Felirat készítése filmekhez

Szerző: Creelien, 2009. October 23., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitom, mert ha valaki feliratot akarna készíteni filmhez, videóhoz, stb. (mint én), és nem tudja, hogy hogyan kell itt kérdezhet.
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zaraki avatar
a kép alapján működnie kéne, esetleg vlc playerrel próbáld meg mert abban meg lehet adni külön a felirat fájlt is

volt kérdés a felirat videóba való égetése, ezt úgy lehet megoldani hogy töltesz le egy vodeókonvertert ami támogatja a felirat égetést nevet nem tudok de a google a barátod

felirat készítéshez meg ajánlom a subtitle workshop-ot, sok profi feliratkészítő használja, és nem túl bonyolúlt a kezelése, én épp csak belenéztem pár feliratot átidőzítettem vele, de tényleg elég használható progi

remélem tudtam segíteni
0
0
0
0
defdani avatar
hát aszzem hogy beteszed abba mappába ahol a film van és átnevezed a film nevére csak a végén maradjon meg a .txt! ha azt írja hohy felülírod? akko mégse de akko meg nem tom
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem az lenne a gondom, h leszedtem a Devil May Cry anime-t van hozzá 12-ien txt v mien felirat, ok, jó van felirat a videókon kivéve az utolsó részbe, nemtom valszeg nem lett hozzácsatolva a videóhoz, me a többinél leszedtem vmien programot és az raktahozzá asszem a videókhoz a feliratot de ennél nem, szal, h csatoljam a videóhoz, a feliratot? bocs ha erről volt szó!
0
0
0
0
defdani avatar
én úgy tuttam hogy át kell nevezni a film nevére és csak a .sub maradjon a végén
0
0
0
0
FeRR avatar
Úgy hogy bemásolod abba a mappába ahol a film van a feliratot és mögé írod a .sub szócskát..
0
0
0
0
Creelien avatar
És hogyan lehet a feliratot ráégetni a videóra?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
és .sub nak kell lennie a végén
0
0
0
0
defdani avatar
feiratot csinálni nem olyan nehéz szerintem...
lehet programmal vagy lehet simán wordpaddal is:
be kell írni mettől meddig legyen be kell írni a szöveget új sor uj sor és újra az egész...ha kész akko át kell nevezni a film nevére csak a .txt vagy egyéb maradjon és talán működik...
pl.:
01:59:06 - 01:59:17
pl.pl.pl.pl.
(vagy valami ilyesmi[nekem alahogy igy sikerült csinálni])
NEM BIZTOS!!! NEM BIZTOS!!! NEM BIZTOS!!!
0
0
0
0
Creelien avatar
Hali!

Ezt a témát azért nyitom, mert ha valaki feliratot akarna készíteni filmhez, videóhoz, stb. (mint én), és nem tudja, hogy hogyan kell itt kérdezhet.
Kezdem is:


Hogyan lehet egy már kész feliratot égetett felirattá alakítani?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció