Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 800
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BiGame avatar
vki tud oan oldalt ahova 15,3mb-os mozgóképet fel tok tölteni? a photobucket nem jó!
0
0
0
0
Flash avatar
Közben eszembe jutott, hogyha már van bennt egy 800-as, akkor az mindenképpen 800-ra fogja korlátozni az 1066-ost, mivel a 800-as ugye nem tud 1066-on menni. 😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
köszönjük a választ 😀
0
0
0
0
Flash avatar
Ha X2 mellett csak 800-at kezel a lap, akkor abból sosem lesz 1066. Bár akkor én is hiába vennék 4GB 1066-ot az X2 5000-hez, mert elvileg csak X3/X4-el támogatja.
Szal valószínű h. csak 800-on fog menni az 1066-os ramod, de ettől nem lesz semminek semmi baja. 😀
0
0
0
0
belsod avatar
demi3223 írta:
32bites xp nem tud kezelni csak3.25gb ot
az alacsonyabbal nem lesz baj nemlesz tőle semmi Baja


Akkor elvileg az 1066-os lefoja butítani 800-ra igaz?
0
0
0
0
pakai93 avatar
azt tudjuk h csak 3,25-öt kezel... de az a kérdés h a gép csak 800-as memóriát tud kezelni... és milesz ha belerakjuk a 1066-osat nem használja ki az egészet csak 800-at vagy vminek lesz vmi baja... akár a gépnek akár a memóriának??
0
0
0
0
demi3223 avatar
32bites xp nem tud kezelni csak3.25gb ot
az alacsonyabbal nem lesz baj nemlesz tőle semmi Baja
0
0
0
0
belsod avatar
Heló srácok! Arra lennék kíváncsí, ha én a gépembe még tennék egy 1066-os 2gigás ramot akkor az hogy viselkedne? AM2 folalat nem támogatja az 1066-ot csak 800-ig. Lebutítaná 800-ra vagy lenne valami baja is? Pakai93 most vesz gépet, bedobnám az enyémba, hogy mit muzsikál a +2 giga 32bites xp-n. Előre is köszi!
0
0
0
0
Laci92 avatar
kocka írta:
Hali!
Mi a véleményetek 1 Hitachi 500GB os merevlemezröl??Vagy milyet ajánlatok 500gb os ba!!

nekem semmi problémám vele eddig és nem is hangos 😀
0
0
0
0
kocka avatar
Hali!
Mi a véleményetek 1 Hitachi 500GB os merevlemezröl??Vagy milyet ajánlatok 500gb os ba!!
0
0
0
0
demi3223 avatar
Bele kell égetni de nem tudom h hogy kell csinálni
0
0
0
0
zola1995 avatar
van egy film ami feliratos és rákel tenni a feliratot hogy lehet úgy elmenteni hogy a filmen maradjon a felirat?
0
0
0
0
demi3223 avatar
Mert kéne nekem az a 16GB mert az mégis más mint a 4GB
0
0
0
0
demi3223 avatar
Hát nem Tom de így csak 4GB ot tud használni a 16GB ból Ami azért nem túl jó
uh kéne valami megoldás erre a problémára
0
0
0
0
Flash avatar
Az tényleg k. lassú... nekem még az mp3-amra is gyorsabban másol, pedig az aztán tényleg dög lassú... (kb.15 perc/film)
0
0
0
0
demi3223 avatar
Hosszabítón van de nekem úgy másol rendesen de most ez egy xp és fat32ben van és nem hagyA ntfsbe formáni és valam 1.8MB al másol csak 40perc egy film
0
0
0
0
pakai93 avatar
vagy még az is lehet ha olcsó volt akkor azért volt olcsó mert lassú a másolási sebessége mert ez különbözik...nekem is van 8gb-os pendrive-om ami elég lassú... de van még 2gb 1gb és 512mb ezek hozzá képes villámgyorsak bár az áruk is kicsit több volt... 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lehet az usb foglalat miatt van a számító gépben van a foglalat vagy az alaplapba dugod? Mert ha az alaplapba dugod akkor nem tudom mi a baj
0
0
0
0
demi3223 avatar
Van egy 16Gbos pendrive és nagyon lassan másol nem tudjátok h mi lehet a probléma?
0
0
0
0
BiGame avatar
hát nemtom, futtasd le a vírusírtót, v én ha nemtok vmit törölni egyszerűen kitörlöm a mappát!
0
0
0
0
Rapido avatar
Kár!megpróbálom újratenni hátha jó lesz!
U.I.:Ja és a Crysis Warhead is fent van!De külön-külön mappában!És uninstalállásnál lefagy a telepítő!
0
0
0
0
BiGame avatar
van fönn vírusírtód?
0
0
0
0
Rapido avatar
Nem tom mit csinálhattam rosszul!Feltettem a játékot.Aztán a sandboxot és végül a cracket!Kihagyhattam vmit?
0
0
0
0
BiGame avatar
me nemhiszem, h a torrentel van a gond!
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem razoros crysis van csak a crack-mappa volt vírusos oszt kész, és nekem ment a sandbox, tehát valszeg a gépeddel van vmi!
0
0
0
0
Rapido avatar
Flash írta:
Tapasztalatom alapján a Razoros cuccok jók szoktak lenni, de ettől függetlenül lehet h azzal van a probléma.

kösz!
0
0
0
0
Flash avatar
Tapasztalatom alapján a Razoros cuccok jók szoktak lenni, de ettől függetlenül lehet h azzal van a probléma.
0
0
0
0
Rapido avatar
CSáó!Na megtudtam mi a hiba (TALÁN) a Crysisben!Az h egyszerűen bénák ezek a Razoros cuccok szerintem!Már csak ebben kéne a véleményetek h a Razor torrentekkel mi a helyzet!H bennem van inkább a hiba vagy abban a torrentben!
0
0
0
0
Rapido avatar
BiGame írta:
én az ieneket amik nem hasonlítanak tárgyra nem használtam!

Csak annyi a gond h már a fele cucc nem használható!
0
0
0
0
BiGame avatar
ok kösz, ez meg, h dumál majd remélem nemfog, ha újítok!
0
0
0
0
roberto888 avatar
BiGame írta:
nem nem semmi gond az indítással csak csinálja ezeket amiket írtam, de csak egy ideje csinálja ezt a BOOT-fájlt!


Mondom csak akkor ha valamit kikapcsolsz! Ha futtatásba beíros h msconfig, és beállított, hogy szokásos indítás, akk nem írja ki!
0
0
0
0
BiGame avatar
nem nem semmi gond az indítással csak csinálja ezeket amiket írtam, de csak egy ideje csinálja ezt a BOOT-fájlt!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nekem is mindíg kiírja h Érvénytelen a BOOT.INI Fájl! Rendszer indítása a innen: WINDOWS! Vagy valami ilyet! De csak akkor ha valamien autómatikusan induló coccut kikapcsolok az msconfigban!
0
0
0
0
no avatar
aha , de utánna beindul a géped ha például ráteszed hogy OK vagy kiX-eled? vagy beindul magatol ?
0
0
0
0
no avatar
ám nekem aztán nem indult be a gép ugyhogy dolgozhattam volna rajta hanem resetelgetett vagy kiirta ezt a sz*rságot..
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem még dumál is a gépem😆, h konkrét nemtom leírni, h mit de mond vmi olyasmit, h "system faild to the cpu processz" vmi iesmit mond!
0
0
0
0
no avatar
bigame , nekem volt olyan is h nem irta ki az ÜDVÖZÖLJÜK-et hanem fekete képernyö , aztán irt valami "a c:/windows/(blablabla)-ban nemtalálható ****.exe fájl" vagy miket irt.. 😆
0
0
0
0
no avatar
nekem a gépem igy indul be : bekapcsolom , rá 4-5 másodpercre sípol eggyet valahogy ugy h CZCZC aztán kiirja az alaplapom márkáját amit mutat 2másodpercig , aztán beindul a windows , néha beakad az ÜDVÖZÖLJÜK-nel hogy má be indult a windows de még mindig csak az ÜDVÖZÖLJÜK-öt látom , azt 40másodpercre kezdem látni csak az ikonokat 😃😆 de néha beindul (az üdvözöljük akció nélkül is h nemtart olyan soká😆😉
0
0
0
0
BiGame avatar
jólvan azé kérdeztem, egyszer még régebben szedte a faterom vhonnan, nah mind1, másik komolyabb kérdésem nemtom mit csináltam v, h mien baj lehet belőle de egy idelye viszont indítás közben kiírja, h "érvénytelen Boot.ini-fájl, a rendszertörléshe" nemtom má mit írt!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az normális te!😆 Az mindenkinek betölt!😆
Razorblade: Nincs mit!
0
0
0
0
BiGame avatar
indítás után egy bizonyos szakaszon jelenik meg!
0
0
0
0
BiGame avatar
fekete a kép és alul egy hosszú fehér csík de 1mp-alatt betölt és megy tovább, de akko nem az kösz!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Razorblabe: [LINK]
BiGame: Hogy érted, hogy fehér csík töltődik be?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😆😆 Dehogy az a xpneka fosa az mindenkinek van mármint amikor a bios elvégzi a dolgát jön a fehér csík majd az xp akkor az biztos nem vírus

Razorblade az a jóha sok van mert annál gyorsabb
0
0
0
0
BiGame avatar
srácok az télleg vírus ha indításkor egy fehér csík töltődik be?
0
0
0
0
no avatar
sziasztok! szeretném megtudni hogy miért jó ha sok MB CACHE van egy processzorban! én egy ilyet néztem ki , és szeretnék tisztában lenni vele hogy mire is jó ha sok cache van benne : INTEL Core 2 Duo E8400 - 3,00GHz, 1333MHz FSB, 6MB cache, socket 775, BOX
a válaszokat előre is köszönöm 😀!

ui : bocsi hogy külön nyitottam témát 😀 kösz Roberto hogy szóltál 😉
0
0
0
0
BiGame avatar
én az ieneket amik nem hasonlítanak tárgyra nem használtam!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció