Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
KuTYanMajOM avatar
Nah, most már nem csak fél percet vesz fel a fraps, de most az a baj hogy ilyen színes csíkok vannak függőlegesen azon a vidin amit fraps-el veszek fel. 😕 Na ez mitől van?
0
0
0
0
BiGame avatar
én azt kérdezném, h hogy rakjak be gif-fájlt, me rámeek profil szerk. gif-fájl beillesztés re a kép feltöltése alatt, tallóz megvan és ezután? profil szerk. alul me rámeek vmit csinál és semmi!
0
0
0
0
gillanyi avatar
Sziasztok nkem lenne 1 problémám az h ha bekapcsolom a gépet aztán bejön ugye h windows xp utána fehér betükkel és kk hátérrel a következőt irja PDBoot.exe not found de utána semmi probléma bejjön a gép segitség!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Kmisi99 írta:
Azért van mert nem teljes változat a free változat csak 30 másodpercet vesz tölts le valami torrent oldalról egy full verziót


Full verzió, regisztrált stb.
20 GB helyem van és az fps 60 alattra van állítva. Nem tom mi lehet a baj. Mind1, majd akk használom a hyperCam-ot. Az is regisztrált. 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Azért van mert nem teljes változat a free változat csak 30 másodpercet vesz tölts le valami torrent oldalról egy full verziót
0
0
0
0
toopa avatar
KuTYanMajOM írta:
Nekem a frapse-el az a bajom hogy nem hajlandó 30 másodpercnél többet felvenni. Részletekbe meg nem igazán vad kedvem felvenni. 😞

Nem lehet hogy nincs elég helyed azon a meghajtón ahova a felvételt menti a program? Nekem sikerült 11 percet is felvenni, igaz 2,3 GB lett még úgy is hogy Half-size és 25 fps volt beállítva. Ha te Full-size-on és 60fps-el vagy a felett akarsz felvételt készíteni akkor sok szabad helyre lesz szükséged.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Nekem a frapse-el az a bajom hogy nem hajlandó 30 másodpercnél többet felvenni. Részletekbe meg nem igazán vad kedvem felvenni. 😞
0
0
0
0
toopa avatar
halalfej írta:
Hello!

A Fraps-ba hol lehet beállítani, hogy mennyit vegyen fel?

Te szabod meg hogy mennyit vegyen fel. Elindítod a programot, kiválasztod a Movies fület, és ott beálíthatod hogy melyik legyen a Video Capture Hotkey (alapbeállításon az F9 ha jól emlékszem). Elindítod a játékot, majd megnyomod a felvevő gombot (F9). Amikor le akarod állítani a felvételt ismét megnyomod az F9-et. Felvétel alatt a frame rate számláló piros lesz.
0
0
0
0
halalfej avatar
Hello!

A Fraps-ba hol lehet beállítani, hogy mennyit vegyen fel?
0
0
0
0
toopa avatar
GeForce 9500 GT írta:
Hali!

Milyen progival lehet felvenni azt hogy hogyan játszom egy játékkal????

Köszi a gyors választ.

A fraps-szal például fel tudod venni.
0
0
0
0
Creelien avatar
Hali!

Milyen progival lehet felvenni azt hogy hogyan játszom egy játékkal????

Köszi a gyors választ.
0
0
0
0
Flash avatar
Flash írta:
Csak olyan AM2+os lapba tud AM3-as procit tenni, amelyiknek a bios-a már támogatja az AM3-as procikat, vagy nem?
Az egy dolog, hogy belemegy, de ha nem támogatja a lap, akkor nem fog működni. Javítsatok ki ha tévedek!
Pl. az én lapom AM2+-os, de nem lehet bele AM3-as Phenom II-t rakni, mert a biosa nem támogatja.


Asus honlapján fennt van a lista h melyik lapokhoz csináltak AM3 Phenom II-t támogató bios frissítést. A lapom kategóriájából szinte az összes lap szerepel a listán, csak az enyém nem...Fuck! Úgyhogy nem tudok mit tenni, várok, hátha eszükbe jut h kéne az enyémhez is csinálni...

Ez toopa-nak akart válasz lenni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello mind vistan mind windows 7 en néhány játékot amikor elindítanák akkor kiírja hogy hibát észlelt leállítja vagy megoldást keres az interneten ezt írja miért van ez?
Már szinte semmi sem indul miért lehet ez?
0
0
0
0
toopa avatar
Flash, ha bios-t frissítesz akkor sem támogatja?
0
0
0
0
Flash avatar
Csak olyan AM2+os lapba tud AM3-as procit tenni, amelyiknek a bios-a már támogatja az AM3-as procikat, vagy nem?
Az egy dolog, hogy belemegy, de ha nem támogatja a lap, akkor nem fog működni. Javítsatok ki ha tévedek!
Pl. az én lapom AM2+-os, de nem lehet bele AM3-as Phenom II-t rakni, mert a biosa nem támogatja.
0
0
0
0
eleminator avatar
Ok! én kérek inkább bocsánatot a kirohanásomért! Sajnálom, s ne haragudj!
0
0
0
0
no avatar
ok nemkell minnya izélni ok ?
0
0
0
0
eleminator avatar
Jaj istenem már!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elszáll az értetlenkedéstől az agyam!
Az AM2 az AM2+ és az AM3 foglalatok tök úgyanazok!
Mivel a processzorokba van a memóriavezérlő, ezért egy AM3-as processzort be lehet tenni AM2+ alaplapba, csak nem tudsz hozzá dd3-as ramot tenni, mert az AM2+ alaplapokban csak ddr2-es ramfoglalatok vannak. az AM3-as processzorokban benne van mind a dd2 mind a dd3-as memóriavezérlő, ezért is tudjátok belerakni egy AM2+ alaplapba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
no avatar
de ez am2+ , nemtom mért keveritek az am3-mal!
0
0
0
0
eleminator avatar
Az AM3-as procik nagy része belemegy az AM2+ jelzésű alaplapok nagy részébe, mivel szinte teljesen úgyanolyan foglalatú, csak annyi a külömbség, hogy ddr3-as ram helyett ddr2-es ramot tudsz használni az am2+ alaplapokban az AM3-as procikhoz!
0
0
0
0
Flash avatar
A Phenom II X4 920/940 az AM2+ foglalatú, a többi Phenom II meg AM3-as!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát jó de nem tudom milyen az a
AMD Phenom II X4 940 Quad-Core Black Edition (125W), 3000MHz, BOX, socket AM2+

Mert a Phenom II es széria AM3 mas és hozzá is AM3-mas alaplap kell
Erről az összeállításról még várj meg pár választ mert én még AM2+ es pehenom II ről még nem hallottam ezeken kívül minden tökéletesés annyira nem vagyok profi amd s inkább az intelt tudom jobban
0
0
0
0
no avatar
akkor igy :
ARCTIC Freezer Xtreme, socket 775/939/940/AM2/AM2+
AMD Phenom II X4 940 Quad-Core Black Edition (125W), 3000MHz, BOX, socket AM2+
SAPPHIRE HD 4870, 1GB DDR5 (3600MHz), ATI Radeon HD 4870 (750MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2😆VI, HDMI, VAPOR-X
4GB (KIT 2x2GB) DDR2 1066MHz PC8500 CL5 KINGSTON HyperX Black Edition BOX
CHIEFTEC, 550W ATX 2.0, aktivní PFC, PCIe, SATA, 120mm ventilátor
WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB, SATA II, 16MB cache, 7200ot, 8.9ms, WD3200AAKS
GIGABYTE MA780G-UD3H - AMD 780G, VGA + 2x PCIe x16, DDR2 1200, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, ATX, scAM2+
jó?😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jó a gép de én nem vennék phenom 1 es szériát elnézést akinek ilyen van de enyhénszólva nem a legjobb inkább vegyél phenom II es procit és hozzáillő alaplapot a 4870 vapor-x kiváló vákasztás halk és rohadt jól hűt a hdd is nagyon jó WD cavial blue a neve azthiszem a ram is nagyon jó és a tápra kicsivel költs többet minimum 500 de inkább 550w kell a 4870nek és valami jó márkát vegyél corsair chieftec ocz gigabyte vagy thermaltake
0
0
0
0
no avatar
jó konfig? :
WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB, SATA II, 16MB cache, 7200ot, 8.9ms, WD3200AAKS
AMD Phenom 9650 X4 Quad-Core (95W), 2300MHz, BOX, socket AM2+
4GB (KIT 2x2GB) DDR2 1066MHz PC8500 CL5 KINGSTON HyperX Black Edition BOX
SAPPHIRE HD 4870, 1GB DDR5 (3600MHz), ATI Radeon HD 4870 (750MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2😆VI, HDMI, VAPOR-X
XILENCE power 480W, ATX2.0, pasivní PFC, 120mm ventilátor
GIGABYTE MA780G-UD3H - AMD 780G, VGA + 2x PCIe x16, DDR2 1200, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, ATX, scAM2+
ARCTIC Freezer Xtreme, socket 775/939/940/AM2/AM2+

minden passzol a prociba?
0
0
0
0
no avatar
Szevasz! 😀 Sajna még nem hallottam ilyenről, elvileg maga üríti, de néha lassan. Néha nekem is jól jönne, de nem biztos, h az a baj, lehet, h nagyon melegszik, és nem tud olyan gyorsan dolgozni!
0
0
0
0
Rapido avatar
csasa94 írta:
Valószínüleg az a baj, h lassan üríti a memóriát. Megtelik a sok felesleges adattal, és nem tudja olyan gyorsan követni a játéko!
Vagy ekkor nagyon meleg lesz a GPU, és felkapcsol a hűtés egy magasabb fokozatra, lehűti, majd visszaáll az alacsony fokozatra, és újra felmelegszik! Csak ennyi a tippem! 😀

Szeva!Nem tudsz egy progit ami automatikusan üríti a memóriát?Mert nekem is ez a gondom!
0
0
0
0
no avatar
Valószínüleg az a baj, h lassan üríti a memóriát. Megtelik a sok felesleges adattal, és nem tudja olyan gyorsan követni a játéko!
Vagy ekkor nagyon meleg lesz a GPU, és felkapcsol a hűtés egy magasabb fokozatra, lehűti, majd visszaáll az alacsony fokozatra, és újra felmelegszik! Csak ennyi a tippem! 😀
0
0
0
0
Holey avatar
Valakinek van valami ötlete hogy az miért lehet, hogy játszok, kb. fél óra elteltével egyik percről a másikra elkezd szaggatni, de úgy hogy pl: 50fps ről lemegy 1-2fps re... Ezt csinálja kb. 5-10percig, aztán abbahagyja kb. 5percre, és utána megint fojtatja!! Ez a procitól lehet, vagy kevés a 2GB ram? Vagy esetleg az a baj hogy nagyon melegszik a gép? Eddig ezeknél a gameknél tapasztaltam:
MIrror's Edge
GTA 4
The GodFather 2
Crysis
Assassin's Creed
0
0
0
0
Rapido avatar
Hello!Szeretnék venni egy Logitech Driving Force Pro GT kormányt ami ps3-as és 2 kérdésem lenne!1.Hol találok hozzá jó és működő windows xp drivert hozzá?(Mert láttam egy csomó videón h azzal tolják PC-n,meg h van hozzá!)2.itt állítható-e a fordulási szög?Mint pl a G25-nél?
U.I😃rivert találtam!😃
U.I.2:Mindent megtudtam róla!Megkérdeztem egy hozzá értő haveromat és mindent megmondott!Azért köszi!😃
0
0
0
0
levi27 avatar
😆 ez hogy jön ide :Ð
0
0
0
0
levi27 avatar
Van egy nagy gondom...😢Felteszem a Vista-ás vga drivert(Ati AGP Hotfix 9.6) és nem ismeri fel a vga-t az alap vga illesztőt használja a win7😠Pls help!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello miért van az hogy felraktam a vindows vistat és nem enged megnyitni egy torrent oldalt más torrent oldalt gond nélkül megnyit csak ezt nem
0
0
0
0
jumbo avatar
[LINK]

[url=http://www.onlinepcshop.hu/termek_popup.php?kep=b_11121151-ata.jpg&termek=ATA%20133%20k%E1bel%2060cm]ATA[/url]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani,hogy a videókártyához még + memóriát tudjak hozzárakni??Mert hallottam,hogy mondjuk van 1 512 MB-os videókarim és még + 256 MB RAM-ot hozzálehet rakni de nem tudom hol és hogyan kell.
Előre is köszi!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello a sata hdd be ilyen tápkábelt kell dugni?
[LINK]
[LINK]
Mert ez nem annyira akar belemenni legalábbis nem erőltetem
0
0
0
0
thug85 avatar
Gamer7 írta:
ok de azt nemtom hogy meik funkcióval kell csinálni tudsz egy képet adni?
Am ha a munkahelyeden vagy akkor ezer bocs hogy ilyen pitiáner kérdésekkel zaklatlak

Fájlok és mappák írása - új CD/DVD/Blu-Ray diszk készítése
Itt írd ki azt amit kicsomagoltál az ISO-ból. Én így csináltam.
0
0
0
0
jumbo avatar
Gamer7 írta:
oks remélem bootolható lesz újrairható cd-re irom


én inkább DVD-re irnám.......😉
0
0
0
0
Flash avatar
Az összes Nero verzióval legalább 2 féle képpen ki lehet írni, és a világon semmit sem kell beállítani...
Expressben ott van h CD/DVD képfájl írása, klatty az .iso-ra, és már ki is írta, és bootol. Vagy mountolod, és a rajta lévő cuccot sima Adat DVD-ben írod ki, szintén bootolni fog...
0
0
0
0
no avatar
Gamer7 írta:
ok de azt nemtom hogy meik funkcióval kell csinálni tudsz egy képet adni?
Am ha a munkahelyeden vagy akkor ezer bocs hogy ilyen pitiáner kérdésekkel zaklatlak


Na, van eredmény, sikerült? 😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
Letöltötöttem a Steel Fury: Kharkov 1942-et uif kiterjesztésben és mivel tudnám megnyítni vagy iso-t csinálni belőle? Kersten a google.be és a MagicIso programot találtam de nem tudom hogy kell ott iso-t csinálni ugy hogy ne cd-re tegye
0
0
0
0
no avatar
ok de azt nemtom hogy meik funkcióval kell csinálni tudsz egy képet adni?
Am ha a munkahelyeden vagy akkor ezer bocs hogy ilyen pitiáner kérdésekkel zaklatlak
0
0
0
0
no avatar
ok de azt nemtom hogy meik funkcióval kell csinálni tudsz egy képet adni?
Am ha a munkahelyeden vagy akkor ezer bocs hogy ilyen pitiáner kérdésekkel zaklatlak
0
0
0
0
thug85 avatar
Én így csináltam ahogy írtam. Lehet, hogy másképpen is jó.
0
0
0
0
BiGame avatar
én úgy tom, h az iso-fájlt nero-val udf-módba írod ki, és akko elveg kicsomagolva írja ki, legalábbis ő így csinálta!
0
0
0
0
thug85 avatar
A Win 7-et úgy kell kiírni, hogy a letöltött ISO filet bemontolod, és a kicsomagolt cuccot írod ki.
0
0
0
0
no avatar
oks remélem bootolható lesz újrairható cd-re irom
0
0
0
0
jumbo avatar
Gamer7 írta:
és igy bootalható lesz?


elvileg igen.én a clonedvd2 használom ilyen célra,ugyhogy nem tudom biztosra,de elvileg jónak kell lenni.

persze a sebességre vigyázz!!/irási sebesség/

4-6x osnál ne ird nagyobbal!!!!!!
0
0
0
0
no avatar
és igy bootalható lesz?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció