Internet probléma

Szerző: jumbo, 2009. October 18., téma
Fórum » Szoftver
WAN Miniport hiba végett nem enged csatlakozni a netre a PC-m.
hibakodnak a 651 est irja.
tudna valaki segiteni ebben?????
op:Win7
Hozzászólások: 354
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
De ha egyetlen oldal is bejön akkor van net. S ha jól látom tudsz seedelni. De kapcsold ki routert aztán várj 15-20 mpeté s kapcsold be. Ha még mindig nincs net akkor már ne kapcsold ki toutert hanem a windowsnál tiltsd le a netet aztán megint engedélyezd. Tényleg mi van tálcán hálózatnál? piros x vagy sárga felkiáltó jel? Semmilyen oldal nem jön be?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem tudom, hogy mi de valami történt ma az internetemmel. Az u torrent nem megy és az időjárás gadgets se, meg egy bizonyos oldalt se tölt be (torrent oldal).

Eddig az oldal valami DNS hibát írt ki de miután újraindítottam a gépet csak annyit ír ki, hogy a Google Chrome nem találja az oldalt. Több böngészővel is megnéztem de semmi. Onnan gondolom, hogy valami lett az internettel és nem pedig az oldallal mert a gadgets se megy, az úgy csinál mintha nem lenne internet már 3 órája.
https://kepkezelo.com/images/3wo21bfuqd9grrgj4.png

Az u torrent-be meg nagyjából minden piros ami arról az oldalról van.
https://kepkezelo.com/images/9pf0bfacglxrorih4lj6.png

Lehet, hogy ezek nem függnek össze, nem tudom, de gondoltam megkérdezem.

Más gépen megy az oldal és a gadgets is.
0
0
0
0
zsolo avatar
de írtam nekik, és persze a hiba csak nálam lehet azt mondták...vagy modem, vagy hálókártya...minden kábel jól van!

Hiba651-et dobál ki!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akkor ellenőrizd, hogy nem lazult-e ki a koax kábel ami megy a modembe na meg azt is ahol bejön a házba a koax kábel. Meg az a kábel is lehet esetleg rossz. De szolgáltatót nem hívtad még?
0
0
0
0
zsolo avatar
ami középen van kábel és megy a gépbe, azt már kicseréltem egy másikra, de semmivel nem lett jobb!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
zsolo írta:
Miért van az hogy, 30-45 perc kb...megszakad az internetem? aztán egyből vissza is csatlakozik! azt mondják vagy a modem vagy a hálókártya a szar...de sztem nem! vagy egy win7 újra telepítés segíthet..?

mocskosul idegesít!


inkább a kábel lehet rossz. meg az legolcsóbb szóval előbb inkább azt cseréld😃
0
0
0
0
zsolo avatar
Miért van az hogy, 30-45 perc kb...megszakad az internetem? aztán egyből vissza is csatlakozik! azt mondják vagy a modem vagy a hálókártya a szar...de sztem nem! vagy egy win7 újra telepítés segíthet..?

mocskosul idegesít!
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Van egy laptopom (Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505) aminek a kábeles netét sehogysem tudom megcsinálni. Tehát a jelenségek : Általában szokott lenni 2 pici led a kábelhely környékén, na itt egyiksem világít, ha be van dugva a kábel ha nincs. Hivatalos oldaláról szedtem már le drivert, úgysem ismeri fel, mintha nem is lenne benne.
Wifi működik rendesen.
Tudna valaki segíteni? Fontos lenne.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
olyan gondom van, hogy telón nem tudok sexchatal-ni mert adobeflash playert kér de sehogy sem tudom meg csinálni. valami ötlet?😆
0
0
0
0
stevi avatar
Sziasztok! Regelve vagyok a MorroHun Team oldalán,de egy ideje Error 403 Access forbidden hibával nem enged fel az oldalra!!
Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
A googleban elérhető megoldások angol nyelvűek.Beraktam a fordítóba de így sem értem!

Megoldódott! Böngészőt váltottam.😃
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Qkac01 írta:
GokuTM írta:
Kmisi99 írta:
próbálj más bönégszőt pl chrome. Vannak olyan dolgok e világon amit még mag a Bill Gates se tud megmagyarázni és van hogy egy böngésző valakinél istenért se jó meg szar másnál meg tök ***a. Ez valami ismeretlen anomália. De sokmindennél van ez így


-és ilyen tényleg van. Firefoxot használtam...4 évig, az volt az Isten és egyszer csak besz.rt nálam. Se Firefox reinstall, sem Winreinstall után nem változott. Nem töltötte be a képeket, YT videókat, akadozott stb.

Azóta Chrome, amit gyűlöltem, de mára már megszoktam.
(Igaz van 1-2 dolog amit nem értek/ nem tudom hogy lehet beállítani, de még nem is néztem utána.)


Már majdnem rábeszéltem magam a chrome-ra. De előtte eltávolítóban észrevettem hogy valami települt a mozilla mellé,valamilyen service,nevére nem kerestem rá google-ban,csak uninstalálltam és most jól működik a böngésző. Ha megint akadozni fog akkor váltok!
Köszi a segítséget!


Service progi kiderült számomra hogy egy autómata frissítő szolgáltatást tartalmaz. Ennek eltávolítása sem oldotta meg a problémát,egy rövidke ideig szépen ment aztán újra akadozott. A legfrisebb verzió mozilla volt fent a gépemen,ezt eltávolítottam,és a 12.0-ás verziót telepítettem fel. Na... most tényleg jó lett. Most bátran állítom hogy tökéletesen működik. Pedig a 13-as verzió nem béta volt,de nekem valamiért nem volt jó. Maradok a 12-él. Lényeg hogy most már jó.
0
0
0
0
Qkac01 avatar
GokuTM írta:
Kmisi99 írta:
próbálj más bönégszőt pl chrome. Vannak olyan dolgok e világon amit még mag a Bill Gates se tud megmagyarázni és van hogy egy böngésző valakinél istenért se jó meg szar másnál meg tök ***a. Ez valami ismeretlen anomália. De sokmindennél van ez így


-és ilyen tényleg van. Firefoxot használtam...4 évig, az volt az Isten és egyszer csak besz.rt nálam. Se Firefox reinstall, sem Winreinstall után nem változott. Nem töltötte be a képeket, YT videókat, akadozott stb.

Azóta Chrome, amit gyűlöltem, de mára már megszoktam.
(Igaz van 1-2 dolog amit nem értek/ nem tudom hogy lehet beállítani, de még nem is néztem utána.)


Már majdnem rábeszéltem magam a chrome-ra. De előtte eltávolítóban észrevettem hogy valami települt a mozilla mellé,valamilyen service,nevére nem kerestem rá google-ban,csak uninstalálltam és most jól működik a böngésző. Ha megint akadozni fog akkor váltok!
Köszi a segítséget!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
próbálj más bönégszőt pl chrome. Vannak olyan dolgok e világon amit még mag a Bill Gates se tud megmagyarázni és van hogy egy böngésző valakinél istenért se jó meg szar másnál meg tök ***a. Ez valami ismeretlen anomália. De sokmindennél van ez így
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Davezorrr írta:
Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek!

Mozillát használok és ha elkezdek netezni akkor egy idő után akadozik a képernyő megjelenítés. Egész pontosan arra gondolok amikor az egérrel görgetek lefelé vagy fölfelé egy adott oldalon,és akkor akadozik a kép. A gépben 4 GB ram van,VGA hd6850 (legfrissebb driver van fent),CPU i5. Ja,és csak netezés közben tapasztalom ezt,pl játékok vagy egyéb alkalmazás alatt semmi probléma nincs.
Mitől lehet ez,mi lehet a megoldás?

Köszi előre is a válaszokat!

Mostanába nekem is szokta néha csinálni...lehet h hibás volt a frissítés


Próbáljam meg a Mozillát újratelepíteni?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek!

Mozillát használok és ha elkezdek netezni akkor egy idő után akadozik a képernyő megjelenítés. Egész pontosan arra gondolok amikor az egérrel görgetek lefelé vagy fölfelé egy adott oldalon,és akkor akadozik a kép. A gépben 4 GB ram van,VGA hd6850 (legfrissebb driver van fent),CPU i5. Ja,és csak netezés közben tapasztalom ezt,pl játékok vagy egyéb alkalmazás alatt semmi probléma nincs.
Mitől lehet ez,mi lehet a megoldás?

Köszi előre is a válaszokat!

Mostanába nekem is szokta néha csinálni...lehet h hibás volt a frissítés
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Üdv mindenkinek!

Mozillát használok és ha elkezdek netezni akkor egy idő után akadozik a képernyő megjelenítés. Egész pontosan arra gondolok amikor az egérrel görgetek lefelé vagy fölfelé egy adott oldalon,és akkor akadozik a kép. A gépben 4 GB ram van,VGA hd6850 (legfrissebb driver van fent),CPU i5. Ja,és csak netezés közben tapasztalom ezt,pl játékok vagy egyéb alkalmazás alatt semmi probléma nincs.
Mitől lehet ez,mi lehet a megoldás?

Köszi előre is a válaszokat!
0
0
0
0
sachme avatar
az miért van hogy ha pl töltök 1 filmet amelynek 100 seedje és 2 peerje van az miért jön 100-200kb-vel?régebb az ugyanilyen jött 6-26mb/s al! ?
0
0
0
0
Underworld avatar
Az lenne kérdésem,hogy miért akadnak be a videók youtubeon? egy ideig tök lazán akadás mentesen megy,és egy kis idő múlva beakad,de ha egeret megmozgatom újra szépen megy!!
Valami ötlet?
Flash playert frissítettem,tuti nem az!
Chromeot használok!
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Elvileg van egy bizonyos idő, amíg evidálják, de ha aztmondta, hogy szerdán már menni fog, és szombaton se megy még, akkor én már tuti bemennék 😀
0
0
0
0
Kocsisbeni avatar
Kedden bementem a T-Mobile-ba és az 5 megás netemet átváltattam 15 megásra. Az ügyintéző azt mondta, hogy másnapra már működni fog. Erre itt van szombat délelőtt és még mindig 5 megát tud a net. Mennyi az az idő ami után reklamálnom kéne?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Havindr írta:
Az igaz, de nem tudom mennyire stabil a szolgáltató.


hívd fel az ügyfélszolgáltatót és kérdezd meg milyen a kapcsolat, stb....
0
0
0
0
no avatar
Köszi! Egyébként amikor tölt, maximum 6MB-os fájlokat tölt le, régen ez soha nem volt egyébként, egyszer amikor újratelepitettem még régen a gépem talán akkor jött ez. Internetet sajnos most nem tudunk bőviteni, hisz most jött az új laptop, elsőnek azt kell teljes összegbe kifizetnünk. Azért köszi!
0
0
0
0
sobri94 avatar
mert nagy méretü csomagot tölt le és így a net sebesség mindig a letöltésre funkcionál és utána jön a többi és ugye ez a kicsi net sebesség ami meg marad az meg ugye nem elég a multi futatásához . Windows így van beállítva talán válts nagyobb net sebességre.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Ma megint felraktam a Multi Theft Auto játékot, és az egyik kedvenc szerveremen amikor mapot vált, vagy csomagot tölt le, akkor valamiért nagyon magas a pingem. De ha már épp folyó versenybe lépek be, akkor normális pingem van, 10-20-30-40-es pingem. Mitől lehet ez a nagyon magas pingem, ez így nem élvezet, hogy minden 3x kör után ha kidob a szerver újra be kell lépnem, kissé kínosan is érzem magam, mikor belépek újra oda:S A háttérbe torrent vagy bármi olyan program ami a netet fogyasztaná nem fut. Egyébként a letöltés után már olykor lemegy a pingem normális szinte, de töltéskor mindig óriási.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez előfordulhat, akkor is ha 120 megás neted van. Ha le van terhelve a hálózat, akkor lényegtelen, hogy milyen neted van.
0
0
0
0
molfer98 avatar
csak baromi idegesítő hogy egy 2 perces videónál kell várni fél órát hogy betöltsön 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kb. 600 KB/S lenne a max akkor. Nem tudsz tenni semmit se. Max megvárod az éjszakát, akkor kevesebben lógnak a neten.
0
0
0
0
molfer98 avatar
és nem tudok valamit csinálni? mert a 4 megás net 150kb-al tölt 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Le van terhelve a hálózat, pláne hétvégén.
0
0
0
0
molfer98 avatar
az mitől lehet hogy minden megy szépen minden gyorsan betölt és délután leülök netezni és a youtube videót sem tölti be rendesen ? 😞
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
GTA4-nél nincs "azt hiszem". Lehetséges hogy egy rendszerbeállítás blokkolja,
0
0
0
0
no avatar
kalashnikoff írta:
AprO95 írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy ha elkezdek játszani (nem netes játékok) a torrent letöltési sebessége lemegy kb 5kb/s-re!
Mi a baj és mi a megoldás?
Előre is köszönöm 😀


Valami blokkolja a letöltési sebességet. Mondjuk játékok között is van néhány, amivel lehet hogy nem vagy neten, de külön szervert csinál (Pl:Counter Strike 1.6, Source, stb...) Ezek sima botok ellen is így van, ilyenkor ha tölt az ember, lemegy a letöltési sebesség. (Nálam is le szokott menni , de mondjuk nálam csak 20kb-al tölt kevesebbel akkor)


Gta4-nél szerintem nincs ilyen...
Arra gondoltam hogy valamilyen rendszerbeállítás blokkolhatja játék esetén a letöltést
0
0
0
0
no avatar
MaximumGame írta:
AprO95 írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy ha elkezdek játszani (nem netes játékok) a torrent letöltési sebessége lemegy kb 5kb/s-re!
Mi a baj és mi a megoldás?
Előre is köszönöm 😀


kevés a feltöltésed, és leterheli a játék a netedet, így fel és letöltés is belassul 😀 szerintem


Vegyük mondjuk a gta 4-et.Az szerintem nem használ semmit 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
AprO95 írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy ha elkezdek játszani (nem netes játékok) a torrent letöltési sebessége lemegy kb 5kb/s-re!
Mi a baj és mi a megoldás?
Előre is köszönöm 😀


kevés a feltöltésed, és leterheli a játék a netedet, így fel és letöltés is belassul 😀 szerintem
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
AprO95 írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy ha elkezdek játszani (nem netes játékok) a torrent letöltési sebessége lemegy kb 5kb/s-re!
Mi a baj és mi a megoldás?
Előre is köszönöm 😀


Valami blokkolja a letöltési sebességet. Mondjuk játékok között is van néhány, amivel lehet hogy nem vagy neten, de külön szervert csinál (Pl:Counter Strike 1.6, Source, stb...) Ezek sima botok ellen is így van, ilyenkor ha tölt az ember, lemegy a letöltési sebesség. (Nálam is le szokott menni , de mondjuk nálam csak 20kb-al tölt kevesebbel akkor)
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy ha elkezdek játszani (nem netes játékok) a torrent letöltési sebessége lemegy kb 5kb/s-re!
Mi a baj és mi a megoldás?
Előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Sziasztok!
Lenne egy nagy problémám. Tegnap kötötték be az új netet, de a win7-es gépen nem működik. A Laptopon (amin XP van) működik rendesen. Felhívtuk a szolgáltatót és azt mondták hogy valami DNS hiba van. Szóval nem tudok beírni rendes Web címeket, csak számokkal tudok eljutni egyik helyről a másikra. Például: Origo.hu - Nem működik.
372 72 613 ezt beírom és tökéletesen be jön az Origo. Azt mondták, hogy ez valahol a Windows-ban lehet beállítani. Tudjátok, hogy pontosan hol? Azt mondták, hogy akár ők is be tudják állítani (telefonos segítséggel) de csak 1800Ft ellenében, és gondoltam van itt valaki aki tudja a megoldást.
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Mi lehet a probléma a netemmel?
Tegnap megosztottam a netet egy asztali pc és egy laptop között. A router korábban használva volt a laptoppal. Mindenféle beállítás nélkül működött,mindkét gépen volt net. Ma délután bekapcsoltam a gépet,és egyszerűen nem lehet csatlakozni egyik géppel sem. A laptop látja a routert,megfelelő a jel is,de hiába csatlakozok nincs net.
Valakinek van valami ötlete?
router
tipus: Tip-Link TL-WR340GD 54MB/s
0
0
0
0
no avatar
hassi írta:
Akkor lekapcs - játék indít - net vissza 😃
😀
0
0
0
0
hassi avatar
Akkor lekapcs - játék indít - net vissza 😃
0
0
0
0
no avatar
csak így lehet? ha kikapcsolom a netet?
azt hittem csak be kell állítani valahogy. mert közben azért még neteznék.
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Az érdekelne, hogy hogyan tudom megakadályozni, hogy a sims3 indításkor felmenjen az internetre? Ugyanis ekkor crackelt verziónál is kiírja, hogy "írd be a regisztrációs kódot, különben nem indítom a játékot(😀😉". Be lehet ezt valahol állítani?
0
0
0
0
YellowFlash avatar
FosSpeed, vagyis csak ratyibb lesz a neted... 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
cFosSpeed
ez magyangolul kicsit viccesen hangzik
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Synda írta:
YellowFlash írta:
Üdv!

Néha-néha bezizzen a netem, és veszít a sávszélességből. Addig-addig kotorásztam a neten, mígnem ráadkadtam a ".NETSpeedBoost" nevű programra. A progi azt írja, h stabilabbá, vmint egy kicsit gyorsabbá is teszi a netet. Vélemény/tapasztalat? Megéri felrakni, tényleg segít? 😕


Gyorsabb nem lesz csak stabilabb,pl: le-fel töltés közbe nem lesz csiga lassú a net.

Ezt tudom ajánlani 2 éve használom,lehet a másik is jó csak azt nem ismerem.😀

cFosSpeed v4.50.1456


Köszi a választ! 😀
Egy muksó azt írta h neki teljesen újrakellett tenni a modemét. Neked volt ilyen gondod vele? 😃
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Üdv!

Néha-néha bezizzen a netem, és veszít a sávszélességből. Addig-addig kotorásztam a neten, mígnem ráadkadtam a ".NETSpeedBoost" nevű programra. A progi azt írja, h stabilabbá, vmint egy kicsit gyorsabbá is teszi a netet. Vélemény/tapasztalat? Megéri felrakni, tényleg segít? 😕
0
0
0
0
Krinya15 avatar
oké, amint lesz időm megcsinálom.
Viszont! amikor újra telepítettem akkor még működött a wifis net és a kábeles net is... :/
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Krinya15 írta:
Sziasztok! Lenne egy kis gondom. Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505 típusú lap-topomon 4-5 év után először lett újra telepítve a Windows XP. Az lenne a gondom, hogy feltelepítettem az internetnek a driver-jét és csak Wifiről fogja a netet. Hiába dugom be a netkábelt a gépbe, nem látható a hálózati helyeknél... aki tud kérem segítsen


Hello!

Az "internet driver" fogalom nagyon erős. Driver-e a wifinek és a hálókártyának van. Gyanítom az előbbit telepítetted. Ezen a linken le tudod tölteni a LAN drivert: [url]http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowDescription.asp?SoftwareGUID=34536E5D-0287-4A3A-A7DC-FD0324689746&OSID=665F4A20-6E31-43C3-82C2-D98CE773007C&Status=False&Component=Marvell%2088E8055%20(Onboard)[/url] Miután telepítetted, utána próbáld bedugni a netkábelt.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció