Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
aha ty , csak hogyan tom kitörölni az McAfee-t ?:S csak mert ha rámegyek programok telepitese es torlese-ben h torlés , akkor ezt irja : In order to uninstall McAfee Security Center , you need to uninstall all McAfee Services First..
de mit töröljek ki ?:S a SPAMKILLER-t kéne sztem de nemtalalom programok telepitese es torlese-ben :S pls help !
0
0
0
0
BiGame avatar
szedd le vagy az avast-ot, v az avira antivir-t
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok ! nekem az a problémám hogy nemtudok egy jo virusirtot talalni :S most fenn van az McAffe 2006 de nincs meg a Privacy Service .. és igy nem jo a virusirto :S mert jobb also sarokban az M betunek marmint MCAFEE-nak priosnak kellene lenni es itt fekete :S es az van oda irva h VirusScan Professional : Disabled... és en ugy akarom h ne DISABLE-d legyen
0
0
0
0
BiGame avatar
először is ROHADT SOKÁIG TÖLT!!!!!! másodszor versenyben elmosódott az út meg nem látszott csak a tárgyak, pls help!!! am lehet me ez a CloneDVD Platin-van meg azé. ja és nekem is van ez a mentési problem!
0
0
0
0
BiGame avatar
megy a Fuel de van egy kis gondom😢
0
0
0
0
BiGame avatar
csak egy bizonyos game-et oltson le és én KINYÍROM... végre lejött a FUEL!
0
0
0
0
homerun avatar
Hitman írta:
gamer47 írta:
Hogy kell bekapcsolni a gépet?

Ja és a monitorom színes! Az mitől van??


Attól van kedves gamer47, hogy te túl hülye vagy ahhoz, hogy egyáltalán élni tudj! Megnyomod azt a nagy gombot a gépen tudod ami akkora mint az agyad! Ekkor elindul a gép! A monitor azért színes néha mert az a kevés agysejted nem tud fekete-fehérben megjeleníteni semmit! Ezért azt tanácsolom vegyél egy kisebb monitort vagy menj el pszihológúshoz ő talán tudd rajtad segíteni! Remélem segítettem egy akkora ökrön mint te!

A te nagy haverod: Hitman!😉


ez jó volt hitman 😆😆
0
0
0
0
BiGame avatar
de sztem észre se veszi, h leoltjuk 1-szer szólt vissza nekem!
0
0
0
0
BiGame avatar
ez egy BAROM minden játékhoz ír vmi hülye megjegyzést csak, h leoltsa a játékot, nagy volt Hitman:Ð:Ð
0
0
0
0
Ducky avatar
Hogy kell bekapcsolni a gépet???
Úgy hogy bekapcsolod!
:Ð:Ð:Ð:Ð:Ð:Ð:Ð
0
0
0
0
Athesz avatar
Ez fájt! 😆 😆 Mondtam h nagyon vicces fiú 😃
0
0
0
0
no avatar
gamer47 írta:
Hogy kell bekapcsolni a gépet?

Ja és a monitorom színes! Az mitől van??


Attól van kedves gamer47, hogy te túl hülye vagy ahhoz, hogy egyáltalán élni tudj! Megnyomod azt a nagy gombot a gépen tudod ami akkora mint az agyad! Ekkor elindul a gép! A monitor azért színes néha mert az a kevés agysejted nem tud fekete-fehérben megjeleníteni semmit! Ezért azt tanácsolom vegyél egy kisebb monitort vagy menj el pszihológúshoz ő talán tudd rajtad segíteni! Remélem segítettem egy akkora ökrön mint te!

A te nagy haverod: Hitman!😉
0
0
0
0
gillanyi avatar
Kmisi99 írta:
Az im too avi to dvd convertert???
Mert ott rámész az add video files-re és kiválasztod az avi filmed majd ha a gépre akarod menteni a dvd fájlt akkor erre menj [LINK]
Majd rámész a start burnre és a gépre kezdi átkonvertálni az avi videót

Ja és fontos hogy aktiválni kell a programot a programot a help/enter registration code menüpontban
itt a kód
1299-3423-6429-2279-12F0-D4BA-CFD8-684F(kötőjelekkel eggyütt kell)

kösszi😃😃
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Gamer7 írta:
Na letöltöttem ezt a programot konvertáltam is vele 1 DB filmet jó is volt mert lejátszotta de megpróbáltam még egyet konvertálni akkor már ki írt valamit mi lehet a gond MISI remélem tudsz segíteni

Nem tudom mi lehetett a baj. Aktiváltad a programot??
Bocs má mükszik jó minden
nagyon köszönöm!😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
gamer47 írta:
nem ezt kérdeztem


Látom vicces gyerek vagy!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gamer7 írta:
Na letöltöttem ezt a programot konvertáltam is vele 1 DB filmet jó is volt mert lejátszotta de megpróbáltam még egyet konvertálni akkor már ki írt valamit mi lehet a gond MISI remélem tudsz segíteni

Nem tudom mi lehetett a baj. Aktiváltad a programot??
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát sajnos ez nem sikerült, vagy csak én nem tudom hogy mit nyomjak. De csináltam egy képet. Berakom a cd-t várok egy picit és ez jön elő: http://kepfeltoltes.hu/view/090705/255906778n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Megpróbálhatom. Hátha bejön 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Én ezt úgy csináltam, hogy beraktam a telepítő lemezt és olyankor felajánlja, hogy telepíted, vagy javítod-e a Windowst.
Van a hibaüzenetről képed? Vagy mit ír ki pontosan?
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát a hiányzó fájlokat újra feltelepíti, a hibás fájlokat kijavítja. STB.
Mert mikor múltkor újratelepítettem akkor ott lehetett választani hogy újratelepítem vagy csak javítom. 😕
Azért akarom javítani mert mindig amikor betölt mindent akkor kiír egy hibaüzenetet amiben valamilyen windows/config/csrss (asszem ez a fájl) nem található. És amióta ez van azóta a játákokból kidob, és vannak olyan játékok is amiket el sem indít hanem inkább újraindul helyette. De csak az olyanoknál indul újra amiket úgy kellet felrakni mint a cod 4-et. Kicsomagolni aztán behelyezni a rendszerbe. Az normálisan telepített játékokból csak kidob. A Grid meg el sem indul. 😞😞
0
0
0
0
thug85 avatar
Mit értesz javítás alatt?
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Valaki megtudja mondani hogy hogyan lehet javítani az XP-t?
Mert múltkor újrafrissítettem csak már elfelejtettem hogy mit kell nyomni indításkor. Azt tudom hogy nem F12-t. 😕
0
0
0
0
Athesz avatar
gamer47 írta:
Hogy kell bekapcsolni a gépet?

Ja és a monitorom színes! Az mitől van??


Vicces fiú vagy...
0
0
0
0
no avatar
Na letöltöttem ezt a programot konvertáltam is vele 1 DB filmet jó is volt mert lejátszotta de megpróbáltam még egyet konvertálni akkor már ki írt valamit mi lehet a gond MISI remélem tudsz segíteni
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Kb 2007 től már az összes dvd lejátszó támogatja az avi vagyis a divx xvid formátumot Ja és gamer 7 az im too avi to dvd convertert próbáld ki az előző oldalon írtam róla hogy hogy kell használni
0
0
0
0
no avatar
Na letöltöttem elindítottam jó minden de mikor azt nyomom hogy GO akkor eztt irja ki:Add a job first
Mit csinálok rosszul?
0
0
0
0
Athesz avatar
Hát programmal! De mostanába nem használok ilyet szal csak mondani tudok egyet: AVI2DVD
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
mivel konverálod?és hogyan?
0
0
0
0
Athesz avatar
Üdv Gamer! Az avi formátumokat a DVD-k nem szeretik! Nagyon kevés DVD az amelyik lejátsza! Én ha ilyet töltök le azt átkonvertálom DVD formátumba! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
én amit letöltök iso-ban írom ki, és eddig mennek
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok lene egy próblémám:Na szóval van nekem egy Orion DVD 4200-as DVD lejátszóm .
Töltök le filmeket kiírom avi formátumban de nem játsza le . Akármit töltök le mindig azt irja ki hogy ERROR
Rosszul irom vagy mi lehet a gond?Légyszi segítsetek!

0
0
0
0
jozsi22 avatar
tomtiraz írta:
hello mindenkinek!én tipikus felhasználó vagyok,tetszik a pc és game világ,de komolyabb problémák már meghaladják a tudásom.most például azt nem értem miért van az ,hogy ami lemezt irok az én gépem ugy jeleniti meg ,hogy minden mappára és ikonra ráteszi az internet explorer ikonját, elég bosszantó.biztos valami beállitás probléma.gondolom.ha tudtok segitsetek!előre is thank!
háát 1-szer én is igy beálitottam szóval semmi komolyabb dolog nem lehet a gépedel akkor sima ügy jobb egér gombal rá katt az ikonra tulajdonságok és ikoncsere!!
0
0
0
0
no avatar
BiGame14 írta:
Csá! azt kérdezném, h mikor kommentbe akarok képet berakni, és rámegyek a Kép megjelenítése URL címről-szövegre, és kirak két img-szöveget, itt mit, h kell csinálni?


Jelöld ki a kép linkjét és másold be a két (img) szó közé és hozzászólás küldése! Ennyi!😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Csá! azt kérdezném, h mikor kommentbe akarok képet berakni, és rámegyek a Kép megjelenítése URL címről-szövegre, és kirak két img-szöveget, itt mit, h kell csinálni?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az im too avi to dvd convertert???
Mert ott rámész az add video files-re és kiválasztod az avi filmed majd ha a gépre akarod menteni a dvd fájlt akkor erre menj [LINK]
Majd rámész a start burnre és a gépre kezdi átkonvertálni az avi videót

Ja és fontos hogy aktiválni kell a programot a programot a help/enter registration code menüpontban
itt a kód
1299-3423-6429-2279-12F0-D4BA-CFD8-684F(kötőjelekkel eggyütt kell)
0
0
0
0
gillanyi avatar
Már bocsi de ezt a progit hogy kell használni?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gillanyi írta:
kmisi bocs h most irok elaludtam 😆 de neked mennyi 1 aviból dvd-t csinni hány perc vagy tán ora?

Nos nekem legutóbb p4 es procival kb 1-2óra volt de a mostani procival egy másik programmal kb 15-20 perc alatt csinál 700mb os aviból 1700Mb os dvd fájlt a neve im too avi to dvd converter majd adok serial sámot ha esetleg kell hozzá

Ja és Poszi24 ha nem jön le sehogy adjustingal se a pont akkor inkább vidd vissza vagy nézd meg egy másik gépen is
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Cső most vettem egy uj monitort és
van a képernyőn egy kis piros pötty ami mindig ott van. ez valami gyári hibás vagy mi?? vigyem vissza vagy mi legyen?? lécci gyorsan válaszoljatok mer akkr még ma visszaviszem
0
0
0
0
no avatar
filecsko írta:
segítsetek vennék hűtöt a vgam-hoz és ez jó lenne e

[LINK]

csak mondom hogy alapon is 80 fok 😶

Alapon 80 fok?😲
Ezzel a hűtővel 1000százalék hogy jóljársz!😀
0
0
0
0
gillanyi avatar
kmisi bocs h most irok elaludtam 😆 de neked mennyi 1 aviból dvd-t csinni hány perc vagy tán ora?
0
0
0
0
filecsko avatar
segítsetek vennék hűtöt a vgam-hoz és ez jó lenne e

[LINK]

csak mondom hogy alapon is 80 fok 😶
0
0
0
0
zelcsi avatar
semmi!ugyan azt jelenti!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció