Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tamas76 avatar
Mi a külömbség a DDR és a GDDR RAM-ok közül a VGA-n?😕
0
0
0
0
zelcsi avatar
a virtual dj-t próbáltad már?
0
0
0
0
no avatar
tudtok nekem mondani 1 olyan programot amivel mp3zenéből kitudok vágni egy részletet és azt 1ből convertálni úgynaúgy mp3ba😀
0
0
0
0
Flash avatar
Látom még mindig nem érted...
Ugyanarra az 1db vinyóra vonatkozik mind a kettő!!!
A vinyód kapacitása formázatlan állapotban 80.6GB
Ha leformázod a vinyót, akkor is ugyanannyi a kapacitása, azaz 80GB. Csak az Everest külön leírja mindkét állapotot.
0
0
0
0
levi27 avatar
Te nagyon hülye😆:Ð 80Gb meg van formázva használom is...
de még lehetne megint 80-at az everest szerint....
a fogalmazás csöppet ratyi de meg lehet érteni😆😆
0
0
0
0
Flash avatar
levi27 írta:
az lenne a kérdésem hogy miért van a vinyo-nak csak a fele megformázva az everest szerint?
Formázott kapacitás:80GB
Formázatlan kapacitás:82615Mb=80,6Gb
kép rolla(mert lehet én vok hülye😆😉
https://kep.ivpicture.hu/136450.jpg

Te tényleg hülye vagy 😆 Lógtál a matek órákról, mi?
A 80GB mióta fele a 80GB-nak? Mert akkor ezek szerint 160GB-os vinyód van...:Ð
0
0
0
0
filecsko avatar
sztem is de ilyet még ne mláttam😀
0
0
0
0
levi27 avatar
ez szerintem ram hűtő😀
0
0
0
0
filecsko avatar
[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=17766[/url]

segítsetek ez videokártya hűtő ,és ha igen jó lenne az enyémhez???
0
0
0
0
levi27 avatar
jah elfelejtettem írni h nem enged a winfos se többet😕😢
0
0
0
0
Element avatar
formázd le a másik felét is😃, véletlenül nem FAT 32-ben van az egyik fele?
0
0
0
0
levi27 avatar
az lenne a kérdésem hogy miért van a vinyo-nak csak a fele megformázva az everest szerint?
Formázott kapacitás:80GB
Formázatlan kapacitás:82615Mb=80,6Gb
kép rolla(mert lehet én vok hülye😆😉
https://kep.ivpicture.hu/136450.jpg
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
abba a sárga cuccba próbálod nem a feketébe kell mert az a floppy meghajtóé van ott egy hasonló csak sárga
0
0
0
0
tooth9 avatar
Nem megy bele! 😞 Most próbáltam, de nem lehet beledugni sehogy.😠
0
0
0
0
zelcsi avatar
ugyan úgy kell!nem is lehet eltéveszteni!
0
0
0
0
tooth9 avatar
Jah, bocs nekem C45 van. De gondolom ott is ugyanúgy kell, csak ott fekete csatlakozó van. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Igen itt egy kép róla https://xtreview.com/images/MSI%20770-C35.jpg és ott abba a sárga bigyóba kell bedugni a szalagkábelt
0
0
0
0
tooth9 avatar
Azt szeretném kérdezni, hogy ebbe az alaplapba: MSI 770-C35-be lehet-e tenni ATA winyót ? És ha igen, hova? 😳 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem bevált egy avi videót aviból aviba konvertáltam vele és 700Mb ról 560Mb lett 😆
0
0
0
0
gillanyi avatar
nem gyors de azért kössz
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát a procid sebességétől is függ de szerintem gyors egy próbát megér
0
0
0
0
gillanyi avatar
Oké de gyors? amúgy köszi😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
total video converter egy nagyon jó progi és 15 napig ingyenes
0
0
0
0
gillanyi avatar
Sziasztok nekem az a problémám hogy akorok konvertálni divx ből dvd-t de nem találok ingyenes se gyors progit mondanátok 1 párat de télleg gyors legyen köszi😜
0
0
0
0
zelcsi avatar
a kettő közül a vista!de én inkább a win 7-et raknám fel a helyedben!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintetek intel core i7 4Gb ram hoz melyik lenne a jobb

Windows XP 32bit
VS
Windows vista 64bit
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
50 fokos az alaplapom nem sok az?
0
0
0
0
Poszi24 avatar
thug85 írta:
Kattints arra a kis kulcsra a csúszkák felett, és utána már engedi húzni!

Ennyire hülye legyek h ezt nem vettem észre 😆😆
Kössz!
0
0
0
0
thug85 avatar
Kattints arra a kis kulcsra a csúszkák felett, és utána már engedi húzni!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
inkább a catalyst control center ben próbáld tuningolni amit az ati videó kártyádhoz kaptál
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na nem akar indulni és erre a 4 pines csatlakozóra gondolok ugyanis van a tápon egy ilyen 4 pines és egy 8pines és az alaplapon úgy van hogy láttszik a 8 pinesnek a fele és a másik felébe egy kis műanyag valami van amit ke lehet venni és úgy látszik mind a 8 csatlakozási pont
Szerintetek?
0
0
0
0
no avatar
igen kell. De lehet, hogy van olyan ága a tápnak, ami csak 1 ilyen 4 pines csatlakozó van. ha nem akkor bedugod az 1iket és kész.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az alaplapon csak egy ilyen 4 pines csatlakozót látog akkor abba is kell tápot dugni?
0
0
0
0
no avatar
igen, egyébként fel kellene lennie cimkézve.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello az ilyen 4 pines kábelt az alplapba be kell kötni?
https://www.playtool.com/pages/psuconnectors/eps4plus4.jpg
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintetek így jó behelyezni egy intel i7 procit mert ez alapján fogom berakni😆 [LINK]
0
0
0
0
thug85 avatar
zelcsi írta:
hát pedig nem szabadna neki vibrálni!(Debrecenben nincs Auchan!nem tudom megnézni!😆 )

Dunakeszin van, gyere nézd meg!😆 Nem szabadna, de még is vibrál. Érzékeny a feszültség ingadozásra. Nekem többen mondták, hogy LCD-nél ez előfordul. Először én is csodálkoztam rajta, de most már fel sem tűnik, szerencsére elég ritkán csinálja.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mostmár nem vibrál csak időnként de tegnap már nem bírtam a monitorra nézi mert úgy fájt már tőle a fejem
0
0
0
0
zelcsi avatar
hát pedig nem szabadna neki vibrálni!(Debrecenben nincs Auchan!nem tudom megnézni!😆 )
0
0
0
0
thug85 avatar
zelcsi írta:
thug85 írta:
Állandóan vibrál? Az enyém akkor vibrál, ha bekapcsolják a konyhában a mikrót, az olajsütőt, a vasalót...szóval szinte mindentől. De állítólag ez normális, mert az LCD érzékeny az ilyesmire.
hát szerintem nem normális hogy vibrál!nálam is van egy csomó árammal működő dolog de nem vibrál semmitől sem!

Nekem csak akkor, ha bekapcsol valami ami nagyobb áramot vesz fel. Nálad stabilabb az energiaellátás. Nézd meg mondjuk az Auchan-ban, ott az összes vibrál.
0
0
0
0
zelcsi avatar
thug85 írta:
Állandóan vibrál? Az enyém akkor vibrál, ha bekapcsolják a konyhában a mikrót, az olajsütőt, a vasalót...szóval szinte mindentől. De állítólag ez normális, mert az LCD érzékeny az ilyesmire.
hát szerintem nem normális hogy vibrál!nálam is van egy csomó árammal működő dolog de nem vibrál semmitől sem!
0
0
0
0
MaliDual avatar
az enyém a tv kártyától vibrál de csak egy kicsit.
0
0
0
0
thug85 avatar
Állandóan vibrál? Az enyém akkor vibrál, ha bekapcsolják a konyhában a mikrót, az olajsütőt, a vasalót...szóval szinte mindentől. De állítólag ez normális, mert az LCD érzékeny az ilyesmire.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello rettenetesen vibrál az lcd monitorom mitől lehet ez az egész képernyő vibrál
0
0
0
0
Athesz avatar
Sztem 2.7 v 2.8-ig húzhatod!
0
0
0
0
Tofy avatar
Athesz írta:
Nem árt neki csak nem szabad túl húzni! Lehetőleg BIOS-ban húzd! Hűtéssel is kell foglalkozni de ebbe nem vagyok otthon 😃
és akkor meddig lehet húzni hogy ne legyen baja???😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De amúgy is törvény írja elő hogy vissza lehet küldeni a netről rendelt cuccot és mivel már írtam e-mailt több mint egy napja nem szabadna kihozniuk
Amúgy meg egy előző levelemre is csak másnap válaszoltak hátha erre is másnap válaszolnak
De mindegy mert ha kihozza én visszaküldetem velük az árút
0
0
0
0
Athesz avatar
kmisi99 írta:
Ja de ez a futárszolgálat és nem a pcx.hu webáruház nekik is mondhatom ezt? Mert ők csak annyit tudnak hogy a pcx.hu val van szerződésük hogy ők kiviszik a cuccokat.
Amúgy amikor kijön a futár őt is elküldhetem hogy már írtam a webáruháznak hogy nem kérem. És akkor elküldhetem a cuccokkal együtt??


Igen próbáld meg hogy ez..és..ez a problémád hátha még nincs annyira késő!
0
0
0
0
Athesz avatar
Nem árt neki csak nem szabad túl húzni! Lehetőleg BIOS-ban húzd! Hűtéssel is kell foglalkozni de ebbe nem vagyok otthon 😃
0
0
0
0
Tofy avatar
Hello lenne egy kérdésem ha húzok a procin az árt neki vagy csak a hűtést kell megoldani és kész???
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció