Ahol én lakok ott már rég elért a H1N1, én nem oltottam be magam, mégis egészséges vagyok.
0
0
0
0
ReSeth avatar
Nem tolom mert nem megy ezen az ócskavason ami nekem van 😞
0
0
0
0
no avatar
😆ANONEx írta:
én ilyenkor úgy örülök hogy Szlovák vagyok 😆 itt nincs az a kórság 😆


Crysist véletlen nem tolod?
Csak mert mintha már láttam volna a nevedet
0
0
0
0
ReSeth avatar
én ilyenkor úgy örülök hogy Szlovák vagyok 😆 itt nincs az a kórság 😆
0
0
0
0
Joke666 avatar
én nem adatom be kitudja hátha valami olyan lesz mint a Legenda vagyok című filmben aztán én leszek a fehér Will Smith 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
és még hogy lehet erősíteni az immonrendszet?😀 sportcsemege? 😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is szedek majd ilyen vitamint de nem az ilyen hulladék gyógyszertári reklámozott fost
0
0
0
0
Athesz avatar
Core2 írta:
Ez ellen az oltás tiszta hülyeség. Nem ellenszer kell, hanem immunrendszer.


Egyetértek! Én is nem beoltattam magam hanem elkezdtem szedni ilyen immunrendszer erősítőt! 😀
0
0
0
0
Core2 avatar
Ez ellen az oltás tiszta hülyeség. Nem ellenszer kell, hanem immunrendszer.
0
0
0
0
BiGame avatar
a wow vírus má biztos itt van😆, ugyan is egy gyerek kijátszotta teljesen a WOW-ot, ő az első!
0
0
0
0
psychosocial avatar
én beoltattam magam nincs felfújva az első héten 3an haltak bele irakban vahy hol 100 an halnak meg igaz az 1 ratyi hely de én beoltattam magam... ink a megoldásban hiszek minthogy a halálban... amugy oan ***ság hogy belehalnak az olto anyagba max azok akiknek késön adták vagy akik szívbetegek de én is szivproblémás vok és semmi bajom nemlett oan 3 hete kaptam ingyen😃
0
0
0
0
Demoz avatar
beszarok ezen a témákon 😆
nem akartok csinálni a spanyolnátháról esetleg?
0
0
0
0
Nedadam avatar
simán nemsoká jön a csé meg a wow virus 😆 ( vagy jelen is van már ?😆😉
0
0
0
0
BiGame avatar
úristen, ti má a RE-nél tartotok?😆, t-virus?😂!
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Hát én elkaptam de kigyógyultam! 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
nálunk már a T-virus van elterjedőben 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Engem ha megpróbálnának beoltani én feldugnám az orvosnak!😃😃
0
0
0
0
simon7109 avatar
kz009:rák ellenszer?😃aztán mindenki zombi lesz mint a I am Legend ben😆
a témához meg csak annyit,hogy az egész 1 rakás sz*r véleményem szerint!
ilyen baromságokkal tomik az ember fejét amikor semmivel sem veszélyesebb mint bármilyen más betegség....
ugyanugy bele lehet halni a tudogyuladásba és a sima influenzába is,csak msot ezt felhajtják mert uj meg minden de kozben csak sima influenza.
0
0
0
0
Prototype avatar
Én idái semmi oltástól nem voltam tünetes ettől meg semmi bajom sincsen.
De én beadattam magamnak az oltást. Tök jót aludtam tőle aznap meg jó étvágyam is volt 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
kz009 írta:
Milyen kár hogy ebből alig van haszon pláne hogy az iskolákban ingyen kapják a diákok és a gyógyszertárban is 2000 ft csak...a rák ellenszeréből meg lehetne gazdagodni de ebből biztos hogy nem 😃


lehet h MO-n ingyen is osztogatják, de nálunk nem, és ott is fizecc érte csak nem közvetlenül annak aki beoltja v akitől megveszed hanem adó formájában....
0
0
0
0
gabi86 avatar
Hát azt nem olyan biztos azt hallottam hogy az oltóanyag előállítása 450Ft 2000Ft-ért veszed + 1000Ftért adják be!
Min😀denesetre én még nem tudom hogy beadatom-e ??
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció