Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zola1995 avatar
a VgA órajeleit hogy lehet álitani,?
0
0
0
0
Core2 avatar
akkor egyszerüen töltesz egy drivert erre a vezérlőre
0
0
0
0
Core2 avatar
Szerintem a drivert megtalálod az alaplap driver CD-jén. Tehát ahonnan telepíted az alaplapot, azon kell legyen a hang drájvere is.
0
0
0
0
MMPORG avatar
HELP ! A gépemnél olyan van h Total Available Video Memory 1402 MB . És a Dedicated Video Memory 256 MB . Na most, ott áll nekem még kb. 1000 MB video memory hiába és nem tom kihasználni ! Pl. GTA IV-et felraktam és nem engedett több videó memóriát használni 256 MB-nál !!! Nem lehet valahogy megoldani ??? Fontos lenne !!!
0
0
0
0
no avatar
megprobilom cs4et találtam vmi magyar verziót😀
amúgy kössz a tippet😉😀
0
0
0
0
pomrum avatar
A rendszerösszetevőket akkor sem szabad leállítani. Az internet explorer egy program azt leállíthatod de a "i explorer.exe" az már egy rendszer összetevő és ha leállítod azért tünik el minden. javaslom ha nem engedi a telepítést akkor használj valami másik hasonló progit pl. a Neró photo szerkesztője is nagyon jó és nincs is olyan kompatibilitási gond vele mint a photóshoppaal mert annál megesik hogy egy photosoppal szerkesztet képet más progival már megnézni sem tudsz.
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Akkor a feladatkezlőben zárd be at IE-tde közben fusson a telepítő mert ha eltűnik a tálca akkor a végén legalább újra tudod indítani a gépet.
0
0
0
0
no avatar
de nem enged tovább telepítésnél😞
újra indultam de ugyanez van😕
0
0
0
0
pomrum avatar
sziszifiu írta:
olyan problémám lenne hogy szeretném telepíteni a photoshop cs3-at de írja h zárjam be a böngészőket:S firefoxot és ie-t
firefoxot be is zárom ie-t pedig a windows feladat kezelőben/folyamatoknál fut és nem tudom bezárni:S
ha esetleg sikerül akkormeg eltűnnek az ikonok + az asztal:S
valmi ötlet? le lehet törölni ie-t? vagy mit csináljak vele?😆
Általában nem kell vele foglalkozni hogy mit ír hogy mit kell bezárni. Ha nagyon muszály neki leállítja a telepítő de ez nem szokott gond lenni ha mégis akkor a ujraindítás után próbáld a telepítést.
0
0
0
0
no avatar
olyan problémám lenne hogy szeretném telepíteni a photoshop cs3-at de írja h zárjam be a böngészőket:S firefoxot és ie-t
firefoxot be is zárom ie-t pedig a windows feladat kezelőben/folyamatoknál fut és nem tudom bezárni:S
ha esetleg sikerül akkormeg eltűnnek az ikonok + az asztal:S
valmi ötlet? le lehet törölni ie-t? vagy mit csináljak vele?😆
0
0
0
0
pomrum avatar
Gépigény írta:
"Speed (e.g. PC5300). If speed is not the same, the lower speed of the two modules will be used. Likewise, the higher latency of the two modules will be used."

Akkor a rosszabb időzítésű ram időzítésén fognak menni.

Jóváhagyom!😆 Abban az esetben ha két külömböző memória modult használunk akkor mindig a lassabb érvényesül mind sebeségben vagy késleltetésben van eltérés.
0
0
0
0
MoonW avatar
"Speed (e.g. PC5300). If speed is not the same, the lower speed of the two modules will be used. Likewise, the higher latency of the two modules will be used."

Akkor a rosszabb időzítésű ram időzítésén fognak menni.
0
0
0
0
Flash avatar
Ha dual-ba egymás mellé rakok egy 5-5-5-18, és egy 5-5-5-15 időzítésű ramot, akkor abból milyen időzítés fog kisülni?
Vagy számít egyáltalán?
0
0
0
0
Athesz avatar
levi27 írta:
valaki tud nekem egy linket küldeni amiröl a hangkártyámhoz lehet letölteni drivert mert néha furcsán recseg és nema hangfal
a rossz😕


Én a [LINK]-t használom itt minden fajta van amilyen kell!
0
0
0
0
Laci92 avatar
levi27 írta:
valaki tud nekem egy linket küldeni amiröl a hangkártyámhoz lehet letölteni drivert mert néha furcsán recseg és nema hangfal
a rossz😕
[url]http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=ALiveDual-eSATA2&s=AM2[/url]
0
0
0
0
Bewy avatar
milyen hangkártyád van?
0
0
0
0
levi27 avatar
valaki tud nekem egy linket küldeni amiröl a hangkártyámhoz lehet letölteni drivert mert néha furcsán recseg és nema hangfal
a rossz😕
0
0
0
0
levi27 avatar
áram alatt hagyod mert ugy tölti a gépbe azt a kis akut és nem megy tönkre hamar😃
de viharba húzd ki😆
0
0
0
0
i_adrian avatar
áramtalanítod,én is azt szoktam
0
0
0
0
Bewy avatar
szerintetek melyik jobb? ha este áram alatt hagyom a gépet vagy pedig az ha teljesen áramtalanítom?(úgy értve miután kikapcsoltam)
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Aha kössz a segítséget!
0
0
0
0
levi27 avatar
valószinűleg fel max annyi hogy telepíteni kell😃
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hali! Ha nincs SATA csatlakozó az alaplapomon és beleteszek egy PCI SATA bővítőkártyát akkor felismeri az alaplapom, és működni fog?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Max csak 75 hz van gondolom mert lcd mert osztájársamnak is csak annyi van de most állítottam a felbontáson meg 75hz raktam így már jó amúgy a maximális felbontás 1920x1080 és most 1440x900 on van így már viszonyleg jó
0
0
0
0
tooth9 avatar
Kmisi99: Itt kell beállítani a frekvenciát: Asztalon jobb klikk, Tulajdonságok--> Beállítások--> Speciális--> Monitor.
És ott lesz, hogy Képernyőfrissítés-gyakoriság. Na állítsd át 85 Hz-re, és ha így is bántja a szemed, akkor a szemeddel van baj. 😞 😀
0
0
0
0
Flash avatar
Az én szutyok CRT moncsimnak pl. 1280x1024 a max. felbontása, de az ajánlott felbontása viszont csak 1024x768...
75Hz-n annyira már nem fogja bántani a szemedet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
amugy nem találtam olyat de az nvidia programjával 75hz re fel tudtam rakni
22 colos Wide os monitor eddig nekem egy 17 colos fos monitorom volt szóval nem kis méretbeli külömbség
0
0
0
0
Flash avatar
Sztem minden moncsinak van egy ajánlott felbontása, ami valószínű kisebb, mint a max. felbontás, de ebben nem vagyok biztos. A frekit meg a Vezérlőp., megj., mittomén monitor, speciális, monitor beállításoknál meg fogod találni! 😆
Amúgy mi óriási, vagy mi van? 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
és hol lehet a hz et állítani??
és szerinted egy 22 colos monitort mekkora felbontásra állítsam mert tényleg zavar egy kicsit hogy olyan óriásiak a kép
0
0
0
0
Flash avatar
kmisi99 írta:
Hát de évekig volt olyan nagy vastag régi crt monitorm és akár egésznap csak azt néztem és semmi bajom nem volt csak maximum egy kis fejfájás de most ki lett cserélve egy 22 colos lcd monitorra és fél óra után már fáj a fejem meg a szemem lehet a felbontás miatt mert nagy a monitor és kissebben van a felbontás vagy mi

A frissítési frekvenciát állítsd minél nagyobbra, mert lehet h csak 60Hz-n van.
Nekem 85Hz-en megy mert egész nap a gép előtt ülök, 60Hz-en nekem is k. bántja a szemem.
0
0
0
0
zelcsi avatar
hát igen,lehet a felbontás is!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát de évekig volt olyan nagy vastag régi crt monitorm és akár egésznap csak azt néztem és semmi bajom nem volt csak maximum egy kis fejfájás de most ki lett cserélve egy 22 colos lcd monitorra és fél óra után már fáj a fejem meg a szemem lehet a felbontás miatt mert nagy a monitor és kissebben van a felbontás vagy mi
0
0
0
0
zelcsi avatar
bocs rosszul írtam!javitva!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mi az a szed? a szemem vagy mi?
0
0
0
0
zelcsi avatar
kmisi99 írta:
Hello miért van az hogy az lcd monitorom fél óra gépezés után bántja a szememet már fáj a szemem meg a fejem tőle mit kellene átállítani mert a régi crt monitornál napokat előtte ültem és semmi bajom nem volt
lehet romlik a szemed!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello miért van az hogy az lcd monitorom fél óra gépezés után bántja a szememet már fáj a szemem meg a fejem tőle mit kellene átállítani mert a régi crt monitornál napokat előtte ültem és semmi bajom nem volt
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Melyik alaplap jobb a ASUS A7V600-F vagy az ASUS A7V8X-X?
0
0
0
0
Flash avatar
Hát akkor vegyél WD-t.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az jó mert az én samdungom alapon 47 fokos meg már más is írta hogy a samsungja 55fokos akkor szerintetek
WD vagy Samsungot vegyem
0
0
0
0
Flash avatar
Az 500GB-os Samsungom alapon 25 fokos, és nincs semmi hűtés a házamban.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
míg működi addig nem veszek másikat de majd tervezek egy újat csak nem tudom melyiket vagyem itt van a két vinyó ezt [url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=17799[/url]
vagy ezt vegyem [url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=10488[/url] mert a WD jobb gyártó de a samsung se rossz csak még a samsung jobban melegszik szerintem
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hát akkor vegyél egy újat 10e ft ért kapsz is egy 500GB-osat.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem De Nem tudom mert a gép alapból az a baja ha pl játékokból kélépek resetel és miközben írtam neteztem és gondolom annyira megterheltem hogy resetelt és azóta van de nem érdekel mert most jelenleg stabil
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Megpróbáltad kicserélni a DVD íródat? Lehet, hogy az kavart be.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Pedig egészen 13 madikáig tökéletesen bírta majd egyszer csak lefagyott dvd írás közben újraindult és azóta ilyen
0
0
0
0
Tamas76 avatar
kmisi99 írta:
Akkor kész leformáztam a hdd-t de a hard disk sentiel még azt írja hogy 88 hibás szektor van a merevlemezen pedig fullra mindent leformáztam

Hát akkor lehet, hogy meghibásodott a merevlemez😕
0
0
0
0
Core2 avatar
Nemjó. külön driver van 32, és külön 64 bites rendszerekhez
0
0
0
0
BoyLeR avatar
azér várj, vki biztos tudja biztosra 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció