Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 800
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Felraktam az új gépre az everestet de amikor próbálom elindítani resetel vajon valami drivert nem raktam fel vagy mi
0
0
0
0
no avatar
Laci92 írta:
lac9012 írta:
laci92 azt hogy miért nem 4890est veszel azt nem neked irtam hanem razorbladenek úgyhogy nem voltál rá fontos válaszolni
jah akk bocs, am ő is azt irta, de még 1X bocs
jójó semmibaj csak olyan támadásnak tűnt az a válasz hát én próbáltam rá védekezni de kösz hogy törölted
0
0
0
0
Laci92 avatar
lac9012 írta:
laci92 azt hogy miért nem 4890est veszel azt nem neked irtam hanem razorbladenek úgyhogy nem voltál rá fontos válaszolni
jah akk bocs, am ő is azt irta, de még 1X bocs
0
0
0
0
no avatar
laci92 azt hogy miért nem 4890est veszel azt nem neked irtam hanem razorbladenek úgyhogy nem voltál rá fontos válaszolni
0
0
0
0
no avatar
-.- omg neked a GeForce Gainward gtx 275 az ATI ? -.-" lol te meg tanulj olvasni oszt kész😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Felraktam az új gépre az everestet de amikor próbálom elindítani resetel vajon valami drivert nem raktam fel vagy mi
0
0
0
0
no avatar
Razorblade írta:
Laci92 írta:
én ati-t nem veszek de azér THX


jah atit énsem veszek , meg intelt se 😃 AMD NVIDIA 😀😀 ám vegyél Gainward GT 275 -öst , nem sokkal drágább a GTX 260 -tol , de jobb😀 http://www.alza.sk/gainward-bliss-gtx275-d115172.htm
en ezt veszem meg 😃
lol miért nem a 4890est veszed az sokkal jobb mint a gtx275 és olcsóbb is
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez nem benzinmotor, hogy járatni kell!😆
Nyugodtan hagyhatod bekapcsolva éjjel. Legfeljebb rád olvad a paplan ha kigyullad a lakás!😆
De ez csak vicc volt.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ok akkor ma este járatom nyugodtan
0
0
0
0
toopa avatar
Kmisi99 írta:
Hello új a gépem és nem akarom kínozni ezért szerintetek nem nagy baj ha havonta 1-2 szer megy pár éjszakát a gép?? nem melegszik túl? bírni fogja??

Ne viccelj, amikor megjött a gépen, és töltöttem le az új játékokat, volt hogy 3 napig folyamatosan ment. Ha alszol, akkor úgyis csak alapjáraton megy a gép, ilyenkor pedig a cpu és a gpu is visszaveszi az órajelet. Nem fog túlmelegedni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello új a gépem és nem akarom kínozni ezért szerintetek nem nagy baj ha havonta 1-2 szer megy pár éjszakát a gép?? nem melegszik túl? bírni fogja??
0
0
0
0
Laci92 avatar
hát majd meglátom,mert még nincs meg a pénz de ha GTX275-öt akarok venni akk többet kell dolgoznom,jah és kell 1 új táp is legalább 550W-os és még az is + pénz 😀 én ezt néztem ki magamnak [LINK] + 1 ilyen tápot: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Laci92 írta:
én ati-t nem veszek de azér THX


jah atit énsem veszek , meg intelt se 😃 AMD NVIDIA 😀😀 ám vegyél Gainward GT 275 -öst , nem sokkal drágább a GTX 260 -tol , de jobb😀 http://www.alza.sk/gainward-bliss-gtx275-d115172.htm
en ezt veszem meg 😃
0
0
0
0
Laci92 avatar
én ati-t nem veszek de azér THX
0
0
0
0
no avatar
Laci92 írta:
helló, szerintetek jobb annyival a GTX 260 a GTS 250-től mint amennyivel drágább?
nem sokkal jobb tőle de amennyibe a gtx260 kerül annyiért már 4870 vehető ami jócskán veri mind2 kártyát
0
0
0
0
Laci92 avatar
helló, szerintetek jobb annyival a GTX 260 a GTS 250-től mint amennyivel drágább?
0
0
0
0
Rapido avatar
zelcsi írta:
kényelmesen bírni fogja!

Hú most megnyugodtam!Köszi!
0
0
0
0
zelcsi avatar
kényelmesen bírni fogja!
0
0
0
0
Rapido avatar
Szevasztok!Arra lennék kíváncsi, hogy ez a tápegység bírni fogja-e!
Tápegység:Gigabyte Superb 460W tápegység ( GE-R460-V1 )
Alaplap:Gigabyte GA-M61PME-S2P alaplap OEM
Processzor:AMD Athlon 64 X2 7750 dobozos Socket AM2+ Black Edition
Videókártya:Gigabyte R467ZL-1GI HD4670 1GB DDR3 PCIExpress
Memória:2GB 667MHz DDR2 RAM Kingmax
Előre is köszi a választ!
0
0
0
0
no avatar
HD4850/4770
bocs ha idegesítelek csak kiváncsi vok
0
0
0
0
zelcsi avatar
Gamer7 írta:
Heló!
Szetek egy HD4830 meddig viszi jól a játékokat
és egy 9800GT?
még kb 1-2 évig!
0
0
0
0
BiGame avatar
sztem elég sokáig, NEKED MEG a KÉPED FOG BEFAGYNI MIUTÁN BEVERTEM!!!
0
0
0
0
no avatar
Heló!
Szetek egy HD4830 meddig viszi jól a játékokat
és egy 9800GT?
0
0
0
0
BiGame avatar
ez olyan hülye mint gamer47, sők ő gamer47, ahogy mondtam azé nem tudod kezelni a géped me az agysetjeid nem felelnek meg az 1%-os IQ minimum rendszerkövetelménynek, me neked -110%-od van!
0
0
0
0
no avatar
Heló!
Szetek egy HD4830 meddig viszi jól a játékokat
és egy 9800GT?
0
0
0
0
filecsko avatar
hy
az én alaplapomba belem egy az x3,x4-es proci??
0
0
0
0
no avatar
hát engem is 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Ez jó kérdés! 😃
Engem is nagyon érdekelne... 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
ez engem is érdekelne!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok lenne eegy igen amatőr kérdésem.😕
Hogy tudom megnézni h milyen a gép háza?Mert nem találok rjat semit h milyen lene:S
0
0
0
0
no avatar
lehet hogy kékhalál Laci92
0
0
0
0
Laci92 avatar
helló mindenki segitség kéne, problémám h ma már 2X megjelent az a bizonyos kék képernyő és ezt irta ki: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. ha valaki tudja h mit jelent ez és mit lehet tenni ellene akk az irja le előre is THX
0
0
0
0
no avatar
csá , hallod itt megint kezd szarakodni a gépem :S amikor inditom be akkor tovább irja ki h üdvözöljük és utánna kidob egy hibát valami WINDOWS nevűt és valami olyan hulyeseg van benne hogy ellenőrizze hogy jól e van irva (valamien fájl) :/ .. és akkor nemtom c windows-ban valami file rossz vagy en nemtom :S de C-n van olyan h DelMe.bat , olyan mint az AUTOEXEC.bat csak ez nemtom h mi akar lenni :S már régebbtől ottvan az a DelMe.bat 😞😞 jah es van itt a gépen automatikus frissitések.. azokat telepítsem ?
0
0
0
0
BiGame avatar
JAH azzal tod kezelni igen!
0
0
0
0
filecsko avatar
elvileg a daemon tools kezeli
0
0
0
0
no avatar
MDF fájlt mivel kell kezelni?
0
0
0
0
BiGame avatar
jah egy szer haverom kiírt egy dvd-t asszem max-sebességen, és vírusos lett, sőt még olyanja is volt, h a vírusírtó volt vírusos😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
de a kaspersky az még arra is jelez ami nem vírus, akarmilyen kemény virust megtalál, és ki is irt😃
0
0
0
0
no avatar
jo nekem most a McAfee 😃 ameddig fog mukodni addig tuti kiraly 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
a legjobb vírusirtó a kaspersky.
0
0
0
0
no avatar
nah most ujrainstaláltam a McAfee-t most müxik ha nem fog muxeni SHIFT DFELETE ENTER oszt AVG 8.5 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
BiGame14 írta:
én ha nemtok kitörölni vmi, akko kitörlöm a könyvtárát és kész😆


én dettó😃😆
0
0
0
0
BiGame avatar
én ha nemtok kitörölni vmi, akko kitörlöm a könyvtárát és kész😆
0
0
0
0
no avatar
aha ty , csak hogyan tom kitörölni az McAfee-t ?:S csak mert ha rámegyek programok telepitese es torlese-ben h torlés , akkor ezt irja : In order to uninstall McAfee Security Center , you need to uninstall all McAfee Services First..
de mit töröljek ki ?:S a SPAMKILLER-t kéne sztem de nemtalalom programok telepitese es torlese-ben :S pls help !
0
0
0
0
BiGame avatar
szedd le vagy az avast-ot, v az avira antivir-t
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció