X-fire

Szerző: Demoz, 2009. October 26., téma
Fórum » Társalgó
Itt megoszthatjátok egymással az X-fire címeket;)
Hozzászólások: 338
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Velem is előfordult. Eltávolítottam, majd újra felraktam a programot. Így a 02-17-es frissítést szedte le, ami támogatja az előbb leírt játékokat.
0
0
0
0
gigazte avatar
Valaki nem tudja, hogy közbe mi van az xfire-el? Most is volt egy frissítés és eltüntek azok a játékok, amiket eddig felismert!(The Darkness II, Mass Effect 3 demo, Alan Wake) Ez már nem egyszer fordult elő, már januárban is történt ilyen!
0
0
0
0
almos avatar
kösz a segitséget 😀
[LINK]
0
0
0
0
AlwinHD avatar
almos írta:
almos94,ha akrtok vegyetek fel 😀

Joker020 írta:
Jelölhettek engem is! 😀
[LINK]


amúgy ezt hogy csinálod,hogy ilyen képet kiteszel? 😃


xfire.com-on legallul van egy olyan, hogy Miniprofile: Display your miniprofile on any web page! és ott vannak ezek 😀
0
0
0
0
almos avatar
almos94,ha akrtok vegyetek fel 😀

Joker020 írta:
Jelölhettek engem is! 😀
[LINK]


amúgy ezt hogy csinálod,hogy ilyen képet kiteszel? 😃
0
0
0
0
AlwinHD avatar
gregorpgm írta:
Joker020 írta:
gregorpgm írta:
Én is felraktam ezt a programot, mert mérni akarom, hogy mennyit játszok, viszont azt írja mikor végignézte, hogy milyen játékaim vannak, hogy rendszergazdai jogokkal kell rendelkeznem, így csak a Quake III Arena-t ismeri fel. És akkor is ezt írja, ha rendszergazdaként indítom. 😕 Valaki tud nekem segíteni?


Beállítások>Játékok>Nem telepített játékok> kikeresed a játékot, oldalt átrakod manual detect-be és kitallózod a .exe ahova feltelepítetted a játékot


Köszönöm! 😀


Nm! 😀 remélem segítettem 😃

Jelölhettek engem is! 😀
[LINK]
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Joker020 írta:
gregorpgm írta:
Én is felraktam ezt a programot, mert mérni akarom, hogy mennyit játszok, viszont azt írja mikor végignézte, hogy milyen játékaim vannak, hogy rendszergazdai jogokkal kell rendelkeznem, így csak a Quake III Arena-t ismeri fel. És akkor is ezt írja, ha rendszergazdaként indítom. 😕 Valaki tud nekem segíteni?


Beállítások>Játékok>Nem telepített játékok> kikeresed a játékot, oldalt átrakod manual detect-be és kitallózod a .exe ahova feltelepítetted a játékot


Köszönöm! 😀
0
0
0
0
AlwinHD avatar
gregorpgm írta:
Én is felraktam ezt a programot, mert mérni akarom, hogy mennyit játszok, viszont azt írja mikor végignézte, hogy milyen játékaim vannak, hogy rendszergazdai jogokkal kell rendelkeznem, így csak a Quake III Arena-t ismeri fel. És akkor is ezt írja, ha rendszergazdaként indítom. 😕 Valaki tud nekem segíteni?


Beállítások>Játékok>Nem telepített játékok> kikeresed a játékot, oldalt átrakod manual detect-be és kitallózod a .exe ahova feltelepítetted a játékot
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Én is felraktam ezt a programot, mert mérni akarom, hogy mennyit játszok, viszont azt írja mikor végignézte, hogy milyen játékaim vannak, hogy rendszergazdai jogokkal kell rendelkeznem, így csak a Quake III Arena-t ismeri fel. És akkor is ezt írja, ha rendszergazdaként indítom. 😕 Valaki tud nekem segíteni?
0
0
0
0
niteforce avatar
ja értem 😀
annyira nem fontos, inkább hagyom 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mert steam-es.

Átt kell írni az xfire mappában lévő xfire games konfigurációs fájlt. Azt megnyitod jegyzettömbne, majd rákeresel, hogycall of duty modern warfware 2, és ott a steam.exe meg az ehhez hasonlókat át kell írni olyanra, ami a multi exe neve. Mondjuk ha az X-fire frissít, akkor ezt a procedurát újra meg kell csinálni.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem az MW2 multit nem méri, az miért van?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez a program arra jó, hogy játék közben is tudsz beszélni másik emberrel anélkül, hogy kilépnél az adott játékból. + tudsz csinálni képeket, videókat, majd fel tudod tölteni azokat. Sőt tudsz élőben broadcastingolni. Meg méri is, hogy melyik játékkal mennyit játszottál.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Ez hasonló a steamhez csak itt tört játékokkal is lehet játszani?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem gond! Azért tettem ki! 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
superlompos: felvettelek 😀
0
0
0
0
xd1999 avatar
Vegyetek fel pls : danielsubicz 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
jelöljetek barátnak: niteforce62 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem Win7-en az új van, míg xp-n a régi. Bár ez azért fordulhat elő, mert xp-re nem töltöttem le a béta klienst.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem ezt akkor írja ki, ha én nem frissítem az x-fire-t, vagy csak elindítom a játékok felderítését, mert addig azt írja, hogy unknow game, ha nézem a haverok listáját.
0
0
0
0
gigazte avatar
Én is átszoktam írni a steames gameket. Az a problémám, hogy pl. játszik valaki egy játékkal és azt írja, hogy Unknown Game, az új frissítés által játszott játékoknál és a régebbieknél szintén kiírja ezt, szerencsére nem mindegyiknél, de aránylag soknál😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem eddig nem volt ilyen gondom.

Mondjuk azt gusztustalannak tartom, hogy csomó játéknál nekem kell átszerkeszteni az Xfire games konfig fájlt. Mindenhol az az átkozott steam.exe van. 😆

Mondjuk most játszok egy olyan játékkal amit nem támogat az X-fire, viszont ps2-re megjelent, így átneveztem a játék exe fájlját pcsx2-re, így legalább marad valami nyoma a játszásnak.
0
0
0
0
gigazte avatar
Ez az új xfire béta sok olyan játékot fel sem ismer, amiket a régi felismert😕 Valaki más is tapasztalt ilyen problémát?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem jelzi nekem se. Kell egy X-fire crackfix! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Neked jelzi az oldalon, hogy összesen mennyit játszottál? Mert nekem a kettőspont után nincs szám😊
0
0
0
0
gigazte avatar
Majdnem mindent fészbukosítanak, mikor először megláttam az xfire oldalát egyből a facebook ugrott be. Először a Youtube aztán ez is, a végén mindenki leklónozza😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah, az nem ártana. 😀 Bár nem tudom miért volt erre szükség. 😜
0
0
0
0
gigazte avatar
Annyira nem hozott lázba, remélem még dobnak mellé pár skint és témát!😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt adtba be a google. Beírtam oda, hogy x-fire és ez lett. 😆

Na erre kíváncsi vagyok! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem eddig semmi sem történt. Automatikusan töltötte le a bétát az xfire, vagy manuálisan töltötted le?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából csak az xfire.com külseje változott meg. Magában a programban nem látok változást egyelőre.
0
0
0
0
gigazte avatar
Miben tér el az alap xfire-től?
0
0
0
0
gigazte avatar
Én nem is tudtam, hogy van béta!😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na hogy tetszik az új X-fire béta?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
köszönöm Mindenki ! 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
spleenszuru írta:
valaki meg tudja nekem mondani, hogy IP alapján hogy tudok csatlakozni egy szeróhoz ??
jelen esetben CoD4, és oda akarok menni ahol haver van, látom az IP-t amin játszik, és azt be lehet valahova másolni az xfirébe, hogy ugyanoda menjek ? 😆

Fel kell ismertetni a játékot. Ha ez megvan, akkor jobb click az ismid nevére, és csatlakozás a játékhoz.
0
0
0
0
Szykla avatar
Ha jól tudom azt úgy kell hogy ha az ismerősöd játszik egy szeron, és rá szeretnél csatlakozni akkor a nevére jobb klikk és ott ki kell választani azt hogy csatlakozás a szerverhez, és akkor fel csatlakozol hozzá.
0
0
0
0
spleenszuru avatar
valaki meg tudja nekem mondani, hogy IP alapján hogy tudok csatlakozni egy szeróhoz ??
jelen esetben CoD4, és oda akarok menni ahol haver van, látom az IP-t amin játszik, és azt be lehet valahova másolni az xfirébe, hogy ugyanoda menjek ? 😆
0
0
0
0
pistikalosa avatar
Crysis2 írta:
pistikalosa írta:
Elmagyarázná valaki hogy lehet XFIRE-n játszani ? lehet tört játékkal is ?


Letöltöd, beregelsz, és ott van rengeteg szeróm pl a CoD4-hez, és simán lépsz be!


köszi 😆
0
0
0
0
pistikalosa avatar
Elmagyarázná valaki hogy lehet XFIRE-n játszani ? lehet tört játékkal is ?
0
0
0
0
cbble avatar
rajkor3
VEGYETEK FEL 😃DDD
0
0
0
0
kaldyka avatar
[LINK]

Aki szeretne felvehet 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
szabolaci10 írta:
tothricsi95 írta:
https://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/tothricsi95.png


Az ilyen név jegy kártyát vagy mit ,hogy lehet kirakni ?

xfire.com, és lap alján megtalálod!😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
spleenszuru
gyertek COD4-ezni 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció