Milyen gépházat vegyek?

Szerző: philips20, 2009. November 22., téma
Fórum » Asztali PC
kiváncsivagyok mit ajánlotok :d
Hozzászólások: 2 413
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
almos avatar
Ok, eddig ezt se tudtam....
0
0
0
0
kakas avatar
almos írta:
Raidmax Tornado és Raidmax Sigma Raptor- ezekről mi a véleményetek? Neten nem találtam tesztet...

Raidmaxot sose szabad venni,mert rossz a légáramlása!Raidmax Eclipse az még jó!
0
0
0
0
almos avatar
Raidmax Tornado és Raidmax Sigma Raptor- ezekről mi a véleményetek? Neten nem találtam tesztet...
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Valentin napi nyereményjátékon nyerted? 😆 Duuurvaaa 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát az a Vento nekem sem igazán jön be, de frankó kávét főzhet!😆
Viszont elég egyedi, az tény!
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Azért én maradok a Thermalnal : + a világ első dupla beépített HDD dokkolójával ellátott számítógépház 😜
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem valahogy nagyon nem tetszik ez a kék Vento 😕. Pirosban még elmegy de valahogy ez a halványkék változat nem jön be, de ettől függetlenül tuti nagyon jó ház 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Érdekes a ház meg nem rossz😃 de én ilyen csicsát sose raknék be a szobába 😆 meg kinyitható..
0
0
0
0
Disco4ever avatar
nekem thermaltake armor+ om van, de nem tudom mennyi embernek van ilyenje itt Magyarországon😃
0
0
0
0
Flash avatar
Úgy néz ki, mint egy takarítógép, vagy porszívó. 😆😂
Nem csodálom, hogy kevés volt belőle az országban. 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Thermaltake V9 em lessz Aero Cool ból a mostaniak tényleg nem jók és tény hogy régen volt nagy márka.. mostmár elég rossz! Boltban mondták hogy Ventikben volt a legjobb régen..
mai napig megy a ventilátor amit 7 éve vettem 😀 bár akkor arany árban vettem! szó szerint 😃 Thermaltake V9 ben pedig minden ami bennevan felülmulja a többi hasonló házat! ami hasonló kategoriában van! ez mégis egy ház... szerintem v9-nél jobb már felesleges!
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
MaximumGame írta:
Hát de ez van! nekem böven elég 25-30 ezres ház!
Mivel 7éve 2. legdrágábbat vettem meg... és azóta az van...
és nem kell drága ház mert nem ér annyit...


Maximum a boltban lehetett a második legdrágább mert az AeroCool nem egy nagy márka. Tény hogy nem rossz de a legjobbtól is messze van. Nekem is volt 6-7 éve AeroCool házam és ahogy tudtam megszabadultam tőle. Ha normális házat akarsz akkor Thermaltake, Corsair, Cooler Master, Chieftec, Antec, Lian-Li, Zalman... stb
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Hát de ez van! nekem böven elég 25-30 ezres ház!
Mivel 7éve 2. legdrágábbat vettem meg... és azóta az van...
és nem kell drága ház mert nem ér annyit...
tény sokat számit egy gépház... de nem annyit hogy szine külömbség nincs egy ilyen kategoria között... Mindenbe márkát fizeted meg!
Akkor már a legjobb és legolcsobb Akvárium Desztilált vizzel 😃

nah megyek aludni holnap reggel meló!
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
MaximumGame írta:
Gaboo7 írta:
MaximumGame írta:
http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1969#Tab0

Eztnéztem ki most magamnak ! Kinek mi a véleménye megéri e
Ilyen felsö kategoriába nemláttam ennél jobb házat!


A V9-es Thermaltake-et mióta sorolják a "felsö kategoriába" ? A felső kategória nem itt kezdődik hanem az Obsidian 800D-nél a Cosmos S-nél vagy a Sword-nál. Amit linkeltél az épp befér a középkategóriába. 😀


Megfizethetö! Thermaltake re gondoltam...
nem Isten összegüröl ! 170 meg 400 ezres gépházról 😀 van 5millió dolláros gyémánt ház is! de nem ez a lényeg! és ahoz képest egy170e ház alsó kategoria! szóval kinek mi a felsö!
ha van 400 ezred egy házra még jó hogy szanak számit egy 100 ezres ház..
és lehet hogy egy 25-30 ezres ház odaveri a 100-200 ezres házat ha jól átvan szelöztetve! csak a márka meg a név kerül annyiba... anyag az ugyan annyi kb.. de megnyugodhat itt mindenki orrom elött vitte el egy felbérelt srác a többmillios konfigot .... a gépet Rózsadombról rendelte meg valaki...
itt a gépigényen fele olyan jó gépek nincsenek... igazán gazdagok bese reggelnek ide... és ilyen top 10 gépek lo***ok ahoz képest... ha már felsö kategoriáról beszélünk 😀


Szeretem ha valaki vetít! 😆 Én meg most láttam hogy egy marslakó elteleportálta a NASA szervergépét megsokszorozta a teljesítményét és Crysis 9-et csapatott a 10.-ik dimenzióban és persze ez már több ezerszer gyorsabb volt mint a Gépigény összes gépe. Ez már kezd az óvodás évekre hajazni. Hagyjuk már a mesedélutánt. Nézz fel a PH-ra ott tényleg lehet komoly gépeket találni, nem kell ez a rózsadombos baromság ez már kicsit elcsépelt.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Gaboo7 írta:
MaximumGame írta:
http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1969#Tab0

Eztnéztem ki most magamnak ! Kinek mi a véleménye megéri e
Ilyen felsö kategoriába nemláttam ennél jobb házat!


A V9-es Thermaltake-et mióta sorolják a "felsö kategoriába" ? A felső kategória nem itt kezdődik hanem az Obsidian 800D-nél a Cosmos S-nél vagy a Sword-nál. Amit linkeltél az épp befér a középkategóriába. 😀


Megfizethetö! Thermaltake re gondoltam...
nem Isten összegüröl ! 170 meg 400 ezres gépházról 😀 van 5millió dolláros gyémánt ház is! de nem ez a lényeg! és ahoz képest egy170e ház alsó kategoria! szóval kinek mi a felsö!
ha van 400 ezred egy házra még jó hogy szanak számit egy 100 ezres ház..
és lehet hogy egy 25-30 ezres ház odaveri a 100-200 ezres házat ha jól átvan szelöztetve! csak a márka meg a név kerül annyiba... anyag az ugyan annyi kb.. de megnyugodhat itt mindenki orrom elött vitte el egy felbérelt srác a többmillios konfigot .... a gépet Rózsadombról rendelte meg valaki...
itt a gépigényen fele olyan jó gépek nincsenek... igazán gazdagok bese reggelnek ide... és ilyen top 10 gépek lo***ok ahoz képest... ha már felsö kategoriáról beszélünk 😀
0
0
0
0
almos avatar
Az a baj,hogy a TT-ről nem találtam sokmindent... Ninjaról énse hallottam jókat,ezért kérdeztem, Aerocool nagyon tetszik,főleg,hogy még ventiszabályzó is van benne,meg irtó jól is néz ki. Valószinűleg az AC és a Zalman közül veszem valamelyiket.
0
0
0
0
kakas avatar
almos írta:
Ezekről valami okosságok?
Aerocool RS-9 ---16k(ventilátorszabályzóval)
Raidmax Ninja ---17k
ThermalTake M5 ---16k

A Zalman ház is tetszik és jókat is irnak róla, kössz Gabo az ajánlatot 😃

Raidmaxot sose vegyél,mivel nagyon rossz a légáramlás/szellőzés!
Thermaltake-hoz nincs hozzáfűzni valóm.
Aerocool-t ajánlom,jókat dolgokat írnak róla! Emellett szellőzésben se bukik meg.
0
0
0
0
almos avatar
Ezekről valami okosságok?
Aerocool RS-9 ---16k(ventilátorszabályzóval)
Raidmax Ninja ---17k
ThermalTake M5 ---16k

A Zalman ház is tetszik és jókat is irnak róla, kössz Gabo az ajánlatot 😃
0
0
0
0
David the killer avatar
hát most a világ legdrágább gépházai a Lian Li házak és pc ha jol tudom csak az a doboz 100ezer ft
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
almos írta:
max 16k-ig szerintetek melyik a legjobb ház?


Zalman Z7 Plus (17k)

[LINK]

https://www.gamersdailynews.com/userfiles/image/zalman-z7-1.jpg
0
0
0
0
kakas avatar
almos írta:
max 16k-ig szerintetek melyik a legjobb ház?

TT V3 BE
TT Element T,habár én azt olvastam,hogy gyárilag elszúrták,mivel az alaplap beszerelése után,az alaplap elhajlik.
0
0
0
0
almos avatar
max 16k-ig szerintetek melyik a legjobb ház?
0
0
0
0
kakas avatar
MaximumGame írta:
De egész jó, de elég átlagos!
+ semmi extra nincs 😃 kb mint a mostani házam 😀
De nem nagy a ház választék az országba 😀 amit meg kinéztem azt nemlehet kapni 1 helyen se már 😀 mert nincs forgalmazó az országba 😆

kakas ezt az új szerelö ablakot nem vágom 😃 hogy mire gondolsz 😃

Nagyobb proci hűtőnél nem kell kivenni az alaplapot,mikor szereled rá!
Hanem elég ha csak a szerelőablaknál ráhúzod,a csavart!
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
MaximumGame írta:
http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1969#Tab0

Eztnéztem ki most magamnak ! Kinek mi a véleménye megéri e
Ilyen felsö kategoriába nemláttam ennél jobb házat!


A V9-es Thermaltake-et mióta sorolják a "felsö kategoriába" ? A felső kategória nem itt kezdődik hanem az Obsidian 800D-nél a Cosmos S-nél vagy a Sword-nál. Amit linkeltél az épp befér a középkategóriába. 😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
De egész jó, de elég átlagos!
+ semmi extra nincs 😃 kb mint a mostani házam 😀
De nem nagy a ház választék az országba 😀 amit meg kinéztem azt nemlehet kapni 1 helyen se már 😀 mert nincs forgalmazó az országba 😆

kakas ezt az új szerelö ablakot nem vágom 😃 hogy mire gondolsz 😃
0
0
0
0
almos avatar
kakas írta:
Iponon van HAF 912 PLUS,sztem csapj le rá!


80eu-t nem ér,USA-ba 60dollar,annyit viszont megér 😃
0
0
0
0
kakas avatar
TT Armor A90 nem tetszik?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
HAF 912 az szerintem kurva lebutitott ház 5 ezernél többet nem ér

Cooler Master HAF 922 Black
ami még jól néz ki de megint csak a márkát kell megfizetni!
és 30+ ezret nem ér...
nekem nem az a lényeg hogy olcso legyen és jólnézzen ki...
+ azse lényeg hogy tömegházam legyen és minden második embernek az legyen! a mostani is olya ház volt ... amikor megvettem a kerületbe csak 1db volt belöle... 😀
Thermal V9 minöségben és tudásban max 30-40 ezerért kapsz annyit ugyvettem észre!
0
0
0
0
kakas avatar
Iponon van HAF 912 PLUS,sztem csapj le rá!
0
0
0
0
kakas avatar
MaximumGame írta:
Thermaltake Armor A60 Ez kurva ronda ház 😀
+ beépithetö HDD sincs 😀 + USB3 kimenet 😀 stb 😃

(Én nem venném meg,mivel van 1-2 hátránya)
Amugy mi a hiánya szerinted?

Mint már mondtam,nincsen szerelő ablak!
Amúgy jó kis kuckó!😉
Nekem az Armor A60 nagyon tetszik😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Thermaltake Armor A60 Ez kurva ronda ház 😀
+ beépithetö HDD sincs 😀
(Én nem venném meg,mivel van 1-2 hátránya)
Amugy mi a hiánya szerinted?

Armory A90 a még elmegy egész jól néz ki.. de Armory házak nem, tetszenek!
+ Semmi Átlátszó Plexi nincs szinte rajta.. és egy ilyen egyszerü ház nem ér meg 25k ropit
0
0
0
0
kakas avatar
MaximumGame írta:
http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1969#Tab0

Eztnéztem ki most magamnak ! Kinek mi a véleménye megéri e
Ilyen felsö kategoriába nemláttam ennél jobb házat!

Én nem venném meg,mivel van 1-2 hátránya!
-Nincs szerelő ablak,ami ugye új hűtő esetén szolgálna.
Ebben az árban, én inkább a Thermaltake Armor A60-at ajánlom!
0
0
0
0
MaximumGame avatar
http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1969#Tab0

Eztnéztem ki most magamnak ! Kinek mi a véleménye megéri e
Ilyen felsö kategoriába nemláttam ennél jobb házat!
0
0
0
0
kakas avatar
sunny474 írta:
szerintetek 1 ilyen konfig beleférne ebbe a házba?amibe nemvok biztos az főleg a vidi kari
http://www.edigital.hu/Szamitogephaz_tap_nelkul/Thermaltake_VL70001W2ZD_V5_Black_Edition_fekete_haz-p59429.html

itt a konfig:
Alaplap GIGABYTE GA-P55A-UD3 1 db 35.039 Ft

Processzor INTEL Core i7-870 2.93Ghz 1156 BOX 1 db 77.610 Ft

Memória KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 Blu XMP KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX 1 db 24.525 Ft

Videókártya SAPPHIRE 11161-03-40R HD5870 1GB GDDR5 VAPOR-X HDMI PCIE 1 db 112.974 Ft

Merevlemez WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA2 WD10EALS 1 db 19.487 Ft

Optikai egység NEC AD-7241S Fekete 1 db 5.402 Ft

Táp FSP FSP500-60GHN 500W 1 db 16.888 Ft

Brutális egy konfig!
Amúgymeg beleférne!
0
0
0
0
sunny474 avatar
szerintetek 1 ilyen konfig beleférne ebbe a házba?amibe nemvok biztos az főleg a vidi kari
http://www.edigital.hu/Szamitogephaz_tap_nelkul/Thermaltake_VL70001W2ZD_V5_Black_Edition_fekete_haz-p59429.html

itt a konfig:
Alaplap GIGABYTE GA-P55A-UD3 1 db 35.039 Ft

Processzor INTEL Core i7-870 2.93Ghz 1156 BOX 1 db 77.610 Ft

Memória KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 Blu XMP KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX 1 db 24.525 Ft

Videókártya SAPPHIRE 11161-03-40R HD5870 1GB GDDR5 VAPOR-X HDMI PCIE 1 db 112.974 Ft

Merevlemez WD 1000GB 7200rpm 32Mb SATA2 WD10EALS 1 db 19.487 Ft

Optikai egység NEC AD-7241S Fekete 1 db 5.402 Ft

Táp FSP FSP500-60GHN 500W 1 db 16.888 Ft
0
0
0
0
kakas avatar
gergely0224 írta:
Nekem LC Power 919B Aequitas fekete ATX ház a kedvencem kinézetben és árban is. 17.000 körül mozog az ára.https://www.coolmod.com/images/product/1/large/pl_1_2_9970.jpg

Hát nekem nem teccik..márcsak azért is mert LC POWER!
0
0
0
0
gergely0224 avatar
Nekem LC Power 919B Aequitas fekete ATX ház a kedvencem kinézetben és árban is. 17.000 körül mozog az ára.https://www.coolmod.com/images/product/1/large/pl_1_2_9970.jpg
0
0
0
0
danhey avatar
Szerintem a Thermaltake és a CoolerMaster a két legjobb márka házaknál... (mondjuk a hűtéseknél is 😃😉
0
0
0
0
Ricardo avatar
Oké, köszi a választ. Megnéztem:

Méret: 535 x 240 x 490 mm
Alapalapok: 12" x 9.6" (ATX), 9.6" x 9.6" (Micro ATX)
0
0
0
0
Cooley avatar
Max belehajtogatod a deszkát. 😜 Több mint valószínű, hogy belefér, de a specifikációknál megtekintheted a méreteit, szintúgy az alaplapét, amiből ki lehet találni, hogy belefér e. 😀
0
0
0
0
Ricardo avatar
Hali,
Ebbe a házba minden belefér? Mármint alaplap?

Thermaltake VH8000BWS Armor + MX ház

[movie=youtube]obD3AjDI_-E?fs[/movie]

Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
kakas avatar
almos írta:
De 2-3 hónap múlva már mindenhol lesz,meg am nem neked irtam,a Storm Scout nagyon jó ház.

Tudom,hogy nem nekem írtad,csak elmondtam a véleményemet, a házról!
0
0
0
0
almos avatar
De 2-3 hónap múlva már mindenhol lesz,meg am nem neked irtam,a Storm Scout nagyon jó ház.
0
0
0
0
kakas avatar
Sehol ne lehet még kapni 912-őt,és nincs plexi oldallappal ellátva!
0
0
0
0
almos avatar
50eu=max 15000Ft,a 932 meg duplája.
0
0
0
0
kakas avatar
Hát én meg nem venném!Akkor inkább egy HAF932,de 40 rugót nem fogok házra költeni!
Nekem még esetleg a Thermaltake Armor A60 kellene!Csak sehol nem lehet kapni!
0
0
0
0
almos avatar
Aki mostanság akar venni házat annak ajánlom az új Cooler Master HAF 912Plus-ot,nagyon jó házikónak tűnik és az ára is baráti, kb. 50eu-lesz!
0
0
0
0
kakas avatar
Úgy tűnik jövőhéten meglesz az új gépházam!
Cooler Master Storm Scout
https://ipon.hu/_userfiles/Image/joker/hirek/090306/scout_14.jpghttps://www.overclockers.co.uk/pimg/CA-175-CM_21970_400.jpg
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Hello.
mit gondoltok melyik a jobb: Raidmax Sigma Raptor vagy Raidmax Smilodon Extreme😕
(képet nemrakok mert nemtudok😆😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Neked is? 😆 Jó sok mindenkinek csinált már valamit ha jól tudom kutyanmajomnak is ő csinálta a házát nekem pedig ventilátor szabályzót csinált!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció