Anime

Szerző: bulldog95, 2009. November 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 7 643
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Ezüst Nyíl a legjobb anime! 😜

Ha valakit érdekel a vágatlan verzió magyar felirattal, akkor megnézheti, mert feltöltöttem a Youtube-ra! 😜
0
0
0
0
szevo avatar
Naruto ,Yu Yu Hakusho ,ezek a legnagyobb kedvenceim.😀
0
0
0
0
no avatar
Scooby doo , Bleach ,Naruto , Full Metal Alchemist.
0
0
0
0
bgreti avatar
En szeretem a mai animeket. Kedvencem a Bleach, a Naruto Shippuden, Blue Exorcist, Deadman Wonderland meg az ilyen verekedos kardos fajtak.
Mondjuk a filmek teren is az akcio, a thriller meg a horror filmek a kedvenceim, ezert szeretem az animekbe is az ilyeneket.
0
0
0
0
pukkancs avatar
normális meséket én is szoktam nézni 😃 kb egy éve nincs cartoon network sajna, amíg volt mindig nézem scooby doo-t meg a klasszikusokat 😃 a mai mesék már elég sz*rok...am meg animéből naruto, meg one piece a kedvenc. többet is nézek, de ez a 2 a favorit 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem se gyerekes! 😆 Én még mindig szeretem a rajzfilmeket, persze a normálisabbakat és nem a mai sz*rokat. A Scooby-doo például nagyon jó rajzfilm. 😆
0
0
0
0
no avatar
bgreti írta:
Ki mit szeret, en peldaul nagyon szeretem az animekat, es szerintem nem gyerekes. Persze nem arra gondolok, h 30 - 40 eves ember is ilyeket nezzen, de ha neki tetszik.


Igaz!😃
0
0
0
0
bgreti avatar
Ki mit szeret, en peldaul nagyon szeretem az animekat, es szerintem nem gyerekes. Persze nem arra gondolok, h 30 - 40 eves ember is ilyeket nezzen, de ha neki tetszik.
0
0
0
0
no avatar
Lehet egy rossz megjegyzésem? és már itt sem vagyok.
Nem gyerekes ez egy kicsit? Dragon Ball Z meg az efélék?😃
Csak egy egyszerű kérdés... 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezüst Nyíl! 😆
Fent van a Youtubeon a vágatlan verzió magyar felirattal. Én raktam fel, ha esetleg valaki még nem látta vágatlanul. Elég sok mindent kihagytak a magyarok, amit nem kellett volna. Na persze a többi európai országban is csak a vágott verziót nyomták le belőle. 😆
0
0
0
0
misidbssj avatar
!!!DBZ 4EVER!!!, Bleach, Full Metal Alchemist, DMC, Inuyasha, Yu-Gi-Oh!
Most egyenlőre több nemjut eszembe😆
Ja, nemtudja valaki, hogy mivan az Animezone2010 oldalla?
0
0
0
0
neuroflex avatar
Bleach , Yu Yu Hakusho, pokemon digimon Dragon ball 😃
0
0
0
0
bgreti avatar
Nekem a Bleach, A Naruto - Naruto Shippuden, az Inuyasha meg a Yu Yu Hakusho a kedvenceim.
0
0
0
0
Erik94 avatar
naruto 100%forever
dragon ball z 100%forever
0
0
0
0
szevo avatar
Nekem a kedvencem Yu Yu hakusho.
Most kesztem el nézni a Narutot,az is király!😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát mennyi is pár ezer anime sorozat+a hentaik😆 vannak a világon így nem könnyű
0
0
0
0
Creelien avatar
Keresek egy animét de nem tom a címét. Youtube -on láttam de már nem tom se a címét se a linkjét a videónak. Csak egy kép volt de a kép alapján érdekelne hogy, miről szól.

A képen két kutya (egy kék és egy piros)volt, akiknek emberi testük volt, és egymás mellett álltak.
0
0
0
0
prince avatar
Soul Eater, Bleach, NANA, Death Note, Conan, Naruto
0
0
0
0
BiGame avatar
nem naon kell, csak érdekelt!
0
0
0
0
STAD avatar
BiGame írta:
képzeld én megnéztem, csak én maradok a saját oldalamon, vagyis amire én járok STAD az avatarod vmeik animeből van?


Valószínű. Nem tudom hogy melyikből csak találtam a neten és megtetszett 😃 felőlem lekoppinthatod 😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Nem bántottál meg 😃 És kössz szépen az oldalt nagyon jó 😃.
0
0
0
0
BiGame avatar
képzeld én megnéztem, csak én maradok a saját oldalamon, vagyis amire én járok STAD az avatarod vmeik animeből van?
0
0
0
0
barathimre86 avatar
azbizony írta:
Valaki tudna nekem egy olyan oldalat mondani ahonnan le lehet szedni a dragon ball részeket magyarul?? Vagy legalábbis egy pár százat 😃 Habár itt sztem senki sem szereti a dragon ballt rajtam kívül 😆
Am ezek is jók:Bleach,Naruto,Full Metal Alchemis,meg az a blue gender (nem tom hogy kell helyesen írni 😆😉

Ha megnézed az általam írt hozzászólást akkor talán már van egy jó tipped. Már azt hittem hogy mindenki lesz.arja mit írok, de ezek szerint csak lusták olvasni. Ne vedd amúgy magadra, nem megbántani akartalak, csak zavar az hogy koptatom a billentyűt feleslegbe. Szóval nézd meg azt az oldalt amit fentebb már említettem.
0
0
0
0
azbizony avatar
Valaki tudna nekem egy olyan oldalat mondani ahonnan le lehet szedni a dragon ball részeket magyarul?? Vagy legalábbis egy pár százat 😃 Habár itt sztem senki sem szereti a dragon ballt rajtam kívül 😆
Am ezek is jók:Bleach,Naruto,Full Metal Alchemis,meg az a blue gender (nem tom hogy kell helyesen írni 😆😉
0
0
0
0
STAD avatar
Amik nekem tetszenek: Bleach, Hellsing + Ultimate OVA, Elfen Lied, Darker Than Black Season 1-2, Devil May Cry, Higurashi no Naku Koro ni, Claymore, Ergo Proxy, Ghost Hunt, Trigun, Yu Yu Hakusho, Wolf's Rain... Más nem jut eszembe.
0
0
0
0
no avatar
Airbornman, ezek a jó animék. (az FMA-n kivül)
FMA nekem nen tetszik
0
0
0
0
no avatar
Airbornman, ezek a jó animék. (az FMA-n kivül)
FMA nekem nen tetszik
0
0
0
0
Airbornman avatar
Bleach,Naruto,Soul Eater,Full Metal Alchemist,😃
0
0
0
0
BiGame avatar
néztem 1-2 AMV-t, ezek közül ez kemény lett😃!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wzpA8z5Iwtg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wzpA8z5Iwtg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]

ennél meg a készítő remek munkát végzett😃!
[movie=youtube]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YwRQTy4azys&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YwRQTy4azys&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
barathimre86 avatar
Az Anime műfaj rajongóinak ajánlom hogy nézzék meg ezt az oldalt: http://dragonhall.bplaced.net
Nagyon igényes oldal, profi készítőkkel, kiváló tartalommal.
Az alkotók mindössze annyit várnak el hogy egy-két normális hozzászólást ejtsetek meg az oldalon, kultúráltan fórumozzatok és ha meg vagytok vele elégedve akkor ajánljátok az oldalt másoknak is. Azt hszem ezek az elvárások nem is elvárások ennyi remek dologért cserébe.
0
0
0
0
BiGame avatar
youtube-on néztem meg, de isohunt-ról leszedtem!
0
0
0
0
zaraki avatar
van már 7.? és honnan szedted le?
0
0
0
0
BiGame avatar
most néztem meg a Hellsing Ultimate OVA 7-et, sztem marha jó lett😃, csak a vége xar!:S
0
0
0
0
zaraki avatar
pumuklee írta:
én inkáb majdnem sirva fakadtam zangetsu holtpenge tensa zangetsu égmetsö holtagyar hollowok lidércek Soul Society lelkek világa shinigami halálisten zanpaktou lélekölö és a pluss ok plussa Hitsugaya zanpaktouja Hyörinmaru jégfergeteg vagy renji zambimaruja meg bestia . De szerence hogy még a szinkron nem jutot ell a zanpakouk lázadása részegig igaz lehet nevetö /siro görcsöt kapok 😆DD


hát ja azt elhiszem, mondjuk a lázadásos részek még csak most mennek japánban, szóval kell neki kis idő még mire ideér, de az tényleg lol lesz az biztos, nemtudom miért kell túl magyarítani, de ez van😆
am végeztem Soul Eaterrel, nagyon jó volt de azért nem lett a legnagyobb kedvencem, de a top 10-ben benne van
0
0
0
0
pumuklee avatar
zaraki írta:
örülök hogy örülsz😆, szinkronosan elvből nem nézek animét, csakis japánúl és felirattal, naruton meg bleachen is csak röhögni tudtam mikor véletlenűl belekukkantottam tvben, hogy mennyire el van szúrva a fordítás, meg a hangok sem illenek a szereplőkhöz valahogy, de azért dícséretes hogy probálkoznak, mert így többen tudják nézni a jó sorozatokat, meg inkább letöltöm 720p-ben úgy a minőség is tuti, most fejeztem be a 13. részt és mostmár nagyon érdekel mi lessz ha soul elveszti az uralmát, de majd holnap jön a folytatás már aludni is kéne😆
én inkáb majdnem sirva fakadtam zangetsu holtpenge tensa zangetsu égmetsö holtagyar hollowok lidércek Soul Society lelkek világa shinigami halálisten zanpaktou lélekölö és a pluss ok plussa Hitsugaya zanpaktouja Hyörinmaru jégfergeteg vagy renji zambimaruja meg bestia . De szerence hogy még a szinkron nem jutot ell a zanpakouk lázadása részegig igaz lehet nevetö /siro görcsöt kapok 😆DD
0
0
0
0
zaraki avatar
hát ja, nem derült ki legalábbis addig ahol tartok (36. rész) még nem, de azért a kinézetéből és a viselkedéséből ítélve én lánynak nézem, de ki tudja, láttam már pár animét amiben nem az volt a szereplő neme mint amit hittem😆
0
0
0
0
no avatar
Soul eater szinkron nem rossz, de chronanak ojan hang kellett volna amiröl nem lehet eldunteni hogy fiu e vagy lány mert asszem az animében nem derül ki...
vagy igen? 😆
0
0
0
0
zaraki avatar
örülök hogy örülsz😆, szinkronosan elvből nem nézek animét, csakis japánúl és felirattal, naruton meg bleachen is csak röhögni tudtam mikor véletlenűl belekukkantottam tvben, hogy mennyire el van szúrva a fordítás, meg a hangok sem illenek a szereplőkhöz valahogy, de azért dícséretes hogy probálkoznak, mert így többen tudják nézni a jó sorozatokat, meg inkább letöltöm 720p-ben úgy a minőség is tuti, most fejeztem be a 13. részt és mostmár nagyon érdekel mi lessz ha soul elveszti az uralmát, de majd holnap jön a folytatás már aludni is kéne😆
0
0
0
0
no avatar
zaraki,örülök hogy tetszik, az anime zone 2009-en fent vannak azok a részek szinkronosan ami eddig volt az animaxon, és az összes feliratos, ha az eleje teszik, akkor végig tetszeni fog
0
0
0
0
BiGame avatar
jah télleg raj, nah de most nézem okos fejemmel rosszul linkeltem a videót😆!
0
0
0
0
zaraki avatar
elkezdtem a soul eatert, már meg is néztem az 1. 10 részét és eddig nagyon bejön, bár elég érdekes rajzolási stílusa van, viszont legalább egyedi😆
0
0
0
0
BiGame avatar
az előző oldalra má belinkeltem😆, de akko tess!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8_LoWrcqiko&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8_LoWrcqiko&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
no avatar
Küld az is 😃 kedvence a Three Days Grace 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
riot-ról is van videóm ha érdekel😆!
0
0
0
0
BiGame avatar
há ki a tköm úgy mégis😆, de el se hiszem, h néztél 1 videót a Hellsing-ről😆!
0
0
0
0
no avatar
Jó lett 😃 grat ha te csináltad 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
legújabb művem!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O6f76suQhgw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/O6f76suQhgw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
zaraki avatar
hát igen gyerekkorom meghatározó rajzfilmje, akkor még azt se tudtam hogy van olyan hogy anime, de suliból mindíg siettünk haza haverokkal nehogy lemaradjunk róla😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Én nagyon szerettem a Dragon Ball-t, szerintem tök jó 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció