Internet probléma

Szerző: jumbo, 2009. October 18., téma
Fórum » Szoftver
WAN Miniport hiba végett nem enged csatlakozni a netre a PC-m.
hibakodnak a 651 est irja.
tudna valaki segiteni ebben?????
op:Win7
Hozzászólások: 354
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Krinya15 avatar
Sziasztok! Lenne egy kis gondom. Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505 típusú lap-topomon 4-5 év után először lett újra telepítve a Windows XP. Az lenne a gondom, hogy feltelepítettem az internetnek a driver-jét és csak Wifiről fogja a netet. Hiába dugom be a netkábelt a gépbe, nem látható a hálózati helyeknél... aki tud kérem segítsen
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Már megoldódott ( rákerestem neten 64bites driverre ) de azért köszi . Amúgy szerinted hogy írtam az előző hsz.-t ?? van net csak az egy másik gép (noti) 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
Attól tartok 64-bitesen nem tudta telepíteni az adaptert a driver. Vagy válts vissza 32-bitesre, vagy mondanám azt hogy keress ráa neten a 64 bites verziójára, de az pofátlanság lenne😀
A 64 bites OP rendszernek ez az átka, hogy sok program nem tud vele mit kezdeni
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Sziasztok !
Most telepítettem fel a Windows 7 64 bites Home Premiumját és nem tudom hogy kéne megcsinálni a netet. Van egy TP-LINK Wireless G USB Adapterem (TL-WN322G)ez eddig működött 32-bites HP-on most feltenni is csak úgy sikerült ( a drivert) hogy Win 2000 kompatibilis módban voltam. Beállítani hol kell a vezetéknélkülit ? Legutóbb nem én csináltam és nem tudom :S az internet beállításoknál az új hálózati kapcsolat beállításánál csak PPoP-t vagy mit ad, vezetéknélküli nincs. ha rákeresek a Vez. Pultban ott találok valami olyasmit hogy vezetéknélküli hálózatok kezelése de ott se tudok semmit se csinálni mert az írja hogy nincs adapter. MIT CSINÁLJAK ??
0
0
0
0
neuroflex avatar
van egy kis problémám nekem mindig lefagy Mozillám van valami megoldás hogy ne fagyonlee ???
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Akkor inkább már NIS 2011, 90 napig használtam a NIS 2010-et azzal is tökéletesen megvoltam elégedve, de a 2011-es, visz mindent!
0
0
0
0
kakas avatar
NIS 2010-et ajánlom!
Norton Internet Security 2010😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
és minden lett formázva? Mert ha nem akkor tök mindegy a régi vírusok átmászhatnak a régi dolgaidról!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
próbálj adobe flashplayert frissíteni továbbá lehet hogy vírus okozza ezt!
0
0
0
0
Erik94 avatar
nekem agregacios netem van és routerral és mar rajottem h ha ketten toltunk le a tesommal 2 gepen akkor lelassul...
0
0
0
0
utahl2 avatar
jtrlvksz: esetlek a pluginok vagy a java nekem az néha beszokot zavarni.
Az hiba lehet hogy lekódoltam a routert s a laptop automatikusan belép, s nem kéri a jelszót?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Hali! Firefox probléma: legújabb van fent, és egyik napról a másikra jópár honlapnál összeomlik, amik ezelőtt simán bejöttek! Tipp vkinél?
0
0
0
0
MaliDual avatar
asziszem 😃
egész délután nem szórakozok velük😃
0
0
0
0
MaliDual avatar
sziasztok!
Mamámék gépe meghalt ezért szeretném újrarakni.
Minden jólenne csak eddig XP volt rajt és a netre úgy kell csatlakozniuk hogy előszőr a rámennek erre és csatlakozás és utánna megy a net.[LINK]:

na de a falhasználónevet tudom de a jelszó az nincs meg mert nem találjuk a netes papírokat😃

próbáltam olyat hogy másolatot csináltam a kapcsolatról és úgy áttenni win7 re de azt meg nem ismeri föl.
Kérdés Hogyan lehetne onnan visszaszerezni a jelszót???
0
0
0
0
gepiszaki avatar
Nekem olyanoakt ír ki h a szemaforhoz rendelt határidő lejárt...stb. ezeket valahogy meglehetne oldani?PLS
0
0
0
0
no avatar
Vagy próbáld meg a Google Chrome-t 😃!
0
0
0
0
pyrokar852 avatar
rakd fel a firefoxot az sokkal jobb
0
0
0
0
pomrum avatar
Cheese írta:
https://kepfeltoltes.hu/100604/OPERA_HELP_www.kepfeltoltes.hu_.jpg valaki tudna segíteni?? az operával lenne probléma ... azt vettem észre hogy mostanában 5-10 perc után lefagy az opera és a CPU igény ( mint a képen is látni ) felugrik 90% főlé nem értem mi lehet a probléma =( valaki tudna segíteni?
Egyszerü vagy egy beépülője okozza a gondot vagy elkezd több dolgot letőlteni. Probáld teljessen uninstalni az operát a registry-böl is szedd ki, és tedd fel újra! Ha ez nem segített akkor másik böngészőtt javaslok inkább mert a megoldáshoz nagyon mélyen bele kell nyúlni a regedit-be.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hát én se tudok segíteni csak tippekkel tudok szolgálni 😕
1.-Vírusírtás
2.-Opera újratelepítés
3.-Nézd meg Opera használat közbe hőmérsékleteket..
Amugy csak opera közbe fagy le így ? vagy játék közben is ?
0
0
0
0
gigazte avatar
Bocsi, de nem tudok segíteni😕
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Köszi a válaszokat, meglátjuk, hogy az idő múlása hoz e változást
0
0
0
0
Core2 avatar
Akkor várni kell, a hálózattal van valami. Volt nekem is ilyen, s helyrejött.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
De változtattam már jelszót, és akkor is netproblémát ír! Pedig a tesóm msn-jén és az új msn-een be tudok lépni😶
0
0
0
0
Core2 avatar
Lépl fel a hotmail vagy freemail oldalára, amilyen a címed, s változtass jelszót. A honlapon betudsz lépni
0
0
0
0
no avatar
Szerintem nem biztos hogy az! Lehet más..
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
OMFG, de miért nálam?? Nem hiszem el!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Most van csak! De csak nálam átmeneti probléma?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Ez most van csak,vagy pedig már régebbóta?Mert ha most akkor lehet h csak egy átmeneti probléma...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Azt írja ki az MSN, hogy internet probléma miatt nem tud belépni a Live fiókba! De az új msn címemmel és a tesóm msn-jével meg belép! Hol a probléma? 😶
0
0
0
0
Hitoshi avatar
esetleg driver de nem hinném h az lenne a baja
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Win7 van rajta, úgyhogy elméletileg automatikusan fel kéne ismernie... 😕 De azért majd megnézem, csak mivel bátyámé a laptop, ezért a jelszót nem tudom. 😃 Köszi szépen. 😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
bevan állítva az oprendszerben a Wireless beállítások szal felismeri ? ez általában xp esetén egy ilyen felsorolás szerű ablak.a win7 esete pedig könnyebb mert felismeri egyből
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Na, nekem nem pontosan a nettel van gond, hanem a router-el..
Annyi az egész, hogy ha wi-fi-re csatlakozom telóval, vagy notebook-al, nem akarja nyomatni a netet. Telefonnál ( Nokia 5800 xpressmusic, Iphone 3G, Nokia N97) próbáltam, és azt írja, hogy az átjáró nem válaszol. Meg jegyzem mindegyiken műxik a wifi, és a kód is jó amit beírtam. Rá tudok csatlakozni a wi-fi-re ugyan, de valamiért nem akarja tolni a netet. Laptop-on meg folyamatosan rá volt csatlakozva, jó is volt, ráraktunk egy új op. rendszert, és azóta azzal sincs barátságba a router. Valaki segítsen, persze ha tud! Pontos modell: TP-LINK 54M Wireless Router
Model No.: TL-WR541G/TL-WR542G


Ja, és még annyi, ,hogy a kábeles netmegosztása tökéletesen végzi dolgát, csak a wireless nem akarja a dolgot.... 😕 Előre köszönöm.
0
0
0
0
philips20 avatar
Core2 írta:
A magy forgalom miatt közbe lelassulhat az oldal.


kössz
0
0
0
0
no avatar
akk tévettem bocsesz!😃
0
0
0
0
Szykla avatar
Nekem T-home netem van
https://www.speedtest.net/result/635187558.png
0
0
0
0
kisborda avatar
Köszönöm a válaszokat!😃
0
0
0
0
Core2 avatar
A magy forgalom miatt közbe lelassulhat az oldal.
0
0
0
0
philips20 avatar
miértvan hogy néha megáll az oldal ?
0
0
0
0
jumbo avatar
Hatalmas írta:
Mozilla legujjab a 3.0.6 asszem!!!😃

3.6 os a legújabb de még csak béta

Digi netem van elvileg 30/20Mb os,és ezt méri a speedtest.
[LINK]
ez hogy lehet?
Viszont le-feltöltésnél csak az a 3.5-2.4 MB mutatkozik
Mellesleg majdnem minden teszteredményem jóval magasabb mint az előfizetésem.
0
0
0
0
doriand avatar
akko en hogy hasznalok 3.5.5-ost?
maskulomben a mozilla.com-on a legujabb van fenn.
s van 3.6-os beta
0
0
0
0
no avatar
Mozilla legujjab a 3.0.6 asszem!!!😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Én csak annyit kérdeznék hogy nemtudjátok, hogy melyik a firefox legújabb verzója?
0
0
0
0
no avatar
meg itt egy másik ezis többet mutat!!!


http://www.servers.hu/sebessegmeres/results.php?kbps=6123.1&downloadtime=0.685&KB=512&recorded=1
0
0
0
0
no avatar
[LINK]


Ez a speedteszt képem most akk biztos?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor tökéletesen mért a speed test mert 2,2mbi/s megfelel 275Kb/sec nek ugyanis van
mbitt = megabit
mb = megabyte
1 mbit 0,125 mb
0
0
0
0
no avatar
a speed test az 2.2mbit/s-ot ír de annyival akkorse töltöl le!:S
csak 270-280-kb-tal és ez a bajj ezem hogy lehetne segíteni?
0
0
0
0
Core2 avatar
A legegyszerűbb a speedtest-el...az nagyjából valós értéket mutat.
A feladatkezelőbe a 100 Mbps nem a neted gyorsasága, hanem a netkártya max tűrőképessége.

A speedtest nekem nagyjából jól mutatja.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció